Keresés

Részletes keresés

Vah úr Creative Commons License 1998.10.26 0 0 385
Hódolatom Hölgyeim, tiszteletem uraim,

Banya, csókolom, kérdéseire megpróbálok válaszolni, a magam körülményes módján.
Az érzelmek szemérmes palástolása inkább tűnik számomra férfiasnak, mint a teljes kitárulkozás, ahol semmi védettsége nem maradhat a férfinak, mindig kell biztonságban és titokban tartott belső gondolat.
Racionális érvek mentén döntésről sajnos nem tudok nyilatkozni, hisz eddigi nyilatkozataimból is tapasztalhattátok, hogy az ösztönök és az ebből fakadó vágyak nagyobb hatással vannak rám. Ezzel együt nem vethető el az az ötlet, hogy a férfiak inkább racionálisak.
Ismeretségi körömben nem dívik ez az én majd megmutatom ki a macsó a gáton mentalitás, a férfias játékok kevésbé férfiasak.
Nem tudom igazából mire gondolsz drága Banya, a kevésbé metakommunikatív kijelentéseddel, talán arra, hogy mi férfiak nem értünk ezekből a jelekből, vagy arra, hogy nem használjuk ezeket? Szóval mire gondolsz? ;-))
Vikoca, Kishugi, szia.
Vah úr

vikoca Creative Commons License 1998.10.26 0 0 384
Szep jo reggelt, Kedves Asztaltarsak!

Hatartalan mennyisegu hetvegi lelkizes utan vegre itt vagyok.

Jo a kerdoiv, engem is nagyon erdekel az Urakok velemenye a dologrol. Na nem mintha nekem nem volna :-), de megiscsak ok az igazi bennfentesek a kerdesben.

banya Creative Commons License 1998.10.26 0 0 383
Üdv mindenkinek!

Alejandro_magno kérésének megkísérlek egy "kérdőívet" összeállítani, nos:
Férfias-e
1, érzelmeket "szemérmesen" palástolni?
2, főként racionális érvek mentén dönteni?

Magántermészetű kíváncsiságból pedig:
a, a férfiaknál is létezik-e olyan játszma, mely a nőknél, mármint, hogy két férfi is belvillongásba, "megmutatom ki is itt a férfi" című népi játékba kezd, midőn feltűnik a színen egy nő? Ha igen, miért és hogy zajlik?
b, Igaz-e, hogy a férfiak a metakommunikáció adta eszközökkel kevésbé élnek, illetve kevésbé tudják használni?

Várom válaszaitokat!


Öki Creative Commons License 1998.10.26 0 0 382
Jó reggelt T.Asztaltársaim!

Alejandro_magno: Jól van na! Azért, mert nem vagyok "manager", attól még véleményem lehet másról is, nem csak magamról. A véleményemet nem rájuk kiabálva szándékoztam kinyilvánítani. Szóval ne szívd úgy mellre!

Alejandro_Magno Creative Commons License 1998.10.24 0 0 381
banya kedves

... egy kis kérdőívet szerkeszteni a Nőiessség rovatban általad [98-10-22 10:16 AM] közölt szellemében? Csak most a férfiakról. Jó?
Én sem értem, hanem érzem, ill. látom magam előtt a leírásodban és pozitiv energiahullámok töltenek el, ugyanis szeretem nagyon, ha emberek szeretik egymást. :-)))

Öki pajtás!

Jól van, most már alaposabb leszek. Idézek: "A mai managgeres világban meg el sem
képzelhető,(legalább is azok szerint akik megalkották), hogy egy férfi kimutassa az
érzelmeit, meg stb." - 98-10-20 7:38 AM
Hát kispajtás én speciel ki szoktam. Meg vagyunk még néhány (száz)ezren. Míg lelkileg kamasz voltam én sem mertem. Aztán megtanultam, ill. rávettem magam. De szerintem ez rád nemigen vonatkozik, mert Te sem vagy "managger". Akkor meg mi a fenének írsz másokról? Itt IMHO mi írunk magunkról, szerinted nem? A rákiabálást hagyd meg inkább az arra specializálódott topicoknak ,lsz.


