Keresés

Részletes keresés

Tompus999 Creative Commons License 2019.08.11 0 0 60466
70. perc, 4-0 ide. Na erre nem számitottam
Előzmény: fidelio-Pyrandus (60465)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.11 -1 0 60465

Na, a Dorog harmadik eredményére én is kiváncsi vagyok.

Előzmény: kékvértuskó (60464)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.11 0 0 60464

Ma a jó formában játszó, eredményes Doroggal lesz meccsünk. Kíváncsi vagyok, hogy egy esetleges (remélt) Pintér Baki kettőssel rendbe jön-e a védelmünk.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.08 0 0 60463

Idő kellett, hogy szembesítsem magam a valósággal. Azt hittem, hogy reményünk van egy kiélezett bajnokságban visszakerülnünk oda, ahová jussunk van. Azt hittem, hogy 2-3 nagyon tehetséges fiatal mellett rutinos, elszánt, koncentrált

érett játékosokat szerepeltetünk. Azt hittem, hogy bár minden bizonnyal Bese nagyon tehetséges , idén már nem ő áll a kapuban. Most már tudom, hogy a középmezőny lehet a cél. Kiábrándító volt a védelem, kiemelten Katona. Kiábrándító volt

Bognár, Lencse, Vass játéka. A fiatalok rendben voltak, csak ők MÉG nem világmegváltók és túl sokan voltak. (Persze, ha az idősebbek így játszanak, akkor talán mégsem.) Hab a tortán az edző nyilatkozata.(Kata)Ezzel benne is elveszítettem a 

bizalmamat. Ezt a meccs 4 góllal is elúszhatott volna. Ami rendben volt, hogy erőnlétben felülmúltuk a Budaőrst.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.07 0 0 60462

Vizsga lesz. Ne bukjunk el!

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Tompus999 (60461)
Tompus999 Creative Commons License 2019.08.07 0 0 60461

Ma nyerni kell, nincs mese!

Előzmény: kékvértuskó (60460)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.07 0 0 60460

A mai meccs nagyon fontos. Részint az eredmény, részint  most láthatjuk először hazai pályán, , hogy mit akar játszatni az edzőnk és, hogy azt képesek-e megvalósítani a játékosok. Van-e bennük 90 percre erő, elszántság, koncentráció. Tehetségük mire futja. Én a furcsa szurkolók közé tartozom: rossz eredmény, de jó, ambiciózus, agresszív játék és jó érzéssel megyek haza, míg a fordítottjával ambivalens érzésekkel indulok haza.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tompus999 Creative Commons License 2019.08.05 0 1 60459

üdv! azt hiszem - tudom - hogy egyik csapat szurkolói sem ilyen rajtot vártak. Szerdán lehet javítani. Én szeretném, ha  az év végén, kéz a kézben mennénk föl az NB1-be!

Előzmény: fidelio-Pyrandus (60458)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.05 -1 0 60458

Üdv. A Vasas-topikban a csúnya vereségünk után kemény, de feltáró és igazságos kommentek szaporodnak.

Előzmény: kékvértuskó (60457)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.05 0 0 60457

Nem sikerült, amiben abíró is vastagon benne volt. De ne vele foglalkozzunk, hanem a hibáinkkal.  Bőven voltak. Lassu hátvédekkel semmire sem megyünk. A fiataloknak több meccs kell, hogy lehiggadjanak.

Nincs baj, de az lehet, ha a második (holnaputáni) meccset nem nyerjük meg.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.04 0 0 60456

Fontos lesz a mai mérkőzés. Egy győzelem, egy jó rajt sokat lendíthet, megadja az alaphangot. Önbizalmat ad annak a 5,6 ? játékosunknak, akik először játszanak NB-s meccset az MTK-ban.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.03 0 0 60455

2 a labdarúgásban tevékenykedő ismerősöm állította. Az FTC fiókcsapata és most is több játékost kölcsönben foglalkoztatnak. Az elöző szezonban is jól szerepeltek és a kupában is sokra vitték.

Egyébként észérvet az MTK-ra sem tudok mondani. Érzelmit annál inkább.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: fidelio-Pyrandus (60452)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.03 0 0 60454

Kosznovszky Márk- Pármába igazolt. Furcsa, hogy ez a cikk erről nem tett említést. (Egyébként és ez fontos, kölcsönbe.)

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (60453)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.02 0 0 60453
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.08.02 -1 0 60452

Mondanál ész-érvet arr,a h. a Soroksár esélyes?

Előzmény: kékvértuskó (60450)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.02 0 0 60451

MTK: bemutatták az új mezeket - fotó

 

https://nb2.hu/hirek/mtk-bemutattak-az-uj-mezeket---foto

 

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.02 0 0 60450

Sok az esélyes  és ez jó, nagy körbeverések lesznek. Remélem, hogy az MTK ebből kimarad és magabiztosan hozza a feljutást.

Az esélyesek (Vasas, Gyírmot, Eto, Nyíregyháza, Szhely, Soroksár) mellett biztosan lesz 1-2 meglepetéscsapat is, akik nemvárt módon az élmezőnyben lesznek.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (60449)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.02 0 0 60449

"A feljutás egyik esélyese a nyáron az NB I-ből kieső MTK!"

