Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

kapitany11 Creative Commons License 2015.11.18 0 0 440

Sziasztok! Valaki tudna ajanlani a Csigaver autosiskolanal olyan oktatot, aki nem csíp le az orabol, jól oktat es nem azzal megy el az ora h az o ugyeit intezzuk (pl.postara jaras) ? ha tobbet tudtok, ne fogjatok magatokat vissza ! Nagy segitseg lenne, koszonom elore is !!:) 

hubie_ Creative Commons License 2015.09.19 0 0 439

Ja, a Padlógázzal én is megjártam. Illetve az oktatóval, de nyilván az iskola felelőssége is, hogy kit alkalmaz.

Előzmény: makec (436)
Mala85 Creative Commons License 2015.08.24 0 0 438

Ha Csepelen szeretnétek jogsit szerezni korrekt, megbízható helyen, akkor én a Stop Autósiskolát tudom javasolni. Itt éritek el őket: http://www.csepelistopautosiskola.hu/

TChriss80 Creative Commons License 2015.07.17 0 0 437

Szia!
Ha ráér napközben vagy délután 3ig, akkor el tudod kezdeni a vezetést 2 héten belül, iskola linkje:
http://www.carschool.hu/tanulo_athelyezesi_program.htm

facebook: https://www.facebook.com/pages/R-Kereszt%C3%BAr-Aut%C3%B3s-Motoros-Iskola/177219789070328

A mostani iskoládnak pedig 72 órán belül 3 példányos tanuló áthelyező papírt kell kiadni amiből 2db-ot te kapsz és azzal kell az új iskolához elmenni.

Előzmény: lvince (432)
makec Creative Commons License 2015.06.08 0 1 436

PADLÓGÁZ! Érdemes elolvasni annak aki náluk akarja letenni a jogsit.

Az elméleti oktatás aránylág válalható időben és ütemben megy. Igazábol nincs rá panasz.

A problémák innentöl kezdödtek. Mivel a fiam diák így csak leginkább késő délután vagy hétvégén volt jó a vezetési oktatás.

Másfél hónap után kapot lehetőséget oktatót választani.

Indoklás a padlógáz részéröl annyi volt,hogy túl sok a diák és a hétvégi oktatást nehéz kivitelezni. Persze a befizetésnél mindent megigértek és zökkenőmentes oktatást igértek.

Két lehetőség közül a Flórián téri oktatót választottuk mivel ez volt közelebb a lakhelyhez. Lassan elérkezett a vizsga ideje plusz tíz óra után. Sajnos megbukott a fiam. Mondom sebaj van ez így,majd a második sikerül. Veszi a plusz órákat,rajta van,hogy sikerüljön a következő vizsga. Természetesen a vizsga díj is be lett fizetve.Egyszer csak az oktatót nem lehet elérni.

Három telefonrol is lett probálkozva de sikertelenül. Természetesen reakcio nem volt az oktató részéröl. Mivel a második vizsga időpontott se tudtuk és el telt egy hónap így kénytelen voltam felhívni az iskolát. Elmondtam mi a problémám. Nem érjük el az oktatót és még a vizsga időpontott se tudjuk holott már rég be lett fizetve. Érdekes módon már másnap hivta is a fiam. Szinte még őt cseszte le,hogy miért kerssük ennyiszer és számára több idegen számrol. Ez ám a hozzá állás! Nagynehezen de eljött a vizsga idő. Meghuzták az első kanyarbevételkor. Mondom ez csodaszép mutatvány. Megkértem a rokonságot,hogy nézzük már meg,hogy vezet.

Ahogy elindult és bevette az első kanyart már egy percet se csodálkoztam,hogy meghuzták.

Nem,hogy a kanyar de még a parkolás se ment. Mondom akkor mit tanított idáig az oktató több mint ötven órán!! A privát oktatás megtanította azt amit az oktatónak kellett volna. A befizetéstöl számitva ismét másfél hónap mulva meg is kapta a vizsga időpontot. Na mondom most már sikerül hisz magán oktatásba is részt vett és nem kevesett. Eljött a várvavárt idő. 45 perc vizsga időböl már csak három perc maradt és a parkolás volt csak hátra. Még a vizsga biztos megis dicsérte,hogy figyelmesen vezet. A parkolóbol kikanyarodva az ojtató belekapott a kormányba,hogy majdnem levitte a visszapillantóját! Ez ám az oktatói hozzá állás! Mert ha valóban is így van akkor talán elég lett volna ha csak belefékez és nem félre rántani a kormányt és ezt szóvá is tenni az utolsó pillanatban. Sajnos a fiam más vérhömérsékletü mint én mert már rég eligazítottam volna. Ez a kálvária most már kicsivel több mint egy éva húzodik. Most már a fiam is belátta,hogy másik sulit kell nézni.

