Keresés

Részletes keresés

dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1316

Komolyan mondom,ha ekkora a szilvásgombóc iránti vágyad,egyik hétvégén meghívlak gombóc evésre.Sőt ha kell még szilvát is hozatok otthonról.(csak tudnám mikor érik?)

Apukámnak annyi van,hogy nem tudja már kinek ajándékozni,persze úgy,hogy már pálinkának is jutott.

Előzmény: A nyolcadik törpe (1314)
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1315

Nagy teljesítmény a nejedtől az is ha csak olvasni tud magyarul.Le a kalappal,neki legalább olyan nehéz lehet a magyar nyelv,mint nekünk az angol.

De az nagyon tetszett,hogy : I am the wife of the Nyolcadik Törpe.

 

Előzmény: A nyolcadik törpe (1312)
A nyolcadik törpe Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1314

Szia Diam!

 

Hat persze, csak nekieshetnek mar annak a fazeknak !

Előzmény: dia11 (1313)
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1313
Végül is az ehető már elég nekünk,nem?
Előzmény: A nyolcadik törpe (1311)
A nyolcadik törpe Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1312

Lentebb:

 

Asszony beszolt.

 

Olvasni tud magyarul is, de irni nem.

A nyolcadik törpe Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1311

Egyébként meg a szilvásgombóccal az a bajom, hogy nem szeretem, tehát nem főzöm.

De ha megerőltetem magam, ehetően készítem.

 

Nagyi !

Elszoltad Magadat !!!

Előzmény: panaszkönyv (1283)
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1310
Miért a hús az közben hova tűnt?
Előzmény: cam aro (1306)
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1309
Biztos a Nagyi közben Sole rudit evett:-)))))))))))
Előzmény: A nyolcadik törpe (1308)
A nyolcadik törpe Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1308

Minimal sale charge

 

Igy volna ertelme

Előzmény: panaszkönyv (1305)
A nyolcadik törpe Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1307

Hali,

I am the wife of the Nyolcadik Torpe.

 

I wish to add the following comment to the "pub food":

 

1.  The idea that because you (or anybody else) has gone to eat in a pub in England that it automatically means that you are eating British food is wrong.  Fried Steak, and greasy chips.  Or tasteless stewed lamb, is most definitely not British food.  Real British food - though hard to find - is in fact very good and very tasty, i.e. Beef Wellington, Toad in the Hole, Steak and Onions, just to name a few.  What I would say is that what you had the great misfortune to eat was rather Americanised rubbish.

 

2.  Carvery is usually not sold at a pub, so to speak, but rather in a restaurant.  In fact it could be seen as an insult to compair the two. (So as to say that the good food that you can get in a Carvery you could never dream of getting at a pub.)

 

Előzmény: kAos (1291)
cam aro Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1306

Udv.

A sok fajta kaja "szakertese" meg hozta az onbizalmam. Probalkoztam, egy sima rantassal (habaras?)  a husimhoz.

Nos, jellenleg se husi, se rantas, se onbizalom. :((. (marad az "utcai koszt"?):(((((.

panaszkönyv Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1305

Heeelp!!

Mit kell ezalatt érteni:

Minimal sole charge.

Egy álláshirdetés végén, a feladatok felsorolása után található.

 

seci Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1304

Hali!

Nezz korul errefele: http://www.magyaroklondonban.com/

vagy itt az indexen itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9029671

 

-seci

 

Előzmény: szomszédnéni (1303)
szomszédnéni Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1303

Sziasztok.

 

Bocsi hogy csak igy beledumalok, de nem lakik valaki Hounslow-ban, vagy valahol del nyugat london kornyeken?

dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1302

Igy mindjárt más!Megnyugodtam.

Amúgy a Temze jobb mint egy betonjárda:-)))

 

 

 

Előzmény: panaszkönyv (1301)
panaszkönyv Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1301

"...egyelőre csak  kóstolgatom, hogy vajon a 8-dik emeletről már meg lehet halni, vagy csak nyomorék lesz az ember..."

 

Bocsi, bocsi, lemaradt a :-))) jel.

De nem gondoltam, hogy nélküle lesz ilyen kérdés.

Viszont akkor most tisztázzunk valamit:

1. Imádom ezt a szaros életet!!!:-)

Maximum annyit tudok elképzelni, hogy majd szeptemberben bemondják a BBC-n, hogy "egy Nagyi nevű magyar turista beleölte magát a Temzébe, mert nem akart hazautazni"

:-)))

és mégegszer:

:-)))

 

Nyomtató lánynak: EasyJet. Miért?

