Keresés

Részletes keresés

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.10.13 0 0 28101

Hali Mi !!!

 

TUdtam ,,én mindig is TUdtam,,hogy a sör az bizony gyógyszer ...Itt egy cikk róla .Grisa neked is ajánlom ,,, mert a porcokat is erősíti ,,így a reumatikus,mozgásszervi  problémákat is ki lehet vele kerülni ...

Látod vaze ,iszod a tej-et,és reumás a térded ,,

Innál SÖRT ,,nem fájna a térded ...hehehehehe

 

"""Sör: meg fog lepődni, mi mindenre jó!

A sörivás, különösen a világos sör fogyasztása erősíti a csontokat, segíti, hogy ne törjenek el.

sörben, leginkább a világos sörben nagy mennyiségben található szilícium, amely lelassítja a csonttöréseket okozó folyamatot, és elősegíti az új csont képződését.

Szilícium: miért nélkülözhetetlen a szervezet számára?
A szilícium fontos része az összes szervünknek, szervrendszerünknek, szöveteknek, - beleértve a bőrt, a porcot, az inakat és szalagokat, valamint a csontképző sejteknek is az egyik fő eleme. A szilícium felgyorsítja a kalcium beépülését a csontjainkba, de nemcsak a kötőszövetek, hanem az erek rugalmasságát is biztosítja. Ha a szervezetünkben kevés a szilícium, az rugalmatlan érfalakhoz vezethet, így a vér kevésbé tud áramolni.A sörben a szilícium az ortoszilikát sav oldódó formájában van jelen, amelynek felét a szervezet képes magába szívni, ezáltal a sör a szilíciumbevitel jelentős forrása...

https://www.egeszsegkalauz.hu/betegsegek/mozgasszervi-betegsegek/sor-meg-fog-lepodni-mi-mindenre-jo/ztdgg77

 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.10.11 0 1 28100

hali mi !!!

 

Meg azt mószerolni , akivel együtt dolgozol ,együtt eszel, iszol ,sőt barátoddá fogadod ,,,Na fúúúúúj ezt a tipust lehet utálni a legjobban ...Ennek már a találkozon ki kellett volna állnia ,és elmondani hogy mószer aranka öccse,,Ne haragudjatok srácok ,stb stb ... Biztos hogy sok kérdést kapott volna ,,de már nem haragból ,csak csupán érdekesség képp,,,De nem,, még ott is jópofizott,,sumákolt ,,bújkált a srácok elől,,,hát megaztán az ezt követő aljasságairól nem is beszélve ,,Szóval Márai szavaival élve ,,""Ez a tipus nem változik ""

Előzmény: grisin100 (28099)
grisin100 Creative Commons License 2021.10.04 0 1 28099

Sziasztok!

 

Na ezért utálom én _"ezeket"!

Ök voltak alegnagyobb komcsik(nincs is ezzel semmi baj), de megtagadni, letagadni,

odaxarni, ahol addig evett, ivott...na EZ a Fityisz!

 

Előzmény: Tu-154 Phd (28098)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.10.04 0 0 28098

Hali mi Hali mindenki !!!

 

Ezt a cikket most olvastam ,,,,,,,de ismerős ez a ""hangulat jelentős "" múlt itt is ,,köztünk is volt ilyen ,oszt hogy titkolta ,,,

 

'''

cziraszabolcs 1987-től volt tagja az állampártnak, nyilvántartó lapja szerint a feladata az volt, hogy hangulatjelentéseket írjon.

Nagykőrös Város Önkormányzata a legutóbbi képviselő-testületi ülésén döntött úgy, hogy határozatban ítéli el az Európai Parlament által elfogadott Sargentini-jelentést. A czira szabolcs polgármester által jegyzett előterjesztés szerint a dokumentum,,

 

"megalapozatlan, kommunista hangvételű aljamunka".

 

A 444.hu most azt szúrta ki, hogy czira szabolcs a rendszerváltás előtt az állampárt tagja volt. 2010-ben ugyanis felkerült a netre a párttagnyilvántartó lapja, amely szerint 1987-ben belépett az MSZMP-be, ahol a lap szerint "alapsz. infó felelős" megbízatást teljesített. A rövidítés "alapszervezeti információ felelőst" jelent, vagyis Czira hangulatjelentéseket írt a felsőbb pártszerveknek.

