Keresés

Részletes keresés

jcone1986 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 329

Sziasztok!

Angol szóbeli felkészítést vállalok, nyelvvizsgára, érettségire, középsulis felvire stb, akár Skype-on keresztül is.

Ezek mellett természetesen az írásbeliségben is tudok segíteni, és így tovább, amire igény van.

Hely szerint Budapesten vagyok mindennap, és H-P 5ig dolgozom szóval utána tudnánk megoldani, Skype-on is emiatt este fele, hétvégén viszont "bármikor", szóval az már rugalmasabb.
Napok szintjén Hétfőn, Szerdán, Szombat or Vasárnap érek rá, a hétvégi napok Skype-osak, de igény, és elérhetőségtől függően lehet ezeken a napokon is személyesen.

Nyelvi szinten, és az oktatásban egyaránt, a gyakorlatiasabb, valós élet orientált oktatást preferálom, mivel jó magam is gyakorlatban edzett vagyok, annál az oknál fogva, hogy egy jókor-jó helyen elv által egészen kis koromban kerültem kapcsolatba az angollal emiatt nagyon ösztönös számomra, olyan mint egy második anyanyelv, szóval hál az égnek nem a könyvek edzettek. :)

Tehát abszolút jártas vagyok a gyakorlati, komolyabb társalgásban is ha erre van igény (orvos, ügyintézés, tárgyalás, szaknyelvek stb), de természetesen örömmel oktatok az alapoktól is "Hi, my name is..." , és így tovább. :)

2500 ft / másfél-2 óra tarifával szoktam csinálni.

E mellett Japán oktatást is vállalok az alapoktól N1-ig,

Akinek erre lenne igénye szintén jelentkezzen nálam bátran.

Üdv,
Szalay Péter

Elérhetőségeim:

johncdenton@gmail.com

+36204260161

foglaltnév001 Creative Commons License 2015.01.20 0 0 328

Sziasztok!:)
Angol tanárt keresek,aki a New English File tematikájára tud oktatni és ismeri is a könyvet! 
Nyelvvizsgára való felkészítő személyt keresek, aki türelmes és fiatalos. Szeretném, ha az illető sok feladattal és példával segítene megértetni az angol nyelvet számomra! :) 

szisza93@freemail.hu

loridmd Creative Commons License 2015.01.17 0 0 327

Sziasztok! 

Angol tanár keresek! :) Budapesten a Blaha környékén. Mindenképpen tanárnőt szeretnék. :)  Nyelvvizsgára szeretnék felkészülni, de az alapoktól. 

Elérhetőségem: tixicicc@freemail.hu 

Előre is köszönöm a segítséget! 

feketeedit Creative Commons License 2015.01.14 0 0 326

Sziasztok!

Angol tanárt keresek 12 éves gyerekem tanítására, házhoz kéne jönni, (Újpest). A gyerek 3 éve tanul angolt, de sajnos az iskolai tanítás nem elégséges. Júniusban országos szintfelmérő lesz, amire szeretném, ha valaki fel tudná készíteni, át venni a napi iskolai angol órákon felvett anyagot.

1500 Ft./ 45 perces óradíjat tudnék fizetni.

Ajánlatokat a feketeedit75@gmail.com, illetve 06-30-951-3746 tel. számra várok, illetve ide.

Corben78 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 325

Szia Orsi,

Aktuális még?

Röviden magamról:

Angoltanár XI. kerületben és a szomszéd kerületekben is!!               

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszédcentrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen vagy nálad is lehet, szükség esetén! Az órák 60 és 90 percesek lehetnek.

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

Tel: 70/ 266 4196      email:pl.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

Üdvözlettel,

Kata              

Előzmény: Sziklai Orsi (323)
Farkas Band Creative Commons License 2015.01.12 0 0 324

Sziasztok!

Zenekarom külföldi  közvetítéséhez keressek Angol nyelvtudással rendelkező megbízható személyt.

Elérhetőség/ farkass1989@gmail.com

Sziklai Orsi Creative Commons License 2015.01.09 0 0 323

Hello everyone!

I'm looking for an English teacher to help me improve my spoken and written English skills.

The main thing is that I have to take an advanced English language exam ASAP. I need the exam to get my university degree.

I'd prefer a native English teacher but Im not insisted to it.

I can pay 1500, 2000 HUF tops for a class.

