Keresés

Részletes keresés

Dino_ Creative Commons License 2001.09.07 0 0 586
Koncertképek itt (egyelőre 18 darab)
Dino_ Creative Commons License 2001.09.07 0 0 585
Szombat este 19:50-től kb. 23:00-ig élő Arzte koncertközvetítés a www.bademeister.com-on Windows Media formátumban.
Dino_ Creative Commons License 2001.09.06 0 0 584
Na, kicsit lemaradtam, mert egy hétig távol voltam hazánktól, de végre ismét itten vagyok. Pár napon belül összerakom a fényképeket és minden használhatót felrakok az oldalamra, majd jelzek itten, ha készen vagyok.

El Hefe: Aha, akkor ezeket csinálta a színpadon lévő fickó a koncert alatt. Sajnos én pont a másik oldalon voltam, a hangfal mellett, így amikor a felvétel szöge jó volt, akkor Rod takart ki a képről... Na mindegy :))

A koncert pedig nekem is nagyon tetszett (beszámoló cikk pár napon belül lesz róla az Underground online magazinban, már egy része kész van, de még dolgozni kell rajta :), és igazából nem hasonlítanám össze se a Toten Hosennel (az is nagyon jó volt, de másképpen), se a DM-mel (arra még kíváncsi leszek, már az is mindjárt itt lesz...). Szerintem más a stílusa a DTH-nak és a DA-nek, attól függetlenül, hogy mindkettőt punknak mondják.

A dobütőre visszatérve: a peches kifejezés a jobb, mert sajnos kitépték a kezemből a dobütőt, miután lehajoltam érte, ott fetrengtek mások a földön, én meg nem lévén erőszakos illető, hagytam inkább nekik :))

A koncert hossza amúgy meglepő volt, főleg, hogy a DTH és a U2 is két órát játszott a koncerteken, ez a +50% váratlan volt (főleg, hogy utána már nem ment a metró, és emellett éjjelre maradt a bőröndpakolás, ami külön jó volt, mert így 3 és fél óra maradt alvásra :-))). Az egyik ráadásnál a háttéren láttam egy nőt három doboz pizzával, és elég mérges arckifejezéssel, látva, hogy még mindig nem hagyják abba a zenélést :)))

Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.06 0 0 583
Szia Árpi,

köszi a cd-t, majd rádcsörgök ma vagy holnap aztán megbeszélünk vmit, OK?

Kár hogy koncerten csak keveset tudtunk beszélni, de hál'istennek sok volt az ismerős.
Mode-ra hova szól a jegyetek?
Nekünk a színpaddal szemben levő ülőhelyre, asszem 11-es szektor, már csak oda volt.

Előzmény: arpee (580)
El Hefe Creative Commons License 2001.09.05 0 0 582
http://www.deutschrock.de/rodhtms/newsrod114.html
na ki ez a jokepu fiatalember???
El Hefe Creative Commons License 2001.09.04 0 0 581
Na sziasztok pupakok!
szerintem nagyon is jo volt, es jo hogy sokat jatszottak, bar meg igy is sok szam kimaradt!
ami sajnos rontotta a koncert szinvonalat, az
a pogo, megpedig azert, mert egyaltalan nem volt!
Ez a tulekedes, nyomkolodas egy szar!
Akinek van fenykepe a koncertrol (esetleg videofelvetel) okvetlenul szoljon! kosz!
remelem hogy nem ez volt az utolso Arzte magyarorszagon...
pa
hefe
arpee Creative Commons License 2001.09.04 0 0 580
Hello

Tidzse, milyen jo volt Veled koncertezni!!!!
Bela, A Mode biztosan kurva jo lesz! De mért is kéne ezzel összehasonlitani???

Igen, kissé hosszura nyult a dolog, de ez csak azt jelenti, hogy ők kurva jól érezték magukat, mert pl. Welsben, ahol szar volt a hangulat Westerland nélkül elhuztak egyszeri visszajövés után!
De attól, hogy nekem a dth a Nr.1., még Farinék a Beste Band der Welt, mert ezt ők találták ki!
Azért ez a DTH aus Köln nem kellett volna Belatol...
Délután az E-klub mögött közel sem voltak olyan jó fejek, mint Hosenék. Csak Farin jött ki egy kicsit dumálni, meg, hogy csinálhassunk képeket, Bela abszolut nem.
Az Ärzte-tour-t egyébként a Hosen-cég KKT szervezte (ezt a bulit is), és Mannfred (Hosen-technikus)volt a szinpad meg a publikum között, de várható volt, hogy Ärzte-éknek nem lesz ínyére a stagedivin'!
Bela, mi legyen a cd-ddel rajta a maxikkal??? Mode-on talalk. valahogy??
Visszatérve kicsit sok volt a szöveg, meg a dalfélbehagyás.Németországi poénok: kellettek ezek Budapestre???

Campi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 579
Na latod, akkor ez szep, igazan, de nem otrombitom ezt a topicot a halottgatyas beszolasaimmal.

