Keresés

Részletes keresés

hazimunka Creative Commons License 2015.03.29 0 0 341

Munkaerőt keres? Válasszon!

 

Munkát vállal? Hirdessen ingyen az alábbi kategóriában: gyermekek házi tanítása.

 

www.hazimunkaero.hu

www.facebook.com/haztartasimunkaero.hu

Balogh Ágnes Creative Commons License 2015.03.26 0 0 340

Pszichológus, pedagógus, felsőfokú angol nyelvvizsgával 12 éves tapasztalattal angol tanítást, korrepetálást vállal. IX. kerület, de megbeszélés szerint házhoz is megyek. 
Balogh Ágnes 
70-546-50-18

Corben78 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 339

Szia Nazsola,

 

Melyik kerületben vagy, házhoz kéne menni vagy Te jönnél?

 

 

 

Angoltanár a XI. kerületben!            

 

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszéd centrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen! Az órák 60 és 90 percesek is lehetnek.

 

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korrepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

 

Tel: 70/ 266 4196      email:pl.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

 

Üdvözlettel,

Kata              

Előzmény: Nazsola (338)
Nazsola Creative Commons License 2015.03.19 0 0 338

Szia Dia!

 

Én angoltanárt keresek épp, vállalsz órákat kezdő szinten? 

Előzmény: D_i_a (336)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.18 0 0 337

Angol nyelvvizsgát, de gyorsan?

 

Diplomás angol nyelvtanár, az Euroexam szóbeli nyelvvizsgáztatója vagyok.

 

Általános vagy üzleti nyelvvizsgára felkészítő páros vagy egyéni órákat, 

szóbeli próbanyelvvizsgákat vállalok.

 

Célirányosan tudok segíteni a felkészülésben,

hogy a ráfordított energia hatékonyan emelje a teljesítményt. 

 

Egyénre szabott tanácsokat kapsz a fejlesztendő területekről,

megerősítéseket az erősségeidről,

valamint részletesen megismerheted a vizsgafolyamatot,

így magabiztosabban tudod kihozni magadból a legtöbbet. 

 

 

Az Attila úton az I. kerületben találsz.

 

Szekeres Gyula
diplomás angol nyelvtanár
nyelvvizsgáztató
30 417 1467
szekeresgyula@freemail.hu

D_i_a Creative Commons License 2015.03.05 0 0 336

Szia!

 

Szeretnék érdeklődni, hogy aktuális-e még ez a munka? Jelenleg az ELTE-n tanulok angol szakon, tanár szeretnék lenni. Szívesen tartanék beszélgetős órákat.

 

Várom válaszod! :)

 

Dia

 

Előzmény: similis (307)
lanygyos Creative Commons License 2015.02.24 0 0 335

Sziasztok!

Debrecenben az Újkertben keresek 4-es unokám mellé angolnyelvből egyetemista korrepetálót.Havi kettő (2) alkalommal.Iskolai szinten kezdte még el.E-mail cim: portobello@digikabel.hu   Levél után telefonon egyeztetünk.Lelkiismeretes legyen.Kösz'

Qnib Creative Commons License 2015.02.23 0 0 334

ANGOL TANÍTÁST (+ÜZLETI ANGOL) vállalok mindenkinek, minden szinten és TÖRTÉNELEMTANÍTÁST vállalok középiskolásoknak!

Ötéves tanítási tapasztalattal rendelkező magántanárként és a Budapesti Corvinus Egyetem volt demonstrátoraként számos (gyakran problémás) diákot segítettem nyelvvizsgák, pótvizsgák, zárthelyi vizsgák és egyéb számonkérések sikeres teljesítésében.

Fiatal korom és személyes érintettségem miatt tisztában vagyok az iskolák, egyetemek és nyelvvizsga-központok által támasztott követelményekkel.
Az angolt illetően professzionális nyelvhasználó (C2-es szint, IELTS 8.5), történelmet tekintve pedig OKTV-helyezett és egykori iskolaelső vagyok.

Óráim interaktívak és oldottak, mert csak nyugalomban és jókedvűen lehet tanulni :-) Oktatási segédanyagot ajánlani és/vagy biztosítani is tudok. Budapest nagy részén felár nélkül házhoz megyek.

Kérlek, ha érdekel a dolog, írj üzenetet az alábbi e-mail címre: kbence01[kukac]gmail.com

 

HD Újpest Creative Commons License 2015.02.13 0 0 333

Az újpesti HELEN DORON EARLY ENGLISH nyelviskola

Nyelvtanárt (angol) keres IV. kerületi munkahelyére.

