Keresés

Részletes keresés

BubbleBlue Creative Commons License 2007.12.22 0 0 395

Csak ez, hogy jön ide?

Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 394
nem karácsony:hanuka
robertone2 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 393
Láttál már színházat belülről? Vagy csak hülyeségeket írogatsz mert bánt, hogy bántják a 7i7es Alföldit aki Nemzetit kapott karácsonyra a barátaitól...
Előzmény: Aragorn (390)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 392

A Heti Hetesben történő aljas bohóckodás csak ráadás a  Pozőr  Lucifer címhez.

(Bár lehet,hogy nem...nem tudom megitélni...talán ha öt percet láttam belőle ,teljesen véletlenül).(Az meg hogy meleg,az abszolút nem érdekel...az a baj,hogy mint ember egy nagy köcsög.

robertone2 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 391
Annyiban vagyok érdekelt amennyiben elkövettem azt a hibát, hogy belenéztem ebbe az énekes vetélkedőműsorba, mert bizony az. A körítés lényegtelen.

Amikor belenéztem, nagy erőkkel szakértett énekügyileg is és mindenkit kioktatott, leugatott, hihetetlenül nagyképű módon.

Egy ilyen műsorban nyilván vegyes a versenyzői felhozatal, de én nem a legelső válogatást láttam, aki idáig eljutott azt ők engedték tovább, szvsz. ha valakivel bunkóskodnak, a saját ízlésüket gyalázzák.

Udvarolni nem kell a jelölteknek, de korrekt, pozitív hozzáállású, szakmailag kompetens zsűritagok nem személyeskedéssel és sértegetéssel valamint állandó szereplési kényszerrel és bizonyítványmagyarázgatással emelnék a műsor színvonalát, hanem helyes döntésekkel, merthogy attól lesz színvonalas a következő forduló.

Egyébként elismerem, hogy nem bírtam több adást megnézni, mint azt az egyet, de abban ezt láttam.
Előzmény: Aragorn (389)
Aragorn Creative Commons License 2007.12.22 0 0 390
Ha megnéznéd a névsort... nem hiszem, hogy ezek az emberek az öltözőipletyka szintjére kalibrálhatók...
Előzmény: robertone2 (387)
Aragorn Creative Commons License 2007.12.22 0 0 389

:DDDDDD

Csak nem vagy érdekelt???

No nézzük:

a Társulat nem énekes vetélkedő, hanem egy meghatározott darabhoz keresnek benne szereplőket.

Énekhang-ügyben Szulák és Kocsány illetékesek, Alföldi ezügyben nemigen szok mögnyilvánulni.

Tény, hogy nem udvarol a jelölteknek, de sztem ezt jól teszi. Ez nem egy olyan szakma, ahol kesztyűs kézzel bánnak a jónéppel.

Ami a profikat illeti: remélem, nem a Paczuk Gabira gondolsz, aki ezen a válogatáson még önmagához képest is bűngyenge volt.

 

Előzmény: robertone2 (386)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 388
Nézd, ölég halovány a heti hetesben, de mint ahogy már a 368-ban leírtam, ennek szerintem semmi köze ahhoz, hogy alkalmas-é igazgatónak, vagy sem, nem beszélve arról, hogy milyen színész, vagy épp mit tud a színházról.
Előzmény: Tony (383)
robertone2 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 387
Pedig időnként egész más dolgok hangzanak el, mint nyilvánosan...
Előzmény: Aragorn (384)
robertone2 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 386
Figyelmedbe ajánlom az m1 éneklős vetélkedőjét, ahol ez a zseni az egyik zsűritag.

Ugyan gyakorlatban nem akkora ász, mivel nem volt még neki két tisztán kiénekelt hangja egymás után, de elméletben nagyon osztja az indulókat, akik között nem egy profi énekes van.

Na ne viccelődjünk már...
Előzmény: Aragorn (382)
Aragorn Creative Commons License 2007.12.22 0 0 385
Még jó, hogy nem vagy döntéshelyzetben a pályáját illetően.
Előzmény: Tony (383)
Aragorn Creative Commons License 2007.12.22 0 0 384

Nem. Az öltözőn kívül mondták.

Nem szokásom színészöltözőkben se kukkolni, se hallgatózni.

Előzmény: robertone2 (381)
Tony Creative Commons License 2007.12.22 0 0 383
Hát bizony legalábbis rühellem, hogy mellette szóltam.....ugyanis eddig nem tudtam, hogy leereszkedett a 7-i 7-be!!! Akkór bizony ez vólt érte a kötelező politikai oktatás a ripacsok között!!! Szóval mint szinészembör vótnincs........
Aragorn Creative Commons License 2007.12.22 0 0 382
Ha mindenkiben annyi tisztelet lenne mások szaktudása iránt, mint Alföldiben, akkor ez egy nagyon boldog ország lenne.
Előzmény: Törölt nick (380)
robertone2 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 381
Elismerően nyilatkoztak?

Ott voltál az öltözőben?
Előzmény: Aragorn (377)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 380

bármikor szemrebbenés nélkül kioktatná Teller Edét fizikából (persze csak ha még élne), te pedig tapsolnál neki és megírnád itt, hogy milyen igaza volt, már ráfért a vén szarosra egy kis lecke a modern fizikából.

 

Ugyan miért tapsolnék, és ugyan mitől lenne igaza? Fikció.

