Keresés

Részletes keresés

sófelhasználó Creative Commons License 1999.09.29 0 0 235
Ja, és amíg el nem felejtem:
Isten éltesse Smartass (bácsi)t!!!!!!!
Előzmény: SmartAss (232)
sófelhasználó Creative Commons License 1999.09.29 0 0 234
Ugye nem jövő péntek lesz?? (Nekem az nem jó...)
sófelhasználó Creative Commons License 1999.09.29 0 0 233
Ezt a sós mongol tejes teát most nem kellett volna...
(Elég rossz állapotban van a gyomrom...:-((( )

De a sós kaják biztos finik...

Előzmény: Calliope (231)
SmartAss Creative Commons License 1999.09.29 0 0 232
Szerintem az egyetlen mód Calliopefénylőragyogás biztos szereplésére, ha ő rendezi, úgyhogy ki vagy nevezve édesem! És most akár az időpontot is meghatározhatod, akár péntekre is.

Az asztalátrendezésről meg majd gondoskodunk, de ha van különterem, az a legjobb, ha nincs, hát majd csinálunk azt is :)))

Calliope Creative Commons License 1999.09.29 0 0 231
sófelhasználó! Van sós mongol tejes-tea, és van jópár sós kínai süti is. Mi egy fokhagymás-szezámos pogi-félét kóstoltunk meg - egész finom volt (ahhoz képest, hogy utálom a hagymát).

Nomira! Rég láttalak! :))

Szóóóval, legyen ott a köv. teatali. De plíííííííz, valami hétvégi (mondjuk péntek esti) időpont legyen!!! Na?

Purusa Creative Commons License 1999.09.28 0 0 230
Halok megfele az irigységtôl. >: )

...Mikor lesz a következô?

nomira Creative Commons License 1999.09.28 0 0 229
Hahó, Calliope! De, jó, hogy megnézted, köszi szépen, én még nem jutottam el odáig. Nem tűnik rossznak, talán tarthatnánk ott is a következőt. Remélem akkor nem fog sajogni a fejed. :((

Nu, akkor lehet pályázni a következő találkozó rendezésszervezőjének posztjára!

Előzmény: Calliope (226)
Ancs Creative Commons License 1999.09.28 0 0 228
Sóvárogva olvastam, hogy mennyire klassz lehetett amiből már megint kimaradtam:(
(a vitorlázás azért jó volt:)
Legközelebbre megpróbálom úgy időzíteni, hogy itthon legyek.

Kil Royal-t nem ivott senki?? :)

sófelhasználó Creative Commons License 1999.09.28 0 0 227
A Vörös Oroszlánban sem volt nagy asztal, aztán átredeztük a helyiséget...:-))

Vannak sós kínai dolgok is???
(Mert akkor megyek, az édes keleti dolgokkal szemben fenntartásaim vannak....)

Na jó, egyébként is szívesen megyek, főleg, ha előtte Tündérlala meg Alejandro megbeszélik az időbeosztást ;-))))

Előzmény: Calliope (226)
Calliope Creative Commons License 1999.09.28 0 0 226
Na, a Tündérkert (teázó a Corvin mozival szemben) senkit nem hozzott lázba? Én még pénteken viziteltem ott, a helynek feelingje van, spec. kínai teáik, a felszolgálók képzettek (csak ritkán puskáznak papírból), a kínai sütiket meg ki kell próbálni, egzotikus ízük van, és szerintem még finomak is. Ráadásul az árak is korrektek.
Az egyetlen baja, hogy nincs egy v. több nagy asztal, így csak kisebb kupacokban tudnánk leülni...
Na?
hirvike Creative Commons License 1999.09.28 0 0 225
Mi az, ennyire azért nem kellene lelkesedni.... :-)

Akkor mikor teázunk legközelebb?

hirvike Creative Commons License 1999.09.23 0 0 224
Nincs mese, nyitni kell egy Index-teázót.
... ahol exluziv programként szerepelhetne hirvike zoknikötése :-)
Előzmény: banya (223)
banya Creative Commons License 1999.09.22 0 0 223
Ahhoz képest, hogy nem is vagyok nagy teás, mindig jó Veletek teázni! :))))
Külön öröm volt hirvike zoknija! :)))))

hirvike, kedves!
Lassan már nem fogunk tudni hol teázni, ha mindegyiket kipróbálván kipipáljuk... :)

