Keresés

Részletes keresés

Dreamer Creative Commons License 1999.06.16 0 0 topiknyitó
Tudom, nem túl atraktív a cím, dehát nincs mit mit tenni. So az a helyzet, hogy engem is megfertőzött a nagy magyar csoda (mobiltelefon). De mint mindennel ezzel is az a helyzet, hogy az ócsó is jó (lehet). Persze mondhatnánk, hogy ugorjak el xyz GSM-hez és ott 11000-ért már készüléket meg vonalat meg mindent kapok (közöttük gutaütést is, hiszen két éves hűségszerződést kell aláírnom). Én pedig nem szeretnék, ekkora távra tervezni, a kis helyzetem tekintve bármikor megváltozhat a státuszom (aktív kereső -> munkanéküli). Az a poén, hogy akár önhibámból is kieshetek. De ez egy másik TOPIC. Tehát: Mobilnepperek, kereskedők, használok és ebben jártasak. Szeretnék hozzászólásokat kérni, ki milyen _HASZNÁLT_ telefont ajánlana a legszívesebben. Arról is szeretnék olvasni, hogy melyek lehetnek az esetleges rejtett hibák az egyes készülékeknél. Amelyek kiszemelt áldozatok: Nokia (1610, 2010) One Touch (Easy, Club, Max), Ericsson (3XX, GA628). Mindekinek köszönöm a hozzászólását, pláne ha az segítő jellegű.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!