Keresés

Részletes keresés

Ani2016 Creative Commons License 2016.11.08 0 0 86

Gyakorlattal rendelkező (képesítés nem feltétel) kisegítő ápoló hölgyet keresünk Budapestre 73 éves édesanyánk mellé havonta 2-3 hétvégére szombat reggeltől vasárnap estig (36 óra).

Édesanyánk mozgásában korlátozott és mérsékelten dementált. Leginkább felügyeletre szorul, illetve fizikai szükségletit nem tudja teljes mértékben egyedül ellátni.

Fizetés megegyezés szerint.

A jelentkezéseket e-mailen (zsitnyanyi.e@gmail.com) vagy telefonon (06-30-478-5316) várjuk.

FurediAttila Creative Commons License 2016.11.06 0 0 85

29 éves vagyok. A közelmúltban kezdtem egy szociális gondozó tanfolyamot, előtte kórházban dolgoztam betegszállítóként és műtőssegédként. Az iskola mellett szeretnék gondozást vállalni délutántól az esti órákig. Belváros és 3. kerület előnyben. 

BabiTak Creative Commons License 2016.11.04 0 0 84

Budapest teruleten, idoshozzatartozojahoz megyek segiteni,nappali időszakban! 56 eves magyar holgy vagyok, nem dohányzom, kedves, együttérző, jokedelyu a termeszetem!

Elsosorban; 

Tarsalkodas,

Gyogyszerkiváltás,

Bevásárlás,

Takarítás,

Mosás.

Vasalás,

Étkeztetés,

Furdetes,

Ruha csere,es setában tudok segíteni!

Kérem írjon E-mail cimemre, ha itt Budapesten tudok ez ügyben segíteni Önnek!!

(vargababika@gmail.com)

jogzona64 Creative Commons License 2016.08.17 0 0 83

53 éves nő, házi ápolást vállal. Budapesten élek. A diétás és vegetáriánus étrendben otthon vagyok. Ápolás mellett vállalom, a mosást, vasalást, bevásárlást, kisebb ügyek intézését. Pránanadi masszázst tanultam, ha igény van rá , szívesen alkalmazom az ápoltaknál. Nagy empátia készséggel rendelkezem. 

62erzsi Creative Commons License 2016.08.01 0 0 82

Kedves Christike!

 

Nekünk éppen ilyen bentlakásos ápolóra van szükségünk Pécsett. Anyósom mellé keresünk valakit, ő pécs belvárosában lakik egy társasházban, ami rendezett, tiszta (múlt héten festettünk), pár éve lett felújítva. Mama - ahogy mi hívjuk - 89 éves, ismert betegsége nincsen, inkább azért kellene valaki mellé, mert már gyengécske, egyedül sok minden nehezére esik, úgy látjuk segítség nélkül nem tud tovább meglenni.

Elérhetőségem: 30/771-7248

Előzmény: christike80 (77)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.30 0 0 81

Ittlakásos Segítséget keresek!

 

A férjem négy-végtag-bénult. Én gondozom 24-ben. Magam mellé keresek segítséget ittlakással, rezsifizetéssel, dolgozó nő személyében.

 

A munka:

 

Heti váltásban hétfőtől péntekig, egyik héten a kora reggeli, másik héten a késő esti órákban kellene a férjem felkelési, illetve lefekvési procedúráját végezni.

 

Reggel: Elfordítás, pisi-kaki, mosdatás, öltöztetés kiültetés elektromos kerekesszékbe. 2 óra

 

Este: Minden másnap fürdetés, kifektetés, átöltöztetés átmozgatás, pisiltetés, elfordítás. 2 óra

 

A lakhatás: Budapesten, jó közlekedéssel, kocsibeállóval apró, de egy személynek kényelmesen lakható kis lakást adunk bérbe a gondozásért cserébe. A lakásért havi 20 000 Ft rezsit fizetni kell! Az önálló lakás új építésű, új bútorokkal berendzett (igény szerint). Picike teakonyhából, zuhanyzós fürdőből, és egy kis világos szobából áll. Mosógép van.

 

A kisegítő munkára azért van szükség, hogyha velem valami történik (baleset, betegség, stb...) legyen, aki el tudja látni ezeket a feladatokat. Természetesen ez esetben az ingyenes lakhatás mellé honoráriumot biztosítunk. De reméljük, h ilyesmi nem fog bekövetkezni. De, ha mégis, akkor szeretnénk egy kiszámítható, felelősségteljesen gondolkodó, elkötelezett lakót a kis lakásunkban tudni.

