Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2022.10.25 0 1 6178

Nem törik magukat. Minek. "EZEKNEK" /neked, nekem/ igy is jó lesz.

Mint ahogy a másik celebes műsorban, hogy az evésnél maradjunk, minden másoidik este feltálalnak valami finedininges inyencséget,

amikor nem, akkor meg leöntik őket trutyival, meg kukacokkal.

 

Aztán, hogy ne unjuk nagyon, van - mint tegnap este - hogy mindkettőt berakják a napi műsorba, hogy érezzük a törődést.

Előzmény: Mazsola0070 (6177)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.25 -4 2 6177

Nem tudom, Járaiéknál már fogyóban a pénz, vagy a korábbi történések (pl. amikor Rácz egy reggeli műsorban vele nem állt szóba) ellenére Járai ezt valóban szívesen vállalta?

 

Vagy az RTL-es szerződése kötelezi, hogy vállalnia kellett?

 

Egyébként erről nem tudok mást írni, mint korábban: „A huszadik bőr lehúzása a Nyerő párosban kezdődött és azóta is tartó Járai-Rácz ellentétről már úgy kellett, mint egy falat kenyér....úgy látom a Retek kreatívjainak már nem sok új jut eszébe.”

 

Előzmény: Ilhilla (6166)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.25 -3 1 6176

"Paprika Piroska (eredetileg Gáspár)" 

 

A Séfek séfében szereplő Paprika nem Piroska, hanem Dorina volt, és azt írták, hogy Gáspár Győző keresztlánya. Arról én nem olvastam, hogy eredetileg Gáspár lett volna, illetve, hogy unokahúg.

 

Persze ettől még lehet, és gondolom a Gáspár rokonságban is vannak még néhányan, akik szeretnének szerepelni.

 

Azt, hogy a TV csatornák miért gondolják, hogy az embereknek ilyen hatalmas igénye van, hogy egyfolytában Gáspárokat és/vagy Schobert-Rubintokat nézzenek, azt nem tudom.

Előzmény: Ilhilla (6170)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.25 -4 0 6175

Erre is csak azt tudom írni, mint előbb, nyilván Rubint Rella feltűnésének sincs semmi köze ahhoz, hogy ő is a Schobert-Rubint klán tagja (a sok fitnessz edző közül nyilván teljesen véletlenül hívják egy ilyen műsorba)…..

 

Viszont van egy rossz hírem: Réka és Rella mellett van még egy Rubint Rebeka is, és bizony Rella már odanyilatkozott, hogy belőle is sztárt csinálnak, úgyhogy a jövőre várható egy újabb klán-tag feltűnése…

 

Előzmény: Ilhilla (6173)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.25 -3 0 6174

„Lara az érettségi után riporterré lépett elő a sztárban sztár leszekben.”

 

Igen, és ez általában minden érettségin megbukott tizenévessel így van, hogy egy országos TV minden riporteri gyakorlat nélkül azonnal alkalmazza őt, így nyilván ehhez semmi köze annak, hogy ő is a Schobert-Rubint klán tagja.

Előzmény: szévike (6169)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.25 -4 1 6173

Rella Rubint Réka unokahúga, nem régen ment férjhez. Jóval szebb és csinosabb mint Réka, ő is fitnesz edző és szerepelt az Álarcos énekes c. másorban.

 

Zalán a Schobert házaspár legkisebb gyermeke, kb. 10 éves, nem ő fog szerepelni, hanem a középső gyerek, a "kis" Norbi, aki tavaly ballagott az általánosból, jelenleg 17 év körül van.

 

Az előzetesben már láthattuk, Máté sírni fog, mint egy sz@ros kölyök! :D

Előzmény: Szapszi (6172)
Szapszi Creative Commons License 2022.10.25 -1 3 6172

Bevallom, nem tudom ki az a Rella?! És Zalán?! (No mindegy is, majd Zalánra rákérdezek újra a Farm c. műsor alatt! :) 

A halivudi hírességek, mint Gáspárék ismerősek, minden km kőnél ott vannak. Hiszen, most is milyen nagy harcban vannak a szülők és Evelin is. És ezt nem csak én látom, hanem a Gyula, és a Tóth Ottó is! Sajnos Gáspár Virág nincs ebben a műsorban, ezért nem is ér az egész semmit! :)
De! Azért belenézek majd a műsorba. Mert kíváncsi vagyok, milyen lesz a feszültség Jenő és Máté között?! Hogyan fog nézni Máté amikor Jenő fogja értékelni azt, amit letett az asztalra?! (Bevallom, hogy annyira nem kedvelem Mátét, hogy remény sincs arra, hogy pont ebben a műsorban másszon be a pikszisbe!)

