Keresés

Részletes keresés

Justis_4_US Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1425
Felesleges. Megölt egy embert, tehát gyilkos
Előzmény: Attys (1423)
hc Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1424
Már említettem Nógrádit, aki nem gondatlanságból, hanem hivatali beosztásával visszaélve egyből két embert öletett meg a söfőrjével.
Ha viszont nem csak az élet elleni tetteket nézzük, akkor ABC-ben kezdhetem sorolni a politikai élet ismert alakjait.
Előzmény: lcsaba (1421)
Attys Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1423
Jól értem, hogy szerinted CSE-nél nincs nagyobb gazember?
Ezt ugye nem gondolod komolyan?
A gyilkos szó jelentését pedig érdemes lenne megnézned az értelmező kéziszótárban.
Előzmény: lcsaba (1421)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1422
"Legjobban nnak orulnek, ha emigralna."

De gyulolod a kulfoldieket? :)

lcsaba Creative Commons License 2002.10.03 0 0 1421
csak egy , " NÁLA NAGYOBB GAZEMBERT " mondjál...
Nem gazember , hanem gyilkos !
Előzmény: hc (1418)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1420
Vagy esetleg örülnél neki, ha a Te adódból, mint munkanélküli segélyeken élne és tanfolyamokra járna?

Legjobban nnak orulnek, ha emigralna. Ha akkora sztar, megteheti. Neki is jobb, mert szabadon plakatolhatna a turnedatumait. Legfeljebb 1-2 joerzesu magyar turista fog letepkedni egyet-kettot, de osszessegeben szabadon duskalhatna.

Előzmény: hc (1418)
hc Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1419
Ez nem polfórum, csak a véleményünk különbözik kicsit.
Előzmény: Thas (1417)
hc Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1418
A tükörbe és az emberek szemébe neki kell néznie. szvsz ez eléggé meg is viselte. Ettől függetlenül valamiből meg kell élnie. Vagy esetleg örülnél neki, ha a Te adódból, mint munkanélküli segélyeken élne és tanfolyamokra járna? Egy egyszerű állampolgárt már ezer éve elfelejtett volna mindenki. Szerintem Elődöt is békén lehet hagyni. Nála sokkal nagyobb gazemberek szaladgálnak büntetlenül és napról napra láthatod, hogy eszük ágában sincs kicsit is szégyelni tettüket.
Majd, ha tele lesz a média az új Előd-album reklámjaival és a turné dátumaival, akkor lehet kezdeni berzenkedni.
Előzmény: Justis_4_US (1416)
Thas Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1417
Jajjj már bánom hogy belinkeltem. Nehogy egymásnak ugorjatok már!

Üdv.: Thas

Előzmény: Justis_4_US (1416)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1416
Nogradi itelete szerinted felmenti ot, amit tett?! Szerinted ezzel lehet takarozni?! Mert akkor kabe egy szinten vagy a sztarhauzmjuzikproduszer-killer gzerekkel. Az, hogy a birosag mint mond, az egy dolog. Az, hogy elod egy GYILKOS, az egy masik.

A szaros zenejet meg ezek utan felnyomhatja maganak.

Előzmény: hc (1415)
hc Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1415
Az, hogy Előd nem kapott x év sittet a bíróság és az ügyvédek dolga. Téged miért zavar az, hogy külföldi kiadónál - nem a saját nevével borzolva a közvéleményt - azt csinálja amihez ért? (Hogy tetszik-e más kérdés)
Majd, ha a kétszeres gyilkos Nógrádi már sitten lesz, akkor javaslom mellé zárkatársnak Elődöt is.
Előzmény: Justis_4_US (1412)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1414
al istennek a vilag kezdi megismerni. MI vegre elfeledhetjuk.
Thas Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1413
A vendégkönyvben fel szökött tu"nni egy-egy "Hogy tudsz ilyen lelkiismerettel a színpadra állni..." stb. és még durvább szöveg, de rendszeresen kiszedi valaki :)

Másrészro"l viszont úgy néz ki hogy Elo"d lassan a legismertebb magyar zenész lesz a világon, úgyhogy ero"sen kétlem hogy felkopna az álla.

Elég morbid, de lehet hogy az a halott rendo"r csinál Elo"dbo"l világsztárt.

Üdv.: Thas

Előzmény: Justis_4_US (1412)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1412
Ezt a pofatlan kicseszett arctalan szemetladat! Remelem, beeg anyagilag es jol kirohogik mindenhol a vilagban.

Shan 54 helyett SHAME 666 helyenvalobb valasztas lett volna.

Fel kene torni a honlapjat es 1-2 villogo " KILLER "-t benyomatni a kezdolapra.

Előzmény: Thas (1411)
Thas Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1411
Hát nem is tudod?

Akkor kattints ide. Sokak szerint jobb mint a régi. Nézz csak bele a vendégkönyvébe (amit azért rendszeresen takarítanak ;))) )

Üdv.: Thas

Előzmény: Justis_4_US (1410)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1410
Hogy van most Elodke? Enekelget a szivem?
Előzmény: Törölt nick (1409)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1409
hehe mérnem azt írod, hogy nincs akváriuma sem ...:-))
Előzmény: Thas (1408)
Thas Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1408
Én igazán nem akarok rosszmájú lenni, mert szeretem Elo"d zenéjét, de nézzétek meg a kiadójának a címét:

DTF Productions
Leguaanstraat 4
1338 HD Almere
The Netherlands

Vajon miért pont Hollandia ;))))))))

Üdv.: Thas

Thas Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1407
Biztos nem ért rá, tudod, most keresett DJ lett külföldön...

