Keresés

Részletes keresés

Falusi1 Creative Commons License 2019.09.16 0 0 695

A javasolt/megengedett kénadagtól mindig kevesebbet használok, főleg akkor, ha a szőlő egészséges volt. Gondolom elég régen permeteztél kénnel a szüret előtt, mert ha nem, ez is okozhat ilyesmit.

 

A vöröst nyilván héjon fogod áztatni minimum egy hétig. Ne legyél türelmetlen, nem történik semmi, akkor sem ha csak 24 óra múlva indul meg.

A 20 C a tárolóhelyen rendben van, de mérd a must hőmérsékletét is nehogy túlmelegedjen.

Előzmény: gombászok (693)
Maci_P Creative Commons License 2019.09.16 0 0 694

A zweigelt nagy adag ként kapott, de nem túlkénezet. A zenitnél nem tudom értelmezni, mennyihez adtad, így arra nem tudok mit mondani.
A sok kén miatt lassan fog indulni a zajos erjedés, de pár nap múlva elindul majd, várj türelemmel. Vagy keress kéntűrésre szelektált élesztőt, ha nagyon sietsz.
A fehér zenitből hogy lesz rosé?

Előzmény: gombászok (693)
gombászok Creative Commons License 2019.09.16 0 0 693

Gyakorló borászok segítségét szeretném kérni:

Zenit és Zweigelt fajtákat dolgoztunk fel, a Zenit-et lehet, kissé túlkéneztem: a zúzott cefrébe adtam 100 literre 15 gr borként(elnéztük a kád mércéjét, 150 liternek néztük)

Egy éjszaka héjon áztatás volt a cél, 20 fokos volt a feldolgozóhely és a pince.

Must ülepítés után lett 70 liter oltanivaló, Unikén fajélesztőt a leírás szerint "élesztettem" és szoktattam, gyanús, hogy nem volt valami jó a cucc, mert a vörösborhoz való élesztő felhabzott, a fehérhez való meg nem.

24 óra alatt meg se indult a cefre forrása.

12 órája újra oltottam dupla adaggal(2 hl-hez valóval), ez jól viselkedett, élesztéskor felhabzott, de még mindíg semmi mozgás, meglátom, reggelre mi lesz.

Tananyagokat olvasgatva nem tűnik túlkénezettnek.

A Zenit-et 80 gr.-al kéneztem, rose-nak valót vettem le belőle, ezt mindkét fajta élesztővel oltottam, kissé mozog, de nem annyira, mint a vörös cefre( a biztonság okáért ez is kapott még újabb fél élesztő adagot)

A vörösbornak való  beoltva 12 óra után megmozdult, ő is kapott fél adag újabb élesztőt, már csípős a szaga, pezseg.

Mit tegyek??

granov Creative Commons License 2019.09.16 0 0 692

PP igen, egyszerűen ami abba volt borom az semmilyen volt. Amikor átraktam üvegbe ugyanolyan lett mint a többi, megjavult.

Akkor megfogadtam, hogy műanyag nekem nem kell.

Fa hordó nagyobb odafigyelést igényel, a saválló relatíve drága, így maradt az üvegballon + palackozás. A 7 deci hamar elfogy, nem megy tönkre semmi.

Igen, macerás.

Előzmény: szervezkedő (687)
Jocó0423 Creative Commons License 2019.09.16 0 0 691

Kérlek ne bosszants ezekkel :)))))

Pár száz éve használunk már acélt és azóta azért kiderült volna ha nem tuti. A kiinduló anyaga, a vas és a szén pedig igenis természetes anyag.

Viszont a műanyagokról egyre több negatív hír érkezik. Most éppen a pillepalackokról hallani extrém dolgokat.

Nem vagyok elvakult zöld de úgyvagyok vele, ha van más megoldás mint a műanyag, akkor azt választom inkább.

Vezetékes vizet ritkán iszom :) Inkább üveges sör vagy bor :DD

És igen, az akkumulátor savat meg a permetlét tartsuk csak műanyagban, azt nem szoktuk meginni :)

Előzmény: szervezkedő (690)
szervezkedő Creative Commons License 2019.09.16 0 0 690

Nem kukacoskodás és tudom hogy mire gondolsz, de a Maci által ajánlott Türk tartályok mindegyike tuti rozsdamentes és saválló is!

:-)))))))

 

A a bortárolásból kizárhatod a műanyagokat, de elég reggel felkelned, engedni egy pohár vizet a műanyag cső hálózaton keresztül és nem is kell tobábbmenend.

 

Én beszélgettem többször a szomszéd faluban egy gyártóval aki a tűzoltó autótól a tejes kocsin keresztül a helikopterig sok helyre csinált már tartályt. Azt mondta, a bor csak egy vicc anyag, azokhoz képest, ami savakat, lúgokat tárolnak, szállítanak ilyenben.

Szerintem.nagy előny az ár, a súl, a könnyű kezelhetőség.

 

Igazából a fém tartály sem természetes anyag, az is mesterségesen készül. 

