Keresés

Részletes keresés

Nos Creative Commons License 1999.09.11 0 0 170
ha a zemlítettet is felhozod, nincs harag...
;-)
James Bond Creative Commons License 1999.09.10 0 0 169
Nos Kedves Sörtársak,

felhoznám a topicot a "hüje" sörrel bowlingozók miatt :o) Remélem minél többen jelentkeztek!

Addig is egészségünkre, JB

Hella Creative Commons License 1999.09.10 0 0 168
Kedves Sörstársak!

Remélem nem bánjátok, hogy leültem közétek egy kicsit. Elnézést, de nem olvastam végig a topicot. Egy kicsit az elejébe, aztán elfáradt a szemem. Inkább írok.

Mi pl. úgy koccintunk sörrel, hogy amikor megemeljük a korsót/poharat/üveget, kinyújtjuk a kisujjunkat és azt összekoccintjuk a másik kisujjával.
Ha valaki tartja ezt a szokást, és esetleg már írt is róla, akkor elnézést. Csak egy tipp volt. Nem az igazi, de megteszi.

Nos Creative Commons License 1999.09.09 0 0 167
na gyűlünk...
Nyikoláj Creative Commons License 1999.09.08 0 0 166
Halihó Sörstársak!

99/09/22 OK.
Természetesen én is jövök és legurítom a magamét...

Söröt a Pivo mellé!

Üdv: Nyikoláj

Nos Creative Commons License 1999.09.08 0 0 165
akkor kérjük Matula bácsit a hangosbemondóhoz
James Bond Creative Commons License 1999.09.07 0 0 164
OK, de azért fenntartom a topikot, hátha más érdeklődők is akadnak. Nyikoláj és K.M. valószínűleg jön, de Matula Bá még nem nyilatkozott.... Remélem előkerül időben Ő is! És csak bátran, bárki jelentkezhet! Egy pálya foglalása már biztos!
Addig is EGÉSZSÉGÜNKRE, JB
Nos Creative Commons License 1999.09.07 0 0 163
akkor erre 22-én koccintunk!
James Bond Creative Commons License 1999.09.06 0 0 162
Nos, akkor 22-ét előjegyeztem a naptáramban. De jó lenne ha jelentkeznének a többiek is, mert akkor még a héten lefoglalom a pályát. Egyenlőre egyet, de ez még akár több is lehet, a jelentkezők számától függően.... Tessék csak bátran, aki akar koccint, aki nem akar, csak emeli poharát (vagy korsóját, esetleg üvegét).
Na de mindenesetre e topikot mostantól fenntartom, hadd szerveződéjék az a sörös-bowling!

Egészségünkre, JB

Nos Creative Commons License 1999.09.06 0 0 161
ja, de - mint Matula bá helyesen megállapította - nem 2séges, hogy a hejnekem sör rulezik, nem pedig a gutbessergösser
csakamiheztartásvégett
Nos Creative Commons License 1999.09.06 0 0 160
a hely ok, legyen pl. jövő utáni szerda (22-e asszem)

yo?

James Bond Creative Commons License 1999.09.06 0 0 159
Na itten vagyok ni. Rossz topikgazdi módjára hagytam süllyedni a "nemzeti büszkeségünket" :o)
No de a lényegre térve, korábban ejtettünk már szót a bowling és a sör szoros kapcsolatáról (mert ugye erről Nos kolléga külön topikot is nyitott, pedig itten van ez is, nemtom mér erőlködött itten ennyire :o)). Szeretném hát ezt a gondolatmenetet átültetni a gyakorlatba, ezért tisztelettel várom az időpont és helyügyi javaslataitokat. Az enyém helyügyileg a szokásos, szóval a jó öreg Római parti gurítós helyünk, az idő szinte bármikor megfelel, majd szabaddá teszem magam :o)

