Keresés

Részletes keresés

KRAVEN Creative Commons License 2012.09.10 0 0 624

Nekem van egy pár LM (Kick, Fuse, Blast, Wave, Surge, Charge Tti) és használom is őket derekasan. Legtöbbet a Surge és a Charge van használatban. Előbbi a robosztussága, utóbbi a felszereltsége (a tokba belefér egy bit-kit, egy Mag-Lite solitare és az egyik örökgyufám is) miatt.

 

(Vannak egyéb multi tooljaim is, pl Walther, Gerber, S.O.G., de valamiért nekem A MULTITOOL a Leatherman)

 

A ST300 a drótvágó cserélhetősége miatt lehet érdekes, de ha oda tudsz figyelni, hogy a durvább anyagot tőbe vágd, akkor a többi is kiszolgálja még az unokádat is.

 

Egy apró hibája van a Surge-mnek és ezt akár az Audaxtrade felé is intézhetném hivatalosan: A bitfej "rögzítő" apró laprugót már másodszor hagytam el (nem befojásolja a használhatóságot, csak ugye...). Elsőre nagyon korrekten pótolták, valószínűleg most is így lenne, de mégis bosszúság...

Előzmény: artax (623)
artax Creative Commons License 2012.09.10 0 0 623

Sziasztok

 

90%-ban atolvastam a forumot. Jomagam most jutottam el oda, hogy szeretnek egy Leatherman multiszerszamot.

De igazabol hiaba olvastam el a forumot, nem igazan tudtam dulore jutni Wave, Surge es a Super Tool 300 kozott.

 

Egyeb szerszamokban az eros megbizthato szerszamokhoz vagyok szokva. (A kinai es egyeb olcso sz.r szerszamokbol nagyon hamar kinottem.) Eleg eros tenyerem es kezem van, a gagyi szerszamok hamar kinyulnak (vagy eppen elcsavarodnak) a kezeim kozott.

Emiatt hajlok a Surge es a Super Tool 300 fele.

Viszont a Wave is csabito...

 

Szoval mind a 3 jonak tunik. Mind mellett merultek fel bennem ervek es ellenervek is.

S sajnos az ar is nagyon befolyasolo tenyezo. Kicsit "muris" volt olvasni a topicot az elejetol...akkor milyenek voltak a hivatalos arak es most milyenek...

 

Nem tagadom egy kicsit elbizonytalanitottak azok a "negativ" velemenyek amiket itt idonkent olvastam...

Egyszeru igenybevetelnel tortent toresek, drot es bowden vagasi problemak, egyeb problemak. Naivan azt hittem egy ilyen hiru es aru szerszamnal ez nem igazan forul elo.

Ugyhogy most kicsit tobbszorosen is tanacstalan vagyok, de persze tovabbra is szeretnek egy ilyen multiszerszamot.

Mert eletem soran sokszor jol jott volna ha keznel van egy ilyen eszkoz.


Varom tanacsaitok, otleteitek, velemenyeitek.

 

Ui: Leven nem pesti vagyok sajna nem egy konnyen tudok beszaladni a hivatalos forgalmazohoz es kezbe venni oket.

 

 

James Bond Creative Commons License 2012.09.06 0 0 622

Sziasztok,

 

bár egy kicsit megkésve, de csöppet sem töretlen hálával KÖSZÖNÖM az Audaxtrade 2000 Kft-nek azt a gyors és egyszerű garanciális ügyintézést, amiről eddig elképzelni sem tudtam, hogy létezik!

 

Egy boldog LEATHERMAN tulajdonos :)

csipcsoka0 Creative Commons License 2012.08.18 0 0 621

Megoldottátok! Nagyon köszönöm!!;)

Ez a fajta vevőorientáltság sajnos nem jellemző az ország többi üzletében.

Meglepően korrekt, figyelmes kiszolgálásban volt részem Nálatok.

Az már biztos, ha legközelebb kést vagy multiszerszámot veszek megint, CSAK LEATHERMANT!!!

Mégegyszer köszi Srácok! Csak így tovább!

Előzmény: Kapsel (620)
Kapsel Creative Commons License 2012.08.08 0 0 620

Hozd be hozzánk, megoldjuk. Elérhetőség az alábbi linken.

