Keresés

Részletes keresés

eref Creative Commons License 2012.06.02 0 0 4163

lasan lassan

Előzmény: eref (4162)
eref Creative Commons License 2012.06.02 0 0 4162

lasan alakul...

 

http://aftercrying.hu/

Előzmény: marczellm (4161)
marczellm Creative Commons License 2012.05.25 0 0 4161

Mikor lesz legközelebb koncert? A honlap nagyon nem frissül.

teljesnev Creative Commons License 2012.05.25 0 0 4160

Valami bootleg, kalózfelvétel? ;-)

Vagy kell várni új lemezre annak, aki nem jut ki koncertre?

Persze megjöhet a kedv és újabb fizetős koncertlátógatók tünhetnek fel...

A honlapon a zenekar tagjai: a hat főből három már nem tagja az együttesnek...

(Most veszem észre, hogy már megint a régi lemezemet tettem fel... ;-)

 

Lényeg, hogy én is örülök az életjelnek, lelkesedve várok régi számokat új előadásban, petruccis gitárszólókkal, persze az se baj, ha nem teljesen petruccissak, hanem egyéniek...

Előzmény: kozakz (4159)
kozakz Creative Commons License 2012.05.21 0 0 4159

Úgy érzem, hogy ismét egy új fejezett nyilhat a zenekar történetében. Felrázhatja az új gitáros a zenekart, mint mikor a BZ érkezett lassan 10 éve (hú de rég volt).

 

Koncert közben azon méláztam, hogy de jó gitár témák vannak a számokba, de ezek mennyire nem voltak megszólaltatva az elmúlt években. Szóval egy jó gitár sound csodára képes. Kicsit Dream Theateres lett a vonal, de nekem bejött. A Judás eszméletlen lett igy.

 

A programon még kicsit csiszolni kéne, mert túl sok szerintem az egy-két részvevős szóló produkció. Tudom, be kell tanulni

a műsort. Merítsetek bátran az elmúlt évek anyagaiból!

 

 

eref Creative Commons License 2012.05.21 0 0 4158

És amellett jól is gitározik!

Előzmény: eref (4154)
cirrocumulus Creative Commons License 2012.05.19 0 0 4157

A koncert előtt, 16-30-kor a Bakáts téri templomban:
VEDRES CSABA & GYERMÁN JÚLIA koncertje a IX. Ref. Zenei Fesztiválon

Előzmény: tuszkalakó (4152)
(BZ) Creative Commons License 2012.05.15 0 0 4156

Picit már beszél az afterkrájingról is:

http://hardrock.hu/?q=node/19330

nikodémus Creative Commons License 2012.05.08 0 0 4155

Ejha, ezek jó hírek! A koncert tényének örülök (bár nem tudok várhatóan ott lenni), az új gitárosnak is (amit hallottam a Dreyelandstól eddig, az jó volt), nocsak, metálosodik a Crying? ;-)

Előzmény: sziti (4153)
eref Creative Commons License 2012.05.08 0 0 4154

Hajügyileg jelentős előrelépés.

Előzmény: sziti (4153)
sziti Creative Commons License 2012.05.07 0 0 4153

... melyen egy most olvasott hír szerint bemutatkozik a zenekar új gitárosa (ld. a kép baloldalán):

http://hu.wikipedia.org/wiki/Dreyelands

Előzmény: tuszkalakó (4152)
tuszkalakó Creative Commons License 2012.05.04 0 0 4152

AFTER CRYING koncert május 20-án 20.00 Bakáts tér

 


 

 

eref Creative Commons License 2012.02.14 0 0 4151

http://www.digitalia.hu/Muzsikus_Radio/Hetfo.digi

 

Itt interjú a Lengyel Zolival (AC is szóba kerül), kb. este fél kilenctől tízig! Érdemes meghallgatni!

nikodémus Creative Commons License 2012.02.07 0 0 4150
teljesnev Creative Commons License 2012.01.31 0 0 4149

BZ:

Jó, jó, ez csak fikció volt, elvetettük. ;-)

De azért írhatsz ide zenekaros dolgokat, ki írjon, ha te nem?

És mi van a honlappal? ;-)

Igaz, ha zenekar sincs, minek honlap. Bocs, ez durva volt :-)

De értsd meg, le vagyunk sújtva + információhiány.

 

falum:

Hálás köszönet!

Előzmény: (BZ) (4148)
(BZ) Creative Commons License 2012.01.31 0 0 4148

Bocsánat, tényleg megfogadtam, hogy nem írok ide zenekaros dolgokat, csak egy alapvetően hibás következtetést szeretnék orvosolni.

BZ nem szárnypróbálgat gitáron, főleg nem nyúlja le más pozícióját... :-)

A MüPában pont Feri darabjában gitároztam, mivel ő maga írt két szólamot egymás "alá" saját dalában, amit koncerten csak így lehetett előadni (persze lehetett volna samplerrel is, de így volt életszerűbb).

Köszi!

Előzmény: teljesnev (4143)
falum Creative Commons License 2012.01.27 0 0 4147
Előzmény: teljesnev (4140)
nikodémus Creative Commons License 2012.01.25 0 0 4146

Megtette ezt a MüPában is.

 

Tudom, láttam-hallottam. A darab megkívánta (Three Wishes), és alkalmi beszállásnak gondoltam. Így gondolom most is.

 

Eszembe is jutott, hogy ahogy LZ érezhette magát feleslegesnek WB és TF billentyűi mellett, úgy TF is BZ szárnypróbálkozásaitól borult ki.

Persze 1. ez fikció, 2. nem fogjuk megtudni, ha nem az.

 

Érdekes elmélet, és valóban, soha nem fogunk rájönni, igaz-e.

