Keresés

Részletes keresés

mondial Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5029
mégis szted mit kellett volna csinálnia? kimennie irányítani, átlőni vagy mit?
Előzmény: Törölt nick (5027)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5028
amíg itthon voltam az NS online és az uno.hu simán verte az indexet frisseségben. Az indexre a legjellemzőbb az volt, hogy számonkérte minden férfi emberen azt,hogy aki még nem húzgálta a brá...-ját a román tornászlányok látványára az nem egészséges. (sic)
Előzmény: Big Head (5025)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5027
Anita nem játszott rosszul, de nem is tartottak, nem féltek tőle. szvsz keveset vállalt magára... (bocs de én így láttam)
Előzmény: mondial (5020)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5026
bocsánat a névelírásért, én németül tanultam, így jön be tudatalatt az sch...
Előzmény: mondial (5020)
Big Head Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5025

szerintem is

ahhoz képest, hogy az Index milyen paraszt stílusban közvetített, elég jól fikázzák a többieket

kb. annyi az önkritikájuk, mint Mocsainak :)

Guttman Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5024

Azért kíváncsi lennék, hogy Worluk hogyan elemezné az Index saját olimpiai tudósításait.

 

Sok kritika érheti a köztévét, de az Index szerintem rosszul jönne ki az összehasonlításból. :-)))

Előzmény: imoT (5019)
imoT Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5022
Hát gondolom úgy, ahogy egyeseknél a srác ban az sch: schrác:DD
mondial Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5021

na szóval

 

Kirsner Erika:)

Előzmény: mondial (5020)
mondial Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5020

ez a h betű honnan jön sokatoknak Kirner Eika vezetéknevében(akire amúgy sztem nem lehetett panasz)?

 

egyedül a beállós dologhoz szólnék hozzá, mer erős marhaságnak tartom, ha valaki ezután az olimpia után megszólja Anitát. nem kapott labdákat, amúgy majdnem ugyanazt a teljesítményt hozta százalékban, mint a vb-n

Előzmény: Törölt nick (5018)
imoT Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5019

Olvassátok el, érdemes:DDD

 

 

tévésolimpia

 

Az egyik kedvenc részem:DD

 

"Valljuk be, az olimpia egyik szexepilje, hogy a nagy magyar győzelmek a higgadtabb riportereket is kihozzák a sodrukból, és hol voltak itt a higgadtak? Az Igaly Diána győzelme után elhangzott gyönyörű kép, gyönyörű asszony majdnem az új kor ilyen nincs, és mégis van-jává vált. Félő volt, hogy a riporter elő adásban tesz magáévá egy rekesz sörétes lőszert."

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5018
Sajnálom Görbicz Anitát, ezen az olimpián nem ment neki, játéka kismerhető volt, balra nem cselezett, csak jobbra próbálkozott néha, nagyon bátortalan volt. Az eladott labdák miatt nem haragszom rá.
Mocsainak mennie kell mert nem egy nyerő tipúsú ember, ez a csapat nem volt jól összerakva, a szélsőink gyengék voltak, különösen Kirschner. Erős beállós játék nélkül is nehéz olimpiát nyerni (ide Pádár vagy Kocsis Erzsi szintű játékos kell.)
A féfiaknál is nőknél is elkéne gondolkozni, mi a francnak kellett annyit cserélgetni (ahelyett hogy középkezdésből lendítottunk volna párszor mert mi meccsenkénként 3-4 ilyen gól kaptunk, és nem dobtuk szinte soha középkezdés után), azért kár cserélgetni hogy utána menjenek ezek az alibi keresztpasszok (Perez-Nagy L. és Radulovics-Görbicz), és kritikus helyzetben nem mernek vállalkozni mint. pl. Görbicz és Perez.
Tudomásul kell venni, hogy a kézilabda felgyorsult, ennek a tili-toli játéknak nem lehet eredménye.
A férfiak helyezéséhez gratulálok!
imoT Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5017
Állítólag a holnapi sportban lesz egy hoszabb interjú a proffal, amiben magához képest szokatlanul önkritikus lesz. De lehet, hogy tévedek:-)
piréjt007 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5016
Gro Hammerseng balátlövő és nem irányító... Ilyen alkattal nem islehet más.:)
Előzmény: gasko18 (5014)
gasko18 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5014

Az biztos, hogy az EB-re egy sikerre éhes norvég, orosz, német, illetve szerb csapat érkezik, és valószínű, hogy a franciák is szeretnének újra bizonyítani. Nem hinném, hogy most ez az EB olyan tartalékos lenne. Nem lesz olyan könnyő dolog.