Előzmény: robertone2 (376)
robertone2 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 379
Milyen nemesebb célra gondolsz?
Előzmény: Törölt nick (371)
Aragorn Creative Commons License 2007.12.22 0 0 378

Kezdem érteni, miért rühelled ennyire...

Nem irigyellek...

Előzmény: robertone2 (376)
Aragorn Creative Commons License 2007.12.22 0 0 377

:DDDDDDDDDDDDDD

Milyen indulatos vagy...

Konkrétumot nem tudnál mondani?

Ezt a puszipajtásos szakmai renomét pl. olyan színészekre is érted, mint Darvas, Törőcsik, Garas, Tordy, Kállai? Akik szívesen dolgoztak Alföldi keze alatt és elismerően nyilatkoztak róla?

Előzmény: robertone2 (375)
robertone2 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 376
Egy alulművelt, szakmailag felkészületlen arrogáns kamuparádé, aki bármikor szemrebbenés nélkül kioktatná Teller Edét fizikából (persze csak ha még élne), te pedig tapsolnál neki és megírnád itt, hogy milyen igaza volt, már ráfért a vén szarosra egy kis lecke a modern fizikából.
Előzmény: Törölt nick (368)
robertone2 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 375
Nem gondolom korzóbuzinak, a színpadon látom annak, mindenben.

Az Eszenyit sem gondolom lepukkant alkoholista ribancnak, mostanában mégis mindenben annak látom, mert ez a manírja.

Alföldi szánalmasan tehetségtelen és alkalmatlan, és mielőtt bárki elkezdené ezt a politikai hozzáállásommal magyarázni leszögezem, hogy már akkor is annak tartottam amikor hetihetes még nem is létezett.
Már akkor is annak tartottam, amikor még nem volt ismert.

Azért tartottam már akkor is szarnak, mert már akkor is szar volt.
Csak azóta ismert lett és orbánviktorostorozó harcos ballib, ezért egyesek foggal-körömmel védik a nemlétező szakmai becsületét.

Egyébként egy sor köztudottan meleg színész és rendező van, köztük nem egy orbánfóbiás, valahogy ők mégsem verik ki nálam a biztosítékot szakmailag, csak ez a kamuparádé, nulla, törtető senki.

Egyébként ha neked tetszik, akkor nem is érdemelsz jobbat, de mások is élnek ebben az országban, azért a Nemzeti élére illett volna olyasvalakit választani akinek nem csak a puszipajtásai körében van szakmai renoméja.
Előzmény: Aragorn (367)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 374
Tudod van kalapja nincs kalapala ...
Előzmény: BubbleBlue (373)
BubbleBlue Creative Commons License 2007.12.22 0 0 373
Lehet, csak szánalmas.
Előzmény: Törölt nick (372)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 372
Azért mert jobbhiján abba is lehet kaapszkodni ...
Előzmény: BubbleBlue (370)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 371
A mai alulfinanszirozott könyörtelen kulturában bizonyos fokig "prostitualizálódni" kell egy embernek azert hogy a nemesebb céljait el tudja érni.

Az a szerencsés aki meg tuja találni az aranyközéputat ...

Valakiknek derogál dolgokat elvállalni ...
Előzmény: robertone2 (365)
BubbleBlue Creative Commons License 2007.12.22 0 0 370

Mé' nem lehet abbafejezni a homofób megnyilvánulásokat.

Előzmény: Törölt nick (366)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 369
Mellesleg a tévhiedelmektől eltérően emberileg is OK.
Előzmény: Törölt nick (368)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 368
Bevallom, nem tudom, milyen színész. A "Nemzeti főgóréja" címmel kapcsolatban az se nagyon oszt, vagy szoroz, hogy egyéb bohóckodós retekklub műsorokban mit szerencsétlenkedik össze a szerkesztői óhajnak megfelelően. Ellenberger rendkívül értelmes faszi, és ha "csak úgy" kérdezik színházról, egyebekről, sallangmentesen, manírok nélkül beszél, és tök normális. Nyugodtan el tudom képzelni egy színház élén, legyen az akár a Nemzeti.
Előzmény: Törölt nick (366)
Aragorn Creative Commons License 2007.12.22 0 0 367

Én láttam pl. Biberach szerepében a Bánk bánban... nagyon kemény, intellektuális, ellentmondásos figura volt. Az első olyan Biberach (pedig láttam a Bánk bánt egy pár szereposztásban), aki képes volt betölteni a színpadot, fontos volt, személyisége volt, nem pedig egy egyszerű sablonintrikus Kropacsek Mici színitanodájának útmutatásai szerint...

 

Te Alföldit egy rossz korzóbuzinak gondolod, ezért bármit is csinál, csak azt látod benne. Ne nézd. Ellesz nélküled, hidd el.

Előzmény: robertone2 (365)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.22 0 0 366

Robi óriási szinész. Aki ezt nem ismeri el, az nem ért a csepűrágáshoz.Lucifer figuráját senki nem játsza el nála jobban. Mintha ráöntötték volna.Csak az a baj,hogy nem férfias,nem bátor  Ördög ő, hanem olyan köcsögösen,alamuszian lucifereskedő.

Tulajdonképpen egész életében ezt a szerepet játsza.A Luciferek pozőrje ő.

Előzmény: Antisystem (359)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!