Keresés

Részletes keresés

SunshineSally Creative Commons License 2000.04.28 0 0 266
Horusz meg biztos nézi az új Britney Spears klippet :)))
Különben meggyőződésem, hogy a filmbeli szöszit róla mintázták (meg a többi ilyen kiscsajsziról, csak azoknak még a nevüket sem tudom...) Illegeti magát, meg nagyon szexis pillantásokat vet a kamera felé, de ki tudja milyen is ő valójában?

Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 265
Bocsi,lemaradt a vigyorka! :-))
Előzmény: Boribon (264)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 264
Szia Sally
már csak én szélmalomharcolok itt egyre kevésbé lelkesen, mert Bokor, a "tomegember" elment Indiana Jones-t nezni aztan meg aludni. Most mondd meg, milyen iszonyu atlagos ez a no?
Előzmény: SunshineSally (263)
SunshineSally Creative Commons License 2000.04.27 0 0 263
Hohó, micsoda küzdelem folyik itt, emberek! (hajrá Bokor!)
Horusz, kénytelen vagyok megint belédkötni.
Idézlek:
/Lester/ boldog akar lenni? És tényleg boldog? (...) Ez a boldogság? ... a füves cigi, ami inkább menekülés a világból? Netán a nyavalyás piros álomtragacs?

Könyörgöm, azért egyenboldogság már mégsem lehet!!! Lehet, hogy valakit egy piros álomautó tesz boldoggá, kedves Horusz, miközben TÉGED teljesen hidegen hagy, viszont a szőke cicababa neked is bejön :)))

És nem tökmindegy hol robotolsz? Meki vagy reklámiroda? Ugyanazt az egyenszart árulják...

(De azért légyszi valld már be, hogy csak viccelsz, és te is úgy értelmezted a filmet ahogy a nagy többség/átlag, csak szivatsz itt minket)

Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 262
Akarmit is mondasz, szerintem termeketlen vita volt. Nem jutottunk egyrol a kettore. En probaltam vicces lenni, persze nekem nincs olyan jo humorom, mint Neked :-))
Ugy latom, hogy egeszen mas szemmel nezzuk a dolgokat. En nem olvastam senki velemenyet, mielott az AB-t megneztem volna, megis ugy jottem ki a mozibol, hogy le voltam nyugozve.
Nincs nekem semmi bajom se Veled, se massal. De szerintem NEM az volt a lenyeg, hogy Lester mi utan vagyakozott, hanem az, hogy vallalta onmagat, es azt csinalta - vegre- amihez igazan kedve volt.
Es 20 evesen ez meg nem olyan nagy kunszt (bar akkor is van eleg elvaras: szulok, cimborak, nok, szomszedok, tanarok, + sajat magad stb...), de 40 evesen meg nehezebb, amikor mar nyakig merultel abban az eletformaban, amit mondjuk 20 evesen kituztel celul, es mikor mar be vagy betonozva benne, akkor veszed eszre, hogy tevedes az egesz, mert Te nem is ezt akartad, vagy igen, de azota megvaltoztal. Es ilyenkor a legtobb ember nem tesz semmit, csak csendesen vagyakozik a kocsi, meg a fuves cigi, meg a lanya baratnoje utan, es kozben otthon vacsizik a penzehes, uresfeju felesege mellett, illetve gurizik a penzert, amit nem kolthet arra, amit szeretne. O pedig fellazadt, es bizony boldogan halt meg, akkor is, ha szamodra erthetetlen, hogy miert tesz boldogga valakit egy kocsi, vagy barmilyen mas anyagi dolog.
Ez kb. egy szazaleka annak, ami eszembe jutott a temaval kapcsolatban, es szivesen vitaznek meg barmirol, de eddig nem volt olyan leveled, amihez ertelmes hozzaszolast tudtam volna hozzafuzni.
(remelem nem ellenzed, hogy ezt unnepelyesen ertelmesnek minositettem az elozoekhez kepest)
Előzmény: Horusz (259)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 261
Nem a diagnózis a lényeg, hanem a kezelés.
Előzmény: Boribon (260)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 260
Horusz!
Mégis láttad az AB-t??
Előzmény: Horusz (257)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 259
Én is idéztem, pontosan.