 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.09.28 0 0 28097

Hali Grisa !!!

 

Te Grisa miért írtam volna elsőt ?????????? ,,Mikor tény és való ,hogy a Józsiéké volt az első !!!,Azonkívül nem versenypálya volt az esküvök sorrendje, kinek mikor sikerült elintéznie az engedélyeket ,akkor nősült ,csak az ecsoki kezdett itt vitázni ,,mintha sors döntő lenne ,hogy kinek mikor volt az esküvője ..Mint írtam is ,a sors ilyentén alakulása folytán esett a Mi esküvönk pont egy évre rá,,hogy megérkeztünk Szibériába ..És hogy pont a második lett ,,hát az lett ,én nem rágódtam rajta .!

No de mintha ez az ""ál Ildikó ""eltűnt volna ,,,vagy inkább az tűnt el örökre ,aki generálta ezt az aljasságot ,az Ildikó nevével visszaélve !!Mondjuk többször is játszotta ezt a bugyuta játékját ,hogy különböző nick nevek alatt próbált itt jópofizni ..Persze hamar rájöttem,,,aztán meg már azonnal  ,hogy már megint csak piszkoskodik ez a lény .Aztán meg már nem is vettem tudomást az írásáról .

Előzmény: grisin100 (28095)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.09.28 0 0 28096

Hali Grisa !!  Hali mi !!!

 

Pontosan ahogy írod ,ők voltak az első ,mivel a jóska csaja nagyon előrehaladott állapotban volt , így nagyon gyorsan intézték az engedélyt ,és lett azonnal esküvő ..

Ott laknak valahol Pécs környékén -( Áta-n )- de már rég elváltak ,,legalábbis ecsoki így mondta annak idején !

 

No de a sörikéről meg semmi ????? Vaze pedig igazi Szibériai sör !! 

 

 

Előzmény: grisin100 (28095)
grisin100 Creative Commons License 2021.09.21 0 0 28095

Szeva TU!

 

El hiszem, hogy így volt, ha elsőt írtad volna azt én cáfoltam volna, mivel az első házasság ott

a Máté Józsi-é volt, TUdomásom xerint!

Előzmény: Tu-154 Phd (28093)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.09.09 0 0 28094

Hali Grisa ,,,Hali Mi !!!

 

Tegnap Karl-Marx stadt-ban nosztalgiából vásároltam néhány 1 literes dobozban kapható SZIBÉRIAI sört ...Este meg is ittam egy dobozzal ..Mondhatom jól eltalálták ,a minőséget !!!

Ilyen csomagolásban jelenik meg a Német piacon .

 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.09.04 0 0 28093

Hali Grisa !!!

 

Na hallod !,mit lacafacázzak ,ha egyszer azt akartam, hogy az én feleségem legyen a"""nejem """!!hehehehehe !

Aztán hogy ez pont augusztus 12-re esett hááááát a sors fura fintora lehetett,,vagy ki tudja ??

Egyszer már az ecsokival is volt vitám ,,,mert váltig állította hogy az ő esküvője volt a második a brigádban ,,ami 1977 szeptember 10-e körül volt ...Vaze le kellett fotózzam a házassági anyakönyvi kivonatot ,,mely tartalmazta az 1977 augusztus 12-őt ,,ami ugye előbb van mint a szeptember ,,De szerintem nem győztem meg,és a tények ellenére sem hiszem ,,mert ő váltig állította ,hogy a Hanyec mondta nekik ,hogy ők a második házasság...Én meg azt hiszem azt válaszoltam hogy higgyél amit akarsz ,,a hivatalos okiratok nem hazudnak ,,jobb ha tudomásul veszed, hogy a mi házasságunk volt a második !,,Aztán utána meg már nem is jött a fórumra !!!

Előzmény: grisin100 (28092)
grisin100 Creative Commons License 2021.08.23 0 0 28092

NAGYON BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNUNK!

 

Vazz ezt aznap megmutattam nejkémnek és csodálkozott, hogy ilyen koraiak voltatok hihihi

mondtam is neki, hogy minnyá válaszolok.... szerinted? Nem fogok cavintot szedni... még mielött hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (28091)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.08.12 0 0 28091

Hali Grisa ,,! Hali MI !!!

