Keresés

Részletes keresés

HUCsa Creative Commons License 2003.01.23 0 0 3241
Tavaly meg tavalyelőtt a testvérem haverját ajánlottam Tribunj-ban, Vodice mellett (http://swt.cs.tu-berlin.de/~stamen/andjela.html). Apartmanjai vannak, meg halászhajója, meg olcsó hal is kapható nála.
Vis-ről hazafelé mi is betértünk hozzá, de sajnos éppen akkor volt az a hatalmas esőzés, ezért 1 éjszaka után jöttünk haza.
Nagyon sok magyar jár Tribunjba. Ha valakit érdekel az idén, szívesen közvetítünk/tolmácsolunk a gazda felé.
Előzmény: dodó (3236)
HUCsa Creative Commons License 2003.01.23 0 0 3240
lborli! Te Hvar-szakértő! ;-)
Tudnál-e valami nyugis helyet ajánlani Hvar-on? 4 és 7 éves gyerekekkel mennénk, lehetőleg apartmanba. A fiam homokos partot szeretne, esetleg aprókavicsost.
Tavaly Vis-en jártunk (http://www.dalmacija.net/komiza/vis.htm). Egy nyugis öbölben. A gyerekek és mi is nagyon élveztük. Valami hasonlót szaretnénk.
dodó Creative Commons License 2003.01.22 0 0 3239
Kedves Tankap!

Köszönöm a gyors választ. Honlapodat megnéztem, irigylésre méltó. Gratulálok.
Lehet, hogy lesznek még kérdéseim, remélem nem zavarlak vele.
További sikereket!

dodó

Előzmény: tankap (3237)
vasquez_sportivo Creative Commons License 2003.01.22 0 0 3238
Sziasztok!

Mali Losinj-jal kapcsolatban van-e valakinek valami konkret tapasztalata?

Udv:
vasquez

tankap Creative Commons License 2003.01.22 0 0 3237
Kedves Dodó!

Vodice-ben 3 éve (2000-ben) voltunk. Mi a Ville Gloriette-ben laktunk, ez a tengerpart mellett végigfutó betonjárda másik végén - már úgy értem, a Hotel Punta a falucska másik oldalán fekszik - de a kettő közti távolság csekély kb 20 perc séta.
Nagyon jól éreztük magunkat, külön ki kell emelnem Sibeniket illetve a Bilo-i öblöt, de élményeinkről pár képpel készítettem egy rövid beszámolót is, amit az alábbi címen böngészhetsz át:
http://www.printerfair.hu/~tankap

Itt a baloldali menüből az UTAZÁS-ra bökj, aztán pedig a VODICE linkre (azért írtam így, mert keretes az oldal, s ha rögtön a Vodice-i lapom címét linkelem, akkor bénán jelenik meg :)) )

Ha bármi konkrét kérdésed van, dobd fel, ha én em is tudnék, a többiek közül biztosan segít valaki!

Előzmény: dodó (3236)
dodó Creative Commons License 2003.01.21 0 0 3236
Üdv Mindenkinek !

Idén délebbre szeretnénk menni, konkrétan VODICE( Hotel Punta). Ha valaki járt ott, vagy a környékén, szívesen venném ha megosztaná velem gondolatait,tapasztalatait, jótanácsokkal látna el. Letenyénél lépjük át a határt.

Köszönöm: Dodó

Baggins77 Creative Commons License 2003.01.21 0 0 3235
Akarom mondani Vrboska...
Előzmény: Baggins77 (3234)
Baggins77 Creative Commons License 2003.01.21 0 0 3234
Hello Iborli!

Barátommal Vroboskán keresünk szállást augusztusi időpontra. Tudnál nekem is segíteni vroboskai szállás (apartman vagy kiadó szoba) ügyében? (e-mailcím vagy tel.- vagy faxszám érdekelne)
Tavaly jártunk Hvar szigetén, s olyannyira megtetszett a hely, hogy idén visszatérünk oda. Tavaly Jelsában szálltunk meg, csak egy ici-pici bökkenő volt: éjszaka nehezen lehetett aludni a közelben dübörgő disco miatt.
Vroboska csendes, elbájoló kis falunak tűnt...
Ha van infod, akkor azt kérlek a gollamm77@yahoo.com címemre küldd át. Köszi.

Üdv.

