Keresés

Részletes keresés

Burgonya kipörgető Creative Commons License 2018.11.18 0 0 8024

Sajnos nem emlékszem. Mondhatni vérzés nélkül történik a műtét, heg is vékony, ezért hamar gyógyul.

Ami videót gyors találtam, ott 2-3 hetet mondanak, miután lehet szexuális életet élni vele.

Előzmény: petiman (8022)
Masszorsrac20 Creative Commons License 2018.11.17 0 0 8023

Sziasztok!  Eladó nem használt, PRO EXTENDER®, bolti ár alatt 20%-al, azaz mindössze 12.000 Ft-ért.

 

Már alig kaphatóak az országban, állítólag hamarosan újból 20-30 ezer ft körül fog mozogni az ára.

 

Aki szeretne egy ilyet most vegyen.

 

Írj bátran: masszorsrac20@gmail.com

 

 

 

 

petiman Creative Commons License 2018.11.14 0 0 8022

Köszi, Nagyjából e körül saccoltam. És mennyi a használatba vételi idő? egy hét elég hogy összeforrjon?

Előzmény: Burgonya kipörgető (8021)


Burgonya kipörgető Creative Commons License 2018.11.11 0 0 8021

Szia! most 60ezer forintba kerül ott ahol én voltam Budapesten.

Előzmény: petiman (8020)
petiman Creative Commons License 2018.11.08 0 0 8020

Szia! Azt lehet tudni mennyibe került?

Előzmény: Burgonya kipörgető (8018)
Burgonya kipörgető Creative Commons License 2018.10.06 0 2 8018

Sziasztok! Leírom a fitymafék műtéttel kapcsolatos tapasztalataim.

Úgy kezdődött a dolog, hogy többször berepedt a fékem. Ha hátrahúztam a bőrt, feszült, lehúzta a makkomat. Az én péniszem egyenes, ha valakinek alapból lefele áll, ettől nem fog felfele állni, de azt a makkot lefele/visszafele húzó érzést elfelejtheti.

Először a legközelebbi kórház urológusához akartam menni, de inába szállt a bátorságom. Aztán megint berepedt és nem akartam, hogy elszakadjon. Neten találtam "lézeres" eljárást magán orvosnál. Gondoltam, többe kerül, de talán biztosabb a dolog. Ha rákerestek találtok róla bővebb infót.

Hagyományos eljárás tudtommal úgy zajlik, hogy elvágják a féket és hátrébb vissza varrják, utána menni kell varrat szedésre.

Lézeres úgy volt nálam, hogy telefonon kértem egy időpontot. Mondtam mi a gondom, letoltam a nadrágot, az orvos megnézte, rábólintott, de megkérdezte, hogy biztos akarom-e. Mondtam igen. Megbeszéltük, hogy most ha lehet. A péniszbe adott injekciót, de a tudat rosszabb volt, mint az érzés. Várnom kellett kicsit, aztán behívott, lefeküdtem az ágyra és azzal a készülékkel végigvágta, "elégette" a féket. Az eljárásból kifolyólag nem vérzett, varrni sem kellett. Azt nem tudom, hogy a műtét után mennyit kellett várnom és még egyszer ránézett-e. De a rendelőbe belépés és kilépős között nem sok idő telt el. Hagyományos eljárásnál biztos, hogy 2-3 alkalom kell és a gyógyulás is hosszabb. Természetesen utána vigyázni kell a szerszámra, nem szabad szexuális értelemben használni egy ideig. Betadinnal majd x nap után neogranormonnal kell kenni a sebet. Utána a fék helyén 1 vékony heg marad. Érzékenység szerintem nem változik emiatt.

Hátrányát a dolognak nem tudok, elején picit fura, hogy nincs ott az a fizikai kapcsolat. Ha hátrahúzom a bőrt, az simán megy, nem csúszik vissza, nem húzza le a makkot, nem fáj. Szerintem még tisztítani is könnyebb.

Növekedés: nem tudok pontos számot, de igen, jó hatással van a merevedésre, feszesebb, előbbre áll a makk. Nem volt olyan súlyos az esetem, de fél egy centi közé tehető amit pluszban adott.