"abbafejezem ezt a terméketlen eszmecserét."
Azt hiszem, ezzel a mondattal elsősorban önmagadat minősítetted (pontosabban a másik véleményének befogadása iránti kézségedet).

Mindenesetre: aludj jól.

Előzmény: Boribon (258)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 258
Horusz!
Ez idézet volt, még ha nem is teljesen pontos. Bokor eltunt szunyálni, ugyhogy én is abbafejezem ezt a terméketlen eszmecserét.
Boribon
Előzmény: Horusz (254)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 257
Szerintem nem ciki, ha van miről beszélni, és nem derül ki az közben, hogy "minden lélegzetvételünk hazugság".
Előzmény: Boribon (256)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 256
vacsorazni ciki, nem tudtad?
Előzmény: Horusz (251)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 255
"ez a "Feltarom" duma azert kicsit tulzas"
Néha nem tűnök szerénynek. Vegyük úgy, mintha le se írtam volna azt a szót.

"ÉN, Horusz, csak a testet vettem eszre"
Kondi, kiscsaj, kocsi. Testi dolgok.

Előzmény: Boribon (253)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 254
Horusz: Ti mind egyéniségek lehetnétek.
Tömeg: Miért, nem vagyunk azok? De nekünk azt mondták, hogy...
Horusz: Ugyan, tömegemberek vagytok. De még nincs veszve semmi. Felnőni sosem késő.
Előzmény: bokor (252)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 253
Szerintem BS, meg a jatekterem izles kerdese, kar minositeni barmit is, de ez a "Feltarom" duma azert kicsit tulzas, es nem " a filmben csak a testről van szó" hanem "ÉN, Horusz, csak a testet vettem eszre" (mellesleg mi is van a mellekkel?)
Előzmény: Horusz (250)
bokor Creative Commons License 2000.04.27 0 0 252
Tömeg: "Mi mind egyéniségek vagyunk!!!"
Hórusz: "Én nem !"
Előzmény: Horusz (250)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 251
Általában a nők bal melle kicsit nagyobb szokott lenni, mint a jobb, nem? A lány esetén nem tudom mi volt a helyzet, de a kérdés igen fontos, érdemes akár heteken át is rágódni rajta, és a beszédtémátokat nem akarom elvenni. Igy legalább tudtok beszélgetni valamiről vacsora közben...
Előzmény: Boribon (249)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 250
"Britney Spears ciki"
Számomra nem az.

"a játékterem angyon snassz"
Pedig jó, mert bármilyen gyorsan megyek is, nem halhatok bele a száguldásba.

"milyen alapon ítéled meg, hogy bárki, aki itt még szóba áll veled, mértéket tart-e a belsőségei meg a külsőségei között, de komolyan"
Nem ítélek. Feltárok.

"Honnan tudod, hogy - csak hogy ne legyünk off - Lester milyen belső szemlélettel fogott hozzá az új életéhez?"
A filmben szinte csak a testről volt szó.

Előzmény: bokor (248)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 249
A humorodról tudtunk, a többi újdonság. Amúgy persze, sorold csak, engem minden érdekel.

És visszatérve az AB-re, segíts már légy szíves! Napok óta vitatkozunk a párommal, mert szerintem Lester lányának egyik melle nagyobb volt, mint a másik, a párom szerint nem. TE mit gondolsz?