Előzmény: lborli (3211)
tankap Creative Commons License 2003.01.21 0 0 3233
Szia lBorli és Kékbálna!

LBorli: örülnék, ha találkozhatnánk, mi biztosan többször megyünk át Vrboskába, mert az az öböl a Nyúl szigettel nagyon bejött :)))
Meg 'asszem Ivan Dolacba is, mert egyszer valaki utólag mondta, hogy megbánta, hogy nem ugrott le, s ezzel bizony én is így vagyok, szóval ezt be kell pótolnom :)))

Kékbálna: irány az iroda, fog 2003-as nyári katalógus, aztán 113. oldal Hotel St Roko, vagy 112. oldal Hotel Arkada. Bombaajánlat 5=7/14=11 06.14-06.20 közti érkezéssel. Mit mondhatnék? Szerintem fantasztikus helyet kapsz teljesen korrekt áron ;-))) Én csak ajánlani tudom! S ha kétségeid lennének Hvarral kapcsolatban, csak kérdezd lBorlit, engem is az ő hozzászólásai csábítottak a levendula szigetére, és azóta is visszavágyom :)))

Mindenkinek továbbra is jó böngészést, és naygon örülök, hogy lassan ismét élénkül a topic-unk!

Előzmény: Kékbálna (3231)
lborli Creative Commons License 2003.01.20 0 0 3232
Szia Peti!

Találkozunk idén is?
Én ugyan még nem tudom mikor mehetek, de már nagyon mennék. A Te nyaralásod ideje a Szent Rókusban legalább támpont nekem. :-))

Előzmény: tankap (3230)
Kékbálna Creative Commons License 2003.01.20 0 0 3231
Szia tankap!

A részletekeről a Neckermann honlapján lehet olvasni? Vagy irány egy iroda?

Szia

Kékbálna

Előzmény: tankap (3230)
tankap Creative Commons License 2003.01.20 0 0 3230
Időpont:2003 június 14-28
Helyszín:Hvar sziget-Stari Grad
Szállás:ST Roko Hotel
Ellátás:félpanzió
Utazás:autóval (autópályadíj még nemtom' + komp, amit szintén nem)
Utazási iroda:Neckermann

Sziasztok, külön szia lBorli!

Jó régen nem irtam már ide (úgy elszomorodtam, mikor véget ért a tavalyi 2 hét Hvaron :))) ), de most, hogy újra indul a boldog várakozás, hó eleje óta minden nap ismét megnézem kedves fórumunkat...
Ezúttal szeretnék csatlakozni lBorli szándékához, vagyis süllyesszük el Hvart a sok látogatóval :))) - vagyis tavaly, életemben először, töltöttünk ott két hetet, s olyan jól éreztük magunkat, hogy idén is oda fizettünk be. Ennek mondjuk a jól éreztük magunkat mellett oka volt az is, hogy nagyon jó áron sikerült ezt a dolgot megcsípnünk, s gondoltam ezt megosztom mindenkivel:
Hvar sziget, Stari Grad Hotel ST Roko (fenyőbútorokkal berendezett 25 szobás szálloda, nekünk nagyon bejött), június 14-28-ig félpanzióval (büféreggeli+menüválasztos vacsora) 2 szülő + 1 2-11 éves szaporulat + 1 2 év alatti csemete alles zusammen 155.350,- Ft. (ugyanez 2 személyre (lesz egy nászutas párunk is) 113.000,- Ft).
Én ezt nagyon kedvező ajánlatnak tartom, ezért buzdítok mindenkit, még van hely 06.14-től, és 06.20-tól is. (ez utóbbi időpontban minden árra +5.000), mert a második hete már másik szezon. Egy hét esetén a fizetendő kicsit kevesebb, mint a fizetendők fele, mert 14=11-es, de 7=5-ös akció van.
Ez négyünkre két szobát ad, de ha valaki beéri 1 szobával is a két gyerekkel, akkor a 25 m-rel odébb lévő Arkada Hotelben a 155 helyett 136.000,--ből kihozhatja a 2 hét félpanziót ugyanebben a felállásban.

Mindenkinek jó ajánlatböngészést kívánok, ha bárkinek merül fel kérdése Hvarral vagy pont ezzel a szállodával, ajánlattal kapcsolatban, szívesen segítek :)))

Ja, és bár ez csak nekem izgalmas: 143!!! :)))

Sziasztok: tankap

Előzmény: lborli (3225)
vasquez_sportivo Creative Commons License 2003.01.06 0 0 3229
Pardon!