Senkinek nem ajánlom a padlógázt!!

Kerülendő ez az iskola de nagyon!

 

Erzsébet Újvári Creative Commons License 2015.06.07 0 0 435

Tudtok ajánlani egy jó oktatót a Csepeli Pappautósiskolába?Köszi!

andicska80 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 434

Én a Dekmárnál tanultam, és nagyon meg voltam elégedve. Az elméleti oktatás nagyon profin oktatják, Marika néni nagyon lelkiismeretes, a tananyagot úgy adja elő, ahogy a kresz vizsgán lesz.

Gyakorlati oktatóm Szita László volt, csak ajánlani tudom! Az órák jó hangulatban teltek, Laci nagyon türelmes, mindig elmagyarázta, ha valamit nem értettem. Vettem ugyan néhány pótórát, mivel nem éreztem magam 30 óránál vizsga érettnek, de ahogy hallottam ismerőseimtől, akik másik iskolánál tanultak, még így is egész jó arányban lett meg a jogosítványom.

Én nem bántam meg, hogy a Dekmárékat választottam, ismerőseimnek is csak ajánlani tudom

 

Krysz1989 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 433

Én gyakorló órákat vettem a Talentum autósiskolában, azon belül is Göblyös Zoltánnál. Mivel főállású autóvezető oktató, ezért viszonylag sok időpont alkalmas számára, rugalmas. Csak jókat tudok írni róla: sok hasznos gyakorlati tanácsot adott, nem próbált spórolni az üzemanyaggal, nem ordibál, az órák idejét betartja. Az órák végén kiértékeli a tudásodat, elmondja, hogy mit kell még javítani. Mivel elég hamar belejöttem a vezetésbe, ő jelezte, hogy szerinte alkalmas vagyok már az önálló vezetésre (nem próbált rábeszélni, hogy maradjak a végtelenségig, mert az neki pénzt jelent). Egyszóval teljesen korrekt volt és gondoltam ennyivel segítem, hogy írok róla véleményt (illetve segítem azt is aki most kezdene tanulni és normális oktatót akar).

lvince Creative Commons License 2015.05.02 0 0 432

Hát a csigajogsira tényleg illik a neve, az ismerősöm 10 hónap alatt csak 3 gyakorlati órát kapott nagy reklamálások után, nem tudom így mikor lesz jogsija.

doryjulianna Creative Commons License 2015.04.07 0 0 431

Sziasztok, Lopakodó autósiskoláról vélemény? Csak a vezetés/oktató része érdekel. Esetleg ajánlhatnátok is nekem oktatót :)

smithi19791979 Creative Commons License 2015.01.26 0 0 430

tisztelt forumozok!

 

c+e jogositvanyra lenne szüksegem hamarosan.

erdeklödnek tud e valaki olyan helyet ahol kicsit gyorsabban lehetne megszerezni?

ha lehet györ megyeben vagy környekbeli megyek.

elöre is köszönöm.

 

üdv

Kevin Macalister Creative Commons License 2015.01.02 0 0 429

Ha rám hallgatsz a Dekmár Autósiskolába nem mész, én ott szereztem meg a jogsim, ugyan olyan mint az összes pesti autósiskola csak a pénz a lényeg, minél több pótórát vegyél, persze sok pénzér mert nem is olcsó suli és nem tanítanak meg vezetni, (pl a dombon való elindulást tanuld meg magad) az oktatók többségére türelmetlenség panasza hangzik.

Minden vizsgám meglett elsőre, de nem mennék oda.

 

zoretta Creative Commons License 2014.03.17 0 0 428

A Gyorsjogsi autósiskola engem is érdekelne?

Vagy egy normális oktató/iskola Észak-Pesten..