Előzmény: Dicktator19x16 (8017)
Dicktator19x16 Creative Commons License 2018.09.28 0 0 8017

A fitymafék eltávolítását kimondottan pénisznövelés miatt is végzik. Már meg nem fogom találni, de olvastam erről régebben. Akinek nagyon visszahúzza a makkot simán nagyobb lehet a farka optikailag 1-2 centivel ezzel a megoldással. Állítólag elég egyszerű és kockázatmentes műtét. Engem nem érint ez a témakör, de ha gondolod oszd meg velünk a saját tapasztalataidat ezügyben. Hátha van akinek ez is segítség.

Előzmény: Burgonya kipörgető (8016)
Burgonya kipörgető Creative Commons License 2018.09.22 0 0 8016

Köszi a válaszod! A merevedés a legjobb gyakorlat, hogy "nagyobb legyen". Nem találtam meg, de egy urológus azt írta, hogy nem foglalkozik pénisz növeléssel, de használni kell az javít a dolgon. Állítólag az éjszakai merevedés azért van, hogy aki nem használja aktívan a szerszámát, ő is képes legyen a behatolásra (pontosan nem tudom idézni, de a lényeget úgyis lehet érteni).

 

@Dicktator19x16: Igazad van, volt hogy kisebbet, volt hogy nagyobbat mértem. Meg néha ránézésre is máshogy látja az ember, attól függ milyen passzban van. Érdekelnek a vélemények, de én sem szedek kimondottan erre tablettát.

 

 

Általában meztelenül alszom, hogy ne szorítsa le a ruha a péniszem, mikor éjszaka, reggel merevedésem van. Apróság, de szerintem jó ha hagyja az ember kibontakozni :)

 

Nekem rövid volt a fitymafékem, többször volt, hogy beszakadt kicsit. Merevedéskor meg állandóan feszült, hátrahúzta a makkot. Megcsináltattam és nem is az, hogy nőtt volna a péniszem, de jobb lett a merevedésem, nincs ami visszafogja a makkot. Ajánlom a dolgot, még az is lehet, hogy utána nagyobbat mér az ember, meg nem kell attól félni és egy vadabb pillanatban elszakítja a csaj :)

 

 

Előzmény: Zombyyka (8013)
Dicktator19x16 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 8014

Ez sajnos nem ilyen egyszerű, mint hiszed. Egy erősebb merevedést növekedésnek ítélhet az ember, főleg ha nagyon vágyik rá. De az nem egy tartós/valós méretnövekedés. Egy fáradt,levert napon simán mérhet az ember 1-2 centivel kevesebbet. Ha meg bedobsz egy Kamagrát az átlagosnál 1-2 centivel többet. De ez csak egy illuzió. Hagyd abba a tabletta szedését és 2 hét múlva mérd újra. Elárulom semmi növekedés nem lesz. Nem szídom az étrendkiegészítőket. Én is használok több félét. De ettől nem várok növekedést, csak plusz merevedést,plusz támogatást a gyakorlatok mellé.

 

Amúgy ha nem ilyen komplex "pénisznövelő" formájában vásárlod meg, hanem egyesével az összetevőket jóval olcsóbbra kijön.

Előzmény: Zombyyka (8013)
Zombyyka Creative Commons License 2018.09.03 0 0 8013

Amit észrevettem, hogy éjszaka kábé végig merev a farkam, emellett pedig a reggeli merevedés is kitart vagy 15 percet és napközben is sok a spontán merevedés.

Szex közben sokkal jobban feszül mint normál esetben, az a gyanum, hogy ezekben az esetekben tágulnak a véredények és a barlangos sejtek. De ez csak tipp.

Nem tudom, hogy müködik de müködik.

Ilyen 5 cmt nem kell várni tőle, azt nem tudja de kisebb növekményt határozottan.

Előzmény: Burgonya kipörgető (8012)
Burgonya kipörgető Creative Commons License 2018.08.31 0 0 8012

Sziasztok! Én is kíváncsi leszek a válaszra. Régebben azt olvastam valahol, hogy ezek a tabletták valójában fogyasztanak és nem a péniszt növelik. Azt nem tudom létezhet-e olyan szer ami kimondottam a pénisz környékéről/hasról veszi le a zsírt, nem értek a fogyasztószerekhez. Örülnék nagyobb szerszámnak, de már az is jó lenne ha a zsír eltűnne onnan.

