Keresés

Részletes keresés

DrRetro Creative Commons License 2000.08.16 0 0 67
Hát ... tényleg az a biztos, hogy nem számolni kell. Egyvalami azért csökkentheti az élvezeteit a lánynak. A kedvesem folyton azt szeretné, hogy nekem is jó legyen, és ezért igyekszik minél tovább bírni orgazmus nélkül ... mert úgy tízen fölül valahol már nem tud egyszerűen figyelni ....csak élvezni ami történik vele. És sokszor ilyenkor nem tudom meggyőzni, hogy higgye el, nekem 3-nál több nekem nem lesz egy ideig ... csak neki. Erre mindíg az a kifogása, hogy elöttem neki sem volt 2-nél több :)
Egyvalami számolásra viszont emlékszem, amikor nagyon rövig orális izgatás után ment el először, és nagyon élvezte, és akkor azt mondtam: "Egy - abszolút nulla a javamra" .. egy picit abban a pillanatban elszomorodott az abszolút nullán, de aztán hamar megvígasztaltam.

Még valami: az intenzitás is nagyon fontos, és szerintem nincs nagyobb élvezet annál, mikor mindkettőnknek egyszerre van orgazmusa.

Scorpio Creative Commons License 2000.08.16 0 0 66
Páter Noszter!

De miért van szükség magányos maszturbálásokra amikor biztos lenne olyan jelentkező aki a csúcsra juttatna, mégpedig úgy hogy nem kellene semmi mást csinálnod csak feküdni és élvezni? Na ez egy kicsit off volt. Viszont tényleg felesleges számolgatni. Férfiaknál mondjuk egyszerűbb a dolog mert azt a 2-3-4 alkalmat viszonylag könnyebb számon tartani de azért lányoknál HUSZonegynéhányon túl ez már nehézségekkel járhat. Fenáll a veszélye hogy az élvezet elvész a matematika rögös útvesztőiben.

Sc

Előzmény: Páter Noszter (60)
buGri Creative Commons License 2000.08.16 0 0 65
Kedves Páter Noszter!
Nagyon örülök egyébként annak, hogy el tud ragadni a hév (nem HÉV :))), és szinte abba sem tudod hagyni az örömök habzsolását. A maszturbálás közbeni orgazmusok számára való emlékezést inkább el tudom képzelni, mint egy vad szeretkezés közbeniket. Aranyos ez a számolgatósdi. Télleg én is számoltam a lépcsőket. Szóval a nagy feloldódás pillanatában az önfeledtség és a precíz számszerűség között érzett anakronisztikus ellentét az, amiben Beával abszolút egyetértek.
Pussz!
Előzmény: Páter Noszter (64)


Páter Noszter Creative Commons License 2000.08.15 0 0 64
Kedves Bea_Bare!
Az a helyzet, hogy ezt a számot, amit leírtam, még nagyon kamasz koromban produkáltam, és abban az időben mindent számoltam! A lépcsőket, hogy a buszon hányan vannak, az orgazmusokat, mindent! Ezért lehetséges az, hogy ezt is pontosan számon tartottam.
üdv

Ja, valaki írta, hogyha az első négyen túllesz, akkor már nem tudja abbahagyni.. na ezzel én is így vagyok :-)

buGri Creative Commons License 2000.08.15 0 0 63
Bea_Bare ismét nagyot szólt. A szívemből beszélt.
Sziasztok!
Bea_Bare Creative Commons License 2000.08.15 0 0 62
Sziasztok!

Nem akarok tul hitetlen lenni, de annak ellenere, hogy magam is azok koze tartozok akik tobbszoros es sorozatos orgazmust tudnak elerni, nem tudnam szamontartani, hogy pontosan hanyszor is volt jo (pont azert mert jo volt). Nem a nagy szamokban nem hiszek, hanem a pontossagukban!

Bea_Bare

mmoncsi Creative Commons License 2000.08.15 0 0 61
Sziasztok.

Irigyelni tudom előttem szóló hölgytársaimat, akik sokszoros orgazmusról tudnak beszámolni, nekem ugyanis kettőnél többet még nem sikerült produkálnom.
Lehet hogy bennem van a hiba.
Panaszra nincs okom mert így is kitűnő számomra a szex, de egy orgazmus után olyan kielégültnek érzem magam, hogy nem is kívánom a folytatást.