Opi Creative Commons License 1999.09.22 0 0 222
:)
Én is csak annyit..:))

De ma visszamentem még kettőre:)))

Egyébiránt részemről a szerencse..:)

Előzmény: Planney (210)
sófelhasználó Creative Commons License 1999.09.22 0 0 221
ÖÖÖÖööö-kedves Kheiron, lehet, hogy veled szemeztem?? (Sőt, egy idő után Opi is??? ?
Az az igazság, hogy én egyszer már lebőgtem, mikor egy ismeretlen fiúasztaltársaasághoz odamentem a ZP-ben, és megkérdeztem: Index??
Mire nagyot néztek, én kapcsoltam, hogy bocs, ők meg: azért indexelhetünk együtt...
(ez itt a pirulás helye......)
Szóval azóta egy kicsit visszafogottabb vagyok ismeretlen férfiegyedek leszólításában...
Előzmény: kheiron (216)
hirvike Creative Commons License 1999.09.22 0 0 220
Jelentem, hogy az erotikusnak minősített zoknikötéssel a metro utazóközönségét is megbotránkoztattam, ennek eredményeképp már nem sok hiányzik belőle.
A Kaliforniai álom 1. kannája finom volt, de a 2. (visszahozott) kanna tartalma leginkább mosogatólére emlékeztetett. (Több mint valószínű, hogy az is volt.... :-(
Azt hiszem ezt a helyet is kizárhatjuk a leendő teástalik helyszínesélyesei közül...
nomira Creative Commons License 1999.09.22 0 0 219
Én is jól éreztem magam , csak azt sajnálom, hogy hamar vége lett, lehet, hogy én mentem későn. Igy alig sikerült belelendítenem magam a beszélgetésbe, azért köszönet SmartAss-naknek, hogy szóval tartott. Az asztal túlfelére már nem sikerült átvergődnöm , ahol a bánatos szemű Mci tanyázott, na majd leközelebb. Ja, és fincsi volt a Hurrikán tea, de nem volt nagy hatása mert az asztalokat nem döntögette fel.
Rettenet Creative Commons License 1999.09.22 0 0 218
úgy látom egész jól eltejáztatok. bezzeg, ha mentem volna...........
Planney Creative Commons License 1999.09.22 0 0 217
Kheirón,

Sófelhasználóék ott voltak már 18:00-tól. Valahogy akkor elkerültétek egymást. :-( Igaz, Ti nem is ismeritek egymást.
Akkor veled legközelelebb a Rezsőben tali.

P.

Előzmény: kheiron (216)
kheiron Creative Commons License 1999.09.22 0 0 216
Hát, csak most olvasom, hogy 18.30-ra kellett volna odamennem...

Mivel hogy 18.15-kor feladtam a szemezést a különféle ismeretlen illetőkkel :-(

Na, majd legközelebb...

Üdv
Kheirón

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.09.22 0 0 215
Nem tudom Tunderlala mit kapott, de engem pl. egy doglott bekaval es ot meter spargaval penzelt le a fiad, hogy minel tovabb tartsalak vissza :-)
Előzmény: sófelhasználó (213)
Planney Creative Commons License 1999.09.22 0 0 214
Kedves sófelhasználó,

Valóban nagyon nagy szervezőmunkát igényelt, alig győztem ellátni a sok munkát. :-)))
Most a gyermek nem bánthatja a többi gyerkőcöt? Mi lesz most? Akkor most következnek az óvónők, nemde? ;-)))

P.

PS: A zenét kikapcsolhatták volna a VO-ban, az 5cm-re folyó beszélgetést is alig lehetett hallani. :-( Vagy csak én lennék süket?

Előzmény: sófelhasználó (213)
sófelhasználó Creative Commons License 1999.09.22 0 0 213
"Sófelhasználó pedig csak mondogatta, hogy menni kell, de azért maradt... "-ami köszönhető Tündérlalának és Alejandronak, akik - mint Torgyánt a kereszttűzben- kérdéseik záporával árasztottak el, és nem szokásom kitérni a kényes kérdések elől sem (talán ebben nem hasonlítok mégse a fent nevezett személyre, akinek T-vel kezdődik és orgyánnal végződik a neve), szóval így a fiúk megmenekítették a fiamat a tegnapi leszámolástól,na de ami késett, az nem múlt, ma hatalmas lelki fröccsöt kapott a nyakába a gyermek, úgyhogy sűrű bocsánatkérésekkel állított be az oviba.....

