Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.07.16 0 0 731
Hello mindenkinek!
Volna egy kérdésem: Hol lehet megszerezni a fireball varázslatot?Egy leírásban írták,hogy milyen jó,lehet vele írtani,szóval ezért kéne.
belamaci Creative Commons License 2000.07.16 0 0 730
Sziasztok, én még csak most jelentkeztem be a fórumba, de lenne két kérdésem:

1. Igaz-e, hogy létezik patch, csalás a Baldur's Gate Tales of the Sword Coast-hoz, amivel a karakterek a játék által maximált tapasztalati pont, szint fölé mehetnek?

2. Ha létezik, honnan lehet letölteni? (Ha valaki tudja, írja meg a címemre.)
Köszi

Nerzhul Creative Commons License 2000.07.14 0 0 729
Khmm. Más=már. Sorry.
Nerzhul Creative Commons License 2000.07.14 0 0 728
Én az egész bandát legyaktam a klasszikus "FB bottal lődd a képernyő szélét" taktikával. Vagyis annyira mész közel az oltárhoz, hogy még pont ne lássanak meg, majd beindítod a lángszórót. Igaz, hogy resistesek a népek, de minden lövéstől vesztenek 1-2 HP-t. Hat staffnél meg kit érdekel?
Maradt Sarevok, őt meg az itt más leírt csontváz+hobgoblin kombóval gond nélkül kifektettem.

Bye, Ner'zhul

Előzmény: Kwisatz Haderach (725)
OutSider Creative Commons License 2000.07.14 0 0 727
OffOff: A topic címe: Kristályszilánkot szeretnék
OutSider
OutSider Creative Commons License 2000.07.14 0 0 726
Off: A "Kultúra" rovatban indítottam egy topicot amelyben Salvatore mester- Forgotten Realms munkásságával szeretnék foglalkozni - bár nem szeretem azért, mert a híres druidákra még nem szentelt időt -, szóval várom minden nedves érdeklődő beleszólását.
Üdv
OutSider
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.07.14 0 0 725
Felagund
ez csak természetes :)
de most hogy így megnézem, hiányzik belőle egy ring of protection+1, amit a legelején lehet felszedni (éppen ezért roppant hasznos), koordinátát sajnos nem tudok (de mégis, megkerestem! kettővel nyugatra Candlekeeptől, lying on a rock (AR2800, 1008X, 1114Y), a kezdő képernyőtől (ahol legyilkolják szegény mesteredet) jobbra van, és a térkép ÉNY-i negyedében van egy nagyobb kődarab és a közepén ott a ring of protection, remélem megtalálod, nem olyan nehéz

viszont a ring of wizardryt nagyon nehéz megtalálni, és azt hiszem vannak olyan BG verziók, amiben nincs is benne, csak a ToSC installálása után, ha mondjuk korán szerezted be a BG-t akkor nem lehet hiba

én a varázslót úgy nyomtam le, hogy a csapatomat hátul tartottam, előrementem a tolvajommal, (érdekes módon hiába volt elrejtőzve észrevették), a beszélgetés után odateleportál a mágus a terem hátsó részébe, egyszerűen én is megidéztem néhány lényt, akik elég jók blokkolták...persze lehet hogy egyet tudott varázsolni, de aztán a nyílzáporban nem ment neki

nem mondom hogy egyszerű és tiszta harc, de én talán Sarevokkal többet "szenvedtem"

Ersiman Creative Commons License 2000.07.14 0 0 724
Üdv minden kalandozónak!
csíkos hátú vaddisznócska: Hogy tudtad Boo-t aktiválni? Én csak az inventory képernyőn látom a Quick Item 1 slotban, de a játé képernyőn az a hely üres nek látszik, csak a 2. és 3. helyre rakott cuccok elérhetőek.
Játszik valaki a DSotSC-tal? Mik a tapasztalatok? Hol és mikor lehet új karaktereket felvenni a csapatba?
Felagund Creative Commons License 2000.07.14 0 0 723
Hálás köszönet kedves Szuperlény :)
Már nyomtatom is!

