Keresés

Részletes keresés

Höri Creative Commons License 2000.02.21 0 0 148
Eladósorba került egy egyszobás lakás. :-))

Az Europark mögött nagyon jó közlekedésnél, 1 éve felújtott, világos, erkélyes, 36 nm-es garzon szép kilátással.
Érdeklődni mail-ben lehet, ezen a címen.

Höri

Előzmény: sakkmatt (143)
SV Creative Commons License 2000.02.18 0 0 147
A neten található egy adatbázis, amiben több ezer cím található! Mindenkinek javaslom a keresgéléshez! A cím: http://origo.externet.hu

Üdv.: SV

.hun Creative Commons License 2000.02.18 0 0 146
Én is keresgélek. Mégpedig egy garzont, vagy max 1,5 szobásat, jó közlekedésnél. Az sem baj, ha felújítandó, sőt. A kiköltözés sem sürgős, én ráérek. Előny, ha valamelyik belső kerületben van (ha a VI., az pláne jó). Az is jó, ha világos és kultúrált házban van. Ja és ami talán a legfontosabb: kb. 3 MFt-om van rá. Persze, ha megtetszik, megpróbálok egy kicsit többet is kiszorítani.
Köszi a segítséget. Az ötleteket mailben várom.
Höri Creative Commons License 2000.02.18 0 0 145
Hát, ha valaki talál nekünk egy 10 millió alatti budai, legalább másfél szobás zöldövezeti lakást (tégla, gázfűtés), akkor eladósorba kerül egy egyszobás felújított garzon az Europarknál, jó közlekedésnél és normális házban. :-))
Előzmény: sakkmatt (144)
sakkmatt Creative Commons License 2000.02.16 0 0 144
Van valakinek egy eladó lakása ?
sakkmatt Creative Commons License 2000.02.16 0 0 143
Sziasztok !

Keresek egy 1- 1.5 szobás eladó lakást, 5 millióig.
Tömegközlekedéssel könnyen elérhető legyen.
VII, VIII, kerület nem érdekel.

sakkmatt.

gézakékazég Creative Commons License 2000.02.15 0 0 142
Sziasztok!

Szintén csatlaznék a keresőkhöz:

Emilben várok ajánlatokat eladó belső (vagy max közép) kerületi másfél szobás lakásra (ha lehet, nem panel) 6-7 miller között.

Köszönöm

Laci Creative Commons License 2000.02.15 0 0 141
Most mit csináljak, ha ennyiért is megveszik?

Egyébként még nem hirdettem.

Előzmény: Höri (140)
Höri Creative Commons License 2000.02.15 0 0 140
Hát ez az!
"Mondjuk nem 8-9-ért, hanem valamivel drágábban."
Ezt mondja mindenki. :-(
Höri
Előzmény: Laci (138)
timoka Creative Commons License 2000.02.15 0 0 139
Sziasztok!

Csatlakoznék a lakásvásárlók népes táborához és keresnék 1 eladó lakást. Olyan 30-40 m2-est normális közlekedésnél, nem a VIII. kerületben, nem önkormányzatit, de lehetőleg felújitandót. Ha nem az az sem gond, csak beleférjen 3,8 M-ba.
Segitségeteket előre is köszönöm
Timoka

Laci Creative Commons License 2000.02.15 0 0 138
Nekünk van Pomázon egy felújított lakóházunk (víz, villany, telefon van, gáz folyamatban), a ház 54 nm-es, két és fél szobás, és van hozzá valami 250-300 négyszögöles telek gyönyörű kilátással, és fiatal gyümölcsfákkal (a ház egy hegy tetején van, betonúttal, még busz is jár, igaz naponta kettő -de nyaranta több is asszem). A házban már laknak, de csak 95%-os készültségű (ereszt kell javítani, kertet rendezni, festeni, ilyenek).

Na ezt a házat el szeretnénk adni. Mondjuk nem 8-9-ért, hanem valamivel drágábban.