Előzmény: Horusz (244)
bokor Creative Commons License 2000.04.27 0 0 248
Nincs humorod. Britney Spears ciki, a játékterem angyon snassz, akkor már inkább az a piros autó, meg a füves cigi.
Mellesleg, milyen alapon ítéled meg, hogy bárki, aki itt még szóba áll veled, mértéket tart-e a belsőségei meg a külsőségei között, de komolyan. Honnan tudod, hogy - csak hogy ne legyünk off - Lester milyen belső szemlélettel fogott hozzá az új életéhez?
Előzmény: Horusz (244)
kerekperec Creative Commons License 2000.04.27 0 0 247
Nem akarok átlagos (tömegember) lenni!!!!
Ugye nem vagyok átlagos (tömegember)????
ÁÁÁÁ, biztos nem. :)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 246
Nem a külsőségek teszik a tömegembert, sokkal inkább a (belső) szemlélet, bár a kettő gyakran összhangban van egymással. Ezért mértéket kell tartani a külsőségekkel, a hangsúly ne tolódjon el a test felé.
Előzmény: bokor (245)
bokor Creative Commons License 2000.04.27 0 0 245
TÖMEGEMBER!!!!!
Előzmény: Horusz (244)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 244
"...évtizedekig csak prédikáltam, most már jó lenne valami kommersz, átlagos élvezet az életembe..."
Járok moziba, szórakozóhelyekre, szeretem Britney Spears-t, a house-t, a rave-t, a régi rockot és bluest, az olasz és német barokk zenét, a 120 Ft-os Coop-os őszibaracklevet, a bort, a fagylaltot, szeretek a játéktermekben autós játékokkal játszani, rendszeresen járok úszni és focizni. Van humorom is. Soroljam még?

Nem a külsőségek teszik a tömegembert, sokkal inkább a (belső) szemlélet, bár a kettő gyakran összhangban van egymással. Ezért mértéket kell tartani a külsőségekkel, a hangsúly ne tolódjon el a test felé.

Előzmény: bokor (241)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 243
Drága Bokorkám,
úgy nézek én ki, mint aki ideges? Élvezem a bulit nagyon, hiszen hát szivesen beszélgetnék én például egy hin-nel is, hogy amikor a kajáért fizetni akarok, akkor ő elmagyarázza nekem, hogy a fémpénzből nem lehet ebédet főzni (Kazohinia). :-))

Előzmény: bokor (241)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 242
Magamra ismertem, csak a szárnyas betétem hiányzik a képből. Látszik, hogy én nő, Te nem nő!
Előzmény: Horusz (240)
bokor Creative Commons License 2000.04.27 0 0 241
Boribon, édes, ne húzd fel amgad. Hidd el, egyszer, Lester korba érve talán Hórusz is rájön, hogy hoppá, évtizedekig csak prédikáltam, most már jó lenne valami kommersz, átlagos élvezet az életembe, egy kis száguldás szaros nyitott tetejű, tetűknek való kocsival, egy kis izomnövesztés, hogy bukjanak rám a kiscsajok, egy pár szál füves cigi, felhagyok önmarcangoló jogászéletemmel, és boldog leszek végre. Nem lázadok, nem akarok elérni semmi magasztos célt, CSAK jól érzem magam a bőrömben. És talán lesz végre humorérzékem is.
DevilInside, én is...
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 240
Csak azért vigyázz: ha IKEA-s bútorokkal van tömve a lakásod, és Fanta van a kezedben, miközben a kocsidat támasztva azt mondod a haverodnak a mobiltelefonodba, hogy találkozzatok a plázában, mert nézni kellene egy Nike cipőt, de előtte a Mekiben még eszel egy hamburgert, akkor nehezen tudod majd elhitetni bárkivel is, hogy nem vagy tömegember...
Előzmény: Boribon (239)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 239
Köszi Horusz!

Ez a P=H képlet megnyugtatott.

Előzmény: Horusz (238)
Horusz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 238
Nem a termékkel van baj, hanem a marketingesek által sugallt hamis képzettel (termék = boldogság), pontosabban azzal, ha valaki bedől ennek, és nem csak ennek.
Előzmény: Boribon (237)
Boribon Creative Commons License 2000.04.27 0 0 237
Én se,hanem IKEA-s bútorok között. :-)))
Előzmény: Horusz (236)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!