Keresés

Részletes keresés

micacska Creative Commons License 2000.05.24 0 0 4
Mán meg egy "t"betű maradt le.Ez ma határozottan megint nem az én napom.
Üdv. még egyszer:
mic
Mercurius Creative Commons License 2000.05.24 0 0 3
Hm. Hm. Vannak érthetetlen dolgok :). Biztos nem érted, hogy mi köze ennek ahhoz, hogy Csintalan lejár a Sportuszodába :)).
Előzmény: micacska (1)
micacska Creative Commons License 2000.05.24 0 0 2
Ja ,kedves Mercurius, és a palacsinta is csintalan, de még mennyire!!!Az a "rohadt" szoclibjét neki!:-)
P.S. Meg az előző hozzászólásomban lemaradt a kérdőjel.Azt is a liberálbolsevikok okozták, mert nem óhajtanak megtisztulni.Pfuj!
micacska Creative Commons License 2000.05.24 0 0 1
Tényleg, miért is hagynánk.
A Metro újság ugyan ingyen van, de a 2.?3? oldalon található hosszabb cikktől eltekintve profil nélküli újság, így én ritkán olvasom.
Miért nem jön Schmuck Andor is? Úgy tudom, őt is mellőzi az MSZP, leleplező könyve készülődik.
Üdvözöllek, Mercurius:
egy "Szadeszes"/Maszopos" leányka
OFF
P:S: Azért az Immunology today jobb volt. Azokból a hozzászólásaidból igen sokat tanultam, meg is örültem nekik.El is kezdtem valamiben reménykedni.Ezért hálás vagyok.
Hogy a fenébe nyithat egy ilyen nívójú ember, mint te egy ilyen "hüllő" topic-ot?
ON
Pitykás Creative Commons License 2000.05.24 0 0 0
"nem túl sok egy kicsit a hajótokban a ballaszt

Igazad van, ne hagyjuk süllyedni a topicot.

Egyébként 0

P.

Előzmény: Mercurius (-)
Mercurius Creative Commons License 2000.05.24 0 0 topiknyitó
A tegnapi METRO újság szerint tovább bővült az MSZP "tisztakezüinek" csapata. A hírek szerint Csintalan Sándor MSZP képviselő egyik cége ellen rendörségi vizsgálat folyik, mert a cég valójában egy pilóta játékot takar több százezer forintos beugróval. A cég villamgyorsan megszünt, de jogutódként továbbviszi a tevékenységet egy másik meglehetősen hasonló nevü cég.

A FIDESZ közben Gyuga Páltól is sikeresen megvált. Az MSZP-ben viszont ott virít Boldvai, Máté, Vancsik, Pánczél......... Kedves MSZP-s listatársaink nem túl sok egy kicsit a hajótokban a ballaszt ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!