Keresés

Részletes keresés

___Marvin! Creative Commons License 2005.02.18 0 0 114
ÓÓÓ... Eltűnt a flim a linkről... Hová lett??? :((((
Előzmény: franella (112)
___Marvin! Creative Commons License 2005.02.18 0 0 113

Hjajh!...

Írtam is gyorsan erre egy verset.

 

Ez, ez, ez...

Ez, ez, ez...

Ez, ez, ez... Oh...

Előzmény: franella (112)
franella Creative Commons License 2005.02.17 0 0 112

http://www.amazon.com/exec/obidos/subst/home/home.html/104-2529672-6301552

 

Azt mondjak, csak a hangulataban hasonlit a konyvre: uj szereplok, masfajta megkozelites...kivancsi vagyok.

Előzmény: 42 (110)
Herb Atea Creative Commons License 2005.02.16 0 0 111
Énis láttam trélert, villamost szállított.
Előzmény: 42 (110)
42 Creative Commons License 2005.02.16 0 0 110

Na, van már trailer is (láttam, de linket nem tudok).

 

Hmm. Akár még jó is lehet a maga hollywoodi módján.

 

Vajk Creative Commons License 2005.02.11 0 0 109

mintha le is ült volna egy fatörzsre...

 

Előzmény: aknot (104)
___Marvin! Creative Commons License 2005.02.08 0 0 108
:)
Herb Atea Creative Commons License 2005.02.07 0 0 107
Igen, rengeteg új infóm van.
Előzmény: ___Marvin! (106)
___Marvin! Creative Commons License 2005.02.07 0 0 106
Tud valaki valami új infót?
Herb Atea Creative Commons License 2005.01.25 0 0 105
Naná, hogy emberszabású. Hiszen a természete is olyan.
Előzmény: aknot (104)
aknot Creative Commons License 2005.01.25 0 0 104
Nekem most csak néhány utalás jut eszembe, ami a The Restaurant at the End of the Universe-ben van:
a szemei vöröslô háromszögek
nem kifejezetten kicsi robot
csillogó ezüst szín?
mivel mozgását "lépésekkel" definiálja D.A. és utalások vannak arra vonatkozólag is, hogy a "kezével" tesz-vesz, így nagy valószín?séggel "emberszabású".
Előzmény: Mr_Fusion (98)
___Marvin! Creative Commons License 2005.01.25 0 0 103
ge = be
Előzmény: ___Marvin! (102)
___Marvin! Creative Commons License 2005.01.25 0 0 102

Hali!

 

Pontosan mi volt a bajod a Gyűrűk Urával?

 

Ha abból indulok ki, hogy nekem nagyon tetszett mindhárom rész, akkor még az is elképzelhető hogy ez a galaxisos film is ge fog jönni. mármint nekem...

..."elvárások és pofonok"...

 

Igen, én is féltem annak idején, csinálnak majd jó szar marketingre hajtó filmet, azt' nagy hisztéria lesz körülötte és kész... De aztán valami megmagyarázhatatlan nyugalom töltött el, szartam a cikkekre, a riportokra, szartam a pont versenyzést provokáló ööö ...Potterre, és jól megnéztem... És tetszett... Nagyon tetszett.

 

És egyébként is! Már rég eldöntöttem, hogy ez is tetszeni fog...

 

(A múltkor végre én is megnéztem a Hét mesterlövészt elejétől a végéig... Az is jó film.)

Előzmény: Pyranha (101)
Pyranha Creative Commons License 2004.12.14 0 0 101

Sziasztok!

 

Háát, igen. A film- érzéseim szerint nem kéne ebbe belevágni. Én is nagyon szeretnék egy JÓ filmet látni az Útikalauzból, de már nem reménykedem, mióta láttam a GYU-ból mit hoztak létre. És az még egyszerű feladat volt ehhez képest! Bocs a negatív kisugárzásért, de ez eléggé reménytelen.

 

Aztán a felhajtás biztos lesz akkora, mint a GYU-nál volt- és jőnnek a tinik: "jaj, láttad már azt az új filmet? A címe valami galaxis-izé! Tudod, volt benne az a szőke pasi-hogy az milyen cuki volt!"

 

no comment.

DirkGently Creative Commons License 2004.11.03 0 0 100

Fordról:

 

"Drótmerev, vörösesszőke haját a halántékából hátrafésülte."

 

Ettől ugyan még lehet feka a lelkem virága, de valahogy a fantáziám nem egy ilyen irányú hajfestést vetít elém.

Előzmény: orcinus-orca (96)
orcinus-orca Creative Commons License 2004.09.27 0 0 99
Az egyik pálcika Marvin lába volt, tehát bár emberszabású, de klasszikus robot-alakja lehetett...
Előzmény: Mr_Fusion (98)
Mr_Fusion Creative Commons License 2004.09.24 0 0 98

Szerintem Marvin egyértelműen emberszabású robot, több helyen is voltak utalások a testalkatára, kéz, láb, stb... Sőt, talán valahol konkrétan le volt írva, hogy hogy néz ki.

Előzmény: muchso (97)
muchso Creative Commons License 2004.09.24 0 0 97

Marvinhoz mit szóltok?

A hivatalos oldalon a jelmezpróbában lehet látni, milyen lesz.

Én valami mást vártam, C3PO szerűt, bár lehet ez sem lesz rossz, gondolom azért

van olyan nagy feje, mert "bolygómérű az agya".