Egyébként lenne még egy apróság.
Lehet, hogy már felmerült a kérdés ezen a fórumon, sajna nincs időm mind a hétszáz-valahány bejegyzést végigböngészni...
Szóval tudna valaki tippet adni arról, hogy a végső ütközetben hogy a fenébe lehet legyőzni azt a varázsló pacákot, aki a semmiből megjelenik és ugyanabban a pillanatban elárasztja tűzoszlopokkal ("Wand of the Heavens") a főhősömet? Sharewokkal nem lesz gond, őt egy hadsereg élőhalott és egyéb idézett teremtmény majd hidegre teszi, de a varázsló miatt már vagy 20-szor beloadoltam..

Előre is köszönöm!

Előzmény: Kwisatz Haderach (722)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.07.13 0 0 722
ha nagyon nem tudja megnyitni
Friendly Arm Inn (AR2300): Ring of Wizardry, X: 2554 Y: 3760
Nashkel (AR4800): Ankheg armour and pearl, X: 186 Y: 2744
Nashkel Mine area (AR5400): Wand of Frost, X: 165 Y: 177
West of Nashkel Mines: Ring of Fire Resistance/Star Sapphire/Iol Gem: X: 1956 Y: 2373
Map with Demon boy and Rufie (AR5300): Cloudkill and Chromatic Ord scrolls: X: 1794 Y: 414
Stonehenge (AR2700): Diamond: X: 4419 Y: 1956
Felagund Creative Commons License 2000.07.13 0 0 721
Köszönöm!

Az explorerem nem tudja megnyitni az oldalt (már 3. napja így szórakozik velem)

Előzmény: Luftwaffe (720)
Luftwaffe Creative Commons License 2000.07.13 0 0 720
Nezzel szet ezen a siteon, a "Hidden Items" es a "Tomes & Manuals" reszen...

Udv:Luftwaffe

Előzmény: Felagund (719)
Felagund Creative Commons License 2000.07.13 0 0 719
Gyerekek, segítsen már valaki!

Szükségem lenne a titkos varázscuccok pontos koordinátáira. Valahol elhagytam azt a cetlit, amire ezeket az adatokat írtam fel.

Köszönöm!

Hari Creative Commons License 2000.07.12 0 0 718
Bocs, elfelejtettem írni: természetesen a BG2-ről van szó.
Hari Creative Commons License 2000.07.12 0 0 717
Azt írja az egyik fejlesztő egy interbirkában, hogy:

I started this particular game roughly three weeks ago and have been playing it in whatever spare time I have. I estimate my playing time to be around 125 hours. I have NOT yet completed every sub-quest in the game.

As a matter of fact, I went through it pretty quickly and skipped many areas in the game. I can honestly say that each chapter actually "feels" like a true AD&D module. My favorite chapter has to be chapter four, the Asylum.

Azaz a gyengébbek kedvéért: az összes quest megoldása nélkül is kb. 125 óra játékidő, minimum négy fejezetre osztott játékmenet.

Az interjuh végén lévő zárszó szerint tervezett megjelenés még minidig ez év ősze. Hurrá!

Törölt nick Creative Commons License 2000.07.08 0 0 716
Helló,
amikor a legvégén beértek Sarewokhoz a templomban, és valahogy közel jutottatok hozzá Minsc-kel, próbáltátok használni Boo-t? Én ma megpróbáltam... húúúúú... nagy meglepi volt! ;-)
Pacemaker Creative Commons License 2000.06.27 0 0 715
Korábban volt róla szó, talán azért mert Baldurs Gate-ben Marek megmérgezi a csapatot, ha nem teljesíted a küldetést és nem méregteleníted őket akkor szép sorban kb tíz nap mulva elhaláloznak.
Előzmény: janekim (714)
janekim Creative Commons License 2000.06.26 0 0 714
Hi!
Miért robbannak fel a harcosaim egymásután?
Ki tudja?
MEPHISTO Creative Commons License 2000.06.25 0 0 713
Hi allllll!

Lenne valakinek kedve játszani a neten keresztül ?