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.25 -5 0 6171

Nem ismerem, de az RTL oldaláról:

 

ÉLŐ MARCI: DJ és zenei producer, az Irie Maffia zenekar alapító tagja, ahol feleségével, a ghánai származású Szena Dagaduval zenélnek együtt. Otthon ő főz a családra, és nagy álma, hogy egyszer egy lakáséttermet nyisson a saját afrikai-magyar fúziós receptjeivel. 

Előzmény: Yaara (6167)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.25 -5 0 6170

Az unokahúg: Paprika Piroska (eredetileg Gáspár) a Séfek séfe nézőit boldogította egy ideig. 

Előzmény: szévike (6169)
szévike Creative Commons License 2022.10.25 0 1 6169

Nono, azért teljesitettek ők rendesen az utóbbi időkben.

Réka még most is táncikálhatna, ha nem utálnák annyira a nézők.

Norbi most pihenőn van, de tavaly decemberben még ő főzögetett.

Lara az érettségi után riporterré lépett elő a sztárban sztár leszekben.

Norbika Farmozott, majd lassan őt is láthatjuk.

Rella most indul főzni.

Zalán hány éves? Nem indul véletlenül valamilyen gyerek tehetségkutató?

 

A Gáspárék sem panaszkodhatnak.

Apa-anya Ázsiában

Evelin párharcol éppen, de előtte végigment a teljes választékon, főzött, survivorkodott.

Virágot nemrég láttam egy főzősműsorban.

 

Nem panaszkodhatunk.

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (6168)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.24 -4 3 6168

A Gáspár klánból senki? Mi ez a lazaság, hogy ide egy Gáspár se jutott?

 

És a Sóbert-Rubint klánból is csak egy oldalági rokon? Így nem is érdemes nézni...:))

Előzmény: Ilhilla (6162)
Yaara Creative Commons License 2022.10.24 -4 0 6167

Maximálisan egyetértek veled a Mátét illetően, kár belé az extra fine dining! 😉 És így már értem azt a "láb be nem tevést" a Jenő részéről, ismét köszi az infót, és ha már, Élő Marcit nem tudod véletlenül, hogy ki? Ő az egyedüli fehér folt nekem... (persze ki is guglizhatnám, igazis;))

Előzmény: Ilhilla (6166)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.24 -4 1 6166

Szívesen!

A Fókuszban is volt szó a műsorról és a színészek mellett sportolókat is felfedeztem, várom a műsort!

 

A legnagyobb sértés, ami Járai részéről elhangzott Jenő irányába: "soha nem teszi be a lábát abba az étterembe, amit majd Jenő fog nyitni!" - pedig betehetné, mert igencsak elámulna! Igaz, belé kár lenne az a sok finomság, amit Jenőék készítenek! :-)

Előzmény: Yaara (6164)
Yaara Creative Commons License 2022.10.24 -4 0 6165

Hmm, én bevallom, vártam már ezt, a Nyerő Párosban nagyon rá volt izgulva Járai Máté a Jenőre, a vak is láthatta, mekkora a tenzió köztük, úgy értem, sokan fogadni mertek volna rá, hogy a Járai mint egy reménytelenül szerelmes, aki ha nem kaphatja meg vonzalma tárgyát, cseszteti, ahol csak bírja... ;) Végig mással se foglalkozott az egész műsorban, mint a Jenővel. És a legvégén csak rájuk szavazott, szal nem értem - mert a műsor után már nem követtem az utóéletüket -, hogy most akkormi is volt a baja vele a Jenőnek, hogy hozzá nem ment be a reggeli műsorba?

Előzmény: Elhaym1 (6160)
Yaara Creative Commons License 2022.10.24 -4 0 6164

Huhh, meglepődtem... Mert egyetlen kivételtől eltekintve, mindenkit ismerek, pedig abszolút nem vagyok képben, ha bulvárról van szó, de itt mindenki vagy színész, vagy (és) szerepelt már valamilyen reality műsorban. Nem rossz gárda amúgy, kíváncsian várom, mit alakítanak majd a pultok mögött, mert a legtöbbről nem is tudtam, hogy ételmelegítésen kívül valaha tevékenykedtek volna bármit is a konyhában... Köszi az infót.

Előzmény: Ilhilla (6162)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.10.24 0 0 6163

Nem sok kedvenc van benne, de ismeretlen rengeteg. 

Előzmény: Ilhilla (6162)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.24 -4 1 6162
Előzmény: Ilhilla (6161)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.24 -4 1 6161
Elhaym1 Creative Commons License 2022.08.28 0 2 6160

Majd az lesz, hogy Jenőé lesz az utolsó döntés, elküldi Mátét, majd visszahívja és beválassza a csapatába. Nekem mondjuk az is fura, hogy Máté elárulta, hogy felkérték. Eddig tilos volt erről korábban beszélni. 