Horváth Botond Creative Commons License 2014.03.07 0 0 427

Sziasztok! Ha valaki korrekt oktatást és oktatót szeretne én csak őt ajánlanám!!!!http://www.jozsojogsi.hu/

PatríciaP Creative Commons License 2014.02.12 0 0 426

A gyorsjogositvany.hu-ról tud valaki valamit nyilatkozni? 

Tapasztalatok, egyebek....

Előre is köszönöm!

Vaszon Vaszonovna Creative Commons License 2013.08.16 0 0 425

Sziasztok, ismeri valaki Tóth Zoltán autósiskoláját a 7. kerületben? Véleményekre lennék kíváncsi, köszönettel.

rasztafaria Creative Commons License 2013.08.14 0 0 424

Ha autósiskola kell, nézd meg itt is. A csiga szerintem elég jó.

csudgyerek Creative Commons License 2013.08.14 0 0 423

Ha jó autósiskola kell, szerintem nézd meg ezt. A csiga elég jó, sokan mondják.

muranyi85 Creative Commons License 2013.08.11 0 0 422

Sziasztok!

C, C+E jogsikat és GKI vizsgát szeretnék tenni Budapesten. Melyik sulit javasolnátok?

Doory0521 Creative Commons License 2013.07.25 0 0 421

Sziasztok!
Újpesten tudtok ajánlani megbízható, jó autósiskolát?

Köszi előre is!

"Szabi" Creative Commons License 2013.07.03 0 0 420

Sziasztok!

 

Szuper Jogsiról tudtok bármit is? http://szuperjogsi.hu/ Van valakinek tapasztalata? A neten a honlapjukon kívül nem találtam semmi infót róluk, ott persze dícsérik magukat.

 

Előre is köszönöm a válaszokat.

jani 895 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 419

Sziasztok!

 

A Talentum Autósiskoláról van valakinek valami tapasztalat? 73 190-ért tudnám kuponvilágos kedvezménnyel megcsinálni a tanfolyamokat náluk.
Vagy esetleg tud valaki ajánlani egy jó belvárosi iskolát?

 

Előre is köszönöm!

Üdv, Jani

Tündi2003 Creative Commons License 2012.08.20 0 0 418

Viszont a másnál olcsóbb vezetési órákból elcsalják az idő felét és mehetsz pótórára drágáért, tehát árban ugyanott vagy. Persze lehet, hogy itt is elcsalják. :) Az a baj, hogy a honlapokra minden szépet és jót fel lehet írni, a valóság meg ki tudja, milyen. :(

Előzmény: Radio K (415)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.19 0 0 417

csigavérnél b. lászló oktató Hát…..emberileg 0… szakmailag tűrhető. röviden.

 

Bővebben: pofátlan és bunkó: átlagosan mínusz 10 perc az órákból

ő se nagyon értékel nem mond semmit, hogy mi a helyzet. Ha meg mond a sokat beszél keveset mond effektus,

Időpontegyeztetésnél ő variálhat, ha én lemondtam és újat kértem, akkor akadályozott, és szórakozott az emberrel.

egyébként szadista egy kicsit, ha ránézel akkor is ez látszik.

biztonsági műszaki ellenőrzésről (igaz a régi vizsgarendszer) litániát tartott, holott a vizsgabiztost kurvára nem érdekli. 2 óra szófosás mínusz, de 1 biztos

oktatóváltás história

a boráros téri ügyfélszolgálatos szemüveges picsa olyan passzív volt az oktatóváltásnál a pénzelszámolást illetően, nem akarta a valagát moccantani, csak ha pénzt kell fölmarkolni akkor biztos tud ugrálni. Nincs erre egy összeszedett rendszerük, ja meg az oktatók is nyomorékok voltak és Lacika persze rosszindulatú.

 

Hát ez van:(((

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.19 0 0 416

Halihó mindenkinek,

Tapasztalatok a Csigavérről

 

Az elméleti órák viszonylag korrektek voltak.

 

50 gyak. órával 172.000-be került a jogosítványom az én tapasztalatlanságommal, mert már nem így csinálnám,

Igen ám, de szerintem 20 000 „jatt” nélkül még mindig nézném Gyula úr savanyú képét. Mert az első bukásomba vastagon benne volt a keze, azért mert nem adtam semmi kencét. Ezt azért gondolom, mert a vizsga előtt fel alá járkált és eltűnt, biztos szólt vén fasz vizsgabiztosnak…hogy ne….tehát 2*11000 forgalmi vizsgadíj.