 

Sherennek: nagyon jólcsinálod!!! Most aztán jónéhány likat fúrsz az oldalunkba!:-)

 

nagyi - aki már szita

Előzmény: dia11 (1296)
HP13 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1300
Jó utat, Sheren. Na és bármi legyen is az, sok sikert.
Előzmény: sheren (1298)
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1299

Szia Sheren!

 

Én nagyon nagyon drukkolok neked,bár fogalmam sincs miért kell drukkolnom,de ha neked az majd jó lesz,akkor mostantól tripla x leszek:-))))))!!

Jó utat majd holnapra,és gyere minél gyorsabban!

 

Puszi

Edina

 

Előzmény: sheren (1298)
sheren Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1298
Sziasztok Mindannyian!!!

Megint itt vagyok a Baratnőmnel ugyhogy ki is hasznalom az alkalmat hogy egy kis pozitiv energiát kuldjek nektek es kerjelek Titeket hogy drukkoljatok Nekem...:))

Nem akarom elkiabalni de beinditottam valamit es lehet hogy egy honapon belul unnepelhetunk...:)))

Holnap este érkezem de sajna keddnél elöbb valoszinu hogy nem tudok irni mivel akkor leszek netközelben...(Egyetem...)
még ma este lehet hogy visszanezek addigis mindannyiotoknak a legjobbakat legyetek pozitivak!!!!4

Pusz Sheren
HP13 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1297
Nagyi, meg szabad kérdezni, hogy melyik légitársasággal repülsz majd a trópusi Londonba?

Kíváncsi HP13
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1296

Nagyi!

 

Ugye csak vicc volt és egy pillanatig sem gondolkozol ilyenen?

De ha jössz,inkább a nagyobbik lányod olasz főzési tudományát hozd magaddal.

Előzmény: panaszkönyv (1292)
panaszkönyv Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1295
részemről befejeztem az angol kaját, megyek dolgozni, csak előbb eszem egy kis lencsét füstölt tarjával, páá!
panaszkönyv Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1294

Mi jutott eszembe!!

 

Kislányom, aki Angliában élt (tudjátok, fél évig) 2 kilóval kevesebbel tért haza.

Nagyobbik lányom, aki ugyanabban a programban vett részt de Olaszországban, nos ő 9 kilóval kövérebben jött haza. Ő azóta is kiváló olasz kajákat főz, a lasagnától a tiramisuig!

 

panaszkönyv Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1293

:D :D :D

 

Előzmény: seci (1288)
panaszkönyv Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1292

Na, Seci, hát esznek mary-ék normális, jó kajákat is!

A lányom - anno - egy angol szakácskönyvvel tért haza.

Próbáltam dógozni belőle, egyetlen bajom volt vele:

a garlic, chicken, tomato, flower, semolina és társai nem okoztak gondon (már ami a jelentésüket illeti), de hogy velük mit kell csinálni, annál inkább.

Rengeteget kellett szótáraznom, a keverni, megszórni, reszelni, aprítani, bundázni, darálni típusú szavak miatt.

Végül feladtam.

Kár volt.

Majd, ha egyszer, ha mégis, ha netán ..., szóval ha kimennék (nem 1 hétre), akkor nincs mese, be kell nyalom őket.

Hmm. De kit érdekel, hogy én milyen szavakat ismerek és milyet nem??!!

Lehet, hogy nekem sem ártana egy doki?

Doktor Úr, csak amnéziásokkal foglalkozik?

Vagy lelki bajosak is jöhetnek?

Bár ez nálam nem komoly, egyelőre csak  kóstolgatom, hogy vajon a 8-dik emeletről már meg lehet halni, vagy csak nyomorék lesz az ember...

Előzmény: seci (1284)
kAos Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1291
A harvester dologgal nagyon egyet tudok erteni. Illetve altalaban a "pub food" tipusu etelben nem csalodik az ember. Sot, masik angol jellegzetesseg a "carvery" amit erdemes megprobalni (a kulfoldiek kedveert: az olyan pub, ahol a szakacs elotted szeleteli a sulthust (pork, lam, beef joint, T-bone), es adja az altalad valasztott koretet (paroplt zoldsegek, sult (roasted, nem fried) krumplit. Nekem egy idoben az edessegek hianyoztak, k-europai cukraszdahoz hasonlo helyet utoljara Leicester indiai negyedeben lattam), de nekem nagy kedvencem a rhubab crumble, meg a bread and butter pudding is. Es a spotted dick, carrot cake vagy sticky tofee pudding mind nagyon ertekelheto edesseg...