 

www.leatherman.hu 

 

M.Kristóf

Előzmény: csipcsoka0 (619)
csipcsoka0 Creative Commons License 2012.08.05 0 0 619

Sziasztok!

Egy Leatherman Surge-om van, amiből kiesett a nagyobbik bittartó rögzítő pöcke. Tud valaki segíteni abban, hogyan lehet ez a kis mütyürt visszavarázsolni a szerszámba? Visszatenném, de sajnos nem láttam az eredeti pozíciójában és így elég nehézkes a dolog....:(( 

Egy fényképes segítség jól jönne..:))

Köszönöm!

James Bond Creative Commons License 2012.07.22 0 0 618

köszönöm a választ, akkor ha legközelebb budapesten járok, beugrok hozzátok!

Előzmény: Kapsel (611)
Trias86 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 617

Köszi a gyors választ!amint arra járok be is próbálok náluk.

Előzmény: Scapa76 (615)
Scapa76 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 616

Bocs :-) kond=gond

 

Előzmény: Scapa76 (615)
Scapa76 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 615

Maximálisan korrektek! Tiszta Amerika! Nem lesz semi kond!

1142 Budapest, Ungvár u.64-66.
Tel.: (1) 251 3368.
Fax: (1) 220 9889.

Nyitvatartás:
H - Cs: 8:00 - 16:30.
Péntek: 8:00 - 16:00

Előzmény: Trias86 (613)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.19 0 0 614

Auxtrade

Előzmény: Trias86 (613)
Trias86 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 613

Helló Mindenki

 

2008 ban  külföldön vettem egy leatherman blast fogot aminek a biztonsági zárja ami megakadályozná a penge visszacsukódását anyagfáradás miatt nem valami hasznavehető.Kérdésem, hogy van e szervíz valahol ahol nem probléma, hogy nincs meg sem a blok sem az eredeti csomagolása? Válaszotokat előre is köszönöm.

Juleska Creative Commons License 2012.06.21 0 0 612

Köszönöm a választ, és az ügyfélbarát hozzáállást. :)

 

J.

Előzmény: Kapsel (611)
Kapsel Creative Commons License 2012.06.21 0 0 611

Juleska és James Bond: gond esetén hozzátok be nyugodtan a szerszámokat hozzánk, ha van csereszerszám raktáron, akkor azonnal cseréljük, ha alkatrész vócserével megoldható a gond (és van raktáron), akkor 1-2 nap alatt megvan a javítás. Legrosszabb esetben itt kell hagyni a szerszámot, kiküldjük a Leatherman-hez és ennek fejében a következő szállítmányban jön feljújított ("refurbished") csereszerszám helyette, ez sajnos eltarthat 3-6 hétig is. 

 

Számla megléte annyiból fontos, hogy amennyiben mondjuk bejön két rossz Wave és ebből az egyik Magyarországon vásárolt, számlával igazolható a másik meg ismeretlen eredetű, de csak egy csereszerszám van raktáron, akkor nyilván az előbbi élvez prioritást, ergo a másiknak kell várnia az új csereszerszám beérkezéséig. 

Előzmény: Juleska (610)
Juleska Creative Commons License 2012.06.21 0 0 610

Sziasztok!

 

A minap vettem használtan egy Wave-t. Semmi papírt nem kaptam hozzá, a vásárlás helyéről még csak sejtésem sincs.

Ha bármi történne vele, ilyenkor hogyan (ha egyáltalán) érvényesíthető a garancia?

 

Kösz a válaszokat előre is.

 

J.

James Bond Creative Commons License 2012.06.05 0 0 609

Annak örülnék, csak én ezt sajnos nem Magyarországon vásároltam, és a weboldaluk szerint a garanciát csak ott tudom érvényesíteni, ahol vettem. :(

(bár korábban mintha olvastam már volna valami olyamit, hogy ők szimplán jófejségből azért megcsinálják a kint vásárolt eszközöket is garanciában...)