More visoke kakvoće (I.) - Magas vizminosegu tengerszakasz
More podobno za kupanje (II.) - Furdesre alkamas partszakasz
Umjereno zagađeno more (III.) - Mersekelten szennyezett partszakasz
Jače zagađeno more (IV.) - Erosen szennyezett partszakasz

Előzmény: vasquez_sportivo (3228)
vasquez_sportivo Creative Commons License 2003.01.06 0 0 3228
ATLASZ:

Turisticka Zajednica Vis (Tourist associaton of the town Vis
) - http://www.tz-vis.hr/

Apartmani Hrvatska - http://www.apartmani-hrvatska.com/croatia/index.htm

Ez utobbi a legtutibb horvat maganszallas-gyujtemeny, amit eddig talaltam. Sajnos Vis eseteben csak 1 szallasado van feltuntetve. :(

Mindenki:

Ime egy hasznos link, ami a Horvat Kornyezetvedelmi Miniszterium oldalara mutat, es az egyes strandok vizminosegi adatait tartalmazza.

http://www.mzopu.hr/more/

Ertekek:

More visoke kakvoće (I.) - Magas vizminosegu tengerszakasz
More podobno za kupanje (II.) - Furdesre alkamas partszakasz
Jače zagađeno more (IV.) - Mersekelten szennyezett partszakasz
Umjereno zagađeno more (III.) -
Jače zagađeno more (IV.) - Erosen szennyezett partszakasz

Előzmény: ATLASZ (3222)
vasquez_sportivo Creative Commons License 2003.01.06 0 0 3227
BUEK!
Sretnu vam novu godinu!

A nyaralasig itt egy kis darab Horvatorszagbol: http://www.hinet.hr/Panorame/Split_Riva.ram

Abszolut elokep.

HUCsa Creative Commons License 2003.01.02 0 0 3226
Kérdezz!
Minden érdekel? Eddig mit tudsz?
Előzmény: ATLASZ (3222)
lborli Creative Commons License 2003.01.01 0 0 3225
Idén újra vár az Adria!
BÚÉK!
alibenkuka Creative Commons License 2002.12.31 0 0 3224
BUÉK!
archi5 Creative Commons License 2002.11.11 0 0 3223
Szerintem, ha FORINTot visztek az a legjobb, mert jobban valtjak mint itthon, sot meg azert eurot is jobb aron kapsz mint itthon. Legalbbis augusztusban, amikor kint voltunk ez volt a helyzet.
Előzmény: mergez (3219)
ATLASZ Creative Commons License 2002.11.11 0 0 3222
Üdv.Mindenkinek!
A Horvátországi Vis szigetről szeretnék informáciokat kérni, aki tud segitsen.Minden érdekel, előre is kösz.
Atlasz
KAti Creative Commons License 2002.11.04 0 0 3221
10.30-11.03 Rovinj.
Az odaút Karlovac-Rijeka között trutymós-ködös.
Péntek inkább felhős mint napos, Szombat felhős, ködös.
Levegő=víz=19 fok Celsius.
Fiammal merültünk, feleség a parton, pulóverben, nagykabátban. Nekünk jó, bár nem az igazi, asszonypajtásnak büntetés.
Hazaút a hegyekben ködös, de kevés a teherautó, így cseppet sem sietve Pécsre értünk 6.5 óra alatt- kereken 500 km.
Szállás Rovinjban az Auróra nevű helyen (szoba, apartman, kávézó) apartmanban. Kellemes hely, jól felszerelt, még szárítós mosógép is volt. Cserébe nem volt gyufa a gáztűzhelyhez, szappan a kézmosónál és WC papír. Mindenre nem lehet gondolni.... A parti belváros 500 méterre. Eddig még sosem barangoltuk be a parti belvárost, mindig felszaladtunk az Eufémiához. Ez a rész is nagyon szép, bár most inkább csak este, sötétben sétáltunk.
Májusban újra ....
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.30 0 0 3220
Az :-)
Nem, reggeli nem volt benne, de nem is kellett volna, annyi kaját vittünk.
Pénzt 110 kunát Pesten, 100 a határon. Mind2 helyen ez volt az össz mennyiség !!!!! :-O
Volt még nálunk euro a szállásra, + pár dollár.
A 2x100 kuna el is ment az autopályákra + egy nyomorult zsernyákra. (60 helyett 75, kis faluban, a cél előtt 5 km-rel ... :-( )
Hazafele még kellett egyet tankolni (20l), hogy elérjünk a határig (kártyával).
Szóval túl sokat nem költöttünk :-)
Előzmény: mergez (3219)
mergez Creative Commons License 2002.10.30 0 0 3219
Mazlista vagy! Erdekelne meg, a szallasban volt reggeli is? Penzt hol valtottatok? Eurot vittetek vagy Kunat?
Előzmény: Törölt nick (3218)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.29 0 0 3218
mergez, köszi. Bár már nem tudtam elolvasni.
Végül is Medulinban kötöttünk ki, s ott a déli részeken csavarogtunk. Az időjárást nagyon kifoghattuk, mert álmunkban sem gondoltuk volna, hogy mind 3 nap fürödhetünk s ronggyá napozzuk magunkat. Végig 20-25 fok volt (árnyékban) a víz 19-20 fokos volt. S szombat déltől felhő se nagyon. Barnult mindenki :-))
Ja, szállás. Kb. 5 perces keresés után találtunk egy nagyon klassz apartmant 10 euro/nap/fő. Hatalmas, déli fekvésű terasszal, kerttel, pont 2x2 (2x3) emberre belőve.
Szuper volt.
Előzmény: mergez (3216)
Ethan Hunt Creative Commons License 2002.10.28 0 0 3217
"Sajnos" megint az Adrián jártam a múlt héten. :)Korcula-i képek erre >>>
mergez Creative Commons License 2002.10.25 0 0 3216
Kedves McAlone!