 

Komoly, biztos munkahellyel bíró, megbízható, egészséges, független jelentkezőt várunk. 

 

A 0670-500-80-10 telefonszámon várom a kedves jelentkezőket!

 

 

 

 

megoldások Creative Commons License 2016.07.19 0 0 80

Meg van ég a szolgáltató címe? Köszönettel venném. editfe@gmail.com

Előzmény: frengi (59)
megoldások Creative Commons License 2016.07.19 0 0 79

Keresek megoldást édesapám mellé.

Előzmény: GazdaKlára (68)
megoldások Creative Commons License 2016.07.19 0 0 78

Üdv Mindenkinek!

Otthonápoláshoz 24 órában, ottlakással keresek megoldást édesapám mellé. Kórházban van, műtötték, a felépülését kellene segíteni, majd hosszútávon vele lenni. Türelmes, szeretettel odaforduló emberekre, szakemberekre, szinte családtagra van szükség. Hol találok megbízható és árban is reális szolgáltatót. Leginkább vidékieket, jókedélyű nyugdíjat talán. Köszönettel (editfe@gmail.com)

christike80 Creative Commons License 2016.07.17 0 0 77

Anyukám nyugdijas , idősgondozást-ápolást vállal   baján v. ottlakással  szegeden , pécsen ,Sok éves gyakorlattal  szoc.gondozói végzettéggel.

baloghné márta Creative Commons License 2016.07.10 0 0 76

Üdvözlöm!Szakképzett gondozó-ápolónő vagyok!Idős emberek gondozását,ápolását,házveztést vállalok Pécs és környéén!203279207

 

Előzmény: r_tamas (75)
r_tamas Creative Commons License 2016.05.18 0 0 75

Sziasztok.

Melyik, nem magán, otthoni betegápoló szolgálatot ajánlanátok, ami megbízható? napi ~10 óra.
Bp és vonzásközete.
Nem mostanában kelle a szolgáltatás de előre akarunk látni 1 kicsit, sajnos visszajelzéseket több öldalon se találtam az ilyen oldalakon.
Köszi

AndieK Creative Commons License 2014.07.12 0 0 73

Nézzétek meg ápolási eszközeinket, készülékeinket, kedvező áron kínáljuk őket!

 

https://www.facebook.com/pages/%C3%9Aj-Gener%C3%A1ci%C3%B3-s-%C3%A1pol%C3%A1si-eszk%C3%B6z%C3%B6k/299824463474891?ref_type=bookmark

neo777 Creative Commons License 2014.05.27 0 0 72

Ha valakinek szüksége lenne eladó! Nekünk már nincs rá.

http://www.jofogas.hu/pest/Felfekves_elleni_kompresszios_matrac_elado_16698583.htm?ma=1

 

Fyrexxx Creative Commons License 2014.02.25 0 0 71

Nem csak egyfajta megoldás létezik! Én is úgy voltam vele hogy édesapámat elhelyezem valahova, vagy folyamatos felügyeletet fizetek, de hálistennek találtam egy jobb megoldást, amit csak ajánlani tudok őszinte szívvel! :)
http://www.bgh.hu/1/post/2014/02/idsek-otthona-kontra-otthonpols.html

nomi21y Creative Commons License 2013.12.02 0 0 70

Sziasztok szép jó napot Kedves topik osok.

 

Idősek gondozása otthonukban, még ünnepnapokon is.

bean Creative Commons License 2013.11.26 0 0 69

Elérhetőségedet megírnád? Érdekelne a dolog.

Előzmény: frengi (59)
GazdaKlára Creative Commons License 2013.07.31 0 0 68

 

 

Idős korúak ápolása gondozása, 24 órás szakápolól, szciális gondozók

Katinkaaa Creative Commons License 2013.07.15 0 0 67

Engem érdekelne a lehetőség. Elérhetőség: sutttogos@gmail.com

Előzmény: frengi (59)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.15 0 0 66

Jó napot, Sziasztok!

 

Beteg édesanyámhoz (54 éves - 53 kg) keresnék ápolót Szabolcs Szatmár Megyébe, Mátészalka közelébe.
Sajnos Ő teljesen le van bénulva így szobawc-re kellen tenni.
Elméje ép. Gyomorszondája van.