Üdv.: Thas

Előzmény: Törölt nick (1406)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1406
lcsaba Creative Commons License 2002.07.22 0 0 1405
Lehet valami kis hirértéke a fiúnak, mert egy együgyű újságcikk / igaz , gyenge kis pletykalapban / jelent meg "szakmai" és magánéletéről.
Mocskos egy világ, amikor a gyilkosokat reklámozzák mindenfajta szégyenérzet nélkül, sőt egy lapon a stohlandrissal...

freeze flash Creative Commons License 2002.07.14 0 0 1404
Miután ma este heves vitába keveredtem a véralkoholszint mérésével, határértékeivel, szankcionálásával kapcsolatban, a megfelelő "elvtársat" meg nem akartam zavarni, valaki árulja már el nekem:
- a véralkoholszintet újabban nem súlyezrelékben mérik?
- mekkora alkoholszint mostanság a szabálysértés határa? /Hivatalosan nulla alkoholt szabad fogyasztani.../
- mekkora alkoholszintet eredményez mondjuk egy üveg világos sör /5%/ megivása, átlagos súlyú, 85 kg-os férfiban, a fogyasztás után egy órával?

Kíváncsi vagyok, Ti mit tudtok, mert én egy lassacskán már-már "üvöltözős" típusú vitába bonyolódtam este.
Holott szerintem abszolút tisztában vagyok a dolgokkal, de lehüjéztek.

Üdv
freeze

lcsaba Creative Commons License 2002.07.12 0 0 1403
Amikor bizonyítékok vannak arra, hogy potenciális áldozatok vagyunk és NEM VÉDENE meg bennünket senki !

Ez azért eléggé kutya dolog .

Előzmény: freeze flash (1401)
speet Creative Commons License 2002.07.12 0 0 1402
Éljen a demokrácia!Császár Előd megölt a drogozásával,és a gyorshajtásával 1 embert.Hogy nem többet,az nem rajta múlott!Bucika jól bepiált,1 egész nem tudom mennyi mg/L alkesz volt a vérében.Elődke drága lazán megússza,szinte semmit nem kapott ezért a körért.A Stohl se fog nagyon ráb@szni.Jó ám híresnek és gazdagnak lenni,mert mindent megtehetsz,rád nem vonatkoznak a törvények!Én márciusban megittam 2 sört (nem többet!)és mivel nem tudtam volna másképp hazamenni,felültem a Simsonra.Buzi rendőrök megállítottak,pedig nem mentem kacsázva,bevittek,gépi szonda,0.54 mg/L,jogsi rögtön el,mert voltam olyan hülye,hogy odaadtam!3 hónap vezetéstől eltiltás,a jogsimat Máig!! nem kaptam vissza,még egy papírt se küldtek,hogy most mi van.Szeretnék én is olyan gazdag lenni,mint az Előd,vagy mint a Buci,hogy végre megengedhessem magamnak a szabályok következmények nélküli durva áthágását!Nekik mindent lehet,én meg itt szívok,mint a torkosborz!Éljen Magyarország,hisz olyan jó itt élni!
freeze flash Creative Commons License 2002.07.12 0 0 1401
Mi? Az elv, vagy ezek a "történések"?
Előzmény: lcsaba (1400)
lcsaba Creative Commons License 2002.07.12 0 0 1400
így , egy kicsit félelmetes...
Előzmény: freeze flash (1399)
freeze flash Creative Commons License 2002.07.12 0 0 1399
Valahol stimmel...
:-(
Előzmény: lcsaba (1398)
lcsaba Creative Commons License 2002.07.12 0 0 1398
történnek ilyen "apró" kis dolgok /meg a nógrádi nevű miniszter gyilkossága / és az embergyereke elkezd kombinálni:
az egyiknél így, a másiknál úgy
itt majdnem elpatkol az ittasan vezető, a másik megöl valakit
az egyik még az intenzíven van,de már kész a büntetés, a másik éli a világát
az egyik - ha van tartása - elvesztette a "becsületét" , a másik - mint ha, mi sem történt volna...

/a harmadiknál, meg :"a hülye trabantos, a zajos autójában nem figyelt arra, hogy kanyarban, záróvonal mellett ezerrel előzni fogják ", ezért el is vitte a balhét, a halálba/

azért , csak azt mondom: az ősi törvények az igazak.
pl.szemet szemért, fogat fogért

Előzmény: freeze flash (1395)
freeze flash Creative Commons License 2002.07.09 0 0 1397
Kis kompenzálós mininapóleon.
Előzmény: mopis (1396)
mopis Creative Commons License 2002.07.09 0 0 1396
császár ,,gyilkos" elődnek persze a sitten a helye , de Bucika is nagyjából ez a kategória, mert nem rajta múlt, hogy más nem halt meg. Én egészen kedveltem, amíg meg nem tudtam, hogy ez a negyedik balesete volt. Ez a csávó ámokfutó és soha többé nem szabadna autó kormányához engedni. Ez nem fog tanulni ebből sem. Hogy a gyerekei és a családja annyi sem érdekli, hogy gondol rájuk is, miközben beül a kormány mögé, az az ő dolga, de ahogy kocsiba ül, azonnal időzített bomba a többi közlekedőre is. Persze őt is kihúzzák majd a szarból egy kis pénzbüntivel, mert nem ronthatja sittesként az rtl imidzsét.
Előzmény: freeze flash (1395)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!