 

Feladat:

-nyelvtanár teljes vagy óraadói munkakörben

 

Elvárás:

-kiváló angol nyelvtudás

-pedagógusi végzettség vagy végzős hallgatói jogviszony

-önálló munkavégzésre való képesség

-gyermekek szeretete, elhivatottság

-nyitottság, jó beszédkészség

 

Előny:

-kreativitás

-drámapedagógiai ismeretek

-jó szervezőképesség

-stressztűrő képesség

 

Juttatás:

-kiemelt bérezés/bejelentett jogviszony/alkalmi munkavállalás

-béren kívüli juttatások

-kiváló kollégák

-rugalmas munkaidő

-továbbképzési lehetőségek

-tanári segédeszközök, kézikönyvek

 

Jelentkezési határidő: 2015. február 15.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a smileworld.kft@gmail.com e-mailcímen várjuk vagy személyesen lehet jelentkezni a 30/246-4386-os telefonszámon!

 

 

 

Helen Doron Nyelviskola - Újpest

 

Ildi angol Creative Commons License 2015.02.09 0 0 332

Sok éves tapasztalattal rendelkezem angol tanítás területén. Korrepetálok általános és középiskolásokat, valamint felkészítést vállalok közép és emelt szintű érettségire, illetve közép és felsőfokú, szakmai (üzleti, idegenforgalmi) nyelvvizsgákra. Rengeteg segédanyaggal, teszttel, könyvvel rendelkezem a sikeres felkészülés érdekében. Várom bárki jelentkezését, akinek a fentiek bármelyikére szüksége lehet. 

vildi6@gmail.com, 06 20 327 3180

https://www.facebook.com/angolmatekoktatas

Balogh Ágnes Creative Commons License 2015.02.08 0 0 331

Pszichológus, pedagógus, felsőfokú angol nyelvvizsgával 12 éves tapasztalattal angol tanítást, korrepetálást vállal. IX. kerület, de megbeszélés szerint házhoz is megyek.
Balogh Ágnes
70-546-50-18

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.23 0 0 330

Egyénre szabott megoldásokkal az angol nyelvvizsgáért

 

Még nem sikerült megszerezned az angol nyelvvizsgádat?
Nem érted, hol vannak hiányosságaid?
Valamelyik készséged fejlesztésre szorul, de azt sem tudod, hol állj neki?

 

Szeretettel várlak megoldásfókuszú óráimon.

Az egyéni sajátosságokat figyelembe véve, az erősségekre koncentrálva

kísérlek végig azon a lehető legrövidebb úton, ami az angol nyelvvizsga megszerzéséhez vezet,

legyen szó általános vagy üzleti vizsgáról, közép- vagy felsőfokon. 

 

Az Attila úton az I. kerületben találsz.

 

Szekeres Gyula
diplomás angol nyelvtanár
nyelvvizsgáztató
30 417 1467
szekeresgyula@freemail.hu

jcone1986 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 329

Sziasztok!

 

Angol szóbeli felkészítést vállalok, nyelvvizsgára, érettségire, középsulis felvire stb, akár Skype-on keresztül is.

Ezek mellett természetesen az írásbeliségben is tudok segíteni, és így tovább, amire igény van.

 

Hely szerint Budapesten vagyok mindennap, és H-P 5ig dolgozom szóval utána tudnánk megoldani, Skype-on is emiatt este fele, hétvégén viszont "bármikor", szóval az már rugalmasabb.
Napok szintjén Hétfőn, Szerdán, Szombat or Vasárnap érek rá, a hétvégi napok Skype-osak, de igény, és elérhetőségtől függően lehet ezeken a napokon is személyesen.

Nyelvi szinten, és az oktatásban egyaránt, a gyakorlatiasabb, valós élet orientált oktatást preferálom, mivel jó magam is gyakorlatban edzett vagyok, annál az oknál fogva, hogy egy jókor-jó helyen elv által egészen kis koromban kerültem kapcsolatba az angollal emiatt nagyon ösztönös számomra, olyan mint egy második anyanyelv, szóval hál az égnek nem a könyvek edzettek. :)

Tehát abszolút jártas vagyok a gyakorlati, komolyabb társalgásban is ha erre van igény (orvos, ügyintézés, tárgyalás, szaknyelvek stb), de természetesen örömmel oktatok az alapoktól is "Hi, my name is..." , és így tovább. :)

2500 ft / másfél-2 óra tarifával szoktam csinálni.