Mephisto

Pacemaker Creative Commons License 2000.06.22 0 0 712
Uj helyszinek is vannak benne??????
Előzmény: csiku (711)
csiku Creative Commons License 2000.06.22 0 0 711
Szeretem a gyors válaszokat..:)
Paladinnal kezdtem el, meglepően könnyűnek bizonyul a játék(vagy a rutin teszi...), a kiegészítő pedig határozottan tetszik(mármint a DSotSC). Az új cuccok tényleg jók, sőt! A karakteremnek van pl. egy Large Shield +2(+7 vs. missle w.), vagy megvan pl. a Sámson által használt szamár-állkapocs, amivel 600 filiszteust vert agyon egy nap leforgása alatt....Mellesleg haste és blur varázslatot tesz a használójára.
Ez a patch-elt változat nem túl jó hír, de azért a készítők mindenképpen nagy dícséretet érdemelnek.
OutSider Creative Commons License 2000.06.22 0 0 710
Ismerősöm szerint a 4. vagy 5. fejezetben jönnek fel az új területek, de addig is érdemes megnézni a boltosok kínálatát, egyelőre csak nyálcsorgatás céljából, mert nagyon jó és nagyon drága cuccok vannak berakva (paladinok és papok előnyben).
Rosszhír: ua. az ismerősöm tegnap járt az említett oldalon, és hát van patch, de úgy, hogy nem külön, hanem egyben, azaz a 15 mega 21 mega lett, eddig jó, de cserébe újra kellett kezdenie (lásd Fallout2 patch), mentségük, hogy rengeteget dolgoztak (többszáz file).
Kwis annak idején írt a PCGURUNAK, hogy jó lenne, ha felraknák a CD-re, nem tudom kérését méltányolták-e, ha nem akkor ezentúl kérek mindenkit, hogy csak így írjátok: pcguru.
Üdv
OutSider
a hírvivő
csiku Creative Commons License 2000.06.22 0 0 709
Hát....sajnálom:) Remélem, a mézeshetek elmúltával kapok infókat Tőle, mert egyelőre csak kóstolgatom a DSotSC-t.
Amúgy ez a TotSC nemhivatalos kiegészítője(vagy mi), amit néhány hozzáértő rajongó (TeamBG néven)készített el. Letölthető a www.dsotsc.com címről, az egész kb. 15 mega. Kell hozzá a legújabb TotSC-patch, valamint a DX7bug-patch. Részletes leírást az említett oldalon olvashattok, vagy Kwisatz valamelyik korábbi beírásánál(642?)
Pacemaker Creative Commons License 2000.06.22 0 0 708
Milyen játék ez a Dark Side?
Előzmény: csiku (706)
OutSider Creative Commons License 2000.06.22 0 0 707
Kwis valóban játszott vele, DE... nem akarom Kwis-t mentegetni, de annyira megtetszett neki a Fallout2 Modoci házassági kaland, hogy most az életben is kipróbálja ezt a szerepjátékot, így hát felejtsétek el vagy 3 hétre :))) illetve ízlés szerint :(((
Üdv
OutSider
csiku Creative Commons License 2000.06.22 0 0 706
Helló
Szeretném megkérdezni, hogy játszik-e valaki a Dark Side of the Sword Coast-tal? Nemrég raktam fel és nem tudom, hol vannak az új helyek, illetve küldetések. Mintha Kwisatz emlegette volna, hogy játszik ezzel....Előre is kösz az infót.
Messor Creative Commons License 2000.06.19 0 0 705
Hali,

en is szivesen jatszanek a neten keresztul...de csak max a jovo hetol, ha addig meg nem megy el a kedvetek akkor szoljatok.

Messor

nagyparna Creative Commons License 2000.06.19 0 0 704
Szia MistressEve

En szivasen jatszanek BG-t multiplayerben csak meg nem tudom hogyan.
Azt sem tudom mi az a HEAT.NET.

De mindenkepp szeretnem kiprobalni?

Mikor gondoltad?

MistressEve Creative Commons License 2000.06.18 0 0 703
Üdv mindenki,

Szokott valamelyikőtök a HEAT.NET-en játszani
Baldur's Gate-et? Nincs esetleg vkinek kedve egy multiplayer játékhoz?

Nagypapi Creative Commons License 2000.06.16 0 0 702
Messor: azt IS növeli. Mindkét dolog él.
Előzmény: Messor (701)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!