Keresés

Részletes keresés

Szafi Creative Commons License 1999.12.17 0 0 39
Az előbbi hozzászólásomhoz elfelejtettem hozzáírni, hogy a zenei kínálatuk szerintem is siralmas, és én is szívesebben hallgatnék pl Pink Floydot az ilyen "Rubber ball" és társai helyett.
Ordas Creative Commons License 1999.12.17 0 0 38
Meg Ivanics (ugye ez a neve) Eszter normalis, bar neha o is eleg szirupos tud lenni.

Valo igaz a Pink Floydnak meg hihhetetlen sok lemeze van, nemcsak azt az egyetlenb szamot irtak.

Szafi Creative Commons License 1999.12.17 0 0 37
Sziasztok!

Lehet, hogy sokaknak nem tetszik, én mégis hallgatom a reggeli műsort a SR-ban, és bár Bochkorék tényleg tudnak bunkók lenni, azért arra is hallottam példát, hogy pont valaki bunkózását ők állították le.
Egyébként azon a napon, amikor a BS égett, bekapcsoltam a TV-t, azt azért mégiscsak látni akartam, az RTL klubon volt a leghamarabb hírek. A hírek után ment tovább a reggeli műsor, amit félszemmel néztem készülődés közben. Valami magyar sumo bajnokkal beszélgetett két idióta nyikhaj senkiházi, akiket gőzöm nincs, honnan szedtek elő, de merem állítani, hogy életem legnívótlanabb riportját néztem végig, és meg kell, hogy mondjam: annyira felháborodtam ezen a színvonaltalanságon, hogy meg fogom írni az RTL klubnak is emilben.
Az az igazság, hogy ennél a Bochkorék klasszisokkal jobbak.
Az pedig, hogy számomra az ő műsoruk a leghallgathatóbb, nem az ő érdemük, hanem a magyar média kultúra szégyene.

Maszi Creative Commons License 1999.12.17 0 0 36
Sziasztok!

Dr. Pártos Endre barátunk feltette a kérdést György Gábornak, hogy miért bunkó a
reggeli műsor stílusa. (GY.G. a Sláger nagyfőnöke) A levelet személyes okokból nem
közli le, de egyértelműen kiderült, hogy GY.G. tisztában van azzal, hogy a műsora
a szavaival élve "időnként tekintélyt nem tisztelő", de azzal érvelt, hogy a hallgatottsági
indexek egyértelműen jó véleményt mondanak a műsorról.
EMBEREK! Ez hát a közízlés!
Én maradok az MP3-nál, meghallgatok bármilyen zenét (kivéve: Lagzi+Zábó+Nyálsystem)
és nem vagyok kíváncsi a bunkóságra.
Már azon is gondolkodtam, hogy az alábbi topic-ot létre lehetne hozni:
SLÁGER-BUMERÁNG, AVAGY MIÉRT JÓ BUNKÓNAK LENNI

Lerágott csont, és a témát nem kívánom tovább boncolgatni. Hallgassa, akinek van hozzá
gyomra!

Maszi

A.kárki Creative Commons License 1999.12.17 0 0 35
Kedves Ordas! A szívemből szóltál, amikor a fent említett zenéket soroltad! A legnagyobb bajom az, hogy valaki, akinek pénze van miért nem meri meglépni azt, hogy megcsinálja a "Rádio Rock"-ot, a legnépszerűbb adó lehetne. Az SR meg télleg azért sz@r mert ismétel. Jó lead pl. Dire Straits-ot, én imádom, de a Sultan of swinget lassan megutálom, ugyanez mondjuk Pink Floyd: Fal, vagy Hotel California, azt hiszem mindenki tudja sorolni
Kinga_ Creative Commons License 1999.12.16 0 0 34
ilyet szol: Devenyi :)

el tudom kepzelni, Devenyi milyen didzse lehetett. :) most kovetkezik: MAJKEN DZSEKSZOL! :))))))

Előzmény: Ordas (33)
Ordas Creative Commons License 1999.12.16 0 0 33
Cintula miket csinal most? Egy idoben, meg az MTV1 koraban a Szerencsekereknel mutatta be azokat arukat, amiket valasztottak.
Episode1 Creative Commons License 1999.12.16 0 0 32
Csakany!

Ha mar ekkora homaly, ki a Cintula hat elmondom:
Annak idejen az orszagban, allitolag 3 db. DJ volt.
Nev szerint, es most ne rohogejetek:
1. B. Toth Laszlo
2. Devenyi Tibor
3. Cintula

Ok voltak a nagy DJ-k, lemezjatszok, meg ilyesmi. Allitolag abban az idoben jok voltak. B Toth meg ma is ezt csinalja, a tobbiek meg.... Ezt mar tudjatok.

