Keresés

Részletes keresés

Iranon Creative Commons License 2000.06.02 0 0 997
Szerintem itt nincsenek mindenkire ezt mondjaazokra, aki nem szereti a cigányokat. Pedig ez nem egyenlő a rasszizmussal.
Előzmény: nyman (996)
nyman Creative Commons License 2000.06.01 0 0 996
Hol latsz itt rasszistakat?
Előzmény: PuPu (993)
PETE Creative Commons License 2000.06.01 0 0 995
Nem tudom, hogy miért kell mindig minden elől bevédeni a cigányokat

(Teljesen igaza van aSSaSSin-nak).
Ja és még egy dolog: nem értem, hogy miért rasszista valaki, aki kiejti a száján a cigány szót. (Mondjuk ez rám nem vonatkozik, mert én enyhén szólva nem komálom őket, de például a négerekkel semmi bajom.) Lassan már a hivatalos személyek nem tudják megnevezni az adott népcsoportot, mert a már a roma kifejezésre is ráindulnak a cigányok.

Iranon Creative Commons License 2000.06.01 0 0 994
Hmm...Hihetetlen, hogy mennyi okoskodó van.
Előzmény: PuPu (993)
PuPu Creative Commons License 2000.06.01 0 0 993
Hihetetlen, hogy a rasszista f*szok milyen intenzíven képesek hülye elveiket hirdetni!
Kár, hogy azt a csökött agyukat egységesen nem kívül hordjáka fejükön, mint sapkán a pompont - mert akkor legalább lenne egy rassz, amit joggal lehetne elítélni...
Ez meg itten úgy látszik a fórumok félreeső sarka, ahol moderátor se jár, oszt virulnak itt, mint a döglegyek.
FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!
Iranon Creative Commons License 2000.05.31 0 0 992
Elég ha visszatakarodnak oda, ahonnan jöttek. Vagyis Indiába. Olyan büszkén mondják, hogy onnan származnak. Senki sem tartja őket vissza.
Előzmény: frakkk (991)
frakkk Creative Commons License 2000.05.31 0 0 991
Ha valaki valakit ki akar irtani, azt helyből agyon szabad ütni. Csak úgy mondom...
És ez így igazságos és helyes.
Előzmény: guzuke (990)
guzuke Creative Commons License 2000.05.30 0 0 990
Szerintem ha valamit meg akarnak oldani akkor azt meg is oldják, az persze más dolog hogyan, és magam sem szimpatizálok a cigányokkal, de sajnos el kell ismernem hogy általánosítani szoktam én is
Az biztos, hogy a büdös koszos gagyizó mocsok állatokat kiírtanám, és biztos lennének támogatók is persze az a baj, hogy a liberális sunnyogók kivárásra játszanak, hagy pusztuljon ebbe a magyar
Előzmény: nyman (970)
aSSaSSin Creative Commons License 2000.05.30 0 0 989
Nem is olyan rossz ötlet ez a saját állam. Pedig 20-30 év és felzárkoznak országunkban.(Állam bácsi mondta!)

Gyerekek!

Láttátok tegnap a Fókuszt!
Egy rózsaszín (tele)víziót láttam benne. Orsós valaki megmérgezta férjét Lakatos valakit, mert verte a gyerekeket, amiért az ürgét le is ültették. Igaz pár hétig kómában volt, de túlélte. Rá egy évre 1 a nő rájött, hogy imádja szerette férjét, ezért szerelmet vallot neki, s ő megbocsátott. Igaz az ürge szabadulása után majd a nő vonul börtönbe. Természetesen a történet díszlete a szokásos (rengeteg gyerek, terhes nő, putri, betört ablak, kosz, stb...)
Speaker szerint mint ha egy hollywood-i történetet látnánk, magyar vonatkozásban. Majd elsírtam magam. A könyvet is alag bírtam elengedni, annyira görcsbe rándult a kezem.

AZ Istenért, mi a f...ért mutogatnak ilyen baromságokat folyamatosan az RTL Klub Fókusz műsorában!! Esküszöm, ha a héten megint az irodaházukban leszek, megkérdem őket!
Nem csodálom, hogy megverték az operatőrüket Borsodban. (Nem a kisebbségiek!!)