Legyen man topictali, most nem tudtam menni, mert a Farinekkal kellett beszelgetni :) majdnem!

Előzmény: Bela Lugosi (578)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 578
Hát szerintem én másnap hajnalig is mondtam volna hogy zugabe ha ezen múlik...
Előzmény: Campi (576)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 577
TIDZSE!

Kár hogy csak a bárban tudtunk együtt iszogatni és a koncerten már nem együtt "üvöltöztünk".
Csakhát elég sok régi ismerőssel találkoztam, akiket már évek óta(!) nem láttam, és így állandóan elkeveredtünk.

Na sebaj majd legközelebb!

Egyébként örülök hogy szerinted is fantasztikus volt a koncert!!!

Campi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 576
Az a franya () kimaradt :)
Meg szep hogy nem adtak a muvesz urat, nem is illene hozzajuk, ok egyszeruen hujek ezert szeretjuk oket. :)
De a Hosen sem adta a muvesz urat, hiszen naluk fel lehetett menni a szinpadra enekelni, tancolni, nem rugtak le a Waltonosok (mert nem voltak) hanem Campinoek sajat szekjuritimenje volt itt, aki pl engem felhuzott(!!) a szinpadra. O egyebkent most is itt volt. Sot nekem meg az meg egy oriasi dolog hogy a tomegben enekelve (Schonen Gruss) nekem nyujtotta a kezet Herr Frege!

Sza'l en ilyesmik miatt nem fogok toluk elpartolni sosem, de ugyanakkor megprobalok objektiv maradni.

Avagy Krankenak: versuche mal ziemlich objektiv zu bleiben (ugye zavaromban :)

De mondom a koncert elso 2 oraja NAGYON jo volt. Csak a nevsorolos kimenes utan mar nem kellett volna Zugabe

Udv.

Előzmény: Bela Lugosi (575)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 575
Szia Campi,

tényleg nem voltam a Toten Hosenen, de szerintem attól még kijelenthetem hogy ez a koncert (Ärzte) szuper volt.
És hát Campi, ugye te is tudod hogy ki a Die Beste Band Der Welt. :-))))

Sajnos megvan már a jegyem a 12.-ei Depeche Modera is, de az Ärzte után attól tartok hogy az a koncert egy jó altató lesz lefekvés előtt. (bár ne lenne igazam)
Ez most csak annak példázatára mondtam hogy mennyire emberszerű volt ez a koncert, ezek a srácok emberek tudtak maradni, nem akarták nekünk előadni a "művész urat".

DINO!

Megnéztem a honlapodat, várom a további képeket!

Előzmény: Campi (574)
Campi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 574
Szeretnek vitatkozni egy kicsit veled. Mindenek elott ki kell jelentenem hogy en egy masik nemet egyuttest szeretek inkabb (na melliket?) mindezek ellenere jonak talaltam a koncit, csak 3 ora marhara uncsi! Foleg hogy az utso fel oraban mar nekem kellett a hangulatot csinalni magamnak. Az a bizonyos masik zenekar koncijan ezexerint nem voltal, mert ott elejetol a vegeig iszonyatos porges volt. Csatlakoznek Skoghoz, ez nem egy punk koncert-szeru volt.

Mellesleg sajnallak hogy nem lattad a csajt, ha keszul meg tobb kep, kuldunk neked (csak neked :) egyet a pikansabbakbol :)

A masik hogy szvsz a nemetek aranya min 65-70%-os volt.

Előzmény: Bela Lugosi (573)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 573
Sziasztok,

őszintén csodálkozom hogy néhányan itt a fórumon milyen hamar elérték a német szintet, és képesek lesajnálni ezt a nyugodtan mondhatom hogy az utóbbi 10 év legállattabb magyar színpadon látott koncertjét.
A német rajongókat persze megértem, a 100-adik koncert után valószínűleg én is unnám a Beláékat.

Az hogy ti (tisztelet a kivételnek) már most unjátok nagyon rossz lehet...

Campi!
Szőke csaj aki levette a pólóját előőttem ült a barátja nyakában úgyhogy csak a hátát láttam... :-(

Ja, még valami : FÉLELMETESEN JÓ KONCERT VOLT!!! Fanyalgók persze mindig vannak...

Campi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 572
Jut eszembe: ki latta azt a kis szoszke kendos csajt (565 jobb lent) aki megszabadult a teljes felsoruhazatatol?

Az en kifinomult izlesemnek is tokeletesen megfelelt. hehe :)

Die Kranke Creative Commons License 2001.09.01 0 0 571
Hello mindenki!

Akkor rövid(?) véleményem a koncertről. Én nagyon jól éreztem magam, de a bécsi milliószor jobb volt.
Most kicsit idegesített, hogy mindent elhülyéskedtek, és nem volt valami szuper a pogó sem, ha azt egyáltalán annak lehet nevezni. Az utolsó órában már nem is próbálkoztam a tánctérrel. Bela állati szexi volt, de a pálmát szvsz Rod vitte (meglepő módon...). Farint meg gondolom idegesítette, hogy nem volt hangulat. A magyarok nem is énekeltek, vagy csak alig. Végül: az E-Klub egy fos hely!
A slusszpoén pedig (bátyus röhöghetsz!), hogy lekéstük a postavonatot, és hatig csöveztünk a Keletiben. Hát, nem javította az estét...