Bennlakás megoldható.
tel: 06-30-567-1816

orbaesz Creative Commons License 2013.03.29 0 0 64

Én pont ilyen munkát keresek. ha esetleg érdekel a dolog írj az e-mail címemre: orbaesz@gmail.com

Előzmény: Bluemannn (55)
kretalin Creative Commons License 2013.02.16 0 0 63

SZERETŐ NAGYMAMÁKAL ÉS NAGYPAPÁKKAL ÖSSZE KÖLTÖZNÉNK. FÖ A CSALÁD A GONDOSKODÁS, ÉS A MINDENNAPI NYUGODT ÉLET. SZERETŐ KÖZÉPKORU HÁZASPÁR. Idős embereknek - a korukhoz szükséges mindennapi biztonság Szerető családnál.
 Családunk bármely tagjának megbetegedése, életvitelének megváltozása hatással van mindennapjainkra. Gyakran ilyenkor döbbenünk rá, hogy beteg/idős hozzátartozónknak gondoskodásra van szüksége.
Amennyiben családtagja otthoni betegellátást, felügyeletet igényel, hívjon bennünket.
Igény szerint segítünk családtagjának a napi életvitelében, egészségügyi ellátásában.
Napi ötszöri fő étkezés a saját konyhánkban az igények szerint készült ételekkel
Mosás, vasalás, varrás, takarítás
Ruhával ágyneművel, és a tisztálkodáshoz szükséges eszközökkel való ellátás
24 órás ápolói ügyelet, háziorvosi ellátás, szakorvoshoz és kórházi ellátáshoz jutás.
Várjuk mindazok jelentkezését, akik életük hátralévő részét családias othonunk által nyújtott biztonságban, szeretetben és körültekintő gondoskodás mellett kívánják eltölteni. Azok jelentkezésére is számítunk, akik csak átmeneti időre vendégeskednének nálunk
2013. őszétől indulhat.
Áraink rugalmasak, havi 120.000 – 150.000 Ft/fő.
Igény szerint egyedi és átlagon felüli elhelyezés is biztosított.

ÉRDEKLÖDNI : +3630860-9535

kretalin Creative Commons License 2013.02.16 0 0 62

SZERETŐ NAGYMAMÁKAL ÉS NAGYPAPÁKKAL ÖSSZE KÖLTÖZNÉNK. FÖ A CSALÁD A GONDOSKODÁS, ÉS A MINDENNAPI NYUGODT ÉLET. SZERETŐ KÖZÉPKORU HÁZASPÁR. Idős embereknek - a korukhoz szükséges mindennapi biztonság Szerető családnál.
 Családunk bármely tagjának megbetegedése, életvitelének megváltozása hatással van mindennapjainkra. Gyakran ilyenkor döbbenünk rá, hogy beteg/idős hozzátartozónknak gondoskodásra van szüksége.
Amennyiben családtagja otthoni betegellátást, felügyeletet igényel, hívjon bennünket.
Igény szerint segítünk családtagjának a napi életvitelében, egészségügyi ellátásában.
Napi ötszöri fő étkezés a saját konyhánkban az igények szerint készült ételekkel
Mosás, vasalás, varrás, takarítás
Ruhával ágyneművel, és a tisztálkodáshoz szükséges eszközökkel való ellátás
24 órás ápolói ügyelet, háziorvosi ellátás, szakorvoshoz és kórházi ellátáshoz jutás.
Várjuk mindazok jelentkezését, akik életük hátralévő részét családias othonunk által nyújtott biztonságban, szeretetben és körültekintő gondoskodás mellett kívánják eltölteni. Azok jelentkezésére is számítunk, akik csak átmeneti időre vendégeskednének nálunk
2013. őszétől indulhat.
Áraink rugalmasak, havi 120.000 – 150.000 Ft/fő.
Igény szerint egyedi és átlagon felüli elhelyezés is biztosított.

tehtube Creative Commons License 2013.01.23 0 0 61

Kedves topiktársak! 77 éves agyműtött, fele oldalára lebénult férfit szeretnék kimenteni kórházi elsorvasztásból. Szinte azonnal ki kéne hozni. 

100% ép elméjénél van minden látogató és minden ápoló szerint, csak az orvosok állítják az ellenkezőjét.