Előzmény: radai rosseb (988)
radai rosseb Creative Commons License 2000.05.30 0 0 988
:) A kizsákmányoló fehérebbárnyalatúak rémuralma elől új helyre kellene költözni... :)

RR

Előzmény: Syd Barrett (986)
nyman Creative Commons License 2000.05.30 0 0 987
Miert? Mer meg fog erosodni a rasszizmus? :)
Előzmény: Syd Barrett (986)
Syd Barrett Creative Commons License 2000.05.29 0 0 986
Nagyon jó!:-)))) És ha onnan is elmenekülnek?
Előzmény: Bibike (985)
Bibike Creative Commons License 2000.05.28 0 0 985
Elkellenne már egy Cigányállam.
Végülis miért ne?
Van már Libéria(ex-rabszolga állam), van már Izrael(zsidóállam), miért ne lenne Cigányország?
Valahol Nepál és India között kéne megalakulnia.
Már kitaláltam a nevét: ROMASZTÁN.
Előzmény: BEA (984)
BEA Creative Commons License 2000.05.26 0 0 984
Szia !

Ez a "visszapattannak " igaz ,de meg Europabol is ,amire a kozelmultban is volt tobb pelda .

Valoban arra ,amerrol anno jottek -- irany "az ohaza" --- Sri -Lanka .

Előzmény: radai rosseb (973)
én55 Creative Commons License 2000.05.26 0 0 983
esetleg valami menő megoldás a romakérdésre?
Előzmény: D.j. Gabor (980)
radai rosseb Creative Commons License 2000.05.26 0 0 982
was?

:o)

RR

Előzmény: D.j. Gabor (980)
Sinus Creative Commons License 2000.05.25 0 0 981
uristen :)

egy passziv

Előzmény: D.j. Gabor (980)
D.j. Gabor Creative Commons License 2000.05.25 0 0 980
Helló MINDENKI!!!

D.J. Gábor vagyok, a menő srác.
Fel szeretnétek kerülni a menők listájára? Lenne néhány kérdésetek? Képeket szeretnétek kapni csatolt fájlban? Szeretnétek tudni a legfrissebb híreket? Íme a megoldás: írjatok címemre bármilyen kívánságot és én teljesítem!
E-mail címem: illagabor@egon.gyaloglo.hu

Csáó és ne feledjétek én minden kívánságotokat teljesítem!
D.J. Gábor

Előzmény: Syd Barrett (979)
Syd Barrett Creative Commons License 2000.05.25 0 0 979
Itt rasszizmust kiabálva hadakoznak, de külhonban majd meg is tapasztalják a saját bőrükön, hogy mi is az valójában.
Hát erről van szó. Tegnap a Parlament előtt tüntettek, de miközben Horváth Aladár a TV-nek adott interjút, a háttérből vizeskanna dobolás és ének hallatszott, mintha valami "folklórtalálkozó" lett volna.
Előzmény: Detonátor (975)
névtelen Creative Commons License 2000.05.24 0 0 978
mit jelentettem be??????:-)))
Előzmény: aSSaSSin (976)
radai rosseb Creative Commons License 2000.05.23 0 0 977
Lehet menni könyvvizsgálni... :)

RR

(valakinek legalábbis)

Előzmény: aSSaSSin (976)
aSSaSSin Creative Commons License 2000.05.23 0 0 976
Bocs, de nem egészen értem, hogy mi múlik a névtelen bejelentésen?
Előzmény: radai rosseb (974)
Detonátor Creative Commons License 2000.05.23 0 0 975
1. Krasznainénak és kis csapatának adni olyan kártérítést, hogy a fal adja a másikat.
2.Engedni őket, had menjenek, ha akarnak.
3. A lakásokat odaadni olyanok roma családnak, aki meg is érdemli (hajlandó dolgozni, tiszta, emberhez illő életet él, gyermekei iskolába járnak, stb.)

Csak úgy mellékesen jegyzem meg: Nem tudom hová, melyik országba kívánnak menni, de azt a napot is el fogják átkozni, amikor a világra jöttek. Itt rasszizmust kiabálva hadakoznak, de külhonban majd meg is tapasztalják a saját bőrükön, hogy mi is az valójában.(És persze bűnözőkből máshol is van éppen elég.)