Please contact me in email : sziklaiorsi@gmail.com

Clair Voyant Creative Commons License 2014.12.04 0 0 322

Budapest VIII. és XIX. kerület

Amennyiben angoltanárt keresel, hasznos lehetek számodra. 
Angol alkalmazott nyelvészet szakirányon végeztem, nyelviskolai és magántanítási tapasztalattal rendelkezem.

Amit kínálok:

• korrepetálás,
  • szinten tartás,
  • nyelvvizsgára (alapfok, középfok, felsőfok), érettségire, állásinterjúra felkészítés,
  • külföldi munka / utazás miatt szükséges alapszintű angoltudás hatékony elsajátítása,
  • szóbeli kommunikáció,
  • íráskészség fejlesztése,
  • nyelvtani feladatok gyakorlása,
  • iskolai házi feladat megoldásában való segítség.

Elérsz a pzsofi86@gmail.com címen; beszéljük meg a részleteket. 

Üdvözlettel, 

Zsófi

Holl Jen Creative Commons License 2014.12.02 0 0 321

Üdvözletem, Jenő vagyok, angol tanár mesterszakos hallgató, vállalom angol nyelv oktatását, nyelvvizsgára felkészítést, korrepetálást,szint fenntartást alap-, közép- szinten. Szombathelyi vagyok, ezért skype-on tudnék segíteni.

Előzmény: Lobo feroz (317)
Corben78 Creative Commons License 2014.11.29 0 0 320

Szia,

Aktuális még? Kérlek írj emailt, hogy megtudjuk beszélni a részleteket.

Belvárosban hol kellene órát tartani és mikor lenne jó?

Skype-on is tudok órát adni.

Egy kis bemutatkozás, röviden:

Angoltanár XI. kerületben és a szomszéd kerületekben is!!               

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszédcentrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen vagy nálad is lehet, szükség esetén! Az órák 60 és 90 percesek lehetnek.

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Tel: 70/ 266 4196      email:pl.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

Üdvözlettel,

Kata              

ngyniki Creative Commons License 2014.11.29 0 0 319

Szia, aktuális még? :)

ngyniki Creative Commons License 2014.11.29 0 0 318

Sziasztok! Niki vagyok, angol szakos hallgató, vállalom angol nyelv oktatását, nyelvvizsgára felkészítést, korrepetálást,szint fenntartást alap-, közép- és felsőfokú szinten
Kezdőknek, újrakezdőknek, középhaladóknak – kortól függetlenül,téli szünetben is!!
Óráimat igyekszem kreatívan felépíteni (rengeteg segédanyaggal rendelkezem) és a diák igényeihez igazítani. Dinamikus, vidám hangulatú órák híve vagyok.
Időpontot a lenti elérhetőségeken lehet egyeztetni.
Házhoz is megyek megbeszélés szerint (XVI ker, XIV ker főleg)
Ár: 1500Ft/ 45 perc.
telefonszámom: 0630-438-2747

email: englishlearningwithniki@gmail.com

Lobo feroz Creative Commons License 2014.11.28 0 0 317

Sziasztok! 

Angoltanárt ketesek 12 éves gyermekem mellé. Viszonylag jól tud már angolul, de van még mit fejleszteni. Cél a középfokú nyelvvizsga.

időpont: hétköznap délután 2 után bármelyik nap, vagy hétvégén. 

Helyileg a Belvárosban lakunk, de lehetnek Skypeon is az órák. 

Heti 1-2 alkalom jó lenne.

A másik személy én lennék. Írni, olvasni tudok jól, a hallás utáni szövegértésemmel sincs gond, csak néha jó lenne valakivel beszélni. Az angolt napi szinten használom. Havi 1-2 órára gondoltam. 

Nem együtt tanulnánk! 

android646 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 316

Sziasztok! Sokszori nyelviskolai próbálkozás után magántanárt keresek angol nyelvoktatásra Debrecenben. Olyan tanárt, de akár egyetemistát keresek, akivel gyakorolhatnám a szóbeli kommunikációt. Email címem: android646@freemail.hu. Előre is köszönöm! Üdvözlettel: Misi

Corben78 Creative Commons License 2014.11.17 0 0 315

Szia P(anna)!

Írtam Neked e-mailt, tudnálak vállalni. Már a héten is találkozhatnánk egy első, ingyenes próbaórára.

Várom mielőbbi válaszod!

Üdvözlettel,

Kata

Előzmény: Törölt nick (314)
szinyos Creative Commons License 2014.11.08 0 0 313

Angoltanítás Skypon is, 7 év külföldi élet tapasztalatával.