 

E mellett Japán oktatást is vállalok az alapoktól N1-ig,

Akinek erre lenne igénye szintén jelentkezzen nálam bátran.


Üdv,
Szalay Péter

 

Elérhetőségeim:

johncdenton@gmail.com

+36204260161

foglaltnév001 Creative Commons License 2015.01.20 0 0 328

Sziasztok!:)
Angol tanárt keresek,aki a New English File tematikájára tud oktatni és ismeri is a könyvet! 
Nyelvvizsgára való felkészítő személyt keresek, aki türelmes és fiatalos. Szeretném, ha az illető sok feladattal és példával segítene megértetni az angol nyelvet számomra! :) 

 

szisza93@freemail.hu

loridmd Creative Commons License 2015.01.17 0 0 327

Sziasztok! 

 

Angol tanár keresek! :) Budapesten a Blaha környékén. Mindenképpen tanárnőt szeretnék. :)  Nyelvvizsgára szeretnék felkészülni, de az alapoktól. 

Elérhetőségem: tixicicc@freemail.hu 

 

Előre is köszönöm a segítséget! 

 

feketeedit Creative Commons License 2015.01.14 0 0 326

Sziasztok!

Angol tanárt keresek 12 éves gyerekem tanítására, házhoz kéne jönni, (Újpest). A gyerek 3 éve tanul angolt, de sajnos az iskolai tanítás nem elégséges. Júniusban országos szintfelmérő lesz, amire szeretném, ha valaki fel tudná készíteni, át venni a napi iskolai angol órákon felvett anyagot.

1500 Ft./ 45 perces óradíjat tudnék fizetni.

Ajánlatokat a feketeedit75@gmail.com, illetve 06-30-951-3746 tel. számra várok, illetve ide.

 

Corben78 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 325

Szia Orsi,

 

Aktuális még?

 

Röviden magamról:

 

Angoltanár XI. kerületben és a szomszéd kerületekben is!!               

 

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszédcentrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen vagy nálad is lehet, szükség esetén! Az órák 60 és 90 percesek lehetnek.

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

 

Tel: 70/ 266 4196      email:pl.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

 

Üdvözlettel,

Kata              

Előzmény: Sziklai Orsi (323)
Farkas Band Creative Commons License 2015.01.12 0 0 324

Sziasztok!

 

Zenekarom külföldi  közvetítéséhez keressek Angol nyelvtudással rendelkező megbízható személyt.

 

Elérhetőség/ farkass1989@gmail.com

Sziklai Orsi Creative Commons License 2015.01.09 0 0 323

Hello everyone!

 

I'm looking for an English teacher to help me improve my spoken and written English skills.

The main thing is that I have to take an advanced English language exam ASAP. I need the exam to get my university degree.

I'd prefer a native English teacher but Im not insisted to it.

I can pay 1500, 2000 HUF tops for a class.

Please contact me in email : sziklaiorsi@gmail.com

Clair Voyant Creative Commons License 2014.12.04 0 0 322

Budapest VIII. és XIX. kerület

 

Amennyiben angoltanárt keresel, hasznos lehetek számodra. 
Angol alkalmazott nyelvészet szakirányon végeztem, nyelviskolai és magántanítási tapasztalattal rendelkezem.

 

Amit kínálok:

  • korrepetálás,
  • szinten tartás,
  • nyelvvizsgára (alapfok, középfok, felsőfok), érettségire, állásinterjúra felkészítés,
  • külföldi munka / utazás miatt szükséges alapszintű angoltudás hatékony elsajátítása,
  • szóbeli kommunikáció,
  • íráskészség fejlesztése,
  • nyelvtani feladatok gyakorlása,
  • iskolai házi feladat megoldásában való segítség.

Elérsz a pzsofi86@gmail.com címen; beszéljük meg a részleteket. 

 

Üdvözlettel, 

Zsófi

Holl Jen Creative Commons License 2014.12.02 0 0 321

Üdvözletem, Jenő vagyok, angol tanár mesterszakos hallgató, vállalom angol nyelv oktatását, nyelvvizsgára felkészítést, korrepetálást,szint fenntartást alap-, közép- szinten. Szombathelyi vagyok, ezért skype-on tudnék segíteni.