Egy valamit értékelek Mocsaiban: gondoljatok bele, nem azt az ágot választotta az EB-n, ahol a norvégok illetve az előbb említett csapatok vannak (kivétel: Franciaország), hanem egy lényegesen könyebb ágat, hiszen a dánok vszínű nem lesznek kirobbanó formában, d emár rögtön a csoportmérkőzésen összetalálkozni egy kiéhezett és mindenre elszánt norvég vagy orosz csapattal nem túl jó. Talán ez a döntése nagyon is helyes, és megfontolt volt.

Valahol olvastam, hogy a norvég válogatottba vissza fog térni Janne Tuven és Mia Hundvin is, két klasszis szélső a két oldalra, és középen: két világklasszis beálló (Hilmo, Sörlie), egy klasszis irányító (Hammerseng), és az átlövők sem elhanyagolhatók (Harsacker, Nyberg).

Nagyon nehéz dolgunk lesz ellenük, de ha elég erősek leszünk, akkor max az elődöntőben futhatunk velük össze.

kaloz174 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5013
Lehet, hogy az olimpia csak egy felkészülési torna volt az EB-re Mocsai szemében?:((
Előzmény: Csőkutya (5012)
Csőkutya Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5012
Majd a Prof-fal megnyerik az "utánpótlás" EB-t, és akkor mindben rendben lesz az MKSZ-nál,és ez baj...... Majd megy megint a parasztvakítás,meg a Prof megint elkezd idegenszavakkal dobálozni és az MKSZ vezérkara a lábai előtt fog heverni.... Még mindig nem késő elküldeni, de sajnos a forgatókönyv már megvan.... A szeptember végi elnökségi túl késő a váltáshoz,de ha nem így lesz akkor nagyon meg fogok lepődni !!!!
Előzmény: Ziggy Stardust (5010)
vica_26 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5011

Szió!!!

Én Mocsai szavaiból ( a Duna Tvn) teljesen azt vettem ki, hogy ezt az évet ő irányítja végig.

A hazai rendezésű Eb, egy ciklust végét jelenti, amivel még mindneképpen őt bízzák meg.

Az a baj, hogy erőteljesebben kellene fellépni ellen,, nem tudom hogyan,de nem szabad hagyni, hogy az Eb-t is elveszítsük, a Mocsai miatt.

Előzmény: Ziggy Stardust (5010)
Ziggy Stardust Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5010

"személyi kérdésekről a 2004. szeptember 30-án megrendezésre kerülő MKSZ elnökségi ülésen döntenek majd'

 

Ez egész egyszerűen röhej! Egy hónapig miért nem történik semmi? Ha annyira fontos az MKSZ-nek a hazai rendezésű EB, akkor miért nem elemzik a helyzetet a lehető leghamarabb?

Szvsz ez egyben ezt is jelenti, hogy Mocsai maradni fog, hiszen szeptember végén majd halljuk a szöveget, miszerint a váltás már túl sok késő lenne stb.stb. stb. Cseszhetjük az EB-t is, Mocsai műve beteljesedik.

Nem értem...augusztus 31. van. Miért kell várni 30 napot az elnökségi üléssel? Miért????

Előzmény: Kcsita (5009)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5009

Téves sajtóértesülések: Skaliczki Lászlót nem mentette fel a szövetség
2004.08.31. 10:08

A honi sajtóban téves információk jelentek meg a férfi kézilabda válogatott szövetségi kapitányáról.

Néhány orgánum ugyanis azt állította, Skaliczki Lászlót menesztette a Magyar Kézilabda Szövetség.

Az tény, hogy a Perez-éket
olimpiai negyedik helyig vezénylő kapitány szerződése a mai nappal, azaz 2004. augusztus 31-ével lejár, ám ez nem jelenti egyben azt is, hogy menesztenék őt.

Márá csak azért sem, mert személyi kérdésekről a 2004. szeptember 30-án megrendezésre kerülő MKSZ elnökségi ülésen döntenek majd az esetleges személyi kérdésekről, miután értékelik a női és férfi válogatottak olimpiai szereplését.

by uno.hu itt olvastam a hírt.

Előzmény: Törölt nick (5008)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5006

Ez érdekes.. többen nézték, mint a pólódöntőt? Igaz a kalapácsvetés döntője este volt és a pólódöntő meg délután.

 

Azt olvastátok, hogy mégse rúgták ki a Skalát?

Előzmény: Wagner Lopez (5003)
Marcus Aurelius Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5005

A riporter tegnap túl óvatos volt Mocsaival a Dunán.

Szinte félve, elhatárolódva rebesgette el, hogy itthon érték kritikák a professzort.

 

Igenis nyílt levél kellene, hogy húzzon már el.

