Keresés

Részletes keresés

smileygirl Creative Commons License 2010.01.27 0 0 8111
Nincs mihez, neked sokkal régebb óta kellett :)
Remélem jó érzés volt amikor kiengedted, szivesen megnéztem volna ;)
Előzmény: Törölt nick (8109)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8108
Húúú még birod? KEmény vagy :) Pedig már nekem is nagyon nagyon kell, az előbb már becsúszott a kezem is a lábam közé, és úgy szoritottam, de még birom...
Hangok is vannak néha, mikor jön egy egy nagyobb inger, akkor tényleg úgy érzem hogy mindjárt becsorog, de nem hagyom...
Előzmény: Törölt nick (8106)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8107
Szerintem az alsó kép egészen hasonlít a felsőre :) Különben is ki tudja... lehet hogy Jude Law nem is jó fej, te pedig az vagy, máris egy pont neked vele szemben :D
Jó filmezést, szerintem tetszeni fog :)

Smiley
Előzmény: oldman1 (8100)


Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8105
Az ezüst is szépen csillog, ne szomorkodj! :)))
Előzmény: Törölt nick (8104)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8103
Uhhhhh hát csodálom, hogy még tudtad utána tartani, fényképezni, írni... minden elismerésem a tiéd, szerintem velem bérmi is lesz, te nyertél :)
Lehet hogy pont ezekben a pillanatokban érzed a hihetetlen megkönnyebbülést... hmmmm...
Előzmény: Törölt nick (8098)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8101
És a lábad felhúzva. Jobb tenyered néha a combod közé csúszik, ugye?
Nem mondasz olyat, hogy: Szszsz???? :)
Előzmény: smileygirl (8099)
oldman1 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8100
"Nem tudnál Jude Law lenni"

Megnéztem az általad említett Jude Lawot, ki is ő tulajdonképpen? És jól tettem hogy megnéztem, mert van egy filmje, amit mindenki dicsért ( Ellenség a kapu előtt), és most azt hiszem, megnézem.
És azt is látom, hogy jó sokat kéne sminkelnem, ha legalább fele olyan jól szeretnék kinézni:-)
Előzmény: smileygirl (7976)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8099
Fekszem. Nem sokkal ezelőttig hason fekve gépeltem, de nagyon nyomta a hólyagom, sokkal rosszabb volt az inger... Most az oldalamon fekszem. egész pontosan a balon :)
Előzmény: Alfrédi (8096)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8097
Hmmm látom nagyon kell már... Még ne add fel azért! Ezek a képek... jaj... pont ez az amit legeslegjobban szeretek :)
Nekem is kezd már elég erős lenni, nehéz beskálázni, de kb 6-7 lehet ha mondanom kell valamit :) Hullámokban jön egy egy erősebb inger, de folyamatosan is érzem a nyomást a pocakomban. Még nem érzem azt hogy mindjárt bepisilek, és nincs punci markolászás sem, de oda kell figyelnem, és szoritanom a combom :)
Előzmény: Törölt nick (8093)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8096
Smiley, most milyen testtartásban vagy?
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8095
Még versenyben vagy, látom.....
Előzmény: Törölt nick (8093)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8094
Ez egy objektiv skála. - Mármint, hogy szubjektiv.. Na mindegy.
Ahogy érzed 1-es, amikor éppen, hogy kezded érezni. 10-es, amikor végképp nem birod, és csurogni kezd.
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8092
X-bass, te leszel a vesztes...... :)))))
Egy lány legyőz téged... Hehehe....
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8091
Hát hogy ismerem az túlzás... Mármint láttam már hozzászólásokat amikben használtátok , de nem tudom, hogy van-e valamilyen meghatározás a számok mögött. Van?:) Vagy csak ahogy érzem? :)
Előzmény: Alfrédi (8088)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8090
A lányok hólyagja tágulékonyabb! :)))))
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8089
Én neked szurkolok!!!