Előzmény: nyman (970)
radai rosseb Creative Commons License 2000.05.23 0 0 974
bocs, "bejelentésen"

RR

Előzmény: radai rosseb (973)
radai rosseb Creative Commons License 2000.05.23 0 0 973
Hali,

Névtelen bejeltésen múlik a dolog? :)

Amugy igazán sajnálom, hogy azzal fenyegetőznek, hogy elhagyják Magyarhont... Kiváncsi vagyok, hogy melyik ország fogja őket befogadni... Valószínűleg tőlünk keletebbre kell keresniük a letelepedési helyet, mert nyugatról úgy pattannának vissza, mint egy jól fejlett dinnye a tűzfalról...

RR

Előzmény: aSSaSSin (972)
aSSaSSin Creative Commons License 2000.05.22 0 0 972
Két dolgot tenék hozzá!

1. Nekem ki garantálja a biztonságot???

2. Ha menni akarnak, hát menjenek.(A kezdő lökést adjuk meg!)

A cikket olvasva elképedtem azt látva, hogy kérjenek bocsánatot a zámolyi romák. Szerintem meg tünjenej a francba. Egyébként könyvvizsgálóként ezeknek az alapítványoknak a gazdálkodását is szívesen megvizsgálnám! Szerintem érdekes megállapítást nyernénk.

Előzmény: nyman (970)
én55 Creative Commons License 2000.05.22 0 0 971
namost tele lett a gatyám...:(
Előzmény: nyman (970)
nyman Creative Commons License 2000.05.20 0 0 970
Eszt a zamolyos topikbas is beletettem, igaz itt egy kicsit off, mert csak errol 'kis csapatrol' van szo.

Na szal megint megy a nephulyites. Egy ujabb cikk a mai Nepszavabol, gondoltam, hogy kiemelek par mondatot, de az egesz annyira abszurd es tele van baromsagokkal, hogy nem tudok reszleteket kihozni.

Ultimátumot adtak a zámolyi romák
MTI-információ
Nem költöznek be a nekik épített házakba a zámolyi romák, hanem a hét lakás ellenértékeként 20 millió forintot, hároméves szenvedésükért, értékeik elhasználódásáért, életük újrakezdéséhez pedig családonként 3-3 millió forintot követelnek az Országos Cigány Önkormányzattól (OCÖ) - jelentette be az őket befogadó Krasznai József pénteken. A családok képviselőivel közösen tartott sajtótájékoztatón a Fejér Megyei Független Cigány Szövetség elnöke közölte: ha május 25-ig követelésükre nem kapnak választ az OCÖ elnökétől, a zámolyi romák elhagyják Magyarországot, s keresnek maguknak egy olyan országot, ahol félelem nélkül élhetnek. Ezt a lépést csak a legvégső esetben teszik meg, ugyanis Magyarországon akarnak élni s gyermekeiket felnevelni, annak ellenére, hogy három évig embertelen körülmények között laktak, s az ide-oda költöztetés következtében javaikat, munkahelyüket elvesztették - tette hozzá Krasznai József.
A zámolyi romák azt tervezik, hogy a nekik szánt épületek tulajdonjogáról lemondanak az OCÖ javára, s az ellenértékként kapott pénzből, valamint a követelt családonkénti három-hárommillió forintból Székesfehérvárott, illetve annak környékén teremtenek otthont maguknak - mondta. Zámolyra azért nem mennek vissza a családok, mert senki nem garantálja a biztonságukat.

TCrown Creative Commons License 2000.05.20 0 0 969
Az "RPA" az gondolom a pár sorral feljebb emlitett "Roma Polgárjogi Alapitvány".
Nem tudom, csak lehet.
Előzmény: ks (966)
nyman Creative Commons License 2000.05.19 0 0 968
Ilyenklor lesz tele rogton. Mar asszem parszor Lhangzott, hogy a segely az NEM JAR, hanem ADHATO. Az utobbihoz az is hozzatartozik, ha mar van mibol.

Szerintem tutter uszitas van emogott.

Előzmény: aSSaSSin (967)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!