Előzmény: Jocó0423 (689)
Jocó0423 Creative Commons License 2019.09.16 0 0 689

Maci én keményen műanyag ellenes vagyok :(

Még a pálinkámat se tartom műanyagban, csak üvegben, vagy rozsdamentes, saválló tartályban.

Borral ugyanígy vagyok. Tudom botorságnak tartják sokan de ha lehet akkor én kizárom az életemből ezeket az anyagokat.

Előzmény: Maci_P (688)
Maci_P Creative Commons License 2019.09.16 0 0 688

Azért ajánlottam, mert évek óta használok ilyeneket (Türk), semmi problémám velük. A palackozás persze logikus, de oda is el kell jutni, ahhoz fejtések, esetleg derítés is szükséges, amik alatt folyamatos mennyiségcsökkenés lesz. Az üvegről "Szervezkedő" leírta a lényeget. De  az üvegekballon is használható alternatíva, nekem is van, érdemes venni belőle 5, 10, 15, 20, 25 stb. méreteket is.

Előzmény: granov (686)
szervezkedő Creative Commons License 2019.09.16 0 0 687

PP tartály volt? Mi volt a problémád vele?

 

Nekem az üveggel az volt a gondom, hogy rengeteg helyet foglal a nagy, a kozepes, a kicsi, mert darabban nem lehet.

 

Az uszofedelesben az tetszik nagyon, hogy ha épp úgy gondolom, egy fél pohárnyit is tudok belőle kivenni/inni. Folyamatos kóstolgatás mellett szépen lehet kontrollálni, ahogy változik a bor! 

...és nem kell kerülgetni a sok üveget (vagy tele lehet tölteni pálinkával! Szuper érzés borozás közben látni az uvegekben szunyókáló kajszi "levet"! :-D)

Előzmény: granov (686)
granov Creative Commons License 2019.09.16 0 0 686

Ebben a mennyiségben érdemes palackozni. 7deci könnyen elfogy, ajándékozni is egyszerűbb, újrafelhasználható. Az üvegballon + a palackok kerülnek annyiba mint egy műanyag.

És az akkor még mindig csak műanyag. Nekem spec nincs vele jó tapasztalatom.

Előzmény: Maci_P (684)
granov Creative Commons License 2019.09.16 0 0 685

Állványon vannak. Az 50 litert nem bírja semmilyen kosár, ezért csak a kissebbek mozognak. Még régebben keszült egy mosóm amire csak rá kell tenni az üveget.

Előzmény: Jocó0423 (681)
Maci_P Creative Commons License 2019.09.15 0 0 684

Az üvegballon jó, de ha nincs teli, akkor oxidáció/virágosodás jöhet.  Akkor már egy borászati műanyag tartály, tömlős úszófedeles. Persze drágább, mint 3 db ballon, de olcsóbb, mint egy acéltartály.

Előzmény: KeineAhnung (683)
KeineAhnung Creative Commons License 2019.09.15 0 0 683

Köszönöm a lehetőséget de Somogy megyei lennék. :)

Fehér borrol lenne szó,Zala gyönygyéről egész pontosan.Nézegettem most neten 54-es üvegtartályokat 7000/db-ért.Ez nem tünik húzósnak.Szerintem ez lesz az arany középút.

Előzmény: szervezkedő (677)
Falusi1 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 682

A fahordót ( no meg a feleséget ) tényleg nem szabad hosszabb időre magára hagyni.

Amennyiben a 22 hl-es hordót mégis összeraknátok az már akkora, hogy akár albérletbe is kiadhatjátok. (-:

Előzmény: szervezkedő (679)
Jocó0423 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 681

Hogy fejtesz belőle? Szivattyú? Az üvegballon gondolom nem könnyű ha mosni kell :)

Előzmény: granov (678)
Falusi1 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 680

Az, hogy mit szerezz helyette az több dologtól is függ.

Milyen borról van szó fehér vagy vörös, esetleg rozét szeretnél, milyen módon.

A fahordókat én, mint írtam, Cabernet fajták érlelésére használom, ami ugye az oxidatív eljárás. A fehéret pedig reduktív módon, acéltartályban.

A legolcsóbban szerintem az üvegballonnal jársz, ha nem több hektó borról van szó. Az 50 l-es üvegballonokkal némi segítséggel még meg tudsz birkózni és ha jól vagyok tájékozódva, 3 db. még mindig kevesebbe kerül mint egy 100 l-es acéltartály.

Amennyiben a ballonok mellett döntesz, javaslom, hogy a szájukat folpackkal és ne dugóval zárd le.

Nekem már nem egy ballonom alja vált le, amiért a dugó megszorult és nem tudott engedni a tágulásnak. Tehát folpack és gumival történő lezárás a megoldás.

Sok sikert!

Előzmény: KeineAhnung (676)
szervezkedő Creative Commons License 2019.09.15 0 0 679

Persze ha új teljesen más a helyzet. Télen egy ismerősöm egy 22hl hordóval szeretett volna megörvendeztetni. Azt is kitalálta, dongánként fogjuk összerakni nálam. Kezelt jó hordó lett volna, de nekem a negatív élmények és a sajátos életvitelem miatt nem kellett. A fahordóval együtt kell élni. Én meg sokszor hetekig nem járok a pincében- még az országban sem. :-))))

 

 

Előzmény: Falusi1 (675)
granov Creative Commons License 2019.09.15 0 0 678

Üvegballon. 50l-es 8ezer alatt.

