Keresés

Részletes keresés

FöPö Creative Commons License 1999.05.14 0 0 39
zizi kedves,

Tudsz olvasni? A nőkről nem irnék Cosmopolitan szinten.
A pletykákról igen. De nem "Monica Lewinsky szivarozik "-félékre gondoltam:))

STOP THE MADNESS
Mi ez a nagy érzékenység? A lelkedbe tapostam?
Nem értem hogy jön ide a hullagyalázás??? Megmagyaráznád?

Előzmény: zizi (33)
inf0rmer Creative Commons License 1999.05.14 0 0 38
Akkor már csak az nem tiszta, hogy miért kellett kimoderálni az első, témábavágó topicot.
jeges Creative Commons License 1999.05.14 0 0 37
inf0rmer Creative Commons License 1999.05.14 0 0 36
Bocs nem reloadoltam az origos oldalt.
inf0rmer Creative Commons License 1999.05.14 0 0 35
Herold
Ez hol hangzott el?
Előzmény: Herold (34)
Herold Creative Commons License 1999.05.14 0 0 34
Az [origo] által megkérdezett Nyírő András ezzel szemben azt állítja, hogy nem önszántából mondott le a főszerkesztői pozícióról: "kirúgtak" - mondta, bár hozzátette, írásban még nem közölték vele a döntést.
Bővebbet nem volt hajlandó elárulni, ám jelezte, hogy hétfőn sajtótájákoztatón informálja majd a részletekről az érdeklődőket; a
tájékoztatóra a Magyar Újságírók Szövetsége székházában kerül sor.
zizi Creative Commons License 1999.05.14 0 0 33
Hiteles leirasokat az amerikai pletykakrol nem Cosmopolitan szinten ? Szerinted milyen szintuek a pletykak ?
A cikirast elvallalhatod ingyen, a cikKirast inkabb penzert se :-)
Előzmény: FöPö (31)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.05.14 0 0 32
FöPö:
Te az LHV topic látogatóinak fenyegetésén kívül, hullagyalázással is foglalkozol?
FöPö Creative Commons License 1999.05.14 0 0 31
Amennyiben tényleg van új szerkesztőség, és nyitna egy rovatot a nők problémáiról - nem Cosmopolitan szinten - nagyon szivesen elvállalnám az időnkénti cikirást, még ingyen is.

Azonkivül, ha akarnak hiteles leirásokat az amerikai életről, életformáról, pletykákról (kivéve a politikát), abban is tudnék segiteni, de persze azt nem viselem annyira a szivemen, hogy ingyen csinálnám.

Ha valakit érdekel, dobjon meg egy emillel.

FöPö

source Creative Commons License 1999.05.14 0 0 30
akkor az van, hogy lesz egy régi-új forgalmas oldal - nyilván nem Internettonak fogják hívni - ahova az olvasók közül azok akik a jelenlegi szerkesztő csapatot önmagukért szeretik átpártolnak, akik pedig csak az Internetto pezsgő, élő környezetét szeretik eldöntik mit akarnak tenni. De ez nem gáz, félre ne érts. A találgatások célja nem a minősítés, hanem az oklatolgatás.
Kérdés persze, hogy ki az a befektető akinek pont olyan az ízlése illetve érdekrendszere hogy a jelenlegi Internetto-stílus módosítások nélkül illik bele. Ha ugyanis ilyet nem tud találni a menesztett / távozó csapat, akkor mindenképpen "simulnia kell". Ezt még a Narancs sem tudta elkerülni a Postabank korszak alatt.

A Népszabis történet nekem is új. Any further comments on that?

Előzmény: garage (29)
garage Creative Commons License 1999.05.14 0 0 29
És akkor mi van, ha mondjuk a tulajdonos nem hajlandó a "rendkívül belterjes, kicsit öntörvényű csapat" egyébként helyes irányvonalát vagy egyéb normális igényeit követni és ezért az a csapat keres egyéb befektetőket?
Ezt a Népszabós sztorit én nem hallottam.
Előzmény: source (28)
source Creative Commons License 1999.05.14 0 0 28
Többen firtatták korábban azt, amiről ez az egész téma elvileg szól, illetve szólnia kellene, mégpedig, hogy miért is történhetett mindez - ha feltesszük, hogy igaz -, illetve miért történhetne - ha feltesszük, hogy még nem tudjuk igaz-e?

Több forgatókönyv is elképzelhető, de feélreértések elkerülése végett az alábbiak csupán személyes találgatások.