Előzmény: smileygirl (8087)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8088
Óriási vagy!!! Ismered ugye a 10-es ingerskálánkat? :)))
Most hányas az ingered, meg tudod tippelni?
Előzmény: smileygirl (8087)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8087
Igen, erre gondoltam... hihetetlen érzés, legalábbis nekem :)
Nem tudom meddig fogom bírni, szerintem tovább mint x bass :))) De nem azért mert lány vagyok... :) Még egy óráig szerintem biztosan... Szeretném minél tovább ha lehet :)
Előzmény: Alfrédi (8084)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8086
Mármint, amikor a poci lemegy....
Előzmény: Alfrédi (8084)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8084
- Ó, hát hogy ne érteném..! Pontosan tudom milyen az, amikor a pisi végül elszabadulhat. Érezni, sőt nálam látni is lehet, mikor kihúzzák a dugót.
Én úgy gondolom nálad is lehet ezt látni.
Előzmény: smileygirl (8080)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8083
Persze, ha meg szeretnéd osztani velünk :) Hidd el, én szivesen elnézegetném!!! :)
Előzmény: Törölt nick (8081)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8082
Igen, bármikor abba lehet hagyni. És az ember éppen ezért nem hagyja abba, hiszen úgyis bármikor abbahagyhatja..... :))))
Előzmény: Törölt nick (8078)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8080
Szia Alfrédi! :)

Hát még nem látszik ilyen dudor, de ha olyan nagyon kell, mint amit tegnap meséltem (hogy ki kell gombolnom a nacim, hogy enyhitsem a feszültséget és a nyomást), akkor szoktam érezni hogy ott van a pocim aljánál... és a legjobb, amikor olyankor végül pisilek, olyan érzés, mintha igy fokozatosan apadna a hólyagom belül... érted ezt? :D Nem tudom normálisan megfogalmazni, csak egy érzés, mitha érezném ahogy összemegy a hólyagom és vele a pocakom is.. persze nyilván ez nem nagyon látványos, de olyan érzés, hogy nem igaz :)
Előzmény: Alfrédi (8075)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8079
Meddig fogod vajon bírni, van elképzelésed?
Ma is éjszakázás lesz? :)))
Előzmény: smileygirl (8077)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8077
Igen, biztosan lesz valami, érzem, hogy ma még nagy megkönnyebbülésben lesz részem :D
Hmmm képzelem mit érezhetsz, olyan jó lenne ilyet látni :) Vagyis mindig úgy képzeltem a fantáziáimban, mikor ilyesmi jutott eszembe, hogy látok egy pasit akinek nagyon nagyon kell pisilnie, látni lehet rajta a szenvedést, a kínt ahogy igyekszik bent tartani, de utána látom azt is amikor pisil, ahogy szinte kitör belőle az a sok visszatartott pisi, és hallhatóan megkönnyebbül... Még segitenék is :) Ezek nagyon izgató dolgok...
Előzmény: Törölt nick (8074)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8076
Nekem sajnos most nem kell, a fene egye meg!
Előzmény: Alfrédi (8075)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8075
Szia Smiley!

Olvastam. Húúú!

Látszik ilyenkor kis dodor a pocid aljánál?????
Előzmény: smileygirl (8072)
Alfrédi Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8073
Szia Ancsaka!

Ha megengeded próbálok kicsit segíteni a pelusba történő bepisilés téren.