Ordas Creative Commons License 1999.12.16 0 0 31
Termeszetesen kell olyan radio is, ami nyalas szart jatszik. De csak ilyen van! Nem 1, nem 3, hanem sokkal tobb. Szaros rock radio ugy igazan nincs is. "zzzd meg" TV (Z+) is a Zuzda Vasarnap ejfelkor van.
Kinga_ Creative Commons License 1999.12.16 0 0 30
ja, meg lenne igeny De La Soulra meg KLF-re, de azt se jatsszak! es old skool-t se!

a StarFM az uj neve a 92.9 Sztar radionak. telleg, lealltak a regi zenekkel? kar. a slagernel jobbak voltak...

Janibacsi Creative Commons License 1999.12.15 0 0 29
Szia Moly!

Hát az ugy volt, hogy valamikor süldőkoromkban olvasgattam valami "Diszkónika" című könyvet itt olvastam először a nevét. Itt valóban valami híres-neves DJ-ként emlegették(hát mit mondjak jó sucker DJ lehetett vagy csak ennyire lejjebbadta a lóvéért???) Na aztán érdekelne hogy honnan a büdös francból lehet ilyen hülye nevet kitalálni???? Meg esetleg ha valaki tudna valamit eme híres-neves diszkós pályafutásról, azt is elolvasnám...

JAno

Előzmény: Moly (28)
Moly Creative Commons License 1999.12.15 0 0 28
Szia Janibacsi!

Kicsit elgondolkodtam ki lehet Cintula, aztán rájöttem... Ő az az őszülő fazon aki bemondja: Slágerrádió, a hatvanas, hetvenes évek legnagyobb slágerei éjjel, nappal. Magyarul a rádió reklámhangja vagy mi. Ő mondogatja be a szlogeneket, hogy hétvégén milyen extrákkal szolgál a rádió meg ilyenek. Amúgy honnan jutott eszedbe Cintula neve?
Moly

Előzmény: Janibacsi (24)
moxika Creative Commons License 1999.12.15 0 0 27
Cintula: azt hiszem Keresztes Tibornak hívják, és szebb napjaiban dj volt - gondolom ez a 70-es években történt
Előzmény: Janibacsi (24)
John Zero Creative Commons License 1999.12.15 0 0 26
moxika:
December 1 ota...

Ugy latszik a "jovedelmezo" piac a nyal, "modern" zeneben van...

Előzmény: moxika (25)
moxika Creative Commons License 1999.12.15 0 0 25
Mióta változott meg a 92.9 rádió?
Én a bridge-t hallgatom főleg este, mert akkor nem a szokásos, agyonjátszott, divatos zenéket játszák, hanem szól benne blues, rock stb.
Miért van az, hogy a régi zenekaroktól csak egy számot játszanak, de azt unalomig?
Az Omegának pl tizenakárhány lemeze jelent meg, és nem csak a gyöngyhajú lányt énekelték.
Ők nem unják még?
Janibacsi Creative Commons License 1999.12.15 0 0 24
Sziasztok!

Na előkerült egy dolog, ami régóta furdalja az oldalamat: Kia f@sz az a Cintula? Egyáltalán mi ez a hülye név?? Homályosítson már fel valaki...

Előre is kösz.

JAno

Moly Creative Commons License 1999.12.15 0 0 23
92.9 sztárFM ez a neve. :)
Előzmény: Ordas (22)
Ordas Creative Commons License 1999.12.15 0 0 22
John Zero! Tudom, hogy mar modern szart jatszik a 92.9. De mi az uj neve? Azt nem tudom. Szoval szar, ezert nem is hallgatom. Csak akkor radiozom, ha este nem tudok elaludni. De minden adon silany a muzsika. Igy kenytelen vagyok Metallicat hallgatni. A radiok miert nem jatszanak sose Maident, Metallicat, Diamond Headet, stb.? Arra is lenne igeny. Legalabb egy kib. ado lenne...
Episode1 Creative Commons License 1999.12.15 0 0 21
Hali!

Na jol van, megint valami amit fikazhatunk.
Nagyjabol amit itt elmondtatok raillik BARMELYIK radiora. Mindenhol vannak unasig imetelt szamok, (en mar kikeszultem a rengeteg Lou Bega, Eiffel 65 stb. zenektol) vannak unszimpatikus/szimpatikus musorvezetok, vannak jo es roszz musorok. Ebben a slager sem mas.
De ellentetben a tobbi radioval szerintem nekik a legkorrektebb az orankenti hiradasuk.
A masik amit az osszes tobbi adon hallok es ruhellek, amikor halgatokat kerdeznek hogy miert hallgatjak a xxx.-t? Miert szol a munkahelyen a xxx.-? Es a kis faszkalapok csupa hulyeseget valaszolnak. Na meg persze a "reprezetativ hallgatok" mind az adott allomast imadjak.