 

Ebben igaza lehet a Nemzeti Sportnak. Mindenesetre optimistán várhatja az MTK a rajtot! :P

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.02 0 0 60448

Tegnap este megvettem a jegyem az MTK-Soroksár mérkőzésre! Nagyon várom, mert kíváncsi vagyok az új stadionra! :)

kékvértuskó Creative Commons License 2019.08.01 0 0 60447

Úgy tűnik, hogy az NBII az a magyar nemzeti I. osztály. Az NBI néhány kivételtől eltekintve (Paks, Debrecen) vegyes balkáni-afrikai túlnyomásos egyesülettel feltöltött állagú. Hogy mi a jó 9-10-11 külföldivel felállni? és még a tartalékok között is 

túlnyomóan idegen útlevéllel érkezettek vannak. (Persze a Kisvárda megtehette az NB2-ben is, hogy magyar állampolgárokként szerepeltethetett  magyarul nem tudó (esetleg a Mc Donaldsban magukat feltaláló) játékosokat. Éljen a NER!)

Ha az FTC és Videoton/Vidi/Mol/Székesfehérvár/Parmalat továbbjut, az a magyar foci felemelkedését mutatja, vagy a külföldiek megszerzésének anyagi képességét.

Nagy Fradi drukker szomszédom képtelen volt 3-nál több Fradi játékost megnevezni és bevallotta, hogy a jelenlegi csapat nem tudja lelkesíteni.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.07.31 0 0 60446

Valaki írta nekem, hogy gyerekkereskedelem folyik a magyar fociban. Ha gyerekkereskedelem, úgy azt a szülők folytatják, akik joggal vagy jogtalanul külföldön Angliában, Olaszo-ban. Németo-ban, stb látják az esélyt, hogy fiacskájuk

karriert, nagy pénzt csináljon. A gyerekek is már úgy vannak szocializálva, hogy a külföldi foci az igazi. (Ez utóbbi biztos igaz.) Az MTK-tól  most külföldre igazolt 4 játékosból, legalább kettőre a "szakértők" azt mondták, hogy kívételes

tehetségek. Kérdés, hogy 16, 17 évesen elviselik-e az idegen pályán/környezetben őket érő fokozott nyomást.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.07.30 0 0 60445

Sajnálom, hogy ismét fiatal játékosok szerződtek el, illetve kerültek kölcsönbe. Köztük egy olyan 17 éves stabil válogatott, aki a nagy csapatba is beférne. Lehet ezt az MTK dicsőségének is elkönyvelni (olyan jó a nevelésünk, hogy viszik tőlünk

Olaszországba a játékosokat), de én inkább a magyar futball vérveszteségének és leértékelődésének tartom.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kékvértuskó Creative Commons License 2019.07.27 0 0 60444

A Vasas is egy sötét ló. (Sok ilyen van a jelenlegi NBII-ben)

Több olyan játékosa van, -pl Balajti, Szatmári, őket jól ismerem az MTK-ból -akik  játéka nagymértékben ingadozó. Nem véletlen, hogy mindketten igen sok klubban megfordultak, kettejük átlaga 10 körül van.

Ha az első 3 mérkőzésük jól alakul, meglehet az NBI. (Egyébként az MTK esetében is meghatározó lehet az első néhány meccs.)

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: fidelio-Pyrandus (60443)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.07.26 -1 0 60443

A Győrt egyértelmű esélyesnek suttogják.

Suttogsz valamit a Vasas esélyeiről is? Kösz.

Előzmény: kékvértuskó (60438)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.07.26 0 0 60442

Nincs klubkártya pénztár. (Klubkártyára sincs idén szükség.) A pénztárak  a Hungária krt-on elvileg csak a meccsek idején lesznek nyitva.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: dzsovi (60441)
dzsovi Creative Commons License 2019.07.25 0 0 60441

Köszi,de engem az érdekelne,hogy a Kispest klubkártyát ,tényleg csak a Salgótarjáni út 12-14 szám alatti a klubkártya pénztárban, és valóban csak meccsnapokon lehet átvenni?

Mert ezt az információt kaptam.

 

 

 

Előzmény: kékvértuskó (60440)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.07.25 0 0 60440

Ma 15,30 és 18,30 között is van pénztár. Lehet venni bérletet. A  kötelező jellegű klubkártya megszűnt.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: dzsovi (60439)
dzsovi Creative Commons License 2019.07.24 0 0 60439

Sziasztok,

 

Érdeklődnék,hogy a klubkártya pénztár csak meccsnapokon van nyitva?

Augusztus 7 az első ilyen időpont ?

 

Köszi

Előzmény: kékvértuskó (60438)
kékvértuskó Creative Commons License 2019.07.24 0 0 60438

Idén valószínűleg  nem lesz nagy előnnyel vezető első és második helyezett. Az élenállók és a középmezőny egybeolvad. A Soroksár jó lesz, de feljutásra esélytelen marad a nagy győzelmek mellett. (Mint még 8-10 másik csapat.)

Ha az MTK-nál a védelem nem lesz sérült és a fiatalok - bőven lesznek - igazolják nagy tehetségüket, úgy  feljut.

Hajrá MTK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ria, ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.07.23 -1 0 60437

(a meccset délután játsszák.)

Előzmény: Törölt nick (60436)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!