Előzmény: Pierre Woodman69 (8011)
Pierre Woodman69 Creative Commons License 2018.08.31 0 0 8011

Számomra még mindig elég abszurd, hogy valaki bogyókat szed, nem csinál semmit és attól növekedik a farka. Péniszpumpánál, vagy egyéb nyújtásoknál még logikusabbanak is tűnik, hogy ha valamitől akkor ettől megnő, dehogy az ember nem csinál semmit csak naponta beveszi a bogyókat, és ettől nő, ezt sose fogom elhinni. Nem lehet, hogy ezalatt a 3 hónap alatt picit fogytál, és emiatt lehet?

Előzmény: Zombyyka (8009)
oldmanus57 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 8010

gyakorlatok felénél akkorát élveztem :)

Előzmény: tesztelo13 (8005)
Pierre Woodman69 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 8008

Árulnám 2-3 szor használt Bathmate X40-es péniszpumpámat, kihasználatlanság miatt, ára 10.000 forint. Érdeklődni: skyside999@gmail.com

Pierre Woodman69 Creative Commons License 2018.08.24 0 0 8006

Üdv.

 

Valaki próbált már ilyen, vagy ezekhez hasonló pénisz köpenyt?Az érdekelne, hogy nem csúszik le könnyen ez, illetve, hogy nekünk is ugyanolyan élvezetes ezzel?

Dicktator19x16 Creative Commons License 2018.07.11 0 0 8004

Rendben, de mire alapozod ezt a határozott állításod? Kezdesz hasonlítani egy madárfajtára, aki mindig ismételgeti magát. Tudod a papagáj. Megismétlem papagáj. 

Előzmény: Med.Univ. (8003)
Dicktator19x16 Creative Commons License 2018.07.08 0 0 8002

Olvass vissza a fórumon ha érdekel a téma. Kapszulákról meg krémekről nem sok pozitív visszajelzést adtak ,leszámítva azt az 1-2 reklámszagú kommentet, ahova még a webshopot is belinkelték. 

Előzmény: Fetishman2 (7999)
Dicktator19x16 Creative Commons License 2018.07.08 0 0 8001

Úgy tűnik értesz a témához és tapasztalt vagy...

Elmondanád nekünk, hogy eddig milyen módszerrekkel és mennyi ideig próbálkoztál a növeléssel? 

Előzmény: Med.Univ. (8000)
Fetishman2 Creative Commons License 2018.07.04 0 0 7999

Sziasztok!

Nemrég nézegettem a Titan Gélt. Valakinek van tapasztalata vele kapcsolatban? Tényleg használ? Ha esetleg rászánnám magam hogy veszek akkor mennyit kell belőle használni, hányszor kell naponta bekenni, vannak esetleg mellékhatásai a növekedésen kívül,pl éget, viszket-e?
Akinek van vele kapcsolatos tapasztalatai az keressen meg, az e-mailom publikus.

kékég65 Creative Commons License 2018.06.03 0 0 7998

Amen

Előzmény: 00qwerti (7994)
Dicktator19x16 Creative Commons License 2018.06.02 0 0 7997

Én azt gondolom, hogy a legbiztosabb és leghitelesebb mérést úgy tudjuk végezni, ha mindig ugyan azt a mérőeszközt használjuk pontosan ugyan azzal a technikával. Én mindig felülről mérem 1x lankadtan, 1x felállva éppenhogy csak odaérintve, 1x teljesen csontig tolva a vonalzót. A kerületet pedig szabócentivel 1x a közepén, 1x a makk alatt közvetlenül. Persze vannak erősebb és gyengébb merevedések,ezek befolyásolhatják az eredményt, de csak 2-3 miliméter max. a diferencia. Így aki stabilan 1-2-3 centi növekedést mér az nem lehet tévedés.

Előzmény: 00qwerti (7994)
ED54 Creative Commons License 2018.05.26 0 0 7995

Nem csodálkozunk hiszen a természetet nem lehet megerőszakolni.