 

Egyszer valamikor 1976 augusztus 12-én megérkezett, ,Szibériába a Kun Béla ""Ifjúsági ""építő brigád !!!

Hoppáááá,,de hisz ezek mi voltunk !!!!

Nos gyerekek,, szóval 45 évvel ezelőtt ,,Vagyis ma egy jubileumot ünneplünk,,

Na jó én még rá teszek egy lapáttal erre a jubileumra ,ugyanis ezelőtt  44 évvel ,vagyis 

1977 augusztus 12-én ,kötöttem házasságot a mostani nejemmel !!!!!

Előzmény: grisin100 (28090)
grisin100 Creative Commons License 2021.08.09 0 0 28090

Hali!

 

Vazz mááá "csak" 20 hónapom van,  még ha beledöglök is de kibírom!! hihihi! :-)

Mondjuk most "orba xájba nyaralunk, minden 7en! olasz 2 hét zalakar 4nap ..hévíz  5 nap...

stb (na ez már nem TUti) hihihi

 

 

 

Előzmény: Tu-154 Phd (28089)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.07.22 0 0 28089

Hali Grisa ,,Hali MI !!!

 

Húúúú vaze mikor lesz az még ,amikor te is nyugger leszel .....hehehehe

Mert ha így haladunk lassan már 70 év lesz a nyugger kor határ ..,,és akkóóóóóór még dogozhatsz egy pár évet ...hehehehehe

De nem rossz ötlet egy medencés tali , a ""vén""csontoknak .Biztos értékelnék a reumás térdek könyökök ezt a fajta talit !!!

Előzmény: grisin100 (28088)
grisin100 Creative Commons License 2021.07.18 0 0 28088

Hali Mindenki!

 

Szerintem ide kellene xervezni 1 nyögdíjas talit!

Persze ha már mindenki az lesz hihihi

Jövőre már Pipoék jönnek, oszt mayd lassan én is!! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (28087)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.22 0 0 28087

Hali Grisa ,,hali Mi !!!

 

Nem nem 5 cm-es ,,,attúúúl sokkal hosszabb -( tán még nyúúújt is rajta egy keveset ,,hehehe ))--... ,amúgy 38 fokos a víz ,,de a kifolyóból melegebb jön ,,Ott jóóóó forróóóó ,,elsőre nagyon forróóó-nak tűnik ,,de aztán kellemes forró lesz !!! Szóval ellágyulsz amig alatta ücsörögsz ,,de aztán ki kell jönni alóla ,mert hát ugye ezt a forróságot a szív sem szereti sokáig....egy kicsit uszkálsz itt ott ,,aztán vissza ülsz a jó forró alá ,,és ha már tényleg jól át melegedtél ,,csontjaid nem ropognak ,akkor át mászol a kicsit hűvösebb másik medencébe .Ott is uszkálsz ,vagy ücsörgől ,,majd mész vissza a csap alá ,,,hehehehe

Éjjelre  akkorákat tudsz aludni ,-( minden után ,,hehehe )-,,hogy csak na ,,

Előzmény: grisin100 (28086)
grisin100 Creative Commons License 2021.06.19 0 0 28086

Na mind1, ezért is irigyellek! hihihi

Illen ez a mai nap....hihihi

(de nem magyarosan, mert az olyan "döglött tehenes")

Vajon hány fokos lehet a víz, gondolom nem 5cm-es hideg.. :-)

 

Előzmény: Tu-154 Phd (28084)
grisin100 Creative Commons License 2021.06.19 0 0 28085

Hali!

 

Irigyellek is érte!

Lehet, hogy utánuk mentem volna, félrelökve a yardot! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (28083)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.18 -1 0 28084

Hali Mi ...!!

 

Ránk szakadt a nyári 35 c fokos kánikula ..Hát persze hogy víz mellett lehet csak jóóól érezni magunkat !!