Azt látni kell, hogy a MATÁV féle tartalomportfólió izmosodik - mind összetevőit, mind pedig tartalmát illetve szolgáltatásait tekintve. Bár nagyon sok mindent ők is elszabtak - ugyanennyi pénzből mint amit eddig az Origóra költöttek 2 másikat lehetett volna még összerakni, és legalább 10 Internetto-t - mostanra azért kezd működni az ügy. Nagyon el tudom képzelni, hogy az IDG felveszi a kesztyűt, a jelenlegi magyar Internet felhasználói réteget már olyan kritikus tömegnek tekintik, amely megér(deml)i a tőkeinjekciót. Lehet, hogy stratégiai döntés, hogy új célokhoz új csapat kell.

Ugyancsak el tudom képzelni, hogy egyszerűen új befektető érkezett az Internetto mögé és a tulajdonosi jogokkal élve managementet váltott.

Egy harmadik forgatókönyv lehetne, hogy egy tervezett irányváltáshoz, amely ugyancsak a MATÁV féle nyomulásra adott válasz lett volna, a jelenlegi - lássuk be rendkívül belterjes, kicsit öntörvényű - csapat nem volt hajlandó a nevét adni. Ebben az esetben feltételezem, hogy elsősorban a kulcspozízióban lévőknek kell menni, illetve hogy ők döntöttek a távozás mellett.

Ezer és egy más indok is elképzelhető és az sem kizárt, hogy egy + 1. lesz a valós - hivatalos - verzió hétfőn.

texaner Creative Commons License 1999.05.14 0 0 27
Az van vagy háromhetes újsághír, hogy az Internetót megvette a Népszabadság. Nem látok semmi érdekeset, lassan lassan átalakul az új tulaj igényeinek megfelelően!
Előzmény: Ambipotalamusz (15)
garage Creative Commons License 1999.05.14 0 0 26
Ezt írja az Origo:
Változások az iNteRNeTTónál
Az iNteRNeTTo című népszerű online kiadvány oldalai az utóbbi napokban nem a megszokott mennyiségű információt közölték: május 13-án csupán egyetlen új hír jelent meg a címlapon, 14-én pedig egy sem.
A kiadványt megjelentető IDG Lapkiadó Kft-nél a megszokott frissítés érdeklődésünkre elmondták: az iNteRNeTTo háza táján a jövő héten változások várhatóak, a részletekről hétfőn fogják tájékoztatni a sajtó képviselőit. Nyírő András főszerkesztőt telefonon egyelőre nem értük utol, e-mailben fordultunk hozzá információért.
Nos, akkor csak van valami. De Nyírőt el lehet érni mobilon, úgy látszik nem elég kitartóak.
jeegynullas Creative Commons License 1999.05.14 0 0 25
Kimaradt a pedíg.
Előzmény: Ambipotalamusz (23)
siRhC Creative Commons License 1999.05.14 0 0 24
Kedves FöPö !
A szavaidból ítélve valószínűsítem, hogy nő vagy. Szerintem meg mindenkinek meg kellene adni a jogot, hogy szabadon és mindennemű megtorlástól nem tartva, elmondhassa a véleményét. Természetesen a nélkül, hogy bárkit is ezzel személyesen megsértene vagy rágalmazna, mert ennek én sem vagyok híve. Amúgy nemhiszem, hogy ez a téma ide vágna, talán nyitni kellene neki egy új Topicot.
Ambipotalamusz Creative Commons License 1999.05.14 0 0 23
én meg azt nem bánnám, ha a "fikázás" kifejezést tiltanák be, sőt szüntetnék meg törvényerejű rendelettel, azonnali hatállyal.

azonnali moderációra szorulnak még és csillagokkal (*) helyettesítendők az internettó fórumára került hozzászólások közül az alábbi szavak:

stilus, hir, valószinü, viz.

Mivel ezek a szavak nem szerepelnek a Magyar Értelmező Kéziszótár (Akadémiai Kiadó, 1992, hatodik, javított kiadás) szócikkgyűjteményében, a beírót sürgősen figyelmeztetni kell a végrehajtott szabálytalanságról és bíróság elé kell vinni az ügyet.

Azonnal! Új szerkesztőséget!

FöPö Creative Commons License 1999.05.14 0 0 22
Én nem sokat olvastam a hireket, de észrevettem, hogy nagyon amatőr stilusúak, és egyesek útszéli hangnemben vannak irva. Ezt annak tudtam be, hogy Magyarországon valószinü "más időket" élnek, és ez most a modern.
Részemről nem bánnám,ha lenne egy új szerkesztőség aki nem tapsolna a kurvázós topiknak, és megtiltaná a nők fikázását.

De mondjuk ahhoz, hogy a nők érdekében tegyenek Magyarországon valamit, ahhoz még egy kis viznek le kell folynia a Dunán.......