Ha érdekel Skype: sislard

je18 Creative Commons License 2014.11.01 0 0 312

Sziasztok! Angol nyelvoktatást, korrepetálást, nyelvvizsga felkészítést vállalok Budapesten! Minden korosztály számára, kezdőtől középfokig! 25 éves, egyetemet végzett lány vagyok, felsőfokú nyelvvizsgával.

Ha érthető, türelmes magyarázatot és jó hangulatú órákat szeretnétek, keressetek bizalommal! :)

e-mail: angolneked2014@gmail.com

angolrr Creative Commons License 2014.10.15 0 0 311

Sziasztok!

Cambridge ESOL felsőfokú angol nyelvvizsgával és angliai nyelvi tapasztalattal rendelkezem. Ötödik éve készítek fel angol nyelvvizsgára, és vállalok beszédkészség-fejlesztést. Továbbra is várok szeretettel minden angolul tanulni vágyót Budapesten jó hangulatú, hatékony óráimra! :)

Ár: 1500.-/45 perc
Érdeklődni lehet: 0620 327 3820 ill. angoloktatas@hotmail.com

Corben78 Creative Commons License 2014.09.20 0 0 310

Sziasztok,

Angoltanár XI. kerületben és a szomszéd kerületekben is!!               

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Üdvözlettel,

Kata              

Corben78 Creative Commons License 2014.09.20 0 0 309

Szia Simlis,

Én angol tanárnő vagyok a XI. kerületben az Eleven Center környékén tanítok.

Egy rövid bemutatkozás:               

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Tel: 70/ 266 4196               www.angolnyelvtanar.webnode.hu    

Légyszíves írj email-t (pl.katalin@yahoo.com) vagy add meg a számod és már akár holnap tudunk a jövő hétre időpontot egyeztetni.

Az első próbaóra ingyenes!

Üdvözlettel,

Kata

Előzmény: similis (307)
J. Baber Creative Commons License 2014.09.18 0 0 308

Are you tired of dealing with the same old repetitive and boring English lessons? Can you recite the dictionary by heart but are too shy to actually speak out loud in English?

I can help!

I'm a native English speaker from the USA, and I'm looking to provide advanced English lessons with a total emphasis on active oral communication. You already know the words, I can show you how to use them. 

Please feel free to contact me if you want to improve upon your spoken English skills. Whether you're moving abroad or you simply want to gain the confidence to speak publicly in English, I will be able to assist.

I live in the city center of Budapest, and my hours are variable enough to suit even the tightest schedule.

If you're interested, please email me and tell me a little bit about yourself and your interests so that I can personalize the lesson plan to suit your individual needs.

Contact me at:
06 30 8660 039
or
jjbaber@gmail.com

I hope to hear from you soon!

similis Creative Commons License 2014.09.15 0 0 307

Olyan (nem feltétlen tanár) embert keresnék, aki XI. kerületben házhoz jönne angolt tanítani hetente 2x hétköznap 5 után. (Szóba jöhet még bevásárlás, sport stb közben való kommunikáció is a környéken.)

Elsősorban beszélgetni szeretnék, nincs szükségem nyelvvizsgára, csak szeretnék tudni normális(abban) kommunikálni elsősorban szóban. 

Nagyon sokszor tanultam már, de aztán mindig félbemaradt, az utolsó szint amit befejeztem hivatalosan, pre-intermediate, csak a nagyjából miheztartás miatt, a tudásom nem feltétlen ezt tükrözi.

mackota Creative Commons License 2014.09.12 0 0 306

Angol nyelvoktatást, felzárkóztatást, nyelvtani rendszerezést, gyakoroltatást, beszédkészség fejlesztést, nyelvvizsgára (Cambridge, Trinity, IELTS, TELC, Origo, Euroexam, BME stb.) felkészítést, kötetlen beszélgetést, szókincsfejlesztést vállalok 10 éves gyakorlattal, nyelvtanári végzettséggel, bel-és külföldi, általános iskolai és nyelviskolai tapasztalattal. Számlaképes vagyok. Rengeteg angol szakanyaggal rendelkezem. 
2.000 Ft/45 perc. Ha ketten jöttök, olcsóbb- 1.500 Ft/45 perc/fő.
Köszönöm!

studyenglish Creative Commons License 2014.09.11 0 0 305

Kedves Nyelvtanulók!

Sok éves iskolai,nyelviskolai és magántanári tapasztalattal rendelkezem.Gyakorlott vagyok mind az általános és a szakmai,üzleti nyelvvizsgák,állásinterjúk terén.