Szóval akkor egészségtekre, GÖSSER rules! JB

Nos Creative Commons License 1999.09.03 0 0 158
kismillió fontos tényezo mellett valamennyire nyilván ez is
Yoka Creative Commons License 1999.09.03 0 0 157
Miért, szerinted ez nem különbözteti meg?
Matula bácsi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 156
Elég nagy katasztrófa lenne szerintem, ha ez különböztetné meg a magyarokat más népektől
Yoka Creative Commons License 1999.09.03 0 0 155
Szeritem jófej magyar ember nem koccint sörrel. Ez ami különlegességünk, ami megkülönböztet más népektől, és bárki követheti.
Matula bácsi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 154
Nem is rólad van szó
Nos Creative Commons License 1999.09.03 0 0 153
azért én még nyugodtan alszom egy darabig...
Matula bácsi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 152
Már rogyóban van, péntekre adtam neki egy szusszanásnyi időt, kicsit kapja össze magát, mert így nagyon könnyű lesz a győzelem.
Csak a te családi érekeltségedet sajnálom, hogy mi lesz vele, ha összeroppantom a MATÁV-ot.:-)))
Nos Creative Commons License 1999.09.03 0 0 151
na mi ez a lógás a neten, Matula? Így sose rogy térdre a Matáv!

;-)

Matula bácsi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 150
Nem is okozott problémát a dolog.
Heineken rulez!
Nos Creative Commons License 1999.09.03 0 0 149
na zdaróvje Nyikoláj!

btw. hétvégén Matula bával koccintottunk sörügyileg

hol van James Bond?

Nyikoláj Creative Commons License 1999.09.03 0 0 148
Csak úgy topic emelésül, bekukk...

Na, cső

Nyikoláj

James Bond Creative Commons License 1999.08.10 0 0 147
Nos,
tele van 3, 4, 5, + 6 puttonyos aszukkal..... Finomak voltak :o)

JB

Nos Creative Commons License 1999.08.10 0 0 146
gyakorolj is JB, mert ha nem jön össze, akkor bármi is van a képen, hozhatod élőben "sörrel bowlingozni"!
James Bond Creative Commons License 1999.08.09 0 0 145
Elnézést kérünk, a hiba nem az Ön készülékében van!

Tudtam, hogy nem fog menni, na majd gyakorlom még egy kicsit... :o( Úgyis berakom ezt a képet!

JB

James Bond Creative Commons License 1999.08.09 0 0 144
Akkor tessék ezzel koccintani:


(ha ez a kép sikerül, lehidalok...)

Frankie Creative Commons License 1999.08.09 0 0 143
Nem szoktam sörrel koccintani, és nem tartozom egyik kategóriába sem.

Tényleg olyan nehéz felfogni mi az a hagyomány? Ez speciel 150 éves. Tőlem egyébként aki akar koccintson. De ne várja el tőlem, hogy én is koccintsak. Amiért ő nem tartja tiszteletben ezt a hagyományt (márpedig itt erről van szó), én még őrizhetem.

Azok, akik szintén lenézik ezt a szokást talán valami komoly traumát éltek át? Valahol, valamilyen társaságban, szórakozóhelyen nekik támadtak, hogy miért koccintanak sörrel? Ezt szintén nem tartom jó dolognak. Hagyományt erőszakosan fenntartani nem szabad, nem is lehet, de ezt a hagyományt tapasztalatom szerint Magyarország nagy részén őrzik, vagyis többen nem koccintanak, mint ahányan koccintanak. Most nem a többség-kisebbség miatt mondom ezt (nem vagyok bolsevik :)), csak azért, hogy _élő_ hagyományról van szó.

James Bond Creative Commons License 1999.08.08 0 0 142
Nos,
Te szigeten, Luca Brázi munkában, én meg szabin vagyok, hát csoda hogy süllyed a hajó? Na de most itt van, hadd legyen holnapra csámcsognivalótok... :o)
Szóval, itt alant volt szó borról is. Most jártunk Tokajban, jól ott is aludtunk egy kellemes kis borkóstolót követően. Szóval az a 4 puttonyos, az nem volt semmi. Azt mondta még előtte Nyikoláj, hogy mit neki az a 2 deci bor, attól ő még tovább vezet..... Koccintás, ivászat, vélemyény, stb. Na aztán az első deci elfogyasztása után gyökeresen megváltozott a véleménye :o) A bor kiütéssel győzött!
Ja, ma pedig gyakoroltunk a szigetelés utáni bowlingra, úgyhogy reszkessetek. Imádok szabadságon lenni!!! Sok sör, pihenés, utazás, buli... Nektek meg jó munkát! :o)

Egészségtekre, JB

Nos Creative Commons License 1999.08.06 0 0 141
gyertek ti is a Szigetre sörrel koccintani!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!