Ezt, amit (pl.) a franciák ellen Ő produkált nem lehet megmagyarázni.

Havast pusztán amiatt hoztam fel korábban, hogy ő kimondta, amit rengetegen gondolnak.

Miért nem lehet Mocsait szembesíteni a hibáival?

Miért hagyják a legtöbben, hogy a lányokra kenjen mindent?

Miért hagyta ezt tegnap a riporter?

 

A fiúk horvátok elleni meccse kapcsán pedig meg kéne tudni, hogy nem intézhető-e el, hogy ezek az izlandi bírók ne vezessenek több magyar meccset?

 

Wagner Lopez Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5003
Az MTV adatai alapján az olimpián a legnézettebb műsor a férfi kalapács-döntő volt: 1,8 millióan nézték. Második fazeka diszkoszfináléja (1,7), harmadik a pólódöntő.
Előzmény: Jimmy 4ever (4973)
zse.gab Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5002
A dánok esetében valószínüleg igazad van. Viszont abban is biztosak lehetünk, hogy egy éhes norvég és orosz csapat jön majd Magyarországra, szóval ezúttal szerintem nem egy szokásos, Olimpia utáni tengi-lengi EB-re van kilátás...
Előzmény: Törölt nick (5000)
kaloz174 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 5001
kaloz174 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 4999

Sziasztok!

 

Skaliczkiról:

 

"...A kérdés már csak az, hogy a jövő csapatát Skaliczki László építi-e?
- Erre nem tudok válaszolni. Augusztus harmincegyedikén lejár a szerződésem, s hogy azután mi lesz, arról még semmit sem tudok.
- Ha felkérnék, szívesen maradna?
- Ezen még nem volt időm gondolkozni. Annyira frissek az athéni élmények, hogy a hatásuk alatt vagyok. Nem szeretnék elhamarkodottan válaszolni erre a kérdésre. Most annyira fáradtnak érzem magam, s bizonyára ezzel nem vagyok egyedül, hogy egy kis pihenésre vágyom. Utána szeretnék a folytatáson gondolkozni... "

 

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=60736%20target

 

 

Mocsairól:

 

Csodálkozott (én úgy éreztem), amikor a riporter elmondta neki, hogy itthon mekkora elégedetlenséget, csalódást váltott ki a lányok szereplése, valamint hogy ezért őt tartják felelősnek.

Én meg azon csodálkoztam, hogy ő csodálkozik!:((( Legalább némi önkritika nem ártott volna!

ildy7 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 4998
Inkább, hogy mélységi diagonális tagozott átadások. :))))
Előzmény: Törölt nick (4997)
ildy7 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 4996
Kb. azt mondta, hogy a mélységi tagozott védelmünk nem működött jól.
:)))))

Amúgy új interjúk a handball.hu-n a játékosokkal. Olvassátok ám! :)
Előzmény: Guttman (4994)
HITMAN Creative Commons License 2004.08.31 0 0 4995

Nem tudom, írta-e már valaki (nem találtam): Skaliczkit nem rúgták ki, mivel augusztus 31-én (ma) lejár a határozott idejű szerződése. Az tény, hogy nem volt szó még a hosszabbításról, ill. semmiről sem beszélt a szövetséggel. Ezt ő nyilatkozta tegnap (v. tegnapelőtt) a este a Petőfin. Azt is elmondta, hogy korábban volt olyan elnökségi ülés, ahol csak az elnök szavazata mentette meg a menesztéstől.

Szvsz ő egy iszonyúan szerencsés szöv.kap. volt, ami a világversenyeket illeti. Az olimpiára csak mázlival jutott ki a csapat, itt pedig elkövette ugyanazt a hibát, amit Mocsai a lányoknál: az egyik Görbiczet erőltette valamiért, a másik Nagy Lacit. Mindkettő döntő volt - szerintem - a viszonylagos eredménytelenségben (a férfiak negyedik helye persze OK., bár a nyugdíjas oroszokat verni lehetett volna, de mindegy).

Amikor egy az egyben kellett volna produkálni, leszívtak a norvégoktól. Nem nagyon tudott fazont adni a csapat játékának.

Guttman Creative Commons License 2004.08.31 0 0 4994

Aki látta tegnap este a Duna TV-n a Mocsai-interjút, légyszi írja be, hogy nagyjából mit mondott...

 

Már ha lehetett érteni...:-)

szalapala Creative Commons License 2004.08.31 0 0 4993

Kösz, hogy betetted ezt.

Nagyon tanulságos.

(Más kérdés, hogy most a Vajdaságban nem tom mi lehet, eddig is voltak ott zűrök:(

Előzmény: attus germanicus (4988)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!