Keresés

Részletes keresés

trebb Creative Commons License 2000.06.29 0 0 482
Úgy is van. Találgatni lehet. Rendes barkochbát játszunk. Ti kérdeztek, én igen-nem válaszokat adok. :)

Lehet találgatni kérem, csak tessék, csak tessék!!

Előzmény: rOver (480)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 481
[...]az igazi nyomi mosolyogva figyeli[...]
Előzmény: KÁGÉ (479)
rOver Creative Commons License 2000.06.29 0 0 480
Nem arulja el ;-(( Nekem legalabbis csak reszinformaciokat adott ki. Remeljuk te tobb sikerrel jarsz.
Előzmény: Laci (477)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 479
... és persze közben az igazi mosolyogva figyeli az eseményeket, vagy nem tudja, hogyan kell egy álnicket regisztrálni, igaz?! Magyarázd már meg nekem, hogy ha Nyomozó35 gyilkos, akkor miért hallgat az igazi nyomi!
Előzmény: Deviáns Messiás (476)
fd Creative Commons License 2000.06.29 0 0 478
Nemmegmondani Neki! Hadd jojjon ra, mint en!!
:-))

Stef

Előzmény: Laci (477)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 477
Na, mostmár érdekel, hogy ki kicsoda tényleg. Mindjárt megyek, és megkérdezem trebbet...
Deviáns Messiás Creative Commons License 2000.06.29 0 0 476
Remek KAGE teoriája!
Valóban ez a gondolkodás nagyon ˝ravasz, s miután ez csupán ismétlése a tegnap közölt két lehetöség felével eddig stimmel is.
Azóta viszont eltelt egy nap.
Ny35 ezek szerint úgy vélte, hogy Fist társa Marti, s jól megfigyelte az éjjel.
Ám Márti látván, hogy Fist már menthetetlen inkább kihagy nehogy lebukjon (valahogy megérezte, hogy a szavahihetö ny35 öt fogja figyelni:-))
Vagy ny35 nem jo intuicioval rendelkezik s nem egy gyilkost figyelt meg, hanem egy kocsmazásba belefáradt alvó Mártit, s közben Fist párja kihagyott a fentiek alapján indokolt okok miatt.

A másik lehetöség:
Volt ugye két levél két gyilkosjelölttöl _kgb_ és Irina. Beirtam - túl korán (miközben Maminti lefoglalta a figyelmem) - mindkét levelet a topicba és könnyu volt egymásra találniuk !

Na most ha ezek éppen egybeesenek az egymásba bódult Chino+KAGE párossal, akik megszülve NY35-öt, felajzották a kedélyeket a bággyadtan tiltakozó Fist ellen s gondolva, hogy az igazi nyomozó valszinüleg öket figyeli (hisz nagyon elötérben voltak) ezért pont a fenti okoskodás alapján ök hagytak ki; ezzel megmenekülve az átoktól is, mert a következö napon akkor gyilkolhatnak és lincs is lesz, mindkettöt nem lehet meglincselni söt ha sikerül pl rám terelni a gyanut és engem is meglincseltetni, akkor a maradék 4-böl egyet éjjel kinyirnak, s a 3:2-es állás már elég jó, hisz ha pl Gentlyt iktatják ki a MMMMaradékból meg Martit sározzák, akkor sikerülöben van a KGB puccsa!

Chino-San Creative Commons License 2000.06.29 0 0 475
Érdekel még valakit rajtam kívül az a platina nevű nyalánkság?

Mert ha igen, akkor csatlakozhatna az expedícióhoz. Úgy döntöttem, hogy önerőből próbálkozom, mivel a hivatalos urak közül senki nem volt gazdája az ügynek. Sikerült is egyikük zsebéből egy útleírást csennem. Meg viszont nem mutatom, mert még a végén én is úgy végezném mint szegény Maminti.

Na ki tart velem? Sajnos nem a legkomfortosabb az út, viszont látnivaló akad bőven.

Mulan Creative Commons License 2000.06.29 0 0 474
Na, Laci legalább félig biztosan egészséges. És én sem vagyok Kozarek:-)

És eddig még minden kifejtett teóriában találtam valami olyat, amibe bele lehet akaszkodni suhogja a horgászbot, és elindul a tenger felé, mert melege van. Közben azon elmélkedik, hogy a platinabánya nem gyémántmező, egyéni kiaknázása nem kifizetődő, a sült hal viszont nagyon kellemes dolog.