A Slagerradio ugyanolyan jo vagy ugyanolyan szurke szar, mint a tobbi radio.
Egytol viszont megorulok ettol az alkoholista Cintulatol, aki minden szlogent nyom a Slagerben, raadasul ééééééééééééééééjjjjel napppppppppal.. ;D

JAn Creative Commons License 1999.12.15 0 0 20
Sziasztok!

Szerintem az ötlet, hogy kell egy régi zenét játszó adó, kitűnő, csak kár hogy nem saját...
Nekem a SR már csak emiatt sem volt szimpatikus - úgy ahogy van, a (régi) 92.9 Star rádiót koppintotta le. Beleértve a nyereményjátékokat (minden x.-edik nyer) és a műsorvezetői gárdát is. De (gondolom, hogy jogilag ne lehessen belekötni) ügyelt a látszatra, és szerintem a 80-as évek is ezért maradtak ki a repertoárból.
A lopást nem sikerült abbahagyni, ld. bumeráng. Ebből egyébként kb. kettőt bírtam meghallgatni, annyira felháborított a bunkó stílusa, hogy aztán sürgősen "áttekertem" - máshova.
Ja, a Komjáthy - Cseke párost sem bírom, idegesít a monoton, unalmas stílusuk. Ráadásul minden hallgató ugyanazt a néhány számot kéri "Marikának névnapjára, stb."

JAn

illegál Creative Commons License 1999.12.15 0 0 19
Sziasztok!

A Sláger Rádió a kezdetek kezdetén még tetszett nekem. Jó volt újra hallani a régi dalokat, de néhány hónap alatt már hallottam az összes dalukat és iszonyúan unalmas tud lenni. A sok gyenge magyar táncdalról meg ne is beszéljünk. Az olyan nem való rádióba.
Én egy olyan rádiót hallgatnék szivesen, ahol a jó rock zenét részesitik előnyben. Egészen az 50-es évek Rock n' Roll jától mehetne a palatta napjaink rock és alternetiv zenéjéig. Továbbra is maradhatna a kinálatban a Beatles, a Rolling Stones, Elvis Presly meg igényesebb társai, de jó lenne végre hallani Deep Purplet, Led Zeppelint, a maiak közül, Guns n' Rosest, Metallicat, Aerosmithet, Nirvanat, Faith No Moret, U2, Depeche Modeot, REMet. A hazaiak közül én még sohasem hallottam Kispált, Quimbyt, PUF-ot, a régebbiekből pedig csak az Illés, az Omega, az LGT és a Piramis halálraunt slágereit nyomják, pedik volt nekik is több számuk, azokat is le lehetne adni. Nem hallottam még P-mobilt se, a Nagyferó-féle ős Bikinit, Bizottságot, Sziámit és Beatricet is csak elvétve.
Én hallgatok rossz adókat, vagy ezeket tényleg nem játszák sehol, esetleg az én izlésemmel van baj? Szerintem sokan hallgatnának egy jó Rock Rádiót.
Illegal

John Zero Creative Commons License 1999.12.15 0 0 18
Ordas:
A 92.9 már nem játszik régi zenét (60-70-80-as évek), csak "modernet", hanyast foleg, mint a Juventus, Danubius, es a neve is megvaltozott a radionak.
De azert szidd csak nyugodtan, fo a tajekozatlansag ;)
Előzmény: Ordas (1)
Banita Creative Commons License 1999.12.15 0 0 17
Ha a rádiót háttérnek használod (ahogy nagyon sokan), akkor hallgathatóbb, mint a tüc-tüc. Nálam bevallottan ez szól, és most akkor kövezzetek meg! :-)
A Bumeráng tényleg erős, és van, hogy inkább kikapcsolom. De a nap többi részében elmegy a dolog. (Persze Cseke Lászlót ne említsük...)
Maszi Creative Commons License 1999.12.15 0 0 16
Hi Mindenki!

Nekem ma végleg elegem lett abból a bunkóságból, amit reggel művelnek a Slágeren.
Ma reggel például Bochor önelégült cinizmussal beszélt a BS-beli tűzről, ami számomra egyértelműsítette a Bochror-Boros duó, és f@szágsegédjük, Voga bunkó mivoltát, és alkalmatlanságát műsorvezetésre, illetve normális emberi hangra.
Nem vesszük észre, hogy ez már túlmutat a jópofiság és az jóízlés határán?
Sajnos sokak istenként imádják ezt a pár embert, de hát mit tegyünk HA EZ A KÖZIZLÉS?
Ez van: Lagzi Lajcsi, Zámbó Jimmy, Bumeráng, kínai bóvlik, Gangsta Zoolee, NyálBozz (érts bele minden nyálas homokos "fiúcsapatot"), meg egyebek...

