Keresés

Részletes keresés

Qwer Creative Commons License 1999.09.29 0 0 30
OFF:
Chavo!
Ha a doki tenyleg azt tette, ami itt elhangzott, akkor
- ellopta a munkahelyeröl az ott megszerzett adatokat es magancelra hasznalta fel öket (pl. hazviszek egy kis rezkabelt a gyarbol, a konkurrens cegnek eladok nehany szigbiz. jelentest..)
- megsertette a beteg szemelyisegi jogait (milyen ciki lenne az uj baratnöd elött, ha jönne egy lap a nemibeteg-gondozobol)
ezek persze sarkitott peldak, de tkp. erröl van szo....
Egyebkent mutasd meg azt a nögyogyaszt, akinel 2000-böl kijössz a maganrendelöben.
Előzmény: Chavo (27)
Futatej Creative Commons License 1999.09.29 0 0 29
Szia Xylofon!

En is hasonlo problemaval kerestem fel a nogyogyaszt, majd fogamazasgatlot ajanlott. Azota rendszeres.

Dr. Raboczki Marietta
Bp, XI. Eszek u 14/a
tel:466-57-55

H:9-11, Sz:16.30-20. CS: 17-19, P:14-16 (be kell jelentkezni)

Előzmény: Xylofon (28)
Xylofon Creative Commons License 1999.09.29 0 0 28
Kedves Xenike,és a többiek,
ismét megköszönöm a tippeket. Azért keresek nőgyógyászt, mert elég rendszertelen vérzéseim vannak, és ennek okait szeretném kivizsgáltatni.
Volt valamelyikőtöknek hasonló problémája? Mit csináltak veletek?
Xylofon
Chavo Creative Commons License 1999.09.29 0 0 27
Tisztelem a felháborodásodat, de nem értelek!

Miért borulsz ki azon, ha valaki a magánrendelőjébe invitál? Nem ér meg neked 2000 Ft-ot, hogy nem kell egész délután várnod a sorodra, hogy ahhoz az orvoshoz jársz, akiben teljes a bizalmad, aki minden volt és leendő problémádat ismeri? Van úgy, hogy az SZTK-ban is elvárják a pénzt.

Feleségem évtizedek óta jár nőgyógyászához, amióta újpesten lakunk. Amióta megnyílt a magánrendelő, mindig odamegy, mert nem szeret várni. (egy orvosi rendelőben nem az idő múlása jelenti a problémát)
A gyerekorvost annak idején mindig házhoz hívtuk. természetesnek vettük, hogy ezért neki jár valami. (a beteg, türelmetlen gyerekkel nem kell fertőző betegek közöt várni)

Előzmény: Ghanima (15)
KGabi Creative Commons License 1999.09.29 0 0 26
Tényleg elírtam a számot.
Tehát: EXAMED rendelő tel:332 07 18
cím: 1054 Akadémia u. 16.
Előzmény: hant (9)
Xenike Creative Commons License 1999.09.29 0 0 25
Sztk-ba oda kell menned, ahova körzetileg tartozol, ennek semmi köze a háziorvoshoz, tehát kerületek szerint van felosztva/megállapítva, hogy ki hova tartozik. Én ezt a variációt javaslom legkevésbé, kivéve, ha nem akarsz pénzt áldozni a dologra. De végül is miért ne!
Magánorvosnál a vizsgálat milyensége szerint kell fizetni, kb. 2000-6500 Ft-ig bármi lehet, ezt orvosa és vizsgálata válogatja!
Előzmény: Xylofon (24)
Xylofon Creative Commons License 1999.09.29 0 0 24
Kedves Mindenki,
Nagyon köszönöm az eddigi hozzászólásokat-ajánlatokat. A kérdésem most az, hogy magánrendelésen általában mennyibe kerül egy vizsgálat, rákszűrés, ultrahang...stb.???
Ha pedig nem magánrendelésre megy az ember, bármelyik sztk-ba elmehetek, vagy csak oda, ahol a háziorvosom is van?
Köszi a válaszaitokat!!!
Xylofon
juci Creative Commons License 1999.09.29 0 0 23

Nekem a Fehérvári úti SZTK-val voltak tapasztalataim, azt nem ajállom.
Előzmény: Yv (20)
Havária Creative Commons License 1999.09.29 0 0 22
Hát ezt őszinte megdöbbenéssel olvasom, hogy Potyondi doki ilyet csinált. Ez tényleg nem szép. Azonban az hogy a kórházban, nem vagy nem nagyon fogad el semmit szerintem a kivételes esetek közé emeli... :)

Nőismerőseim egyike egyszer panaszkodott egy nőgyógyász hölgyre az említett kórházból A panasz igen prózai volt és bizonyos hosszú körmökre vonatkozott.