Bemasolom egy masik forumba irt hozzaszolasomat, talan segit:

Rijekaban van egy olcso szallas. A vasutallomasrol kijove jobbra fordulsz es felszallsz, ha jol emlekszem a 2-es buszra. Az van a
busz tablajara irva, hogy 'Pecine'. A sofornek mondd meg, hogy: Dom Crvenog Krizsa - Janka Polics Kamova 32 (ez az utca). Ez
a Voroskereszt szalloja Rijekaban. Fejenkent 65 Kn lesz a szallas. Tobb ejszaka utan kedvezmeny, asszem 50 Kn. Ennel
olcsobb mar csak a hid alatt. Bar en mar gondolkodtam, hogy ott alszom valahol a tengerparton. Ott tesz le az epulet elott a
busz. Kb. 8-10. megallo lesz, de a sofor majd biztos pontosit. Ha lehet, kerjetek a 101-es szobat, az tengerre nez, es van egy
hatalmas terasza.
Nem tul igenyes szallas, de aludni jo. Furdo, wc a folyoson es tiszta. A 101-ben hutoszekreny, tv. Egesz evben nyitva van.
Angolul beszelnek, kedvesek. Nekem bevalt, mar haromszor voltam, ismernek. Tok jo.

Ennyi. A szallas ara majusi tapasztalatom, nem hinnem, hogy azota valtozott. Ha visszajottok, feltetlenul meselj, ha lehet fotokat is mutass, biztos a tobbiek is kivancsiak. Jo utat!

Kedves lborli, kerlek mondj valami biztatot a november elejei hvar-i idojarasrol, biztos van tapasztalatod!

Előzmény: Törölt nick (3215)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.24 0 0 3215
Sziasztok !

Szombat hajnalban indulunk 4en hosszú7végézni, Rijeka környékére ill. Isztriára. Tudtok valami jó és olcsó helyet ahol ilyenkor meg lehet szállni 2 éjszakára ? Vagy tök mindegy, úgyis annyi szállás van ilyenkor ?
Valami aktuális info ?

Köszi.

lborli Creative Commons License 2002.10.23 0 0 3214
Jöhet még! :-))
Előzmény: bocimobil (3213)
bocimobil Creative Commons License 2002.10.22 0 0 3213
Elfelejtettem belinkelni, de felraktam az augusztusi vitorlázós képeket. Most pótolom ha valakit érdekel.
Klikk ide!
mergez Creative Commons License 2002.10.22 0 0 3212
Koszi a valaszokat! A katamaranos kompot lattam en is a menetrendben, a masikat, ami Stari Gradba megy, nem. Ez utobbi erdekelne. A szallascimekre - koszi szepen - nem lesz szuksegem, majd alszom valahol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!