Off: Márpedig most sietnetek kellene a meggyőzésemmel: keddig nem leszek, ergo ma fogok szavazni On

Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 473
a lakásvásárlás nevű mélysötét üzelemhez :)
Előzmény: KÁGÉ (472)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 472
Off

Laci, a Calvin & Hobbes-ok nagyon jók. Különösen az, amelyiken Calvin megorganizálja a rendrakást. Tudtad, hogy az én munkakörömet úgy hívják, hogy Organizer? Kiteszem a falra a képet, amin a felbőszült tigris kidobja a szemétre az organizert... Nagyon tetszik :))))

Egyébként mars a "honnan szerezzek" topicba, és tessék bevallani, hogy miféle sötét üzelmekhez kellett neked annyi pénz...

On

Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 471
Nem, bár gondoltam rá, hogy regisztrálok egy nicket, csak túl lusta voltam hozzá :)

Szerintem nem kérdés, hogy ki az :)

Előzmény: Marti (468)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 470
Íme a teóriám kifejtve: Miután Fist-et lebuktatta a nyomi, azonnal keblére borult a társa. Meghányták-vetették a dolgot, és arra jutottak, hogy semmi nincs elveszve, meg kell próbálni elhitetni, hogy Fist a nyomi. Ez nem sikerült. Ekkor már nyilvánvaló volt, hogy Fist menthetetlen. Ez gáz. Mi a fenét csináljunk... Legalább hitessük el a többiekkel, hogy KÁGÉ gyilkos. Ha Fist halála után lesz gyilkosság, akkor kiderül, hogy már csak egy gyilkos van, tehát KÁGÉ igazat mondott (vagyis: ha én meg Csinó lenne a két gyilkos, akkor valaki meghalt volna, és attól lenne hangos a topic, hogy Csinó meg én harsogjuk: lám-lám: igazunk volt). De mi van akkor, ha Fist halála után nincs gyilkosság? El lehet kezdeni kavarni, hogy lám-lám, továbbra is két gyilkos van. Aztán meg el kell hitetni az ártatlanokkal, hogy KÁGÉ és Chino a gyilkosok. Ha valamelyiküket sikerül meglincselni, akkor az éjszakai gyilkosságot rá lehet fogni a másikra, valami átokszerűt majd csak találunk a hozzászólásában. Mire a másikat is meglincseljük, addigra egy újabb ártatlan elfogy a gyilkolással (szerencsés esetben a nyomi), és marad egy gyilkos meg két ártatlan. A beállt zűrzavarban valakire rá kell húzni a vizes lepedőt, és voilá: győzelem.

A kérdés csak az, hogy ki Fist társa? Szerintem DevMes az. DevMes eddig minden nap gyanúba keveredett valamiért: első nap ott volt az IRC, második nap macskamatival kapott össze (remélem jól emlékszem, hogy melyik M..i volt...). Eddig mind a két esetet túlélte

Várom az alternatív teóriákat. Különös tekintettel arra, hogy ha Nyomozó35 gyilkos, akkor ki (volt) a nyomi?

Üdv

KÁGÉ

Előzmény: Marti (464)
Mulan Creative Commons License 2000.06.29 0 0 469
Off Kérek mindenkit, aki korábbi portréját,
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n], síremlékét, uzsonnáját el szeretné tenni emlékbe, addig tegye meg, amíg nem csináltam rendet a "bazar"-ban, ahol már én sem nagyon ismerem ki magam, tehát hozzáférés szerint takarítani fogok On

Marti Creative Commons License 2000.06.29 0 0 468
Ez itt Te vagy Laci, ugye?
Előzmény: Kozarek (467)
Kozarek Creative Commons License 2000.06.29 0 0 467
Magányos ember vagyok

ÉN elhiszem, hogy KAGE ártatlan...

Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 466
Na jó KÁGÉ, itt az engesztelés.
Meg itt is.

Szóval mikor megyünk fagyizni?

Előzmény: KÁGÉ (458)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 465
Hooooogyne, a következő játékot én nyerem! (főleg ha beférek) :)
Előzmény: Chino-San (463)
Marti Creative Commons License 2000.06.29 0 0 464
Ny35!
Engem figyeltél? Kár volt...Elmondtam volna neked szívesen, hogy egész éjjel csucsukáltam! Bizony ám!

KÁGÉ! Nyugodtan fejtsd ki a teóriádat. Kiváncsiak vagyunk rá.