Előzmény: Höri (136)
Stiletto Creative Commons License 2000.02.14 0 0 137
Haho, na itt is megprobalom..! :))
Szal, keresek magam szamara egy kis kiado lakast valahol Budapest belvarosaban. Barmennyire kicsi lehet, nem szamit! Lenyeg, h franko helyen es hazineni meg tarsberlo nelkul! Havi 20-30-ra gondoltam + rezso.
Hat ennyi, rohognek, ha valaki jelentkezne... :))))))) (pedig mar nem artana, basszus!)
Höri Creative Commons License 2000.02.14 0 0 136
Bocsi, tényleg elírtam.
Szóval 8-9 MFT-ért keresünk valamit.
Laci Creative Commons License 2000.02.14 0 0 135
Mit értessz 8-10kHUF-on? négyzetméterárat? Szerintem ez elég irreális, nem?
Tehát szerinted egy 50nm-es ház ára lehet 50*10.000= 500.000 ????? Szerintem te elírtál valamit.
Előzmény: Höri (134)
Höri Creative Commons License 2000.02.14 0 0 134
Helló!
Jaj de jó, hogy Rátok találtam!
A kedvesemmel mi is lakásvásárlás előtt állunk. Pontosabban a keresés kellős közepén tartunk.

Ha esetleg tudna valaki Buda 20 km-es körzetén belül eladó kisebb méretű és/vagy felújítandó, állandó lakhatásra alkalmas házacskát vagy Budán lakást, kb 8-10 kHUF áron, az ne habozzon.
Szeretnénk egy legalább 10 évre szóló otthont magunknak! (Az se baj, ha 100 évig jó! :-) )Kedves párom anyukája Budán lakik, egyre idősebb, ezért kellene errefelé. Pedig én nem ragaszkodom ahhoz, hogy a közelében lakjunk...:-)

Az ingatlanközvetítők szerint ez a kategória a garzonok után a legnépszerűbb. Sok okos dolgot sikerült már megtudni a attól a sok közvetítőtől, akiknél jártunk, hátha nektek is segít a keresésében:

-az Óbudai, Kaszásdülő lakótelep házai most 25 évesek. Kb. 5 év múlva felújítás nélkül működésképtelenek lesznek, azaz előzetes számítások szerint cirka 500-1000 eFt/lakás, amit ezekre rá kell majd költeni.
(Mi ide szerettünk volna költözni, de ezek után meggondoltuk magunkat. Persze, ha nem találunk mást. :-()

-Kelenföld uaz, mint Óbuda.

-Tiszta horror, ami megy BP környékén. Budakalászis ingatlanközvetítő elárulta, hogy az embrek járják az utcákat, kinéznek 1-1 házat maguknak, kinyomozzák ki a tulaj (pl. nyaraló esetén) és a tulaj nyakára járnak, hogy adja el nekik a házát. Na, nekünk ez a módszer nem túl szimpi, így kilőttük....

-Budaörsön van egy egész jó lakótelep, jó közlekedés (10-15 perc a Körtér), 15 éves házak stb., de hasonló árkategória, mint Óbuda.

-Belváros nem túl jó kisgyerkőcök számára, mi pedig gyerkőcöket szeretnénk...:-)Emiatt ez kilőve...

-Gondoltunk lakható nyaralóra is. Az azért nem jó, mert egy garzonlakást szeretnénk eladni, aminek az árából ha nem lakóingatlant veszünk, 40% adót kell utána fizetni. A nyaraló átírási költsége 10% a lakóingatlan 2% (6%)-hoz képest.

-Nem vagyunk házasok, új ház építésére+telek ez a pénz nem elég, az új lakások ára horribilis. És mivel házasok sem vagyunk...

Remélem legalább gondolatébresztőként segítettem a hasonló cipőben járóknak!
Ha pedig nekünk tudna valaki valami ajánlani, az külön főnyeremény!

Üdv,
Magdi

Laci Creative Commons License 2000.02.07 0 0 133
Nem tudtok valami min. 2, de jobb lenne, ha 2+1/2 szobás lakást vagy a Várnál (ha lehet a batyi felől), vagy valahol a 2. kerületben? Jó lenne, ha lenne garázs is benne.
TOM Creative Commons License 2000.02.06 0 0 132
Hello!

