Keresés

Részletes keresés

Gerilla01 Creative Commons License 2021.06.07 -2 3 724303

Meg is tudod indokolni? De lehetőleg ne pletykákra alapozott érvekkel. Szakmai munkájára az utóbbi időben nem sok panasz lehet, magyar bajnoksághoz képest egész jó játékosok kerültek ide.

Előzmény: Détáridöme (724298)
Détáridöme Creative Commons License 2021.06.07 -1 4 724302

nála nagyobb pincsikutyát még nem láttam.

bocs, ha túl finom voltam.

Előzmény: sergiototta (724301)
sergiototta Creative Commons License 2021.06.07 0 3 724301

Ha a sportigazgatónak és az edzőnek konfliktusa van ott általában az edző repül. Lásd mondjuk Hertha, vagy Bayern.

De a Hertha példája azt is mutatja, hogy, ha a sportigazgató miatt megy az amúgy jól teljesítő edző (Preetz-Dárdai), akkor utána, ha sz*rul mennek a dolgok, akkor a sportigazgató is repül.

Ez persze a profi világban van így, Hajnal jól fekszik a NER-nél, így Ő könnyen túlélhet egy sikertelen edzőváltást is. Mondjuk, ha a fele igaz azoknak a pletykáknak, amik Hajnal jelleméről keringenek, akkor kb. soha nem lesz kirúgva addig, amíg NERFradi van.

Előzmény: Détáridöme (724298)
Átölelt Gázóra Creative Commons License 2021.06.07 0 0 724300

724100

Előzmény: Lagerdeeeer (724287)
Détáridöme Creative Commons License 2021.06.07 0 0 724299

elkezdődött a felkészülés

Csonka, Szánthó, és Csontos is elkezdte.

Détáridöme Creative Commons License 2021.06.07 -2 5 724298

én hajnalt rúgtam volna ki, páros lábbal.

ennyi.

Előzmény: Gerilla01 (724297)
Gerilla01 Creative Commons License 2021.06.07 -2 6 724297

Aki egyszer menni akar, arra rá kell adni a kabátot. Nincs olyan, hogy meggondoltam magam, mert nincs jobb lehetőségem. Ez nem faszméregetés. Csajodat is visszafogadod, ha nem talál jobb palit? 

Tetszik vagy sem, van egy klubvezetése a Fradinak. Annak játékszabályaival. Rebrov ezt elfogadta amikor aláírt. Ne akarjon egy edző a vezetői fölé nőni.

Előzmény: Détáridöme (724290)
atizona1 Creative Commons License 2021.06.07 -1 0 724296

majd ha dózsának 3 meccsen többet lövünk mint idén, tapsolok:)

Előzmény: itepgolab (724294)
Tsak a Fradi Creative Commons License 2021.06.07 0 1 724295

Elnök úr megszólalt. Azért nem linkelem, mert a médiáról leírt korábbi véleményem tartom. Mindabból, amit olvashattunk szerintem senki számára 1. nem derül ki az igazság, vagy ahogy írod, 2. torz lesz, 3. go to 1. állítás. Az valóban probléma, hogy soha semmiről tudunk, amiben pénz játszik szerepet. Szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban legalább a látszatra ügyelnek, itt arra sem.

Előzmény: Fatboy Slim (724286)
itepgolab Creative Commons License 2021.06.07 0 4 724294

En mindent koszonok Szergejnek, es a tovabbiakban sok sikert neki!

De ahogy Posalaki bacsi mondta: Ugorgyunk!

Jelenleg azon gondolkodom, hogy az az elkepzeles, amit Stoger felvazolt,(itthon abszolut golratoro tamado foci, nemzetkozi

meccseken pedig a biztos vedekezes) , az a valosagban mukodhet-e?

(Mert Rebrovnak a nemzetkozi eredmenyei miatt meg tudtam bocsatani a nem elegge tamado jatekot itthon.) 

G666 Creative Commons License 2021.06.07 -3 3 724293

Szerintem a karacsonyt (ideit persze) mar nem a Fradi edzojekent fogja megelni

Előzmény: titi-ratatata (724292)
titi-ratatata Creative Commons License 2021.06.07 -1 3 724292

stöger a duna-korzói képen elég szarul néz ki...

remélem nem meghalni jött hozzánk... XD!

G666 Creative Commons License 2021.06.07 -3 6 724291

Rebrovnak mi?

Mar a telen a tudta nelkul hoztak jatekost, ezert mondta, hogy ilyen korulmenyek kozott nem akar maradni.

Azert ez eleg inkorrekt a klubvezetes reszerol.

Előzmény: doncike (724289)
Détáridöme Creative Commons License 2021.06.07 -2 4 724290

valszeg akkor voltak jó ajánlatai, plusz összebalhézott hajnallal

utána aztán nem realizálódtak, inkább maradt volna, de persze elnök úr f@aszméregetésbe kezdett, és Hajnalt választotta.

meg persze már áprilisban megállapodtak a kecskéssel.