Ma en is pozitiv leszek...
Előzmény: seci (1284)
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1290

Ez nagyon jó!

De akkor én most semmit sem nyomhatok meg?Pedig úgy akartam:-))))

a szőkékkel mindig csak a baj van (hát már arra sem jók,hogy nyomkodjanak?),és még a felsorolásban is az útolsók:-)))

Holnap megyek fodrászhoz:-)))

Előzmény: seci (1288)
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1289

Alapvetően nekem sincs problémám az angol konyhával,és én még a Fish&Chips-et is szeretem.(persze ecet nélkül)

Egyetlen problémám,hogy szinte mindenben van cukor,nem mintha nem lennék édesszájú,na de a húsba minek?

És szerintem egy kissé fűszertelenül főznek.

 

Ez olyan,mint ha egy külföldi elmegy Mo.ra ,beül egy vendéglőbe és rendel magának gulyáslevest,ha nem egy nagyon házias éttermet választott ki,akkor kicsi az esélye,hogy lesz fogalma arról,hogy milyen is egy igazi gulyás.

De én ettem már ehetetlen rántott húst is,és azt a volt főnököm felesége készítette.(addíg nem gondoltam,hogy egy rántott husit is el lehet rontani,pedig el lehet..Lehet neki a forralt víz sem sikerül mindig).

 

Mindenhol a szakácson vagy a háziasszonyon múlik,hogy főz,és ez igaz minden országra.

 

Ahogy Titamita is irta vásárlás szempontjából Anglia igazi kánaán,én itt sokkal változatosabban tudok főzni mint otthon,mindenféle zöldség,gyümölcs kapható,és a legfontosabb,hogy bármikor.

 

seci Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1288

Jó napot, üdvözlöm a pszichiátria gyorssegély szolgáltatásánál!

 

 

Ha ön kényszerbeteg, nyomja meg az 1-es gombot többször.

 

Ha ön kodependens, kérjen meg valakit, hogy nyomja meg ön helyett a 2-es gombot.

 

Ha önnek több személyisége van, nyomják meg a 3-as, 4-es, 5-os és 6-os gombokat.

 

Ha ön paranoiás, tudjuk kicsoda ön, és mit akar. Maradjon a vonalban, amíg lenyomozzuk a hívás helyét!

 

Ha ön hallucinál, nyomja meg a 7-es gombot, és hívását továbbítjuk az anyahajóra.

 

Ha ön skizofréniás, figyeljen jól, mert a hang megmondja, melyik számot nyomja meg.

 

Ha ön mániákus-depressziós, tökmindegy milyen gombot nyom meg, úgysem fog válaszolni senki.

 

Ha ön diszlexiás, nyomja meg a 969696969696969-et.

 

Ha ön idegbajos, cseszegesse a kettoskereszt gombot, amíg munkatársunkat kapcsolják.

 

Ha ön amnéziás, nyomja meg a 8-as gombot és diktálja be nevét, címét, telefonszámát és anyja leánykori nevét.

 

Ha ön poszttraumás rendellenességben szenved, l-a-s-s-a-n és ó-v-a-t-o-s-a-n nyomja meg a 0 0 0-át.

 

Ha ön bipoláris, kérem, hagyjon üzenetet a sípszó elott vagy a sípszó után vagy a sípszó elott. Kérem, varja meg a sípszót.

 

Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot.

 

Ha ön kishitu, kérem, tegye le. Munkatársaink túl elfoglaltak ahhoz, hogy önnel traccsoljanak.

 

Ha menopauzás, tegye le, kapcsolja be a ventillátort, feküdjön le, és sírjon. Nem marad ez mindig így, ne féljen.

 

Ha ön szoke, ne nyomjon semmilyen gombot, úgyis elrontaná.

 

Előzmény: dia11 (1287)
dia11 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1287

Kedves Doktor Úr!

Holnap 10re foglaltam időpontot Önnél.

Ha véletlenül nem mennék,ne várjon,tudja...amnéziás vagyok :-))).

Előzmény: cam aro (1281)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!