Intenzív ápolásra lenne szükség otthon, Bp-en.

Van valami tippetek? 

Hirth Bonsai Center Creative Commons License 2013.01.06 0 0 60

"Szülő szerviz szolgáltatás" Kaposvár! Személyesen nem tudja napi szinten látogatni Kaposváron egyedül élő szüleit, rokonait, hozzátartozóit?! Bízzon meg minket a látogatással akár napi szinten!
Szolgáltatásaink:
- napi látogatás, - recept kiváltás, - bevásárlás, - postai ügyintézés, - hivatali ügyintézés megbízással.
Forduljon profi csapathoz!

Bringa Pack - Biciklis Futár szolgálat Kaposvár.


frengi Creative Commons License 2012.11.26 0 1 59

szeretném a figyelmébe ajánláni akik itt kérdezték, hogy van ilyen szolgálat, ha kell privátban küldök cimet.

Gondozónéket közvetítenek ottlakással havi váltásban 100-120 ezer a javadalmazásuk+ természtesen ellátás és külön szoba. Ezért napi 24 órás készenlét, megcsinálják az összes házimunkát, bevásárol, orvoshoz kíséri a beteget, vagy sétálni viszi (van ahol adnak autót is használatra erre a célra), és természtesen főz, ápol, együtt van az időssel.

Havi váltásban dolgoznak, és általában 45-50-60 éves körüli hölgyekvégzik ezt a munkát akiknek van türelmük és tapasztalatuk.

Lehet hogy elsőre ez az összeg soknak tűnik, de ha átszámolod órabérben akkor nem sok. Általában heti 1 délután, vagy a hétvége 1 napja a szabadnapjuk de ez az idősnek is érdeke, hisz első sorban a családja az akire vagyik. A családnak is jó, mert egy tiszta, ápolt beteget kell látogatni, egy ragyogan kitakarított lakásban, ahol kellemesen töltheti az időssel az időt, beszálgethetnek, csinálhatnak közös programot.

Ott ahol az idős as családdal lakik a gondozónők a család ellátásába is gyakran besegítenek. A munkadjík terészetesen függ attól hogy 1 vagy 2 időst kell godozni, ágyban fekvő, vagy szobatiszta az idős.

Én tudom hogy a családnak nagyon próbára tudja tenni a türelmét egy inkontinens beteg, akinek naponta többször vércukrot vérnyomást kell mértni.

Igy az idős a saját környezetében marad egy olyan személlyel akinek csak rá van gondja, aki azt főz amit ő kér, úgy ahogy kéri, és a legnagyobb mértékben tekinttel van rá.

Zsuzzska Creative Commons License 2012.08.04 0 0 58

Sok helyen olvastam már, hogy megoldást keresnek idős hozzátartozó felügyeletére. Van egy szociális szolgáltatás fajta, ami erre van kitalálva, csak nem igazán ismerik:

Idősek vagy demensek(elbutult, Alzheimer kóros) nappali ellátása néven lehet rá keresni. A lényege kb ugyanaz mint az ovinak: napközbeni felügyelet hétköznapokon. Foglalkozásokkal, étkezéssel, szakemberekkel.  Sok helyen van az országban. Budapestieknek és környékbelieknek a biatorbágyit tudom ajánlani( http://www.gizella.hu/) Ők szállítást is tudnak biztosítani hozzá háztól-házig, akár kerekesszékkel is.  Nem túl olcsó, de jobb, mint kikészülni a családnak vagy egyedül hagyni otthon a nagyit.

 

ewyccee Creative Commons License 2012.05.14 0 0 56

Most nyílik Mezőkövesden a világhírű gyógyvizéről híres Zsóry fürdőben egy Apartman Nyugdíjas Otthon!  Egy telefont megérhet!

 

http://aaaaaaaaaaaaa.hupont.hu/

Bluemannn Creative Commons License 2012.04.15 0 0 55

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék.

A nagymamám nálunk lakik és ritkán vagyunk otthon, munka és iskola miatt.

Létezik olyan "társalkodónő" akit hetente egy-egy órára párszor lehet hívni, kifejezetten beszélgetésre? Ilyen szolgáltatás milyen árban lehet?

 

tölgy Creative Commons License 2010.08.04 0 0 53
ez egy hasznos oldal!
kösz
Előzmény: kisvakod (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!