Háááát én még nem voltam ilyen prosztata szűrésen, de azt hiszem hogy "abban" a helyzetben édesmindegy, hogy ki van a gunikesztyűben. A lényeg az hogy az ember a szemgödrében tartsa a szemgolyóit... :( Mindenesetre már állítólag szűrik ultrahanggal is, nem csak ujjal. Én megvárom, míg szembejön egy ilyen rendelő... :)

Havária

Előzmény: Ghanima (15)
Xenike Creative Commons License 1999.09.29 0 0 21
Xylofon!

Szabad megkérdezni miért keresel nőgyógyászt, mert nem mindegy, hogy milyen problémára kit javasolnak. Különben mindenki a saját jól beváltjára esküszik! Persze nekem is van egy tippem!

Yv Creative Commons License 1999.09.29 0 0 20
Én is SZTK-ba járok, noha most már csak rákszűrésre, mivel a gyógyszert a háziorvosom írja fel. De nem szoktam órákat várni. És eszembe nem jut, hogy esetleg pénzt adjak Nekik ezért. Nem is várják el, enélkül is aranyosak, figyelmesek, kedvesek.
Előzmény: juci (19)
juci Creative Commons License 1999.09.29 0 0 19

Ghanima! Én is a nőnemű nőgyógyászokat preferálom!

Vikoca! Az SZTK-ban sokat köll várni, lepusztult a berendezés, és a magánrendelésen az embernek úgyis fizetnie kell (inkább többet, mint kevesebbet), így nem gondoljja, hogy esetleg keveset adott vagy ijesmi.

Előzmény: vikoca (16)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.29 0 0 18
Én dr. Farkasinszky Tibort ajánlanám. Nagyon korrekt, minden kérdésedre értelemes, magyar! nyelvű választ ad. Segítőkész. Szán rád időt, nemcsak 5 perc alatt lezavar. NEm azzal kezdődik a rendelés nála, hogy "Vetkőzzön", hanem először beszélgetéssel. Szerintem szuper. Ja és nagyon jóképű.

Elérhetősége:
Bp. XIV Hungária krt. 70.
220-5889, 220-5890
itt csütörtök délutánonként rendel.

Van még máshol is magánrendelése, de azoknak nem tudom a pontos címét. Ha valakit érdekel utánanézek.

rice Creative Commons License 1999.09.29 0 0 17
Milyen kicsi a világ. A legjobb doki akivel valaha is találkoztam. O rendel az sztk-ban is!
Előzmény: Törölt nick (10)
vikoca Creative Commons License 1999.09.29 0 0 16
Figyu, az senkiben sem merul fel, hogy az sztk-ba is lehet jarni? Miert ragaszkodnak az emberek a maganrendeleshez? MOst nem kotozkodom, a kerdes komoly... mondjuk nekem eddig tokmindegy volt, mert a rakszuresen kivul nem nagyon akadt dolgunk egymassal. De idovel nyilvan lesz fontosabb dolog is. Szoval; annak fenyeben, amit itt mar emlitettek, melyszerint ugyis minden sztk-s orvosnak van maganrendelese es viszont: Miert jobb, ha jobb maganrendelesekre jarni?
Ghanima Creative Commons License 1999.09.29 0 0 15
Dr. Potyondihoz jártam én is a Schöpf-Méreiben, tényleg nagyon jó orvos, kedves és hozzáértő. DE! Akkortól kezdve nem mentem hozzá, amikor az otthoni!! címemre kaptam tőle egy levelet, amelyben a magánrendelőjét ajánlotta fölkeresésre...
Tény: a kórházban nem fogadott el pénzt - véleményem szerint: még szép! - , azonban egyáltalán nem tartom etikusnak, hogy a közszolgálatban látókörébe kerülhetett címe/t/ket eszébe jutott magáncélokra fölhasználni.
Azóta is a Schöpf-Méreibe járok, de Dr. Oláh Kinga doktorasszonyhoz, akinek ugyancsak nagyon megörültem, mert empatikus, kedves és jó orvos. Az "örülés" azért van, mert egyáltalán nem értem, miért kell nőknek férfi nőgyógyászokhoz járni. Tudom, hogy orvos, meg emberi test, egyik olyan mint a másik, csak eset vagy, stb, stb, MÉGIS a nőgyógyászat számomra kényesebb dolog ennél. Gondolom, a férfiak sem túl lelkesek /vagy igen? ;-) /, ha az urológus, akihez prosztata gondokkal mennek, csinos fiatal doktornőnek bizonyul. Tényleg?? Vélemény? ha jár erre férfiú!
Visszatérve: Schöpf-Mérei, dr. Oláh Kinga
üdv,
Ghanima
Előzmény: Havária (2)
GoldenEye Creative Commons License 1999.09.29 0 0 14
Bocs.
OFFON
Kicsi_Lány, pénteken lesz a koll-ban, mert Lakitelket felújítják.
OFFOFF
Bocs még1x.
sófelhasználó Creative Commons License 1999.09.29 0 0 13
A szülés, terhesség topcban jól ki vannak vesézve nem csak a nőgyógyászok, de a kórházak is, úgyhogy szerintem nézz be oda....
Chavo Creative Commons License 1999.09.29 0 0 12
Szakképzett nőgyágyász vagyok. 9 hónapos garanciát vállalok!