Elado a lakasom!
Hazresz (6 lakasos) 30 nm, 1 szoba,konyha, furdoszoba,kert (pici) sufni, mosokonyha...Mindez a 20.keruletben csaladi hazas reszen...
Tovabbiak emilben a kardos@pcb.sk-n...
Tamas

Ramon Creative Commons License 2000.01.05 0 0 131
Nemtudom, hogy valakit érdekel e lakás megvételre?
Minden esetre tudok egy eladót.
58 m2-es 2+1/2 szobás összkomfortos, + nagy belső udvar + garázs a VIII. kerületben.
A belső udvaron rablóbiztos gépkocsibeállóval.
A rezsije havi 20.000,- Ft, amibe minden költség benne van. Akit érdekel EMILBEN küldöm a részleteket.
banya Creative Commons License 2000.01.04 0 0 130
Nem tudtok egy jó kis kiadó lakást hosszú távra a IV., XIII., XIV., XV. kerületek valamelyikében?
Ha lehet, legyen néki min. másfél szobája, telefonja, egyedi fűtése, olcsó rezsije.
Sürgős lenne! Emileket várok a postaládámban (lásd adatok).
Előre is köszi!
man6tani Creative Commons License 1999.11.18 0 0 129
Hol? Mekkora? Mennyiert?

man6tani (de már nem sokáig)

Előzmény: rahell (107)
mimike Creative Commons License 1999.11.18 0 0 128
Meg egy valami eszembe jutott. Annak IS orulnek, ha valaki macskamatihoz hasonloan javasolna vagy eppen ellenkezoleg lebeszelne valamely kornyekrol.
Sot ! Ha valaki jartas a temaba -marmint a lakasvasarlas teren- es felhivna a figyelmemet olyan dolgokra, amikre erdemes odafigyelni az is jol jonne ti. kezdo vagyok.
Talan az elrettento peldakbol is lehet tanulni.
P  es elore koszi !

Mimi.

mimike Creative Commons License 1999.11.18 0 0 127
Szervusztok !

Segitsegeteket szeretnem kerni, termeszetesen lakasugyben. Pontosabban, ha valaki tudna egy jo kis elado lakast, Budapesten, ami nincs teljesen lepusztulva, no meg normalis kornyeken van, ugy 4 millio korul es ertesitene engem, azt nagyon megkoszonnem.

P  !

Mimi.

Porter Creative Commons License 1999.11.18 0 0 126
Please, help me: nem vagyok pesti, nem is ismerem igazan a varost, de a jovo evben szeretnek venni itt egy lakast, 50-80 nm-est, nem panelt, lehetoleg garazzsal (vagy udvarral, ahonnan nem tunik el a magno a kocsibol, vagy meg rosszabb, a kocsi magnostol), jo kornyeken.
Felujitas nem baj, mivel nem akarok rogton bekoltozni.
Ar valahol 6 millio es 10 millio kozott kell, hogy legyen.

Fogalmam sincs, hogy ennyiert mi realis, milyen kornyekeken, stb. Ha valakinek van ideje nehany hasznos infoval ellatni, azt megkoszonnem.

Udv,
Porter

ribizli Creative Commons License 1999.11.18 0 0 125
Ha jól tudom hirvike is keres, méghozzá Komáromban, albérletet.
ribizli
Bölikukac Creative Commons License 1999.11.17 0 0 124
Velkám hóm, bogyesz! :-)
Lakást nem tudok, sajn.
Előzmény: bogyó (123)
bogyó Creative Commons License 1999.11.17 0 0 123
REQ: 1 lakás, min 35 m2, lehet panel is, meg felújítandó.
VAN: 3.7 M HUF, kb 2 hét múlva kp.

Valaki? Na, lécci...

TOM Creative Commons License 1999.11.07 0 0 122
Sziasztok!

Keresnek szuliemmel ketgeneracios csaladi hazat Bp-n illetve Bp kornyeken...Aki tud valamit,az irjon!
Koszi,Tamas

kzt Creative Commons License 1999.11.07 0 0 121
Keresek lakast Bp.-n illetve kis hazat jo kozlekedessel
Bp korul.
vilagos (ne foldszinti v. udvari)
alacsony rezsi gaz v. sajat kazanos tavfuteses
jo kozlekedes/kornyek (ne nemzetisegi kornyek)
romosat, felujitandot is!
5 mill. korul, kp. fizetessel
sasanz Creative Commons License 1999.08.30 0 0 120
A VI. vagy VII. kerületben keresek egyszobás kis lakást. Amennyiben a lakás lyó, a fizetés azonnal és készpénzben lehetséges. max. 2,5M

(van ennyiért egyáltalán 30 nm körüli lakás?)

Hancu Creative Commons License 1999.08.29 0 0 119
Ha valaki tud egy nem túl lepukkant 1-1,5 szobást nem nagyon cyberpunk környéken 3-3,5M körüli áron, legyen már olyan kedves és halmozzon el a részletekkel jól...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!