P.S.: A találka majd tizedike után legyen, mert nekem akkor kezdődik a suli, és akkor már biztos, hogy ott leszek Pesten. Felvettek koliba!!!!!!

Matyika_ Creative Commons License 2001.08.31 0 0 570
Jó volt ez. Mongyuk mások unták mellettem, és a vége felé én is néztem az órát eléggé, már csak a miheztartás végett is. Azért majdnem 3 órát játszottak nettó, az elég korrekt mondjuk egy rosszabb napot kifogó Oasishez képest. De régen röhögtem ennyit utoljára, már csak azért is megérte. (Nem beszélve a lépcső alatti ingyenjegyekről:)

Csak nem tudom miért kell 15ször le- meg felmenni a színpadra, öregek már, ok, de ennyi pisiszünet talán mégse kell nekik.

Skog Creative Commons License 2001.08.31 0 0 569
Voltam, egész jó volt, de az emberek zőme mintha nem punk koncerten lett volna. Nagyon laza volt benn a hangulat. Egyébként tényleg egy kicsit túl ökörködték magukat.
Mindent egybevéve jó kis koncert volt.
Campi Creative Commons License 2001.08.31 0 0 568
Vagy inkabb 'A peches', mivel csak orron talaltak de mas vette fel az utot...

Mellesleg mindamellett hogy eleg jo volt a konci eleje, jol is ereztem magam, a vege uncsi lett. Kisse tulzottan is elpoenkodtak a dolgot. De hat igy is szeressuk oket, a Zweitbeste Band der Welt-et :))

tidzse Creative Commons License 2001.08.31 0 0 567
Szerintem az új neved legyen inkább csak ennyi "a mázlista"!

A koncert szerintem egyszerűen fantasztikus volt (és emellett jó volt találkozni mindenkivel a topikrol)!

tidzse

u.i: Akkor most mikor is találkozunk újra (remélem nem kell várnunk a következő Arzte koncertig)!

Dino_ Creative Commons License 2001.08.31 0 0 566
Ja, és még valami. Nevet változtatok, mégpedig a következőre: "akit orron talált Bela a dobütővel" :-)))
Dino_ Creative Commons License 2001.08.31 0 0 565
Szerintem nagyszerű volt az egész, félelmetes, mit összeökörködtek ezek... Kicsit talán túlzásba is vitték, de nem baj, jó volt :)


BELAFARINROD - A BOHÓCOK

jozef Creative Commons License 2001.08.30 0 0 564
Na, indulok!!!!!!!!
BESSER
SCHNELLER
LAUTER
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.08.30 0 0 563
Itt a nagy nap. Már csak pár óra és újra élőben láthatjuk hogy ki a DIE BESTE BAND DER WELT!
jozef Creative Commons License 2001.08.29 0 0 562
Holnap Ärzte++!!!!!!
Sziasztok, sajna haverjaim nélkül vágok neki az útnak(Hajdúböszörményből...), ugyhogy én is csatlakoznék...
joz

ps: Roxtar, ott leszel?

Campi Creative Commons License 2001.08.28 0 0 561
En olyan gyorsan reagalok mindig.

Bela: tolem talizhatunk de akkor picivel hamarabb mert en Dinoval korabban kell bemennem, de igy legalabb megismerjuk egymast arcrol...
vagy pl emilt irni ahol megbeszelhetjuk a dolgot

Kranke: nem vagyok felos tipus, bar lehet hogy kene? :)

Előzmény: Bela Lugosi (560)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.08.28 0 0 560
Sziasztok,

ugyebár a koncert 8-ra van kiírva, az a kérdés hogy már kinn vagy csak majd benn találkozzunk. Szerintem benn kéne mondjuk a kisteremhez közelebb eső bárban, de már olyan 7 körül. De lehet más is. Ötletek?

Die Kranke Creative Commons License 2001.08.24 0 0 559
Ejnye-bejnye! Matyika, azért az utolsóért mérges vagyok ám! (Hát nem látod, amit a németek igen? Hogy nem kövér, csak Farintól terhes?) Campi! Abban a pólóban én nem ugrálnék, ugyebár...

Most, hogy mindezen túlvagyok, veszem csak észre, hogy a találka nem szerveződik. Mi lesz, gyerekek?

Dino_ Creative Commons License 2001.08.20 0 0 558
Talán hazamennének helyből? :-)))

Találtam egy nagyszerű site-ot bootlegekkel tele:
http://www.kill-them-all.de (A bademeister.com link részében volt, így lehet, hogy már ismeritek, nekem mindenesetre új volt :)

Előzmény: Campi (557)
Campi Creative Commons License 2001.08.20 0 0 557
hehe, "Budapest grüsst Campino" ennek a hatasara kivancsi lennek :)
Előzmény: Matyika_ (556)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!