De félretéve a tréfát! Tudom ajánlani: Ha rokonsági, jó ismerettségi körben valaki nem tud ajánlani, menj el az SZTK-ba és ott válassz ki egy jó dokit. Majdnem mind rendel maszekban is és ott a váróban tuti tippeket kapsz.

Előzmény: Xylofon (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.29 0 0 11
ja, van ultrahang is.
(lehet, hogy més is, de a többihez nem értek )
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.29 0 0 10
mi hozzá járunk. óvatos , tapintatos, és ügyes keze van (ez fontos! )

dr. molnár imre

rendelő:
1188 budapest vasút utca 48/b
tel: 295-46-25, 06-20-946-5022

rendelés:
kedd 16-19
péntek 16-19
szombat 10-12

hant Creative Commons License 1999.09.29 0 0 9
Keves KGabi!
IMHO a telefonszám már elavult, mert Pesten már nem kezdődnek 1-el a számok! Az érdeklödők kedvéért légy szíves módositsd!
Előzmény: KGabi (7)
mokusleqvar Creative Commons License 1999.09.28 0 0 8
Dr Sandor Gyula
Magánrendelo: I. ker, Csónak u, de rendel a Kútvölgyiben is
KGabi Creative Commons License 1999.09.28 0 0 7
Dr. Ruttner Zoltán
EXAMED magánrendelő, Bp. V. Akadémia u. Telefon: 132-07-18.
A 40-es évei elején járhat, nekem nagyon bejött, pedig csak a hirdetését olvastam, mielőtt felkerestem volna 4 éve, amikor terhes voltam. A rendelő nagyon kultúrált, minden vizsgálatot - vérvétel, ultrahang, CTG - ott végeztek. A doki barátságos, kellemes ember.
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.28 0 0 6
off
GoldenEye, en ezt nem hiszem el :((((((
Szombaton mar ott tudnek lenni!!!!... Irigyellek am, de nagyon!
En is szivesen buliznek odalenn egy kicsit! Biztos jo lesz ;-))
on
Előzmény: GoldenEye (3)
KOZO Creative Commons License 1999.09.28 0 0 5
Én nekem nincs szükségem ilyenre de a két anyukám ( az új is )+ a barátnői is oda járnak..

Dr. Kálmán Sándor
Bp. XI. Bartók Béla út 16. fsz.1.( gellért tér.)

Rendelési idő H:16-19
Bejelentkezés 209-13-00/113 mellék Rendelő tel .szám.. 209-36-23

Remélem még nem késő!
Nagyon jó fej (lehet vele beszélni!) sármos 45 körüli..
Kicsit féltem a barátnőm amikor megy :o))
Üdv.:
KOZO

Bahh Creative Commons License 1999.09.28 0 0 4
Nem lany vagyok, de tudok egy jo nogyogyaszt:
Dr. Vertes Andras mobil: 06 30 9 524 023
A rendeloje valahol a Blaha kornyeken van, holnapra behozom a nevjegyet is, ha kell!
Előzmény: Xylofon (-)
GoldenEye Creative Commons License 1999.09.28 0 0 3
Nem volt még általam igazán megmérettetve, minimálban (rákszűrés teszt, tabletta) oké, dehát ebben nehéz is rossznak lennie.

Úgyhogy ha igazán jót akartok, akkor még várjatok több hozzászólást (aztán majd én is jegyzetelek...ki tudja mikor lehet rá szükségem).:-)

OFFON
Szia Kicsi_Lány! Péntek este Equinox buli! Majd gondolok rád.
:-)))))
OFFOFF

Havária Creative Commons License 1999.09.28 0 0 2
Hát ha nem is vagyok lány, de azért a Shöpf-Mérei Ágost kórházban van egy Dr. Potyondi. Nem nagyon hajlandó pénzt elfogadni. Én is meg a gyerekeim is nála születtek és ebből gondolom kitalálható, hogy a család nőtagjai meglehetősen meg vanak vele elégedve.

Havária

Előzmény: Xylofon (-)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.28 0 0 1
Sziasztok!
Na ez a tema engem is erdekel. Az enyemtol mar akkor rosszul vagyok, ha fel kell hivnom telefonon...

GoldenEye (off sziaaaaa :))) on), attol fugg milyen skalan kozepes.
Jo fej? Ertelmes??

KL

Előzmény: GoldenEye (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!