Nagyszerű fürdőt szoktunk évente felkeresni ,,szinte alig vannak benne ,, Közvetlen a Thermál kútból folyik a gyógyvíz az ember nyakába .Nagyon tömény ,és főleg reumatikus fájdalmakra gyógyír ez a víz !! Hajrá nyuggerek gyerünk fiatalodni ,,,Van még itt valaki ,aki nem nyugger ???? hehehehehehe

És ""Bástya elvtársat"" is simán lehet utánozni ,,,mivel ő is mindig egyedül fürdött a strandon ,amig Pelikán elvtárs rá nem engedte a dolgozó népet ,,,,hehehehehehe

Na itt ettől nem kell tartani !!!!

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.11 0 0 28083

Hali Grisa !!!

 

No ezt most neked írom ,,, Vaze nem hiszed el ...... Állok a piros lámpánál várom hogy zöldre váltson ,,,erre rendőrmotoros be áll a kereszteződésbe ,,és megállítja a forgalmat .. Na mondom magamban biztos valami idiótafidiótafaxkalap jöhet ekkora felhajtással.. Majd begördül még egy motoros ,meg 2 rendőr autó ,,szirénázva persze piszokul ám ...majd utánuk egy autóbusz ,,rajta a PORTUGÁLIA felírat,utána, vagy két három kisbusz benne a fejekkel,,majd újabb két rendőrautó szirénázva ..Hát vaze ,a Portugál foci csapat hajtott el előttem ,,mindjárt rád gondoltam ,hogyha ezt a Grisa látta volna !!!!???Hmmm...

 

  Na ez a csapat húzott el előttem ,alig 4 méter távolságra !!!!!!

 

Kár hogy utálom a focit ,,erre a számba tolják őket !!!

Előzmény: grisin100 (28082)
grisin100 Creative Commons License 2021.06.09 0 0 28082

Hali!

 

 

Akkor jól elékeztem, hogy 1 gyilkosságért xinte kevesebbet adnak, mint 1 balesetet okozó söfjör, főleg ha még piás is volt!....

Előzmény: Tu-154 Phd (28081)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.08 0 0 28081

Hali MI ...!

 

Épp most néztem a DUMA-t ,ahhol is olyan törvénytervezet van a képviselők előtt ,,,hogy akit elkapnak ittas vezetésen, annak a büntetési tétele 500 ezer rubel --(( 1 RUB = 3,93 HUF ))-- ,,,,,és most kapaszkodj meg ,,3 év letöltendő börtön !!!!  Na vaze nem igen hiszem hogy túl sokan próbálkoznak majd vodkásan vezetni...Bár ha felül licitálod az 500 ezret  biztos hogy elenged ,,,Jó kis kereset kiegészítés lesz a kinti zsernyákoknak.

Aztán meg ilyen törvény mellett, nem mennek tropára a vodkától ,hisz a java nép, nem engedheti meg magának ,hogy ekkora bírságot ki tudjon fizetni,,a 3 év börtönről meg nem is beszélve ..Vagy megtelnek megint a gulágok !

Előzmény: Tu-154 Phd (28080)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.06.05 0 0 28080

Hali Grisa !!!

 

Húúúúú vaze be tört a nyár !! millen jó már ez a kezdeti kánikula ,,főleg egy jóóóó hideg sörike mellett.. Na én is végeztem a melóval ,,,jöhet a nyaralás ,,meg a semmit tevés ..Jó kis fél év van mögöttem .Háááát vaze most jöttem rá,hogy anno millen jól is döntöttem ,hogy nem lettem festő -mázoló mester ,,,,,,hehehehehehehe ..Kemény munka a tied ,egyáltalán nem irigyellek ,,főleg ha belegondolok hogy van még egy teljes kerek éved ,meg vagy 10 hónapod a nyuggerkorig ...hehehehe

 

-Kérdésedre válaszolva ,,háááát nem igen ismerek ollan Nemzetet ahol ennyi fizetettszabad napot  adnának a dolgozónak ,és akkor még jön nekik a NOSZF ,,,meg a karácsony január 10-ig minimum .Szóval jól ki van ott találva ,hogy a dolgozó ne menjen tropára a melótól.. az más kérdés hogy a vodka viszont tropává vágja őket ,,,De hát csak egy fiatallal teli,vagyis gyorsan megújuló társadalom tudja ezt biztosítani ..Munka meg van bőven ....