A legtisztább, de kézzel mosni derék fárasztó. Én csak abban tartok, van vagy 6 hektora valóm, épp most teszteltem a ballonmosóm.

 

Előzmény: KeineAhnung (676)
szervezkedő Creative Commons License 2019.09.15 0 0 677

Szerencsés lenne ha egyben lenne a 2adag- szerintem. 

 

Ha jársz Kecskeméten, szívesen adok egy 200literes uszofedeles tartalyt. Még az árcimke is rajta van. Nem volt még bor benne.

Ha érdekel keress emailban.

Előzmény: KeineAhnung (676)
KeineAhnung Creative Commons License 2019.09.15 0 0 676

Értem.Valamit akkor szereznem kell helyette.Most 2db 100l-es müanyag hordóban van a cucc.Amig elforr addig jó ez is.150l(kevesebbet akartam de ennyi lett,100l-t szokatam csinálni egy évben az is bőven sok) borról lenne szó. Ha legolcsobban akarok kijönni akkor mi lenne az ajánlott? Üvegtartály esetleg?Fa hordót már nem akarok venni mert tényleg csak a baj van vele...

Falusi1 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 675

A fahordó csak akkor lutri, ha nem ismeri az ember az előéletét és/vagy nem kezeli rendesen.

Van két tölgyfahordóm, amit megrendelésre nekem készítettek. A vörösborok érlelésére nem tudok jobbat. Van persze acéltartályom és üvegballonom is a későbbi tárolásra, amíg le nem palackozom.

A fehéret én is tartályban tartom, mert valóban könnyebb bánni vele, mint a hordóval.

Biztató amit az évjáratról írsz, remélhetőleg az is lesz.

Előzmény: Jocó0423 (674)
Jocó0423 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 674

Igen, igazad van :) A fahordó, főleg ha használt nagy lutri. Én mint hobista 4 db 200 literes tartállyal dolgozom, amiből egy mindig üres az átfejtések miatt

Az irsait ma fejtem át, a pinot rozét jövőhéten. Jó évjáratnak ígérkezik mindkettő.

Előzmény: szervezkedő (673)
szervezkedő Creative Commons License 2019.09.15 0 0 673

Ismeretlen állapotú, ismeretlen előéletű, ismeretlen korú hordókkal nagy lutri a játék! Lehet olyan hiba is, ami csak később derül ki. Nekem egyszer ízhiba lett, máskor pedig nem vettem észre hogy a hátsó dongánál csepegni kezdett... Kb fél hekto csepegett el, a maradek meg elromlott.

Akkor megfogadtam soha többet fahordó. Kisebb mennyiségű cuccnak sztem tökéletes az 54 literes üveg. Az úszó fedeles tartály pedig szerintem hatamas találmány! Hobbi szinten egy csomó dolog leegyszerűsödik, megvédve magát az ember a csalódástól és átlendulve egy halom buktatón!

 

Tegnap egész délután a gyerekkel a pincében dolgoztunk. Neki igazából csak a szivattyú ki/bekapcsolása volt a feladata, de elfáradtunk mind2en. 10hektos tartályokban erjesztettem, forrás után átfejtettünk és kéneztünk. Este beszélgettünk róla, ez így szinte csak játék volt, ahhoz képest, mint ahogy 60-70eve nagyapám, dédapám csinálta. Gyertyafény mellett, félhomályban, bádog vödörrel napokig!

zsorsz Creative Commons License 2019.09.15 0 0 672

Bort nem,de virágföldet lehet beletenni.

Előzmény: KeineAhnung (669)
Falusi1 Creative Commons License 2019.09.14 0 0 671

Osztom Granov véleményét.

Előzmény: KeineAhnung (669)
granov Creative Commons License 2019.09.14 0 0 670

A balta és a fűrész.

Pár liter borom odalett, de megfogadtam, hogy többet olyan hordóba ami bepállot bort nem teszek.

Előzmény: KeineAhnung (669)
KeineAhnung Creative Commons License 2019.09.14 0 0 669

Üdv!

 

Tudtok mondani olyan szert ami jó problémás (enyhén büdös)hordók mosására?A forró víz+trisó kombó nem segítet..

Jocó0423 Creative Commons License 2019.09.01 0 0 668

Azt hiszem mostani állapotában már túl van rajta :) 1 hét és újbor.

Előzmény: zsorsz (667)
zsorsz Creative Commons License 2019.09.01 0 0 667

Akkor az már murci?

Előzmény: Jocó0423 (666)
Jocó0423 Creative Commons License 2019.09.01 0 0 666

Nekem már az irsai tartályban,180 liter a forrás végén.

Még jövőhéten jön a pino, amiből rozét szeretnék.

Előzmény: zsorsz (665)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!