Még hittel sem!

Méréstechnikával meg pláne!

Előzmény: Dicktator19x16 (7993)
00qwerti Creative Commons License 2018.05.26 0 0 7994

A hitemet mellőzük,nézzük a mérési technikámat.Van egy hiteles mérési eszköz milliméteres skálával mérek vele 13.5-14  centimétert egy év jelq után mérek 16.5-17 centimétert,akkor ehez mi köze a hiten,ez inkább a fizikai valóság.

Előzmény: kékég65 (7992)
Dicktator19x16 Creative Commons License 2018.05.26 0 0 7993

Sziasztok!

Külföldi fórumokon a különböző technikákat és gyakorlatokat cserélgetik egymással az emberek. Beszámolnak róla, hogy kinek mi működött és hogy lehet a legjobban,legkényelmesebben viselni az eszközöket.  A kézi nyújtásnak és fejésnek szinte megszámlálhatatlan kombinációja létezik. Vannak Bathmate + jelq kombinációk. Vannak pár száz forintból kihozható home made Andropenishez hasonlító nyújtóeszközök. Vannak spéci vizes és levegős pumpák, lógatós cuccok, elszorítós eszközök.  A mi kis magyar közösségünkben még az alap gyakorlatokat sem ismeri a fórumozók nagy százaléka. Ráadásul se kitartás, se motiváció nem terem egy ilyen negatív közegben. Szóval ne csodálkozzatok, ha nincsenek eredmények. Aki hisz benne annak jó munkát és kitartást! Aki nem, az gondolja át, hogy tett-e elég időt/energiát a növelésbe.  

kékég65 Creative Commons License 2018.05.25 0 0 7992

Erre csak egyet tudok mondani: Gratulálok a hitedhez és a mérési tudásodhoz.

Előzmény: 00qwerti (7991)
00qwerti Creative Commons License 2018.05.25 0 0 7991

A mérőszalag és a hit két különböző mérési  lehetőség,a hitem meg van a mérőszalag által mért változás is meg van.

Előzmény: kékég65 (7989)
ED54 Creative Commons License 2018.05.24 0 1 7990

Amit írsz mindent visz: 

 

" A barlangos test nem nyújtható!!!!"

 

A többi meg hit kérdése,amelyről kulturkörben nem vitatkoznak!

 

Szóval hajrá!

 

Irány a templom!

Előzmény: kékég65 (7989)
kékég65 Creative Commons License 2018.05.24 0 0 7989

Valahol megértelek, a hited óriási. Nem tűnt fel, hogy merevedés és merevedés között is más a méret és a látvány. Mérés ha nem hitelesítő laborba végzed akkor annyi amennyit látni akarsz. A barlangos test nem nyújtható!!!! Az hogy órákig gyötröd a farkad húzásokkal, mozgatásokkal valamilyen szinten bedurran tőle, mint az izmaid is egy jó kondiedzés után!

Persze nem győzködlek, légy abban a hitben, légy boldog tőle, hogy vannak helyzetek amitől, amikor már sokkal többet mérsz. Ne hagyd abba a módszert meglásd sikered lesz vele hisz egyre nagyobbnak fogod látni és egyre nagyobb önbizalommal fordulsz a világ felé és rádöbbensz végül is a méret lényegtelen.

Előzmény: 00qwerti (7987)
kékég65 Creative Commons License 2018.05.24 0 0 7988

Maximálisan egyet értek veled és ha tehetném mindenkit lebeszélnék a rengeteg pénzkidobásról. Saját példám mutatja több százezer forint a semmiért kidobva, gazdagítva vale a leleményes embereket akik a méretüket növelni akaró emberekre hatva elhitetik a semmit. Én is kitanultam egy módszert aminek a lényegét 30000 ft-ért bárkinek elmondok privátban, ha egy éven belül nem produkál növekedést visszaadom a pénzt ha még megtalál. :)

Előzmény: ED54 (7985)
00qwerti Creative Commons License 2018.05.24 0 0 7987

Nem olvasok utána,nekem elég az,hogy 2-2.5 centivel többet mérek. 

Előzmény: kékég65 (7983)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!