Előzmény: doncike (724289)
doncike Creative Commons License 2021.06.07 0 1 724289

Itt inkább arról lehet szó, hogy mindkét félnek voltak -- hol többé, hol kevésbé méltányolható -- nem tiszta húzásai.

Ha Rebrov februárban tényleg "felmondott" (és ezt értsük csak úgy, hogy kifejezte távozási szándékát), akkor miért kellett meglepődni az utolsó meccs utáni nyilatkozatán?

Ha Rebrov maradni akart volna, akkor nem mondja fel a bérelt házat.

Előzmény: Fatboy Slim (724286)
LVDH Creative Commons License 2021.06.07 -1 4 724288

Rebrov a NS interjúban közölte többet nem beszél a magyar újságírókkal. Az új szerződésének fényében azért volnának kérdéseim...

De mindezek ellenére Rebrov volt az egyik legjobb vagy a legjobb edző akit én valaha láttam a Fradinál.

Félek, hogy az eredmények Rebrovval együtt távozni fognak.

Lagerdeeeer Creative Commons License 2021.06.07 -5 5 724287

szeretnék első lenni:

Stöger takarodj!

hajnal is!

Fatboy Slim Creative Commons License 2021.06.07 -4 1 724286

jo hsz, de par dolgot kicsit maskepp latok.

van egy eleg komoly helyzet, ahol kulonbozo felek, erintettek es kevesbe erintettek kommunikalnak mindenfelet es abbol neked kell kihamoznod az igazsagot, amely nyilvan torz lesz. itt egy embernek kellett volna megszolalnia, es az az elnok ur.

a felmondas sem volt az utolso hirek alapjan felmondas, mert akkor most nem lett volna most mit felbontani es nem kellett volna semmit sem kifizetni. ha valaki felmond, akkor egyuttal lemond minden jarandosagarol ami a munkaltato reszerol kotelezett, illetve adhato.

Az a gond, hogy az ilyen egeto kerdesekre nem kaptunk, es nem fogunk kapni valaszt. es akkor mi sem rakunk hozza elkepzeleseket. ez ilyen egyszeru

Előzmény: Tsak a Fradi (724285)
Tsak a Fradi Creative Commons License 2021.06.07 -1 8 724285

Próbáljunk már ne a saját, hanem a másik fejével gondolkodni, s nem unalmas, előítéletes gondolkodásunkat ráruházni bármely szereplőre! Az ugyanis, ha tetszik, ha nem, ócska rasszista, vagy politikai gondolkodásunk által befolyásolt, szintén erősen kritizálható megoldás lesz.

Rebrov: Amit ezzel a játékoskerettel (jelentősen megerősített) el lehetett érni, azt szerintem kimaxolta. Felülmúlni a lépcsőzetesen javuló eredményeket ezen a szinten (ezen a TM áron) már gyakorlatilag vagy lehetetlen, vagy óriási szerencse kérdése. Nagyságrendi pénznövekedés okozta sokkal komolyabb játékosok érkezése gyakorlatilag kizárt. Szerződése lejártával sokkal gyengébb választási lehetőségei lettek volna, hogy hová is menjen edzőnek, vagy szöv. kap.-nak. A piaci ára most a csúcson van...

Kubatov és tsai: Az induló premissza hasonló, hiszen nyilván tudják, hogy nagyságrenddel több pénzt a főnök nem ad, nem adhat a választási év előtt. Azzal kell főzni, ami van. Érzik a vezetőedző tétovázását, ami mellesleg látszik a csapat tavaszi játékán is. Kényelmesen benne vannak egy élő szerződésben, de elhangzik egy mondat és történnek fizikai jelek is. Ha nem kezdenek edzőkeresésbe, akkor óriásit bukhatnak, ha belekezdenek, lovat adnak Rebrov alá. Elég hülye helyzet, szerintem nincs jó megoldása.

Média bűne: Mindenféle igaz/hamis találgatások látnak napvilágot. Mint tudjuk, nem csupán a korábban felsorolt személyek hazudhatnak, ez jóval jellemzőbb mind a hazai, mind a nemzetközi médiára, mint lájkvadászokra. S azt hiszem finom voltam.

Finom voltam?

doncike Creative Commons License 2021.06.07 0 2 724284

"annyi tiszteletet megérdemlek, hogy kikérjék a véleményem, mielőtt új futballistát igazolnának. Az elnök úr biztosított róla, többé senkit nem igazolnak anélkül, hogy arra én is rábólintanék."

A nyilatkozat szerint ez, pontosabban ennek be nem tartása volt a casus belli.

Itt akkor vagy az történt, hogy Rebrov több beleszólást akart mint korábban (mert ezek szerint korábban nem volt feltétel a bólintása) és mivel nem kapta meg, másfelé kezdett nézelődni.