Nyelvvizsgák,amikre felkészítek:

általános nyelvvizsgák:Bme,Euro,Pannon,Origo,Telc,Ecl,Tarsalkodo stb..

szakmai,üzleti nyelvvizsgák:Bgf,Bme,Gazdalkodo,Zöld út,Kitex,Oeconom,Lcci.

www.tanuljangolt.hu 

peluri Creative Commons License 2014.09.04 0 0 304

Bocsánat, de azt elfelejtettem, hogy Budapesten élek, ha lehet, akkor az I. vagy a III. kerület lenne a legmegfelelőbb számomra.

Zsolt

Előzmény: peluri (303)
peluri Creative Commons License 2014.09.04 0 0 303

Sziasztok!

Angoltanárt keresek! Kb 1 éve nyelviskolában tanulok angolul, de sajnos a szóbeli kommunikáció nem nagyon megy. Ezen szeretnék javítani. Ha valaki szívesen segítene rajtam, kérem jelentkezzen a zsolttat@gmail.com e-mail címen.

Köszönettel: Zsolt

nyelvijatszohaz.hu Creative Commons License 2014.08.28 0 0 302

KidsClubs nyelvoktató franchise dunakeszi és gödi partnere kisgyerekek angol és német nyelvoktatásához keres tanárokat.

Az órák jellemzően délutáni elfoglaltságot jelentenek.

Képzést, tematikát, segédleteket (vizuális és audió) biztosítunk.
Ha úgy érzed, hogy jóban vagy az ovis, kisiskolás gyerekekkel, jelentkez!

info@nyelvijatszohaz.hu

pepes44 Creative Commons License 2014.08.27 0 0 301

Kedves Tanárok!

44 éves vagyok és sok éves nem túl intenzív angol tanulás után szeretném végre kommunikációs szintre emelni nyelvtudásomat. Olyan angol tanárt keresek aki hetente 4x 2 órát (hétfő-csütörtök) 17-19 óráig tudna velem foglalkozni a XIII. kerületben. ( terület nem tartozik bele fizető parkoló zónába). Így olyan tanárt keresek, a ki türelmes, jól magyaráz és érdekessé és hobbimmá tenné az angol tanulást. Fő problémám, hogy amit nekem mondanak azt nehezen értem meg. Természetesen ilyen sok óránál az ár is lényeges tényező számomra.

palagyi@upcmail.hu

tel: 30-576-5017

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.20 0 0 300

Egyedülálló lehetőség! Universität Wien-en (Bécsi Egyetemen)
anglisztika szakon végzett, nyelvterületen huzamosabb ideig élt
nyelvtanárként vállalok angolról német nyelv tanítását
kezdő szinten.

Továbbá, angol nyelv tanítását is vállalom alap-, közép-, és
felsőfokon akár nyelvvizsgára való felkészüléshez, akár külföldi
munkához/interjúhoz.

Beszédcentrikus, gyakorlatias órákat tartok gyerekeknek és
felnőtteknek egyaránt. Egyéni órákra és kiscsoportos, vagy intenzív tanfolyamokra is lehet jelentkezni. Várom leendő tanítványaimat oktatótermemben a  Blaha Lujza térnél. A csoportos tanfolyam időtartama 8 hét, heti 2 alkalom. 

Elérhetőségeim:

Szabó Ágnes
agnesszabo90@gmail.com
+36703316589
+36304504144

Oktatás magyarról angolra
Egyéni óra díja: 1800 Ft/fő/45 perc
Csoportos óra díja: 1500 Ft/fő/45 perc

Oktatás angolról németre
Egyéni óra díja: 2400 Ft/fő/45 perc
Csoportos óra díja: 2000 Ft/fő/45 perc

(A tankönyvek és a fénymásolás árát az óradíjak tartalmazzák)

2 és több fő együttes jelentkezése esetén kedvezmény:
2 fő esetén 5 %
3 fő esetén 7 %
4 fő esetén 10 %

Révész Csaba Bob Creative Commons License 2014.08.06 0 0 299

Hello,

Diplomás angol nyelvtanár vagyok. Tudnék segíteni neked, ha még aktuális a kereséséed. A megadott óradíj viszonylag alacsony, az 1500/45 percet úgy tudom vállalni, ha hozzám jössz. Nem a belvárosban lakom ugyan, tömegközlekedéssel kb 35-40 percre onnan, Kispesten, a Határ úttól 10-15 perc. Ha érdekel a dolog, add meg az elérhetőségedet, hogy meg tudjunk beszélni egy személyes találkozót.

Előzmény: Törölt nick (298)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!