Páter Noszter Creative Commons License 2000.08.14 0 0 60
Hahó!
A magányos maszturbálások alkalmával mindig úgy rendezem, hogy az orgazmusok száma 4-gyel osztható legyen. Eddig a legtöbb asszem 24 volt, de a végére már hosszú percek kellettek egy-egy élvezéshez, és az utána a pisilések sokáig fájdalmasak voltak :-)
egy lány
SumQuiSum Creative Commons License 2000.08.09 0 0 59
Hehe, most olyanom van, hogy felhozom ezt a topicot :)
De hogy valamit szóljak is, közlöm veletek, hogy egyáltalán nem lehetetlen a _sok_ sem:
úgy, hogy nemi szerveim közül csak a fönti kettőt használtam, lett a Szerelmemnek 25 db echte alkalma. Igaz ezek után már annyi ereje nem volt, hogy a takarót magára húzza:)
Endorfin Creative Commons License 2000.03.23 0 0 58
Ha alaposan érdekel az orgazmus témaköre, nézz be a most megnyilt

...hüvelyi orgazmus vagy klitorisz..

topicba is ...:)

Endorfin

stee Creative Commons License 2000.03.16 0 0 56

Éljen!!
Most már tudom mi az az ESZO!!!
Lehet, hogy nagyon lusta vagyok, de nem volt lelkierőm végigolvasni a topicot. Ahogy elnéztem a hozzászólók számát, biztos volt már olyan aki elmondta az én álláspontomat is; vagyis: még nem próbáltam, de mint tudjuk "ami késik, az jön".
Hmmm... lehet, hogy megveszem a könyvet....
1ébként azt nem írtam, de nekem már volt olyan, hogy VÉGIG nagyon élveztem a dolgot, na de szerintem az messze lehet ettől az ESZO dologtól...

Előzmény: Törölt nick (55)
stee Creative Commons License 2000.03.16 0 0 54

Miért nem momdja meg senki, mi az az ESZO??
Lehet, hogy Ti sem tudjátok?
stee Creative Commons License 2000.03.16 0 0 53

Ezt nem vitatom... :)

Előzmény: Pinky and the Brain (52)
Pinky and the Brain Creative Commons License 2000.03.16 0 0 52
Szerintem a mennyiségnél (értsd: az orgazmusok száma) sokkal fontosabb, hogy a végén ha lehet mindenki jól érezze magát.

csá PINKY & and Brain

Előzmény: stee (51)
stee Creative Commons License 2000.03.16 0 0 51

Örülök, hogy mindenki ilyen nyiltan tud nyilatkozni a szexualis teljesitmenyéről, mitöbb a fantasztikus maratoni orgazmusairól!

Ha már itt tartunk, a témához csatlakozva: meglehet, hogy másoknak sikerült már 30-40-szer átélnie a gyönyört, nekem sajnos(?) eddig csak 4 volt a max. De az is nagyon csodálatos volt, mivel olyasvalakivel voltam, akit nagyon szerettem. Lehet, hogyha nem dől ki az én negyedikemnél, tovább is birtam volna...
Ebből kiindulva: lényegesen sokat számit, hogy a partnerednek milyen az állóképessége (:)), hiszen ha az orgazmusok számát egy pasihoz és egy együttléthez viszonyitva akarjuk megtudni, jobb ha olyasvalakit választunk aki nem dől ki a negyedik orgazmusodnál!!
:)

Ui:én sem tudom mi az az ESZO.

Claudia S. Creative Commons License 2000.03.16 0 0 50
Yeah, orgasm, that's cool.
Pinky and the Brain Creative Commons License 2000.03.16 0 0 49
Mia za atz ESZO??????? mondjátok, mondjátok!!!!