Vagy szándékosan hozták olyan helyzetbe, hogy menni akarjon.

G666 Creative Commons License 2021.06.07 -1 0 724283

Nyilvan akkor meg maskepp allt a helyzet.

Aztan kozben megegyeztek a szerzodes felbontasarol.

A mai vilagban gyorsan valtoznak a dolgok.

Előzmény: Eagles2016 (724282)
Eagles2016 Creative Commons License 2021.06.07 -1 2 724282

Az tiszta sor, csak akkor nem nyilatkozom 1 nappal korábban, hogy jövök, mert élő szerződésem van.

Előzmény: G666 (724280)
Eagles2016 Creative Commons License 2021.06.07 -1 1 724281

Nem Petrjakkal mostam össze, szerintem ott is a menedzser kavart jobban. És nem általánosítottam minden ukránra, csak azt akartam mondani vele, hogy arrafelé sem szent mindenki, ahogy a klubházban sem.

Hogy kinek hiszünk, kinek nem, az egy dolog. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy Kubatov nem mondott igazat, mert nem nyilatkozik. Lehet Rebrovék meg azért nyilatkoznak ennyit, mert próbálják szépíteni a dolgot. Aztán hozzá teszik, hogy ez az utolsó nyilatkozat a Fradi kapcsán, hogy utána ne lehessen szembesíteni az ilyen ellentmondásokkal, hogy egyik nap még azt mondja, hogy jön ide, mert élő szerződése van, másnap meg aláír a volt csapatához.

Biztos volt olyan, hogy igazoltak úgy játékost, hogy nem tudott róla, valaki írta, hogy Haraisvili volt, de őt Tocmac pótlására akarták, csak közben maradt. De Rebrov hisztiét sem értem, mert max. nem teszi a csapatba. Viszont ettől függetlenül játszatta. 

Előzmény: Fatboy Slim (724276)
G666 Creative Commons License 2021.06.07 0 0 724280

A mai vilagban minden normalis embernek van mar B, esetleg C terve is.

Mivel mar telen szar volt a helyzet, ezert azzal kalkulalt Rebrov, hogy nem marad a Fradinal. Ez be is kovetkezett, mi ebben a meglepo?

Alíirtak a szerzodesbontast es eletbe lepett a B terv.

Előzmény: Eagles2016 (724279)
Eagles2016 Creative Commons License 2021.06.07 0 2 724279

Igen, nekem is ezek miatt sántít a legjobban a Rebrovék verziója. Nem tárgyal, mert élő szerződése van, de 1 nap múlva meg alá is ír. Meg akkor mondta fel az albérletet, mikorra Kubatovék teszik, a " Rebrov közölte, hogy menni akar" sztorit.

Előzmény: LVDH (724274)
zsuzsikaanyukája Creative Commons License 2021.06.07 0 0 724278

te a sört is a rossz polcról veszed le, ahol a meggyes van. :D

Előzmény: G666 (724277)
G666 Creative Commons License 2021.06.07 0 0 724277

Ajjaj akkor szarul volt írva az oldalon, ahonnét én vettem...

Előzmény: Eagles2016 (724273)
Fatboy Slim Creative Commons License 2021.06.07 -4 2 724276

En nem mosnam ossze a Petrjak kaliberu arcokat Rebrovval es lealtalanositam ezt ukran becsuletre.

Rebrovnak valszeg meg volt a szaudi ajanlata, azt felhasznalva akart emeltetni a beren, ez nem sikerult. Az, hogy A, vagy B opcio lett volna Szaud-Arabia, nem tudjuk. Minden esetre Rebrovnak jobban hiszek, mint Hajnalnak es Kubatovnak. Ez utobbi azota sem nyilatkozott Rebrov kapcsan.

Belekeverik azt a szerencsetlen segg hulye ugynokot, aki kepes volt olyanokat mondani, hogy rosszul meloztam, meg hogy en is benne vagyok a dologban.

es abban is biztos vagyok, hogy a Rebrov hata mogott, vagy jovahagyasa nelkul tortent igazolasok egy modja volt annak a sok kozul, hogy magatol akarjon lelepni.

olyan undormany az egesz...

Előzmény: Eagles2016 (724272)
cirkóniu Creative Commons License 2021.06.07 0 0 724275

Ha elköltözik Rebrov Pestről, követhetem tovább Rebrovnét az Instagrammon?

LVDH Creative Commons License 2021.06.07 -2 5 724274

Ha felmondta az albérletét egy kertes ház miatt, akkor most a kertes ház van bérelve. El nem tudom képzelni hogy úgy mondta fel, hogy közben nincs már az új kibérelve. Akkor onnan kell kipakolni most a cuccait? Szombaton meg hívták a melódiákból, hogy hallotuk tegnap felmondtad a szerződést, tudunk egymásikat a sivatagban. Na persze.

Előzmény: Eagles2016 (724272)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!