A jatt sorsát nem tudom, mert vizsga után a híres neves kispesti hatóságtól elment. Lehet eltette az összeset, bevallom idegesít, de ha nem adom oda soha nem lesz jogsim. De ő azzal kábított, hogy megpróbáljuk a vizsgabiztost? Most vagy az övé lett minden vagy a vizsgabiztos is kapott. De már a vizsgán érdektelenek voltak a jatt után.

Én ezt úgy fogalmaztam meg ők nyertes helyzetbe vannak, pótóra az is jó, kence még jobb, de mi „ő felsége vevők” mi vesztesek vagyunk, mert nem szólt semmit a vizsga opcióról.

ALAPTANÁCSOM: A GYAKORLATNÁL MAGADBA BÍZZ.

Ugyan te fizetsz, csak hogy félrevezetnek, hogy „még kell óra”. Annyival nem fogsz jobban menni, mert a rutin hozza meg az eredményt, csak nekik nem ez az érdekük….önbizalomromboló népség…

Gyula nevű oktatónál (Csigavér) volt ez, hogy „még kell óra” csak nem nagyon törte össze magát, hogy fejlődjön a dolog, mindig az egyszerű és egyfajta dolgokat gyakorolta, a vizsgán meg jött a pofára esés. Még nekem kellett szólni, hogy esetleg gyakoroljunk mást is.

 

2 oktatónál voltam: Mindegyik oktatónak meg van a maga trükkje, ez egy trükkös szakma.

 

Ez nem riogatás, csak erre lehet számítani. Én se akartam elhinni.

 

Radio K Creative Commons License 2012.08.18 0 0 415

Ennél a Jövőnél csak a vezetés drágább mint amit a kreszre, elsősegélyre, vezetésre összeen költöttem... 

Előzmény: Tündi2003 (414)
Tündi2003 Creative Commons License 2012.08.13 0 0 414

Sziasztok!

 

A Jövő Autósiskoláról mi a véleményetek?

 

http://www.jovo-autosiskola.hu

 

 

Tündi2003 Creative Commons License 2012.08.13 0 0 413

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek a Jövő-Autósiskoláról? Baromi drágának tűnik, de nekem tetszik az, hogy azt állítják, hogy valami oktaméterrel mérik, hogy mennyit vezetsz kilométerben és csak az alapján kell fizetni. Persze nekem is fontos lenne az olcsó ár, de én inkább úgy vagyok vele, hogy amennyire lehet, én TÉNYLEG meg akarok tanulni vezetni, és nem csak a jogsit kézbekapni.

 

http://www.jovo-autosiskola.hu

 

Radio K Creative Commons License 2012.07.13 0 0 411

2012. Július 18 Szerda -  Hallgassátok a RÁDIÓ K műsorát, mert NAGY KRESZ TESZT lesz hallható délután!  Figyeljétek az előzeteseket:  www.facebook.com/radiokhu és www.radio-k.hu Érdekes lesz, szakértővel, civilek véleményével a tesztkönyv és a valóság összehasonlítása! Magyarázat és érdekességek... Jó lesz :) Érdekes lehet tanulóknak pláne!

Radio K Creative Commons License 2012.07.13 0 0 410

Én is a Csigánál tanultam. Sajnos az első kreszvizsgám nem sikerült, így ingyenesen újra járhattam a tanfolyamot (2 évvel később) ez rögtön jó pont volt. Ráadásul egy nagyon barátságos oktatónk volt Bagi Edit aki rengeteg szuper anyagot halmozott fel és tényleg csak azzal foglalkozik amivel kell, nincs felesleges rizsa. Motorosoknak , autósoknak egyaránt jó lehet! Most megyek majd kresz vizsgára utána pedig (korábban is írta valaki) örkényi rezsőhöz mennék szívesen, egy barátom nála tanult és szuper volt. Eredetileg Edithez szerettem volna menni, de sajnos már csak Jogosítvánnyal rendelkezőkkel gyakorol...  A Csiga jó, remélem a vizsgám is sikeres lesz és akkor ismét beszámolok. (Tsy.-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!