Előzmény: Rockwell01 (608)
Rockwell01 Creative Commons License 2012.06.04 0 0 608
Garanciában simán kicserélik. Maglite lámpával már többször is pozítiv tapasztalatom volt velük. ( Audaxtrade)
Előzmény: James Bond (607)
James Bond Creative Commons License 2012.06.04 0 0 607

Sziasztok,

 

egy Leatherman Skeletool CX szerszámkésem van, aminek ma drótvágás közben letört az egyik fejrésze (nem az él tört ki, hanem a fejrész kompletten letört). Ugyanebből a drótből előtte már nem egyet átvágtam probléma nélkül, ezért is bosszant a dolog.

Ezt lehet garanciában javíttatni?

hacsii Creative Commons License 2011.12.18 0 0 606

Sziasztok

 

Régebben volt probléma a bitek tartoságával. Érdeklödnék, hogy ezt a problémat megoldotta a Leatherman?

 

H

zgc Creative Commons License 2011.12.07 0 0 605

Üdv Sajnos anyagi okok miatt megkell válnom szeretett Leatherman Surge szerszámomtól. Várok minden érdeklődőt .   

 

Üdv nektek!

lkcar Creative Commons License 2011.11.21 0 0 604

Szia csab001

 

Képet tennél fel a multi tool ról?

köszi

Előzmény: csab001 (597)
KRAVEN Creative Commons License 2011.08.14 0 0 603

Üdvözlet!

 

Meg tudná valaki adni a Leatherman Kick, a Fuse, a Surge, a Charge TTi és és a Wave szerszámokon a (fő)kések jellemző élszögét? Van hozzá fixre állítható eszközöm, amiel bármilyenre fenhetem, de szeretném az eredeti élszöget újraalkotni. (25-27 fokot mértem. Ez helyes lehet?)

 

Köszönöm

low153 Creative Commons License 2011.06.29 0 0 602

Üdv. Ha nem baj, kicsit beleszólnék. Annyi a különbség, hogy a Wave szerszámon kívülről  vannak kisebb élesebb peremek, amik nekem eddig nem okoztak olyan nagy gondot. Viszont ezektől a részektől védenek a külső burkolatok, amik a Ti és TTi modelleken titániumból, az AL illeteve ALx modelleken pedig alumíniumból vannak. És a Charge modelleken található még egy vágóhorog is a hullámpenge hátoldalán. Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: xy8 (600)
Kapsel Creative Commons License 2011.04.02 0 0 601

Mindhárom teljesen egyforma erősség szempontjából, tartozékban és késanyagban van eltérés csak, a Wave ráadásúl most akciós is (www.u64.hu), én a helyedben azt választanám...

Előzmény: xy8 (600)
xy8 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 600

Üdv! Szerintetek Wave  és a ChargeTTi, Charge AL közül melyik az erősebb? Megéri az árkülömbözet? Olyan kéne amit zsebben is lehet hordani :)

Kapsel Creative Commons License 2011.02.17 0 0 599

Igen, kénytelen leszel újat venni, 2300 ft-ba kerül nálunk (www.leatherman.hu).

Előzmény: EKKM (598)
EKKM Creative Commons License 2011.02.16 0 0 598

Sziasztok!

Van egy fuse-m aminek kezd széthullani a bőr tokja( kiesett egy szegecs), gondolom a tokra nincs garancia (pedig jó llenne :-)  ),

a probléma megoldása ? újra szegecselhető, vagy kénytelen leszek új tokott venni? Van hozzá való?

Köszönöm előrre is.

csab001 Creative Commons License 2011.02.03 0 0 597

Sziasztok!

 Még mindig eladó lenne egy Leatherman Super Tool

Keveset használt, szép állapotban, gyári bőr tokjában.
A bőr tokon kis kopás azért van.


Kérnék érte 15000 szép magyar forintot.


tmobil6898701 vagy mail!

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.01 0 0 596

Köszi az infót, és a képet!

 

Eddig nem mertem megrendelni, mert nem tudtam, hogy sima övre is fele lehet-e tenni.

 

Előzmény: Kapsel (595)
Kapsel Creative Commons License 2011.02.01 0 0 595

A MOLLE tok mindkét helyzetben hordható, a hátulján nincs tépőzár, hanem egy átfűzhető patentes szíj van helyette.

 

Így néz ki:

 

Előzmény: Törölt nick (594)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!