 

orcinus-orca Creative Commons License 2004.09.23 0 0 96
Két dolgot: Nem emlékszem, hogy Adams írta volna, hogy a nem földi szereplők bőrszine milyen (lehet, hogy rosszul emlékszem); másfelől a bőrszín csak akkor érdekes, ha a sztori szempontjából van jelentősége (pl. egy 1960-as évek polgárjogi mozgalmairól szóló doku-drámában). (2) A néger szónak a magyar nyelvben nincs olyan pejoratív mellékzöngéje, ami miatt ne lehetne használni.
Előzmény: KovacsUr (88)
aknot Creative Commons License 2004.09.22 0 0 95
Sziasztok!
Gondoltam, szólok, hátha valakit érdekel:
Tegnaptól minden kedden 6:30PM (M.o.-n 19:30!) a BBC Radio4-en sugározzák a GalaxisUtikalauz legújabban elkészült részeit, onnan folytatva, ahol 25 éve abbamaradt, vagyis az Élet,aVilágmindenség,megMinden-tôl.
Hallgattam, szuper! (esetleg sirály! bár ez alapján a rész alapján: matrac!)
Valamikor csütörtökön éjjel ismétlik (ne felejtsétek az idôeltolódást!) és egy hétig a honlapról meghallgatható/letölthetô (? nekem nem sikerült letölteni)

Érdemes a honlapot is forgatni, mert pl Marvin oldalán az a dialógus hallható, amit a Rombolóval folytat a kiadóvállalat épületében! Nekem a kedvencem.
Sok sikert!
Herb Atea Creative Commons License 2004.09.08 0 0 94
Jaigen, ezt elszúrtam. Achilles Dent egészmás. ;)
Előzmény: medvemacs (92)
Herb Atea Creative Commons License 2004.09.08 0 0 93
Aki Arthur, az Dent.
Előzmény: medvemacs (92)
medvemacs Creative Commons License 2004.09.08 0 0 92
Az Achilles ugye Arthur? Sztem rá Martin Freeman nem rossz választás.
Előzmény: Herb Atea (86)
medvemacs Creative Commons License 2004.09.08 0 0 91
Belegondoltam és télleg :) Sztem indíts aláírás-gyűjtést, támogatom :)
Előzmény: ___Marvin! (90)
___Marvin! Creative Commons License 2004.09.08 0 0 90

Akkor is Tilla lenne a legkuflibb Ford! a másik topibkól linkeltem a régi tv sorozat szereplőire, nos, Tilla mintha csak a rajzasztalról cseppent volna a magyar televíziók örvénylő forgatagába.

kár, hogy ezért már hiába kapálóznék... De abban is biztos vagyok, hogy ha az új film rendezője véletlen ültében a magyar tv2-re nyomkodná a csatornát, a torkának szegeződő vigyort nehezen verné ki fejéből... Ebből a stresszből csak a betelgauzei himusz hangjait dúduló révült vigyázzzállásba dermedt Tilla lenne képes kilazítani...

david.bowman Creative Commons License 2004.07.30 0 0 89
A forgatókönyvet - egészen sajnálatosan bekövetkezett haláláig - Adams írta. Az új karakterek is az ő tollából valók. A készítők között van Douglas egy jóbarátja, családja, akik mind nyomon követik a készítést. A produkció résztvevői is amolyan rajongók:) Azt azért tudni kell, hogy a változatok (a rádiós, könyves, tévés, törülközős...) sok mindenben eltérnek, és ez nem lesz másként ennél a filmnél sem. Félre ne értsen senki, nem az a bajom, hogy Mos Def afro-amerikai, hanem az, hogy ez a karakter nem így néz ki a rádiós, könyves, tévés és törülközős változatokban. De bizakodó vagyok nagyon. A teaser eléggé sokkolóra sikeredett!:)
Előzmény: KovacsUr (88)
KovacsUr Creative Commons License 2004.07.30 0 0 88

úgy érted hogy néger, bocs színes bőrű..az érzékenyeknek...

háááát ez és hogy egy könyvben nem szereplő de biztos humoros szereplőt is beleraknak.... az amerikaiaknak nagy tehetségük van szétbaszni a jó dolgokat.

Persze várjuk ki a filmet....

 

Előzmény: david.bowman (87)
david.bowman Creative Commons License 2004.07.30 0 0 87
Készülget a film, bíztatóak az előjelek, bár Ford szerepére "érdekes" embert választottak.
A hétvégi Comic Con-on kijött az első teaser. Ez még nem tartalmaz leforgatott jeleneteket, csak egy kis kedvcsináló! Két formátumban is letölthető innen:
<a href=http://hitchhikermovie.free.fr/trailer_hitchhikers.avi>AVI</a>
<a href=http://www.totta.nu/guiden/laddaner/teaser1.rm>REAL</a>
Herb Atea Creative Commons License 2004.07.29 0 0 86
Nemá' Tilla Tilla... ;)
Ahogy előttem megjelennek: Achilles Dent, mint Jim Carrey, Beeblebrox, mint David Bowie, Ford Prefect, mint Bill Murray. A többieken még nem gondolkodtam. ;)
Előzmény: ___Marvin! (85)
___Marvin! Creative Commons License 2004.07.29 0 0 85

Helló srácok!

 

Talán nem is az első olvasáskor, de mindenképpen már nagyon régen agyaltam közben, vajon kiket lenne jó, látni a vásznon?

 

Nem tudom ki hogy van vele, de én mikor először megláttam a tv-ben Till Attilát, abban a pillanatban Ford Prefect ugrott be... Főleg az első kötet bemutató sorai köszöntek vissza... tudjátok, az a mosoly, melytől az embernek olyan érzése ébred, tulajtonosa a következő pillanatban a torkának ugrik... és egyébként is van annyira őrült a srác, hogy ne nagyon kelljen színészkednie, elég ha magát adja.

ti mit gondoltok erről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!