"Yzy! Azért az oké, hogy Te szereted az igazán erőszakos NŐKET, de képzeld
magadat annak a helyébe, ki nem igazán ezt kedveli. Annál meg elég komoly lelki
traumát okozhat a dolog és ott már nem tiszta a helyzet, mert csak a NŐ tudja,
hogy mit akar. Lehet, hogy a krapek tudná azt nyújtani, amit a Nő elvár tőle, csak
megretten a lerohanástól." - 98-10-20 11:46 AM
SZVSZ amíg egy hímnemű megretten az ilyen közeledéstől addig gyerek még. Ha ugyanis tetszik neki a nő, de nemannyira a közeledés módja, akkor egy férfi megmondja azt a hölgynek és megkérdezi, hogy tudna-e egy picinyként szelídebb lenni. Ha nem tetszik a nő, akkor meg elmondja neki kíméletesen. Saját tapasztalatom szerint sokkal nagyobb fájdalmat okozunk szegény nőnek ha a helyzet tisztázása nélkül elviharzunk. De persze még nagyobbat akkor, ha belemegyünk egy ilyen letámadós lány játékába őszinte átélés nélkül.


"Hát persze megesik, hogy a ffi ezen okokból szeppen meg. Ha speciel pont
komolyan beléplántálták, hogy csak a ffi kezdeményezhet. Akkor még qrvának is
vélheti a hölgyet. Azonban akkor is ez lehet az eredmény, ha éppen ő részéről is
szimpi a hölgy, csak nem tudta még igazából eldönteni, hogy mikor kezdje a
bekerítési hadműveletet. Ilyenkor szerintem előfordulhat az a fajta gondolatmenet,
amit leírtál. Ellenben lehet, hogy csak a vereséget nem szereti és azt a tényt, hogy a
nő elöbb kezdeményezett, vereségként éli meg. A vereséget meg ugye ki szereti."
- 98-10-20 1:32 PM

Namármost ehhez ugye kell a hivatkozott Solya idézet: "Volt már rá példa, hogy én kezdeményeztem, és a tapasztalataim alapján nemcsak
hogy kellemetlenül érzik magukat olyankor a férfiak, hanem szívük szerint
elsüllyednének. Vajon miért? Lehet, hogy legbelül ez játszódik le bennük:
"Úristen, micsoda szégyen, most aztán azt gondolhatja, hogy egy tutyimutyi alak
vagyok, aki még megszólítani sem mer egy nőt, pedig én tudom, hogy férfi vagyok
ám a javából!"

Vagy tévednék?" - 98-10-20 12:21 PM

Ha az a ffi csak megszeppen, akkor pillanatnyi megszeppenéséből biztos magához is tér és felfogja, mekkora dícséret ez neki, aztán úgy cselekszik, mint néhány sorral fentebb írtam. Ha "qrvának véli a hölgyet", akkor orvosi gondozásra szoruló nőgyűlölő. Ha még nem tudta megfelelően kifejezni szimpátiáját, akkor meg örülhet, hogy nem csalódott, sőt még az ismerkedési ceremónia kivitelezése terhének egy részét is levették a válláról. A vereségről meg annyit, hogy hol láttál Te olyan vesztest, aki megnyervén a háborút, egy kis csata elvesztésén kesereg? Lehet, hogy már megint valami ködösen (nem-)definiált külső csoport tagjairól beszélsz? Akkor ld. fönt!
Egyébként amiről Solya szól az IMHO minden (igazi) férfivel előfordul: Mindannyian érezzük néha úgy, hogy az adott szituációban nem voltunk (eléggé) férfiasak.

Írod: "Gyerekek ezt a részét, ha valaki megbotlik,
akkor olyan távol botoljon a lakóhelyétől, amennyire csak lehet. A másik, ha már
"rossz" útra tévedtél, legalább annyira ne veszítsd el a látásodat, hogy ne egy
negatív IQ-val hozzon össze a pillanat." - 98-10-21 6:59 AM
Ezzel szemben ezt állítod: "A
házasság esetén, bevallom nem vagyok híve a folyamatosan tartó hűtlenségnek,
mert akkor minek nősült meg az ember! Azonban lehetnek olyan pillanatok, amit
már Banya is említett, hogy megjelenik valaki a képben és elhomályosítja a nagy
Ő-t. Lehet, hogy ez csak pillanatnyi állapot. Aztán, ha egy ilyenből futó kaland
kerekedik,(mindenki megbotolhat) akkor jobb mindkét fél részéről úgy hozzáállni,
hogy a MÓR MEGTETTE, A MÓR MEHET." - 98-10-20 2:19 PM
No comment.