Először is véletlenül :)) ismerem azt a tena pelenkát, és tudom, hogy 1000 ml (1l) pisit biztonsággal magába tud szívni, úgy hogy egyáltalán ne szivárogjon. 1200 már kockázatos, mert ha nyomás éri elől-hátul, akkor átengedi a pisit, ami a nadrágon is átüthet.
Egyszer volt, hogy Hajdúszoboszlón kb 1500ml-t engedtem be ebbe a pelusba, és a vékony, világos színű nadrágom totál átázott teljes hosszában, a pelenka nem védett meg.
A folyadékfogyasztáshoz annyit fűznék hozzá, hogy egyetértve X-bassal, szerintem is nagyobb örömet okoz a fokozott, de nem hirtelen, lőkésszerü folyadékbevitel, amikor az inger után még legalább 1-2 órát tudja tartani az ember. (Legalábbis én így vagyok vele.)
Persze azért a hirtelen folyadéklökés sem rossz dolog. Én tinikoromban mindig így csináltam, mert a suli után kevés időm volt, fél 5 óra körül hazaértek a szüleim is, netán még előbb is. Kitapasztaltam, hogy ha 2 óra körül 20percen belül megiszok 1 l vizet, akkor úgy 1 óra múlva kezdem érezni az ingert, és még további 1 órán át tudom tartani, amiben volt rizikó, mert nem sokkal később haza is érkezhettek. De, amikor megittam 1,5 l-t 2 körül, akkor negyed-fél négyre már szivárogtam, vagyis sokkal gyorsabban teltem meg, mint 1 lityótól.
Tovább emelve a bevitt mennyiséget )2-2 és fél l) már nem lett gyorsabb a telődés, csak kitolódott az esti órákig. Vagyis egy bepisiléshez nem érdemes 1,5 l-nél többet inni, ráadásul a szervezetet is nagyon megterheli.
Egyébként a vese maga a csoda! - Normál folyadékbevitelnél 1 ml-t választ ki percenként , ami napi másfél liternek felel meg. 1 l gyors megivása után fél órával viszont a kiválasztás sebessége elérheti a 10-12 ml-t, ami kb 1-másfél órán át szinten marad, majd esni kezd. Másfél liter, vagy még több megivása esetén pedig akár 16-20 ml/sec -re is felgyorsulhat a kiválasztás. Ebből is látszik, hogy a vesének micsoda tartalékai vannak!
Csak még egy példa: - A kismamáknak az első ultrahangon azt javasolják, hogy 1 litert igyanak meg 1 órával a vizsgálat előtt, hogy elég telt legyen a hólyagjuk. Ám ezt sok kismama ki sem bírja, és el kell mennie wc-re.
Újabban ezért is ajánlanak 1 órával előtte már csak 8 dl-t, sőt hallottam már 6-ot is.
Egyelőre ennyit. De ha van kedved erről még beszélgetni, akkor........

Előzmény: Törölt nick (8053)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8072
Hűűűű tudod milyen jó elképzelni ezt? :)
Délután elég sokat ittam én is és hogy mikor voltam pisilni? Hmmm jó kérdés, úgy emlékszem kb fél nyolckor... Szóval két órával utánad :) Mióta itthon vagyok, már majdnem egy üveg vizet megittam apránként, de még azért van benne egy kicsi... Nem vagyok még olyan szinten mint te de folyamatosan érzem hogy feszül a hólyagom, és ilyenkor olyan nagyon jó érzés összehúzni az izmaimat, valahogy úgy érzem, hogy izgató ahogy összerándul a puncim, és plusz ez az inger... áááá, nagyon szeretem tartogatni. Még csak mocorgás van, nincs markolászás :)
Mi a terved? Meddig szeretnél kitartani? És mi lesz a vége?:)))
Előzmény: Törölt nick (8071)
smileygirl Creative Commons License 2010.01.26 0 0 8070
Kedves Hot Dog (Már többször éreztem ingert, hogy magyarra forditsam a neved, mikor Mosolygós LÁnynak hivtál, de nem teszem inkább :D)

Nem bántottál meg egyáltalán... Csak nem szeretem a feszültséget :) Viszont ne csak olvasd a hozzászólásaimat, hanem beszélgess is velem ha lesz kedved, bármire szivesen válaszolok :)
Ki tudja, talán egyszer megismersz ezáltal, és meglátogathatom az e-mail cimed is :)

Szép estét neked !

Smiley
Előzmény: hot dog (8069)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!