VRG Creative Commons License 2000.03.14 0 0 48
Mi az az orgazmus?
Pinky and the Brain Creative Commons License 2000.03.14 0 0 47
jaaaaaaaa

én is így gondolom, a szerelem a fontos (Garcia Marques)

Előzmény: Sindzse (35)
Dezoxiribonukleinsav Creative Commons License 2000.02.21 0 0 46
Hehehe.
Tetszik a story, honnan van?
Előzmény: Aksi (36)
andika Creative Commons License 2000.02.19 0 0 45
az a legjobb ha mindkettövel vagy.most nyitok egy topicot majd mézd meg.puszika
Előzmény: sexternal (44)
sexternal Creative Commons License 2000.02.19 0 0 44
andika, ha már itt vagy: szerinted fiúval vagy lánnyal lehet több orgazmusa egy lánynak, vagy mindegy? ;)
Előzmény: andika (43)
andika Creative Commons License 2000.02.19 0 0 43
azt nem mondtam hogy meg állok csak mint tényt közöltem,/azért ha állmos vagy fárat vagyok megállok nehéz/puszika
Előzmény: noureddin (42)
noureddin Creative Commons License 2000.02.19 0 0 42
És akkor hogy bírsz 4-nél megállni?
Előzmény: andika (41)
andika Creative Commons License 2000.02.19 0 0 41
Ha négynél nem állok meg alig birom abba hagyni puszika
NesQuick Creative Commons License 2000.02.19 0 0 40
Én azon csodálkozom, hogy tud valaki "akkor" ilyen precízen számolgatni! ... ez volt a 11., ... már 12....áh, még egy, ez annyi mint: 13!
Előzmény: Vandorr (39)
Vandorr Creative Commons License 2000.02.16 0 0 39
Nekem volt egy olyan tapasztalatom, hogy 13 orgazmus a nőnél egy éjszaka alatt. Nagyon szégyellte magát, mert ez volt nála az első, sok év után.
Azután persze már csak "4-5" volt az átlag, mikor én már második előtt voltam.
De ez szerintem egyéni képesség, s elvárni nem lehet, mivel az érzékenység különböző.
Valószínűleg, ha az elsőn túl van a lány, és az érzékenység elmúltával még hajlandó a következőre, az az áttörés. Onnantól kezdve még sok lehet.
atyus Creative Commons License 2000.02.16 0 0 38
A rendszeres időszakokban a nőnél, tapasztalatom szerint a 4-5-6-7-8 orgazmus, az normális. A sajátom az abszolút változó. Mostanában 1!.

A kihagyásos időszakok végén ennél több, nekem is. A nőnél közel folyamatos a 4.X után is. Bizony. Oroszlánszokás?

Takora Creative Commons License 2000.02.16 0 0 37
Ez tetszett :))) Saját vagy copy?
Az én tapasztalatom egyszer 9 volt (mármint a lánynak). De ez alig egy óra alatt. Akkor is csak azért maradt abba a sorozat, mert folyton az járt a fejemben, hogy "most rekordot döntünk". Szóval lekókadt... így 9:0-ra "kikaptam" :)))
Előzmény: Aksi (36)
Aksi Creative Commons License 2000.02.15 0 0 36
Amikor Isten megteremtette a Adamot es Evat felruhazta oket
kulonbozo tulajdonsagokkal. Miutan mar csak 2 maradt a zsakjaban
elhatarozta elosztja kozottuk.
Elmondta a parnak, az egyik tulajdonsagaz az, hogy amikor vizel akkor nem kell legugolni.
"Ez nagyon hasznos dolog" mondta a parnak akiket eppen az almafa alatt
talalt.
"Kivancsi vagyok, valamejotok szeretne-e ezt a kepesseget?"
Adam felugrott: "Add nekem!" uvoltotte, "Nagyon szeretnem! Kerlek,
kerlek, kerlek, had legyen ez az enyem. Ez olyan nagyszeru lenne! Amikor a
kertben dolgozom, vagy az allatokkal foglalkozom, akkor csak odaallok egy fahoz
es hagyom, had jojjon. Ez tok jo lenne, telen akar a nevemet is le tudnam
irni a hoba. Istemen add nekem ezt az ajandekot" Es ez igy ment egy jo
darabig .
Eva csak mosolygott, es azt mondta Istennek, ha Adam tenyleg annyira
akarja, hat legyen az ove. Ha ez ot boldogga teszi, o egyaltalan nem
banyja ha neki adja.

Szoval igy tortent, hogy Adam kapta azt a kepesseget, hogy fuggoleges
helyzetben is tudott pisilni. Mikozben boldogan ugrandozott es az
ujjonan szerzett kepesseget gyakorolta, Isten belenezett a zsakja es igy szolt:
"Lassuk csak. Mi is maradt meg? O igen, a tobbszori orgazmus."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!