Tisztelettel

FöPö

inf0rmer Creative Commons License 1999.05.14 0 0 21
Érdekességként a témához kapcsolódóan:

http://www.origo.hu/internet/

source Creative Commons License 1999.05.14 0 0 20

www.origo.hu/internet/index.html
inf0rmer Creative Commons License 1999.05.14 0 0 19
Az első topicot én is kédőjellel dobtam fel.
Hallottam, gondoltam rákérdezek.
Nekem sincs több infóm ennél.
Találgatni viszont tudok.
Előzmény: Ambipotalamusz (15)
siRhC Creative Commons License 1999.05.14 0 0 18
Lányok/fiúk, itt valami tényleg nincs rendben, mert két napja semmi frissítés nincs. Eddig, kezdetben meglepődve bár, de megszokam, hogy még vasárnap is frissítették az anyagot. Most mégcsak hétvége sincs, és semmi. Lehet, hogy a hír csak kacsa, de azért lehet valami alapja.
kivancsi Creative Commons License 1999.05.14 0 0 17
Tudja valaki ki az Internettó tulajdonosa? Azt látom a neten, hogy nemzetközi, mert láttam már román kiadást is.
Van valami Internettó Németországban és Svájcban. Azokhoz köze van vajon?

source Creative Commons License 1999.05.14 0 0 16
úgy gondolom, hogy mindaddig amíg nem bizonyosodott be pro vagy kontra a hír, még ne minősítsük ízetlen tréfának, hiszen ezzel azt implikáljuk, hogy nem igaz. Ha ugyanis igaz - mint ahogy szerintem az - nincs másról szó, mint hogy valaki gyorsabb volt mint a hivatalos verzió. Ilyennel már azért találkoztunk itt-ott...
Előzmény: runaway (14)
Ambipotalamusz Creative Commons License 1999.05.14 0 0 15
csak azért, mert az a fura, hogy én is hallottam egy ilyet a héten, de máig nem tudtam eldönteni, hogy higgyek-e a hírnek, bár elég meleg forrásból jött. most már inkább elképzelhetőnek tartom (nincs frissítve az index.html, leszedik a topikodat, stb)

de ha tényleg igaz, vajon Nyírővel van bajuk, vagy mi a fenével?

Előzmény: inf0rmer (12)
runaway Creative Commons License 1999.05.14 0 0 14
Lehet, hogy jogszabályba nem ütközik, cserébe roppant ízetlen tréfa. Oszt' az is lehet, hogy erre is elő lehetne túrni valami személyiségi jogi passzust.A kirúgást illetően Valaki azért mexólalhatna a pult mögül is
Előzmény: STOP THE MADNESS (13)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.05.14 0 0 13
Igazan nem akarok itt kerekkotoskedni, de egy hete a MEGHALT HOFI GEZA! topicot is letoroltek az osszas forumbol.
Az sem utkozott joxabaJba, csak alhir volt.
Ezzel nem azt kivanom sugalmazni, hogy a mostani hirnek BIZTOS, hogy nincs valosagalapja.

A torlessel kapcsolatban pedig azert ertetlenkedtem, mert miert lett volna ez barkinek az erdeke, ha valoban megtortent:
1. Aki kirugta a kirugottakat, hiaba torli egy-ket het mulva csak feltunik valakinek, hogy meg mindig majus 14.-ei hireket olvasgat, vagy a foszerkeszto mar nem kopasz es bajszos es feltunoen nem Nyironek hivjak.
2. Akiket kirugtak, azokat kirugtak, tehat elmeletileg ne torolhettek.

Előzmény: source (9)
inf0rmer Creative Commons License 1999.05.14 0 0 12
Ambipotalamusz:

Lövésem sincs.
Ha kamu a hír, akkor én a cáfolnám, nem legyilkolnám a topicot.

Ambipotalamusz Creative Commons License 1999.05.14 0 0 11
inf0rmer:
és ha tényleg így történt, arra mi oka lehetett/van az IDGnek?

azt hallottam, h naponta kb annyian nézik meg a nettót, mint a Magyar Hírlap olvasóinak száma

inf0rmer Creative Commons License 1999.05.14 0 0 10
Nem bíztam a topic hosszú életében ezért elmentem kajálni.
BTW a dolgot belülről szivárogtatták ki (én az eredeti levél forwardjából tudom. Az eredetit pedig egy rosszéletű kolegám kapta).
Azt, hogy miért gyilkolták ki az eredeti topicot?
Valószínüleg azért, mert kérdőjel volt a végén.
'A tények makacs dolgok!'

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!