Ha Fist volt a gyilkos, akkor miért passzolt a társa?? A központban csak Ő és KÁGÉ volt.
Ha viszont nem Fist volt a gyilkos, akkor miért nem volt gyilkosság? Mind a kettő passzolt volna, vagy esetleg még mindig nem találtak egymásra?

DevMes kedvesem a hajam!!!!
Vigyázz, mert ha én meghúzom....

Előzmény: Nyomozó35 (452)
Chino-San Creative Commons License 2000.06.29 0 0 463
off/

Milyen volt a szabi? Pihenten, frisses, fitten, készen az újabb harcra a gyilkosok ellen?

/on

Előzmény: Laci (460)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 462
Jó fej lehet. Nem te vagy az véletlenül? :)
Előzmény: KÁGÉ (461)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 461
Off

Laci!

Kozarek az, aki kimászik az ágyból télen, hogy neked vizet hozzon, aki lemegy neked a boltba sörért a szakadó esőben, aki kivasalja a ruhádat, miközben te a fürdőkádban lubickolsz, és aki fagyizni megy veled, miközben te arra bújtogatod a többieket, hogy lincseljenek meg. Amolyan mítikus figura.

On

Előzmény: Laci (460)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 460
Ki az a Korazek?

Na nem azért mondom, csak én nem felejtem el egykönnyen tudod ha meggyilkol galád módon egyik bizalmi emberem. Menekülnék, és te is fiam hanyatthomlok...

Előzmény: KÁGÉ (458)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 459
KAGE+Chino!!
Le vagytok bukva!!!

Ezt még írdd be párszor, lehetőleg ordítva, nagybetűkkel, és akkor biztos igaz lesz... De véletlenül se indokold meg, hogy miért!

Előzmény: Deviáns Messiás (457)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 458
Éppen azt akartam mondani, hogy tőlem bármikor, de ezek után menjen veled fagyizni a Kozarek! :)
Előzmény: Laci (455)
Deviáns Messiás Creative Commons License 2000.06.29 0 0 457
KAGE+Chino!!
Le vagytok bukva!!!

vagy

e l v b e n lehetséges, hogy Fist gy szerepü volt és társa a tegnapi ijesztésre passzolt.

No de ha egy gy egyedül maradt, azt képzeli, hogy ha passzol, akkor 6 ellen átok nélkül könnyebb lesz, mint 5 ellen átokkal???

Na ez így nagyon érdekes

A zoologiai feltevést nem is akarom snkinek se beadni.

Aki látott már az tudja, hogy még tegnap születettnek se tudnám eladni magam:-)))
Ami meg a bá-rányságot illeti, hát inkább lna, mint rány :-))))

Előzmény: KÁGÉ (450)
KÁGÉ Creative Commons License 2000.06.29 0 0 456
Azért valaki elmondhatná nekem, hogy ha Nyomi35 nem a nyomi, akkor hogy is van ez? Van egy nyomink, akit nem zavar, hogy más nyomozóként írogat be, plusz ő nem osztja meg a társasággal, hogy mire jött rá? Vagy Fist volt a nyomi, csak ezt nem írta meg a végrendeléteb, hogy a gyilkosok tovább etethessék a népet? Vagy Maminti volt a nyomi, de nem hagyott végrendeletet? Vagy Csigga volt a nyomi, és trebb vidáman hagyja, hogy nyomi nélkül játszunk, közben meg röhög a markába? Akinek van ennél valószínűbb elmélete, az ugyan ossza már meg velem, és én szívesen elmondom, hogy ki használja a Nyomi35 nicket, hiszen akkor ő nyilván gyilkos!

Üdv

KÁGÉ

Előzmény: Mulan (454)
Laci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 455
Ez mind szép és izgalmas (ha a helyetekben lennék biztos a gaz KÁGÉt lincselném meg mindig először!), de mikor megyünk fagyizni?
Mulan Creative Commons License 2000.06.29 0 0 454

Ilyen ez: ha az este vitába bocsátkozik, semmi érdemleges nem derül ki:-) Legfeljebb, hogy a kibicek mindig nagyon tudják...

DevMes, kedves, én eddig sem hittem Nyakárhánynak. (Na, nem mintha másnak hittem volna)

Chino-San Creative Commons License 2000.06.29 0 0 453
Nem tök mindegy, hogy kit figyelt meg, ha eccer kihagyott?

Az egymásra szavazás meg már csak azért is butaság lenne - ha mi lennénk a gyilkosok -, mert ezzel pont a saját teoriánkat lőnénk hasba.

Előzmény: Deviáns Messiás (451)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!