Szóval IMHO jó lenne, ha átolvasnád mégegyszer a hozzászólásaidat, mielőtt ráklikkelsz az OK gombra. Így csak a jók jelennének meg előttünk.
Amúgy szeretem olvasni a szövegeidet, vannak közös tulajdonságaink is, pl. én is nagyon szimpatikusan társalgok részegen, még akkor is, amikor utólag már semmire sem emlékszem, szerintem sem férfias dolog lerészegedni, én is kényelmesen öltözködöm, én is a nem prűd nőket kedvelem, utálolom a gázfelhővel támadó csajszikat stb. :-)


Vah úr!

Alighanem Ön olvasott engem "vajszívüleg". Úgy tűnik Uram, hogy az a szép nagy önbizalma csak akkor tűnik el, amikor a kedvesével és a szüleivel meg kellene tárgyalni a kémkedés és kiváltó okainak ügyét... De valószínűleg ehhez semmi közöm.


alejandro_magno


Galine Creative Commons License 1998.10.23 0 0 380
Halihó Sultan meg Többiek!

Egy kissé kimaradtam a társaságból, a napokban majdnem bezártak a pszichiátriára, mer' veszélyes vagyok. ;)
Na, szóval, kedves Sultan, most olvastam az eseted a plátói kapcsolattal. Illetve a szerelemmel. Ha lentebb olvasol, illetve áttekinted a `Szerelmi bánat' című rovatot, akkor megtudhatod, hogy én is hasonló állapotok fennforgása miatt szenvedek. Mint egy ló. Mint egy szerelmes ló. Mint egy szerelmes vak ló. Mint egy szerelmes vak ló, aminek levágták a lábait és bedobták egy gödörbe.
Na. Tehát mélységes együttérzésemet óhajtom kifejezni, és még azt, hogy ne hallgass senkire, mer' nekem is azt tanácsolták.
Nehéz ügy, ha az ember úgy szeret bele valakibe, hogy közben az esze azt mondja, hogy "NEM LEHET!!!" - az érzelmei viszont mást akarnak.
G.

banya Creative Commons License 1998.10.22 0 0 379
Sultan, kedves!
Tudod meddig szép egy szerelem?
Amíg plátói, mert utána már jó is! :-)))

Én nagyon sajnálnám a kihagyott történetet, no pláne, hogy komoly érzelmi alapja is volt. Biztos nagyon elítélhető erkölcsileg az a nézetem, mely szerint 1* élünk, így - a magam korlátai között - nem szabad semmit kihagyni, amit később nagyon megbánnék. (A korlát mindenkinél más.) Na, ennek tudatában Te is kellemes, bizsergető, szép élményként tartod számon a "kalandot", noha hagyományos értelemben nem csaltad meg a párod. És mégis... Ezek után már csak valóban a hab kellett volna. Nem hiszem, hogy ettől más szinezetet kapott volna a történet, vagy máshgy zárult volna. Persze, a nők szeretnek mindent túlbonyolítani... :-)

Vah úr Creative Commons License 1998.10.22 0 0 378
Kedveseim, Vikoca, Te is

örömmel konstatálom, hogy enyhe összetartozás érzés kerített mindnyájunkat hatalmába, ezen hullámon én is elzúgok.
Töltődjetek fel a hétvégén, pihenni a melóban kell!:-))
Csók a Hölgyeknek,
Üdv a Férfiaknak.
Vah úr

Meggymag Creative Commons License 1998.10.22 0 0 377
Kedveseim,
sajna eddig dolgoztam, most pedig utazok el, megyek e Bükkbe túrázni. Legyetek jók, legyen jó hétvégétek, hétfôn találkozunk.
Béke belétek, ha háztetôn jártok, kapaszkodjatok!
:-))))))
Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 376
Búcsuzom Kedves T.Asztaltársak! Mennem kell, mert a hosszú hétvégén sok melóm akad rendőrileg és dógozni is kell, meg muszál.
Mindenkinek jó hétvégét. Azt, hogy mi a jó, döntse el mindenki belátása szerint.
Hétfőn ugyanitt.
Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 375
Vikoca Kedvesem! Akkor jó, mer' azt hittem, hogy csak nálam vannak zűrök!