Előzmény: Mazsola0070 (6159)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.08.28 -1 1 6159

A huszadik bőr lehúzása a Nyerő párosban kezdődött és azóta is tartó Járai-Rácz ellentétről már úgy kellett, mint egy falat kenyér....úgy látom a Retek kreatívjainak már nem sok új jut eszébe.

 

Kíváncsi vagyok, Rácz azt hogyan fogja megoldani, hogy ne kelljen Járaival szóba állnia, a legutolsó "sztori" szerint csak úgy volt hajlandó bemenni a Retek reggeli műsorába, ha nem Járaival kell beszélgetnie (és mivel Járai ez elmondta a médiában, büntibe is tették egy időre).  

Előzmény: Elhaym1 (6158)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.08.27 0 1 6158

Járai Máté lesz az egyik szereplő a következő Konyhafőnök vip-ben. 

Mackóbogár Creative Commons License 2022.06.18 0 2 6157

Pont ezért nem nézem 😁Csak fórum olvasó vagyok , az tökéletesen elég. 

Előzmény: Tulipántoss (6156)
Tulipántoss Creative Commons License 2022.06.18 -1 5 6156

Először is, gratulálok a győztesnek! 


Tudom, hogy öreg vagyok és feledékeny! De annyira nem, hogy ne tudnám azt, hogy a műsor elején elköszöntem már! :)
(Igen, én is az a "fogadkozós fajta" vagyok! :)) És a háttérből sem néztem a műsort!

De bizony néha beleolvastam a fórumba, és már képben is voltam! :)

 

Az elköszönésem oka ugye az volt - ahogy írtam is anno - , hogy nem tetszett Ákos viselkedése "Survivor Dáviddal!" 

Ugyanis amikor Jenő és Ákos lement a pórnépnek észt osztani,  Ákos mondta a magáét Dávidnak. Nah, az a jelenet nem volt szép a show-ban!  Ákos olyan elánnal,  nyers modorban esett neki a srácnak, hogy erről az oldaláról nem is ismertük.

Az ominózus mondata pedig, hogy  "ott az ajtó és mehetsz,"  gusztustalan volt.  Különösen, hogy a játék elején voltunk még! Dávid arca pedig önmagáért beszélt. Ám, visszanyalt a fagyi! Dávid ugyan levette a kötényét, de nem parancsszóra! És nem parancsra sétált ki az ajtón!  Hanem felajánlotta a helyét a játékostársának, Ákos legnagyobb meglepetésére! És, jól tette, hogy önként kiszállt ebből a színházasdiból. Mert ugye nem csak az egész világ "a színház", de ez a műsor is!

 

Azt még láttam, illetve az előzetesből összeállt a kép, amikor volt az a jelenet  a "nagyon okos zsűritpk ", hogy azon hezitált, hogy Fodrász Fecó menjen vagy maradjon?!  Döntöttek a " Fuss Forrest, fuss! " mentén és " Forrest de Michael Jenő " futott, és sikerült a "zárt ajtók mögül visszacsalogatni - nem is tudom mivel? -, a fodrász srácot?!

(Egyébként Fecó jobban bírta végig a műsor alatti "megaláztatást," mint "Survivor Dávid!")

 

És ismét eszembe jutott, hogy  hol van már az az idő, amikor nevén nevezték a ételeket - az idén olyan hosszú neve van a kivitt tányérnak, mint a mexikói neveknek! Szeretem ha nevén nevezik az ételt!   Az elnevezések mellé tolmács is kellett volna! De bizonyára bennem van a hiba. És a szimultán főzés továbbra is egy faxság, és punktum!


Apropó séfek!

Volt egy pár évad az elején, amikor Ákos és Jenő séf  szimpatikus volt. Sőt, sokszor még el sem tudtam dönteni, hogy melyik a szimpibb?! Most?! Inkább nem mondom, akkor nem fáj fejem majd.

És nem és nem értem, hogy miért nem lehet valamit a csúcson abbahagyni?! (Hogy pénzért, azt nem ér mondani!!)  De a két "dalia" séf, nem lépett, maradt! És ha így menetelnek továbbra is, akkor igaz, hogy gazdagabbak lesznek, de népszerűtlenek is egyben. 

 

Tudom, hogy a kutyát sem érdekli a véleményem, hogy  miért írtam mindezt, ha nem néztem már a műsor vergődését?! 

Azért írtam, mert láttam a reggeli  műsorban Zé és Jenő beszélgetését tegnap!  (Ákos nem volt.) Bizonyára más is látta?!

Arra kaptam fel a fejemet Jenő szavainál, hogy olvassa a kommenteket??!!!  Húú, de jó, gondoltam, akkor tud mindent?! :)

És nem érti, hogy miért mondják a fórumozók, hogy ő segít a kedvencének?! De ez már nem is érdekelt! 