Jelentse fel már valaki az ORTT-nél ezeket, hátha észhez térnek!

Maszi

Ordas Creative Commons License 1999.12.14 0 0 15
Nekem ott lett sok a Bumerangbol, amikor az a 2 barom aug. 20-i unnepseggel poenkodtak, meg amikor Kosa L. Adolf gyereket Gobbelsnek hivtak. Meg egyebkent is: interaktiv utjelentes, Marta neni, stb. Mit akarnak??????
Maszi Creative Commons License 1999.12.13 0 0 14
Sziasztok!

A Slágert én sem bírom a kezdetek óta. A Danubiust azóta utálom, amióta a Capuccinót átvette az a három mákvirág, és próbáltak valamit csinálni a rájuk hagyott műsorból SZ@R!
A Slágert, mikor Bochor odakerült kezdtem csak hallgatni, és vártam már, hogy Boros is átmenjen a Danubiustól. No meg kell mondjam, CSALÓDTAM !!!
Mostanra egyszerűen bunkó lett a stílusuk! Kezdve, hogy Voga eleve nem is munkatársa a SR-nak, és valamelyik reggel az ő szájából hangzott szó szerint: "...megnézzük, hogy hol szarnak az emberek..." és hasonlók. Bochor is a rádión keresztül tesz fel nem félreérthető kérdéseket a betelefonáló hölgy hallgatóknak, csak éppen az hiányzik, hogy "...de meg b*nálak a hangod alapján...". Undorító!
Egy másik fórumon a TV3 és az ORTT közötti csatát elemezgettük (velem együtt), de azt nem tudom, hogy ilyenkor hol van a "méltóságos Testület"? Már csak a káromkodások vannak hátra a SR-ban, ami felett az ORTT szemet huny. Hát persze! György Gábor nem véletlenül bérelt irodát az ORTT bejáratától 10 m-re a Reviczki utcában. Feltehetőleg jó kapcsolatai vannak, ezért őt békén hagyják (gyk: GY.G. a SR nagyfőnöke, aki a Magyar Rádió Közalapítvány kuratóriumának elnöke volt évekig).
Nem baj, a mostani ORTT mandátuma napokon belül lejár, talán majd az új a segge alá pörköl a bunkó rádióknak. Vagy ez csak hiú ábránd?

Maszi

Ton345 Creative Commons License 1999.12.12 0 0 13
Sziasztok !

Sajnos Magyarországi rádióról (főleg budapestiről), nem nagyon tudok ami rockzenét vagy régebbi jau számokat lökne, de azért itt van egy cím ahol elvileg az Összes magyarországi
rádióadó megtalálható:

http://www.sztaki.hu/providers/radio/budapest/

na és egy másik, ahol kircsi netes adók foghatók:

http://www.broadcast.com/radio/FormatList/

Én személy szerint nagyon szeretem még a Rádió Eger műsorát is:

http://www.agria.hu/radio/r_eger/live.html

Solt Creative Commons License 1999.12.12 0 0 12
Nekem is a zenével van bajom.
Önmagában nem baj, hogy 60-70-es évek, mert azért abból is remek dolgokat lehet összeszedni, sőt.
Még csak az sem lenne baj, ha időnként ismétlődnének számok.
De ha csak a 60-70-es évek kokodzsámbóit nyomatják éjjel-nappal az már gáz.
Persze, vannak kivételek, jobb blokkok, de ez minden rádiónál így van.
A Sláger nem tudott a zenével kiemelkedni a mezőnyből, mert csak annyi a külnbség, hogy 20 évvel korábbi slágerlistákat használnak.
A Bumeráng viszont tényleg rulez, ideje lenne a rádiót is (legalább) hallgathatóvá tenni.
CyberGreg Creative Commons License 1999.12.12 0 0 11
Hali!
A Bumerángot ne szidjátok! Én azt hallgatom reggel és tök jókedvűen indulok el otthonról.
És még ebből a szűkös zenekínálatból is vannak egész jók. Persze más napszakokban eszembe se jut ezt hallgatni, de nem árt egy kis változatosság.
A Danubius meg a Roxy talán nem ismétlődik félnaponta?
Moly Creative Commons License 1999.12.12 0 0 10
Szerintem nem olyan vészes ez a rádió, bár az tény, hogy havi viszonylatban nem túl sok "új" régi kerül műsorra, pedig ennél jóval több zenei anyagot meg lehetne szerezniük.
Komjáthyt szerencsétlent nagyon nem csippantom, Tímeával semmi bajom, bár néha túlzásba viszi az ömlengést (neki kellett elmondanom a szlogent, hogy jegyeket nyerhessek a slágerfesztiválra, tök ügyi voltam, ő is mondta :)) Balogh Ákost és Szabó Tamást meg még birom is.
Moly

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!