A Sporttárs Creative Commons License 2024.03.03 0 0 119972

Még csak nem is Kodro hiányzik, de mondjuk Gradisar belövi a helyzeteit, már nem is lenne érdekes.

Na jó, ne gondoljunk bele, mit kapnánk a lilákkal röhögve szórakozó Fraditól. Elég komoly, hogy még így is dobogón vagyunk.

Előzmény: tom55 (119970)
A Sporttárs Creative Commons License 2024.03.03 -1 0 119971

Atyavilág, ezektől is kikapunk?? Szép bravúr lesz, a kapunkat se látták szünet óta. Mondanám, hogy elég töketlenek vagyunk, de két kapufa után végül is lehetett volna.

Mindenesetre rettenet gyenge csapatok vernek meg mostanában, rendben lesz a biztos bentmaradással megelégedni. :)

Gézafiam, istenem... :))))

tom55 Creative Commons License 2024.03.03 -1 1 119970

2:0 akkor ennyit erről, jól elbasztuk ezt a meccset is.

tom55 Creative Commons License 2024.03.03 -1 0 119969

1:0

Lehet, hogy ennyi volt...

tom55 Creative Commons License 2024.03.03 -1 0 119968

Lehet, hogy ezeket a Gergényi "nagybedobásokat" lassan el kellene felejteni. Nem sokra megyünk vele.

tom55 Creative Commons License 2024.03.03 -2 0 119967

Jól kezdtünk, visszaestünk, Tóth Balázs.

A Sporttárs Creative Commons License 2024.03.03 0 0 119966

Gradisarnak úgy tűnik sok helyzet kell egy gólhoz.

tom55 Creative Commons License 2024.03.03 0 0 119965

Mai embereink:

Tóth - Bese, Serafimov, Spandler(C), Gergényi - Schön, Christensen, Sigér, Katona - Stefanelli, Gradisar

A Sporttárs Creative Commons License 2024.03.01 0 0 119964

Mondjuk vélhetően nem ezen fog múlni.

Előzmény: Vezo228 (119963)
Vezo228 Creative Commons License 2024.02.29 0 0 119963

Akkor Géza pihen a hétvégén (is).

Mennyire komolytalan ez az egész, nevetséges.

gambl-R Creative Commons License 2024.02.24 0 1 119962

Mondjuk inkább azt, hogy az általa elképzelt feltételekkel nem kellett a klubnak... Amivel semmi gond nincs, csak ne felejtsük el, hogy a klub elég korrekten bánt vele a folyamatos sérülései alatt. Aztán egy jó / jobb fél szezon után egyből megnőtt az étvágya...

Azzal sincs semmi gond, ha valaki gólt szerez a (volt) klubja ellen. Azzal már annál inkább, ha ezt nem jól kezeli.

Előzmény: A Sporttárs (119960)
PIPPÓ Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119961

Ritka birka egy játékos ez a gyerek, sima piros, vissza se kellett volna nézni.

Előzmény: tom55 (119954)
A Sporttárs Creative Commons License 2024.02.24 -1 0 119960

Szabó Levi személyében megvan az új Kovács Dani, ahogy olvasom... Pedig hát itt nem kellett, lőtt két gólt ott, ez a dolga. Nem biztos, hogy magától elment volna.

csiriprelek Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119959

Az is benne lehetett ebben a vereségben , hogy a Vidi aktuális ellenfele nem fáradt el az előző fordulóban a Fradi ellen, mert az el lett halasztva

A Sporttárs Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119958

Na, a végére minden elfogyott. Jó lesz vissza a realitásba.

A Sporttárs Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119953

Már a Debrecen ellen is kellett szerencse. Ma a kiállítás meghatározó volt, utána rúgtunk egy gólt helyettük (simán a kapusé lett volna), még az is lehet, most is 0-0 lenne enélkül, de azért a támadójáték visszaesését látni kell. Sebaj, üldözzük tovább a 40 pontot, nem kell merészen tervezni.

tom55 Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119952

Schön cserét sem ő sem én nem értettem miért.

Pinto-tól már rég meg kellett volna szabadulnunk.

2-0, ez ennyi volt, kijózanító vereség a nagy hurráoptimizmus közepette, talán az arc is kicsit nagy lett már.

A Sporttárs Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119951

Kár ezért, tudtuk volna dominálni a meccset, elég egyértelműen jobb csapat vagyunk. De a kiállítás és öngól óta teljesen jó a dióknak, hogy ők nem akarnak, mi meg nem tudunk támadni. Gondolom, lesz majd valami kockázatvállalás előbb-utóbb, de nagyon meghatározó játékost nem tudunk behozni, ők meg ha kihasználják a területet, szépen behúzzák a meccset. (Igazából az látszik, hogy eddig nem volt terv az új szitura, talán szünetben kitalálja Grzelak.)

tom55 Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119950

Le kell hozni az egyik csatárunkat, teljesen beszorultunk.

Sigér játékától nem vagyok elájulva, teljesen súlytalan.

Egy X nagy eredmény lenne innentől.

Előzmény: A Sporttárs (119949)
A Sporttárs Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119949

Erős egy percünk volt. :))) Sajnos mindketten hülyék voltak. Innentől kármentés.

tom55 Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119948

Öngól ez is fasza. Egyre jobb.

tom55 Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119947

Emberhátrány, fasza. Szép taposás volt.

A Sporttárs Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119946

Jó, Katona beférne, gondolom majd jön a padról.

Előzmény: A Sporttárs (119945)
A Sporttárs Creative Commons License 2024.02.24 0 0 119945

Na, hát akkor ma fiatal percek legfeljebb csereként. Ez elvileg a legerősebb kezdő, aztán majd kiderül.

Előzmény: tom55 (119944)