Előzmény: Lobo feroz (317)
Corben78 Creative Commons License 2014.11.29 0 0 320

Szia,

 

Aktuális még? Kérlek írj emailt, hogy megtudjuk beszélni a részleteket.

 

Belvárosban hol kellene órát tartani és mikor lenne jó?

Skype-on is tudok órát adni.

 

 

Egy kis bemutatkozás, röviden:

 

Angoltanár XI. kerületben és a szomszéd kerületekben is!!               

 

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszédcentrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen vagy nálad is lehet, szükség esetén! Az órák 60 és 90 percesek lehetnek.

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

 

Tel: 70/ 266 4196      email:pl.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

 

Üdvözlettel,

Kata              

Előzmény: Lobo feroz (317)
ngyniki Creative Commons License 2014.11.29 0 0 319

Szia, aktuális még? :)

Előzmény: Lobo feroz (317)
ngyniki Creative Commons License 2014.11.29 0 0 318

Sziasztok! Niki vagyok, angol szakos hallgató, vállalom angol nyelv oktatását, nyelvvizsgára felkészítést, korrepetálást,szint fenntartást alap-, közép- és felsőfokú szinten
Kezdőknek, újrakezdőknek, középhaladóknak – kortól függetlenül,téli szünetben is!!
Óráimat igyekszem kreatívan felépíteni (rengeteg segédanyaggal rendelkezem) és a diák igényeihez igazítani. Dinamikus, vidám hangulatú órák híve vagyok.
Időpontot a lenti elérhetőségeken lehet egyeztetni.
Házhoz is megyek megbeszélés szerint (XVI ker, XIV ker főleg)
Ár: 1500Ft/ 45 perc.
telefonszámom: 0630-438-2747

email: englishlearningwithniki@gmail.com

 

Lobo feroz Creative Commons License 2014.11.28 0 0 317

Sziasztok! 

 

Angoltanárt ketesek 12 éves gyermekem mellé. Viszonylag jól tud már angolul, de van még mit fejleszteni. Cél a középfokú nyelvvizsga.

időpont: hétköznap délután 2 után bármelyik nap, vagy hétvégén. 

Helyileg a Belvárosban lakunk, de lehetnek Skypeon is az órák. 

Heti 1-2 alkalom jó lenne.

 

A másik személy én lennék. Írni, olvasni tudok jól, a hallás utáni szövegértésemmel sincs gond, csak néha jó lenne valakivel beszélni. Az angolt napi szinten használom. Havi 1-2 órára gondoltam. 

Nem együtt tanulnánk! 

android646 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 316

Sziasztok! Sokszori nyelviskolai próbálkozás után magántanárt keresek angol nyelvoktatásra Debrecenben. Olyan tanárt, de akár egyetemistát keresek, akivel gyakorolhatnám a szóbeli kommunikációt. Email címem: android646@freemail.hu. Előre is köszönöm! Üdvözlettel: Misi

Corben78 Creative Commons License 2014.11.17 0 0 315

Szia P(anna)!

 

Írtam Neked e-mailt, tudnálak vállalni. Már a héten is találkozhatnánk egy első, ingyenes próbaórára.

 

 

Várom mielőbbi válaszod!

 

Üdvözlettel,

Kata

Előzmény: Törölt nick (314)
szinyos Creative Commons License 2014.11.08 0 0 313

Angoltanítás Skypon is, 7 év külföldi élet tapasztalatával.

Ha érdekel Skype: sislard

je18 Creative Commons License 2014.11.01 0 0 312

Sziasztok! Angol nyelvoktatást, korrepetálást, nyelvvizsga felkészítést vállalok Budapesten! Minden korosztály számára, kezdőtől középfokig! 25 éves, egyetemet végzett lány vagyok, felsőfokú nyelvvizsgával.

Ha érthető, türelmes magyarázatot és jó hangulatú órákat szeretnétek, keressetek bizalommal! :)

e-mail: angolneked2014@gmail.com

angolrr Creative Commons License 2014.10.15 0 0 311

Sziasztok!

 

Cambridge ESOL felsőfokú angol nyelvvizsgával és angliai nyelvi tapasztalattal rendelkezem. Ötödik éve készítek fel angol nyelvvizsgára, és vállalok beszédkészség-fejlesztést. Továbbra is várok szeretettel minden angolul tanulni vágyót Budapesten jó hangulatú, hatékony óráimra! :)

 

Ár: 1500.-/45 perc
Érdeklődni lehet: 0620 327 3820 ill. angoloktatas@hotmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!