Előzmény: grisin100 (28079)
grisin100 Creative Commons License 2021.05.27 0 0 28079

Hali TU!

 

Most komolyan kérdezem ,.... volt-e a világtörténelemben

olyan nemzet ahol a nyomorult melósnak nem kellett ennyi napot dolgozni

és fizettek érte?????????

Előzmény: Tu-154 Phd (28078)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.05.10 0 0 28078

Hali Grisa !!!

 

Vaze .... tévedtem ,,ma sem volt munka Orosz földön ,,Csak holnaptól kezdődik az élet  a Nagy földön...

Előzmény: grisin100 (28075)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.05.09 0 0 28077

Ja holnap most már ott is melcsi van ,,le telt a 10 napos picnic ..

Előzmény: grisin100 (28075)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.05.09 0 0 28076

Hali Grisa !!  

 

No akkor már nem is teszem fel.  Én is néztem ,,de közben melóztam is ..Szóval mindjárt azt kell mondjam hogy a bevezetőnél,amikor a zászlót végig vigyázz menetben keresztül viszik a Vörös téren,,no ott az élen menetelő Századost ,lecserélték egy hadnagyra .Biztosan ki öregedett a több mint 500 méteres vigyáz menetből..,,Hogy aztán nyugger lett -e ,azt nem lehet TUdni...hehehehe. Meg a  Сергей Шойгу  Miniszternek is a hangja mintha öregesen csengene...Szóval öregem szép lassan mindenki NYUGGER lesz ,, csak te dolgozol még ...hehehehe...

Előzmény: grisin100 (28075)
grisin100 Creative Commons License 2021.05.09 0 0 28075

 

 

Szeva TU!

 

Élőben néztük a felvonulást nejkémmel

Putyin' bá szokás szerint, röviden de velősen mondott beszédet!

Nem is TUdom, hogy holnap ott már mennek melózni vagy még pihiznek pár napot?! :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (28074)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.04.28 0 0 28074

Halloooo Grisa !!!

 

Nem rossz a welnes ,csak annak az a baja hogy túl ""vizes "",,,hehehehe

Aztán a rumot vizezni ,,háááát nem biztos hogy jó ötlet !!,Még teában csak csak elmegy a rum ,,de vizben ??? hmmm ... erősen meggondolandó.

Na húzzál bele ebbe az 1 év ,meg még egy pár napba ,oszt hajrá..

Húúúú vaze az Oroszoknál most 10 napos ünnep lesz ,Május 1-től május 10-ig mindenki vodkázhat ..Öregem ha most lennénk kint Szibériában ,,hááát nem is tudom, hogy ünnepelnénk folyamatosan 10 napig !!!

Előzmény: grisin100 (28073)
grisin100 Creative Commons License 2021.04.20 0 0 28073

Köszönöm a Köszöntést Kedves TU Barátom!

 

Iggeeen! Tina Mama a "Rock Nagyi" Mindig is nagyot TUd(ott) alkotni!

 

Úgy, ahogy írod, már kevesebb mint 2év!

Igen és szervezhetünk jó kis bulikat, pl ide: https://www.danubiushotels.com/hu/szallodak-bukfurdo/danubius-hotel-buk/ajanlatok/wellness-csobbanas-all-inclusive-2021-elofoglalassal?gclid=Cj0KCQjw9_mDBhCGARIsAN3PaFP96AbgKYvVtyQm1e0lya6310x-Sq2GxQ8yM28oZQVEJbGb4Dp5pG0aAseBEALw_wcB de majd az idő eldönti!

 

Még1x  KÖSZI! :-)

Előzmény: Tu-154 Phd (28072)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.04.13 0 0 28072

Hali Grisa !!!!

 

BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT !!!!

 

És hát természetesen egy dal Tina Turnertől --( nem lehet minden évben a Vörös térről )-

 

https://www.youtube.com/watch?v=HJya9IIRmjg

 

 

Azt a a nem jóját ,,,,már csak 1 év ,és 364 nap ,hogy te is süttettesd a hasad a napon ,nap mint nap ! Milllen jó kis Rumos napokat szervezhetünk ........Addig is egy kis  ízelítő a felhozatalból !

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!