 

engem az egészben az szomorít el a legjobban, hogy mindez a csapat koncertzenekarból vegetálásba való átalakulás felé felé mutat...

 

TF lemezét egyébként megvettem, a szövege nagyon jó, az énekes nagyon gáz, a számok nagyon változatosak, AC-s is van, meg nagyon nem AC-s is van, nehéz volt megszokni, de most már szeretem 2-3 szám kivételével.

 

A lemez nagyon jó, én az énekes hangját is megszoktam.

 

 

Előzmény: teljesnev (4143)
cirrocumulus Creative Commons License 2012.01.24 0 0 4145

Ez végképp nem fog összejönni......... :o(
Hiszen arra is képetelen voltak, hogy legalább a jubileumi koncert erejéig együttműködjenek Vedres Csabával......

Márpedig a "vissza a gyökerekhez" aztán végképp elképzelhetetlen Csaba nélkül! 

Előzmény: pingvin (4144)
pingvin Creative Commons License 2012.01.24 0 0 4144

Mindenesetre jó alkalom lenne visszatérni a gyökerekhez, már ami az egész régi felállást illeti:)

(De ezt most csak egy pingvin kibiceli innen a periféria perifériájáról:)

teljesnev Creative Commons License 2012.01.24 0 0 4143

"Vagy BZ fát ragad a mikrofon mellé?"

 

Megtette ezt a MüPában is. Eszembe is jutott, hogy ahogy LZ érezhette magát feleslegesnek WB és TF billentyűi mellett, úgy TF is BZ szárnypróbálkozásaitól borult ki.

Persze 1. ez fikció, 2. nem fogjuk megtudni, ha nem az.

 

TF lemezét egyébként megvettem, a szövege nagyon jó, az énekes nagyon gáz, a számok nagyon változatosak, AC-s is van, meg nagyon nem AC-s is van, nehéz volt megszokni, de most már szeretem 2-3 szám kivételével.

 

 

Előzmény: nikodémus (4142)
nikodémus Creative Commons License 2012.01.24 0 0 4142

gitáros nélkül a jelenlegi (eddigi) úton szinte lehetetlen járni...

Hasonlóképp gondolom. Hiába a nagy (át)hangszerelési potenciál a csapatban, ha így kapásból belegondolok, a jelenlegi repertoár felét gitáros hiányában le kell cserélni. Na de mire? Vagy BZ fát ragad a mikrofon mellé?

Amennyire egy külső, a csapat zenéjének hódoló megfigyelő ezt sejtheti, úgy gondolom, az utóbbi évek "kreatív különbözőségekre" hivatkozó kilépései mögött a valóban közös alkotómunka részleges vagy végleges megszakadása állhat. Pejtsik és Winkler vannak annyira erős egyéniségek, hogy maguk gondolják végig teljes mértékben saját darabjaikat. Az előzőn is részben, de a friss albumon kiválóan tetten érhető ez. Az is jelzésértékű, hogy Winkler és Torma már csinált szólóalbumot, és Pejtsik is tervezi. Ha a legrosszabb verziót végiggondolom, a zenekar létezhet még, de az alkotóközösség szétesik, és időnkénti koncertezéssel + a régi "slágerek" úrajátszásával működhetnek. Csakhogy ez méltatlan lenne szerintem.

Remélem, nagyon remélem, nem így lesz.

eref Creative Commons License 2012.01.24 0 0 4141

Fennmarad. A Crying sok tagcserét megért már, meghatározó tagok (VCs, EG) hagyták el a zenekart végleg vagy időlegesen. Ezt is túl fogja élni. Tény viszont, hogy gitáros nélkül a jelenlegi (eddigi) úton szinte lehetetlen járni...

Előzmény: teljesnev (4140)
teljesnev Creative Commons License 2012.01.24 0 0 4140

falum:

 

Az ismert okok miatt az anyag már nem elérhető. Kérlek, hogy tedd fel pl. a data.hu -ra vagy a rapidshare-re, ha lehet.

Tök PIPA lettem ettől a SOPAstól. :-)

----------

Nagyon sajnálom TF kilépését. Másfél egy év alatt hárman mentek el. És nem tudni semmit. Persze az sem lenne jó, ha minden a sérelmektől lenne hangos. De azér érdelekne, hogy van-e remény, hogy fennmarad a zenekar...

Előzmény: falum (4137)
nikodémus Creative Commons License 2012.01.17 0 0 4139

A setlist mintha hibádzana (nem hiszem, hogy a Conclusion-egyveleget a koncert közepén játszották volna...), de valóban nagyon jó anyag.

 

Az új lemez meg teljesen rendben van, nálam érik, noha egészen más, mint amit vártam (ezt meg már megszoktam :-).

Előzmény: falum (4137)
Oodzsii Creative Commons License 2012.01.14 0 0 4138

Ez egy piszokjó anyag, kösz!!

Előzmény: falum (4137)
falum Creative Commons License 2012.01.13 0 0 4137

Ez egy jó koncert volt:

 

http://www.megaupload.com/?d=ZLCL84GK

 

Ami az új album nekem nagyon tetszik igazi Cryingos  lemezt kaptunk,igaz sokat kellett várni rá.Nem baj, megérte.:))

 

üdv,falum

strucni Creative Commons License 2011.12.22 0 0 4136

derült égből..

KMG Creative Commons License 2011.12.17 0 0 4135

:( Az AC Feri nélkül olyan lesz, mint... nem is tudok jó hasonlatot rá. Feri csak egy van.

Előzmény: (BZ) (4128)
kayleigh Creative Commons License 2011.12.17 0 0 4134

Sajnálom. De hátha ez azt is jelenti, hogy valamikor élóben láthatunk/hallhatunk Feri szólólemezéből.

Előzmény: (BZ) (4128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!