Skacok! Azért jó tudni, hogy nem csak jómagam tartozom az esendő emberek közé! Meg hogy más is szokta magát marcangolni nőügyekben. Én valahogy, nem t'om miért megbocsátottam magamnak. Hehe. Azt is aláírom, hogy szeretem hajszolni a gyönyört a szexben, mégha gyarlóságnak tűnik is!
Hogy megelőzzem az önmarcangolástól magam, mostanság már nem törekszem idegenbe. Pedig nem tunyultam el.

Pucros Mackó Creative Commons License 1998.10.22 0 0 374
Szerintem annál nagyobb a megcsalás, minél több erőforrást csoportosít át az ember. Időt, pénzt, stb. A sperma IMHO nem túl szűkös jav: jut is, marad is. Tehát nem ezen múlnak a dolgok. Viszont ha aggódik meg szorong bárki is, az baj, az súlyos teher.
vikoca Creative Commons License 1998.10.22 0 0 373
Jut eszzembe...
nekem is gyottek a reklamok, be is rosalt az explorerem.
vikoca Creative Commons License 1998.10.22 0 0 372
Sultanom,
ha mar ragaszkodol az ostoroztatashoz, hat nesz:
Igen szemetallattya vagy. Es ha meg a habot islenyaltad volna, megjobban. Szemelyem igy lattya:
1. Beleszeretni a masba = megcsalas A tipusa
2 meghuzni mast = megcsalas B tipusa

Hogy kineek mennyi fajdalmat okoz A vagy B az egyenfuggo, de ertekeik kozul nem a maximumot kell tekinteni, amikor mindkettot teszed, hanem szorzatat, vagy hatvanyat... mindeenesetre az osszegnel nagysagrenddel nagyobbat. Persze az egesz csak IMHO.

Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 371
Szerbusz Sultan! Szerintem tök mindegy, hogy mi lett a végkifejlet. Az már csak részedre kellemetlen, hogy a hab nem volt meg. Ha meglett volna, akkor is tépelődnél magadban jó nagyokat!
suLTan Creative Commons License 1998.10.22 0 0 370
Vah úr,
tengermély tiszteletem. Ettől tartottam.
Igazad lehet mert én is így éreztem.(Csak az fájt, hogyha már ilyen rútul vétkeztem akkor felkerülhetett volna a habocska is a tortára. Vagy attól még inkább "szemétállatja" lettem vóna??? ;)
Leányok Édesek?
Adjatok a lelkemnek Ti is!
Vah úr Creative Commons License 1998.10.22 0 0 369
Sultan, méltóságod
dehonnem.
Szerintem megcsalásod csak annyiban különbözik a szimpla megcsalástól, hogy nem követte fizikai kielégülés, de attól még megcsalás. És igen, a durvábbik, érzelemmel turbózott fajtából.
Ez nem jó hír, igaz, bár ezt csak egy csapodár Vahúr ugatta.
Nem szervesen, de ide kapcsolódik egy filmrészlet:
a főhősnő megcsalta a férjét, aki időközben megbetegedett.Az férje ágyán ülve a nő elmeséli, hogy mit tett. Meggyugtatásként közli, hogy neki nem jelentett semmit. Ami a férje számára nem gyógyír, mondja, neki annál többet.
Ugye látszik, hogy magammal is csatázom?
Vah úr
suLTan Creative Commons License 1998.10.22 0 0 368
Drága Mindenki,
Engem már el se olvastok? :((
Vah úr Creative Commons License 1998.10.22 0 0 367
Kedves Asztaltársaságom,(Hugi, Te is)

Öki, erről beszélek, a veszélyes dolgokról.Meddig ér a takaróm, mindig ezt tesztelem, míg el nem törik a kancsóm.:-))
Vikoca, amint jobban fogom szeretni barátnőmet illetve kapcsolatunkat, mint saját piszkos kis kéjhajhászásomat, önző Vahúrságomat, rögtön megváltozom. Még nem. Ez olyan patópáluras volt, de sajnos így van. Nincs még egy ilyen lány, nem volt és nem hagyom, hogy legyen, akit ennyire el tudnék képzelni társamnak a nagy viharban. Néha, nem inkább gyakran gondolok arra, hogy utolér a végzet és elhagy. Hiszen morzsákon múlik dolog, jajjjj. Nem beszélek többet erről.:-((((
Őt akarom asszonyomnak, gyermekeink anyjának, kulcsaim örzőjének! De nem vagyok hibátlan. Leszögezem.
Vah úr

Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 366
Figyusz! Nálatok is bejöttek a reklámok a képbe? Nem baj, csak azt nem tudom hogy eddig is látnom kellett volna őket, vagy csak tényleg most dobták be ezeket a topicba?

