Keresés

Részletes keresés

Vajk Creative Commons License 2000.01.23 0 0 1
Filburt,
Attol a szemuvegtol a latasod nem javul, illetve akkor, amikro nezel, elesebben latsz, de gyogyulas nem erheto el vele. Probald ki otthon: egy kartonlapot szurj ki es meglatod, ha a lukon at nezel,akkor elesebbek lesznek a targyak. Amugy eppen ezert hunyorog sok rovidlato, hog igy elesitse a latasat.
Előzmény: Filburt (-)
Csokis2 Creative Commons License 2000.01.23 0 0 0
En mar evek ota nem hordok \0-0/-et, de emlekem meg vannak rola.
Előzmény: Filburt (-)
Filburt Creative Commons License 2000.01.23 0 0 topiknyitó
Hali!

Négyszemű vagyok és lassan lecserélném az előtét optikát. Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ki milyen extrákat (UV szűrés, színes üveg, stb.) rakat a szemüvegére, illetve egyáltalán milyen extrák vannak és mit érdemes használni. Ja és az sem mindegy, hogy milyen keretet érdemes szerintetek lőni. Eddig esküdtem a "semmi extra csak bírja a strapát" típusúakra, de hátha tudtok még jobbat. B-)

A cég ahol dolgozom ugyanis beszáll a költség egy részével, úgyhogy most valami tuningolt cuccot szeretnék.

A másik kérdésem ez lenne: a tv- és kamushopping nagyon nyomat egy bizonyos szemüveget, amin kis lukak vannak, illetve egy másikat, amin egy állítható méretű luk van középen. Ezekről mit tudtok? Van aki ilyet hord és javul tőle a látása? Részemről elég szkeptikus vagyok a kérdésben. De hátha tévedek!

Na várom a véleményeket!

Filburt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!