Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ath Creative Commons License 2000.10.27 0 0 8

ath Creative Commons License 2000.10.27 0 0 7
Nesztek.....





Joe 155 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 6
GT.
:))))
Erik.
Nekem is a Shamal a kedvencem, de egyik tipust sem rugdosnám ki a képzeletbeli garázsomból!:))
Előzmény: granturismo (4)
flat_erik Creative Commons License 2000.10.27 0 0 5
Szia Joe!
A múltkor egy 4 ajtós biturbót csodálgattam a tesco parkolójában. Csak azt nem értettem, hogy engedheti a gazdája annyira lepusztulni. Kár az ilyenbe az autó, miért nem vesz trabantot?!
Nekem személy szerint a shamal jobban tetszik az új 3200-nál.
granturismo Creative Commons License 2000.10.27 0 0 4
Sziasztok!
Ez az Joe barátom gondoltam, hogy napokon belül topicnyitás lesz a dologból.:-)))
off
Az a véleményem, hogy a terminal még ahhoz is méltatlan hogy ott ilyen című topic nyíljon. Én legalábbis erősen limitálom ottani ténykedésemet.
on
Nagyon remélem, hogy a Maserati most már végre megtalálja a helyét és megszerzi (visszaszerzi) ismertségét és bázisát. Ezt én most elsősorban a "Tremilleduecento GT"-ben látom. Sajnos néhány méltatlan tulajdonos igencsak elásta a céget.
Joe 155 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 3
MASERATI SUPERLEGGERA 3500 GT.
Ezt '64-ben gyártották, 3.5 liter 220 LE.

Joe 155 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 2
Isten szegénye lehet az ürge, de izlése, az van!
Ölni tudnék egy ilyen gépért, és még egy csomó más aljasságra is képes lennék!:))
Nyáron Velence mellett én is illedelmesen elengedtem egy 3200 GT-t mehettem úgy 180-al, de mintha álltam volna. Pár kilométerrel odébb a fizető kapuknál mégegyszer megcsodálhattam, azután végképp eltünt!
Előzmény: ath (1)
ath Creative Commons License 2000.10.27 0 0 1
Joe!
Tudod kié a Shamal? A Sziget kft-s Gerendaié. Tudtommal Bécsből hozatta és valami egyedi darab.
Nekem eddig személyesen csak a Biturbohoz volt szerencsém, az sem semmi. Valahol már említettem, de leírom újra: nem értem azokat akik ennyi pénzért tömeg Porschét vesznek, amikor kaphatnának egy ILYET!
A 3200GT-hez még sajna nem volt szerencsém....
BLo0m Creative Commons License 2000.10.27 0 0 0
Egyszer illedelmesen hagytam elsuhanni egy 3200 GT-t. Akkor szerettem bele a 2 piros kiflibe :)
Joe 155 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 topiknyitó
Nem foglalkozik ezzel a tipussal egy topic sem, pedig megérdemelné.
A tradicionális Olasz autógyár, fennálása óta számos sportsikert ért el. Nálunk de azt hiszem az egész világon is ritka egyedi autók.
Áruk elég borsós, a jelenleg Magyarországon kapható modellek 26-27 milliós ára sem teszi elterjedté. Pedig ha jól megnézzük, azért ebben az árkategóriában is van kereslet az autókra, de Maserati-t csak az vesz, akinek nem csak egy autó kell a sok közül, hanem egy olyan gép, ami műtárgyként is megállná a helyét.
Bivajerős V6, V8-as és biturbó motorok, luxus minden mennyiségben, egyediség, és eszeveszett menettulajdonságok jellemzik.
Kedvcsinálónak itt egy-két kép, többek között nagy kedvencemről a Shamal-ról:

Vagy a 3200 GT 370 LE-s sportkocsi

Van valami ezekben az autókban, ami tiszteletet követel mindenkitől aki a közutakon találkozik velük, és illedelmesen illik elengedni had suhannjon tovább!

P.S. Jöhet a nullázás!:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!