 

Nálam a lényeg az volt, egyben elégtéte is, hogy Jenő olvassa a kritikákat! ( Azaz a Jenő Rolex-től kezdve a kínai nyelv nem értéséig mindent! És ez nekem elég volt, kárpótolt minden igaz szóért. És azért, hogy olvashatják Ákossal, hogy mennyit változtak emberileg?! 
És most nem kívánok jó szórakozást, mint ahogy tettem utoljára, mert úgy látom, hogy a fórumon sokan  nem szórakoztak jól, sőt inkább bosszakodtak. 
A győztes személye sem érdekel már, mert eddig is  nagyon ritkán nyert az, aki  a kedvencem  volt! 

Hogy a jelenlegi győztes megérdemelte vagy sem, döntse el az, aki végig látta az évadot. De, okafogyottá vált már ez is! )

Alpári Gnác Creative Commons License 2022.06.18 0 1 6155

Olyat lehet, hogy nem fogadok meg semmit, simán csak nem nézem?

 

Mert ebből az évadból összesen nem láttam 10 percnél többet és mivel nyilván celebes évad következik, abból vélhetően még ennyit se fogok.

 

Mindig csodálkozom, hogyan fognak összeszedni újabb 30 celebet, de hát a készlet tényleg kimeríthetetlen, hiszen most is volt valami efféle, az kicsit zavaró, hogy eleve azt sem tudom, ki az a Kárpáti Rebeka, akinek ez a legény az exe volt, de ha ő erről híres, akkor csak hajrá.

Előzmény: Apádfüle (6154)
Apádfüle Creative Commons License 2022.06.18 -3 2 6154

Én nem az érzelmeken nevetek, hanem a nagy fogadkozásokon, hogy "soha többé nem nézem!" Jól kitol a világgal az illető. :DD  És pont az, akiből ilyen érzelmeket vált ki, majd abbahagyja a nézést a döntő előtt. Nevetséges. :DD
Én nem tagadtam meg magam, bizony nem néztem most sem, csak az elejét meg a végét, és időnként, a másik csatorna reklámszüneteiben átkapcsoltam. Egészében véve Patrik megérdemelte a győzelmet, ebből a nagyon gyenge felhozatalból. Kár, hogy Evelin lendülete elfogyott a végére. Bár ő sem volt szimpatikus, de ott lett volna a helye a döntőben.

Előzmény: Ilhilla (6153)
Ilhilla Creative Commons License 2022.06.18 -5 4 6153

Én nem szégyellem, hogy komoly érzelmeket vált ki bennem ez a műsor és kiírom magamból a véleményemet, sőt azt sem  bánom, ha nevetsz rajtam! Hi-hi-hi....

 

Tegnap pl. nem tudtam megállni és bele-belenéztem a versenybe, már majdnem teljesen "kihűltem", mert Jenő folyamatosan nyomta előre Lucát, de végül Patrik győzött, aki maximálisan megérdemelte!

 

Úgy gondolom, a nézők többsége ugyanezt gondolja! :-)

Előzmény: Apádfüle (6152)
Apádfüle Creative Commons License 2022.06.17 -4 7 6152

Na, akik az elmúlt napokban hisztirohamot kaptak Luca előre eldöntött győzelme miatt, most sajnálhatják, hogy nem tudják, Patrik nyert. Mert ugye nem tudják, hiszen "most fejezték be", "soha többé nem nézik, ezek után a döntő se érdekli őket." Annyira tudok röhögni ezeken.

Mackóbogár Creative Commons License 2022.06.17 0 0 6151

Nálam legalább 3 éve elérte. Néha beleolvasok a fórumba.,ennyi. 

Előzmény: Ilhilla (6147)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.06.17 -3 5 6150

A Patrik nevű srác nyert.

Akkor most örülünk, vagy sem?

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.06.17 -3 0 6149

Érdekes "véletlen", hogy pont a koncertje előtt két nappal tűnik fel az RTL egyik legnézettebb műsorában (én egyébként most hallom először, hogy koncertje lesz, biztos vannak ezzel így mások is).....

 

Megjegyzem, a három szereplőhöz hasonló korú huszonéveseknek szerintem kb. semmit nem mondhat a neve, ezt mutatta az udvariasan visszafogott "lelkendezésük", szerintem ha Anders csak úgy minden felvezetés nélkül bemegy a stúdióba, azt sem tudják kicsoda.

 

Egykori képeihez képest is eléggé megváltozott, megöregedett, megdundult, na meg már nem is a "NORA" lóg a nyakában,  így lehet, hogy még egykori rajongói sem ismernék meg, ha az utcán szembejönne.

Előzmény: Elhaym1 (6148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!