Egyébként Planneynek köszönöm a szervezést, daliától bocs, majd legközelebb otthoni környezetben remélhetőleg teljesebb beszélgetést folytathatok vele is ;-)))), egyébként pedig mindenkinek üdv a fedélzeten....

Előzmény: Planney (210)
Planney Creative Commons License 1999.09.22 0 0 212
Calliope,

Remélem, jobban vagy azóta. Hiányoltunk ám nagyon mint főteást...

Planney

Előzmény: Calliope (211)
Calliope Creative Commons License 1999.09.22 0 0 211
A tegnapi estémet betöltötte egy kiadós fejfájás (amolyan majd'-kiugrik-a-szemed-majd'-kihullanak-a-fogaid-a-fejed-meg-lüktet - féle). Szóval teljesen használhatatlan voltam... :((
Pedig ahogy olvasom, nagyon jó lehetett!!! (Vagy éppen attól volt ilyen jó, hogy nem voltam ott? ;-DD)
Planney Creative Commons License 1999.09.22 0 0 210
Sófelhasználó pedig csak mondogatta, hogy menni kell, de azért maradt...

Hihi, tudom hogy szemtelen vagyok, de ezen röhögtem magamban. :-)))) Hiába, a teástali az már csak ilyen otthagyhatatlan valami. :)

A savanyú tea az a Hawaii koktél volt, amiben én egy szem ananászízt nem éreztem. :-(
Ja, ki ivott nálam több teát tegnap? Én három kannával...

P.

PS: Gratula a megnembüntetéshez, szurkoltam ám! :)

Előzmény: dalia (209)
dalia Creative Commons License 1999.09.22 0 0 209
...ahhoz képest, hogy nem szeretek _alapvetően_ teázni, plusz ugye nemdohányzás nemrulez... :-)))))))))))))))))))))))))))

Nade komolyan, nagyon kellemes este volt, tényleg finomak voltak a Teák (laguna Isteni!!!, mégha tündérlala szerint savanyú is, a Jázmin pedig pl. finom volt de agresszív...)), kellemes a társaság, aszisztálhattunk Hirvike erotikus kötögetéséhez... :-), Sófelhasználó pedig csak mondogatta, hogy menni kell, de azért maradt... (sikerült azért a nevelés?), azaz nagyon jól éreztem magam, köszönöm a részvételt mindenkinek, és még örömmel elújságolom, hogy _nem_ büntettek meg amiért nagyon tilósban a biciglisávban parkoltam az Andrássy úton. :-))

Ps: Kedves Planney, én beigértem egy dália-albérletben teázást, amennyiben végre felkerülnek a polcok a falra be is tartom igéretem, sőt lehet, hogy nyitok lassan kitűzök egy időpontot, hátha majd ez sürgeti a polcok felkerülését... :-))))

tündérlala Creative Commons License 1999.09.22 0 0 208
Nagyon jó volt Veletek teázni!
Tényleg rulez ez a hely, mégegyszer köszi mindenkinek aki dolgozott az előkészítésen!!!

Köszi a szép estét!

sasanz Creative Commons License 1999.09.22 0 0 207
Rajtam kívül álló okok akadályoztak abban, hogy végre be legyek vezetve e teázás rejtelmeibe.Sajnálom.
Előzmény: Planney (206)
Planney Creative Commons License 1999.09.22 0 0 206
Ezúton is köszönöm mindenkinek, aki eljött a talira, nagyon jó volt annyi idő után újra látni benneteket, s a számomra egyetlen ismeretlen emberkével megismerkedni (ő Opi). :-) Igazolatlan hiányzók, merre jártatok???
A Vörös Oroszlán tényleg pöpec kis hely, finom teákkal (a vaniliás király!), bár egyeseknek problémáik akadtak a kiszolgálással, ugye hirvike? ;-) A vendégeket is sikerült majdnem teljesen kitúrni. Na jó, csak 3 asztalt raboltunk el. :))))))))

Hol lesz a következő?
Planney

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!