Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

larini Creative Commons License 2000.10.27 0 0 11
Helló!
Joe!
Te aztán tudod, mitől döglik a döglégy! :)) Szerintem is nagyon ott van a Maserati! A magyar nagydíj hétvégéjén láttam egy piros Shamalt közelről! Beülni sajnos nem volt alkalmam, de akkor nagy élmény volt! Na egy olyat nagyon bevállalnék!
De az igazi nagy álmom:

THE HEART OF A RACING CAR,
THE COMFORT OF A PRESTIGIOUS SALOON,
THE STYLE OF A CAR WITH DISTINCTIVE LINES.
MASERATI QUATTROPORTE EVOLUZIONE.

Ha nem lenne egyértelmű, erre gondoltam:

Szintén nyáron, egy piros lámpánál mellémkerült egy ilyen konszolidált vadállat. (magyar rendszám bejátszott) Egy jól szituált középkorú úriember vezette, mellette az autóhoz járó "hirtelenszőke" bomba. Nem tudom milyen motor volt benne (mármint a kocsiban), de amikor elstartolt a lámpától a hideg futkosott a hátamon, könnybe lábadt a szemem, a pulzusom pedig legalább 200 volt. A révületből kevésbe elragadtatott autóstársaim dudálása és a feleségem értetlen pillantása térített magamhoz.
Nem tud valaki egy tuti lottótippet? :)))

granturismo Creative Commons License 2000.10.27 0 0 10
Huh de jó itt.
ath Creative Commons License 2000.10.27 0 0 9
Csakhogy mindenki tudja, nem a vw kezdte el szelekről elnevezni az autóit.... Ime a MYSTRAL!

és az eredeti BORA

ath Creative Commons License 2000.10.27 0 0 8

ath Creative Commons License 2000.10.27 0 0 7
Nesztek.....





Joe 155 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 6
GT.
:))))
Erik.
Nekem is a Shamal a kedvencem, de egyik tipust sem rugdosnám ki a képzeletbeli garázsomból!:))
Előzmény: granturismo (4)
flat_erik Creative Commons License 2000.10.27 0 0 5
Szia Joe!
A múltkor egy 4 ajtós biturbót csodálgattam a tesco parkolójában. Csak azt nem értettem, hogy engedheti a gazdája annyira lepusztulni. Kár az ilyenbe az autó, miért nem vesz trabantot?!
Nekem személy szerint a shamal jobban tetszik az új 3200-nál.
granturismo Creative Commons License 2000.10.27 0 0 4
Sziasztok!
Ez az Joe barátom gondoltam, hogy napokon belül topicnyitás lesz a dologból.:-)))
off
Az a véleményem, hogy a terminal még ahhoz is méltatlan hogy ott ilyen című topic nyíljon. Én legalábbis erősen limitálom ottani ténykedésemet.
on
Nagyon remélem, hogy a Maserati most már végre megtalálja a helyét és megszerzi (visszaszerzi) ismertségét és bázisát. Ezt én most elsősorban a "Tremilleduecento GT"-ben látom. Sajnos néhány méltatlan tulajdonos igencsak elásta a céget.
Joe 155 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 3
MASERATI SUPERLEGGERA 3500 GT.
Ezt '64-ben gyártották, 3.5 liter 220 LE.

Joe 155 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 2
Isten szegénye lehet az ürge, de izlése, az van!
Ölni tudnék egy ilyen gépért, és még egy csomó más aljasságra is képes lennék!:))
Nyáron Velence mellett én is illedelmesen elengedtem egy 3200 GT-t mehettem úgy 180-al, de mintha álltam volna. Pár kilométerrel odébb a fizető kapuknál mégegyszer megcsodálhattam, azután végképp eltünt!
Előzmény: ath (1)
ath Creative Commons License 2000.10.27 0 0 1
Joe!
Tudod kié a Shamal? A Sziget kft-s Gerendaié. Tudtommal Bécsből hozatta és valami egyedi darab.
Nekem eddig személyesen csak a Biturbohoz volt szerencsém, az sem semmi. Valahol már említettem, de leírom újra: nem értem azokat akik ennyi pénzért tömeg Porschét vesznek, amikor kaphatnának egy ILYET!
A 3200GT-hez még sajna nem volt szerencsém....
BLo0m Creative Commons License 2000.10.27 0 0 0
Egyszer illedelmesen hagytam elsuhanni egy 3200 GT-t. Akkor szerettem bele a 2 piros kiflibe :)
Joe 155 Creative Commons License 2000.10.27 0 0 topiknyitó
Nem foglalkozik ezzel a tipussal egy topic sem, pedig megérdemelné.
A tradicionális Olasz autógyár, fennálása óta számos sportsikert ért el. Nálunk de azt hiszem az egész világon is ritka egyedi autók.
Áruk elég borsós, a jelenleg Magyarországon kapható modellek 26-27 milliós ára sem teszi elterjedté. Pedig ha jól megnézzük, azért ebben az árkategóriában is van kereslet az autókra, de Maserati-t csak az vesz, akinek nem csak egy autó kell a sok közül, hanem egy olyan gép, ami műtárgyként is megállná a helyét.
Bivajerős V6, V8-as és biturbó motorok, luxus minden mennyiségben, egyediség, és eszeveszett menettulajdonságok jellemzik.
Kedvcsinálónak itt egy-két kép, többek között nagy kedvencemről a Shamal-ról:

Vagy a 3200 GT 370 LE-s sportkocsi

Van valami ezekben az autókban, ami tiszteletet követel mindenkitől aki a közutakon találkozik velük, és illedelmesen illik elengedni had suhannjon tovább!

P.S. Jöhet a nullázás!:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!