Vikoca!
Valami server serviccelés van útközben. Úgyhogy ne ijedj meg, ha utánna töménytelen mennyiségben ömlik a gépedbe a tőlem küldött azonos emilek serege.

Meggymag Creative Commons License 1998.10.22 0 0 365
Jajjajj, dolgoznom kell.
Ne hagyjatok itt, ma még jelentkezem!
Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 364
Meggymag Kedvesem! A kutyácska rendőr kutya és köztudott, hogy a rendőröket szeretik (lásd a képen. Hehe). Nekem szelídebb ebem van -> Dobi. Természetesen szuka. Imádom a veszélyes dolgokat, mert az jót tesz az adrenalin szintemnek. Én így kokózom!(((((-
Meggymag Creative Commons License 1998.10.22 0 0 363
Köszi Öki, megkaptam! A kért anyagnak majd utánanézek, de lehet, hogy csak a Netrôl lesz cuccos. A kutyi saját?

Vah úr, ne szívd mellre, csak viccoltam!

Az említett topic azért elgondolkodtató...

Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 362
Vikoca Kedves! Kellett nekem itt dícsérnem az emil küldésemet! A tiéd megint visszapattant! Most megprószálom az egészet replyvel!
vikoca Creative Commons License 1998.10.22 0 0 361
Burg, igen Irgum
Baratnociket megbecsulni. Vahuram, jo hogy csapodar vagy, meg minden. Kerdes:
Akarsz megvaltozni? (vagy ahogy a tantan-neni mondani: nem sziggyelled magadatot?!)
Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 360
Meggymag & Vikoca! Mindkettőtöknek dobtam az emilt! Eddig nem pofázott vissza a gépem, hogy nem ment át az anyag! Lehet, hogy vannak még csodák?
Köszi az emileket lányok!
Csatlakozom Vah Úrhoz, hogy jómagam is szeretek a topicban tartózkodni. Jó veletek!
No az meg engem nem zavar, ha egy picit offtopic néha a téma.
Vah úr Creative Commons License 1998.10.22 0 0 359
Meggymag, drágaságom

tudom én, hogy butaságokat csinálok, szégyellem is magam.Komolyan.Csak nagy a szám.
A nagyok meg szerintem nem erről, hanem a trágárkodásról meg a "cenzúrázásról" beszélgetnek. Meggymag, Vikoca indította ezt a csodajó topikot és ha jól emlékszem már megnyugtatott Téged is, hogy marhajó ez így.
Szeretem, hogy itt vagyok.
Csóka
Vah úr

Meggymag Creative Commons License 1998.10.22 0 0 358
Vikoca kedves,
örülök a megjegyzésnek, mert mindig is szerettem kocsmázni a barátaimmal. Csak azért valék megszeppenve, mert egy másik topicban arról beszélnek a nagyok, hogy nem erre való a Fórum. Akkor mi van?
Az emilemet meg a munka-témában lôttem Ökinek, mert az már tényleg olllllyan offtopic, mint már ez is.
Vah úrral pedig nagyon nem értek egyet. Ha olyan (idézem) mázlista mocsok, ahogy mondja, akkor becsülje meg magát. Meg a leányzót is. Irgumburgum.
Öki Creative Commons License 1998.10.22 0 0 357
Banya Kedves! Alejandro_magno egy picit szét volt zilálva!

Vikoca Drágám! Akkor mindjárt megint lövök egy emilt!

Meggymag Szívem! Nem kell szabadkozni! Különben csak azért kérdeztem, mert .... majd emilben küldöm.

Vah Úr! Végül (,de nem utolsó sorban): Hát nem is arra törekedtem, hogy a Te szimpátiádat nyerjem el! Hehe

Vah úr Creative Commons License 1998.10.22 0 0 356
Banya, csókolom,
oftopik lesz, bocsánat
sosem tartottam magam okosnak, hiszen mire fel is tartottam volna annak magam, de ahogy a tudtomra adtad, hogy mit gondolsz, az azért még fájhat, ha buta is vagyok.
oftopik vége
Vah úr

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!