Keresés

Részletes keresés

an Dante Creative Commons License 2000.06.14 0 0 78
Gicaaaaa, merre mész hazaaa?????
Gica Creative Commons License 2000.06.14 0 0 76
Erre a melegre való tekintettel se tegnap, se ma nem viselek bugyit. Ráadásul ma iszonyatosan rövid ruhát aggattam magamra (magamra ált. nem jellemzően), így meglehetősen érdekes mozgásom van.
Előzmény: an Dante (69)
an Dante Creative Commons License 2000.06.14 0 0 75
Bea

Hogy adjek egy okos tippet, ha legkozelebb olyan moziba mesz bugyi nelkul ahol a PLAFON tukros, veletlenul se allj fejen, kezen, stb...
:))

Scorpio Creative Commons License 2000.06.14 0 0 74
Sziasztok!
Hát én itt csak irigykedek mert az eddigi partnereim nem voltak hajlandóak bugyi nélkül kimozdulni az utcára.Sőt a jelenlegi barátnőm
abban is alszik. Ráadásul az utcán sem sikerült
még elkapnom egy ilyen látványt. Vagy csak rossz helyen járok? Pedig Budapesten elég sok nő él.
Hol vannak akkor az olyan lányok mint Bea,Zsu, Trish vagy Gica? Talány. Én egyébként már előfordultam néha alsónaci nélkül és egész kellemes volt.
Sumo Creative Commons License 2000.06.14 0 0 73
nezzuk meg egyutt!:)

jezus anyam, ha belegondolok, hogy ket ilyen novel egyszerre...;)

Előzmény: Trish (72)
Trish Creative Commons License 2000.06.14 0 0 72
Hát Beáéra talán még én is kíváncsi lennék...
Sumo Creative Commons License 2000.06.14 0 0 71
bea affene, hogy en pont ilyenkor nem tudok moziba menni!! :)
Előzmény: Bea_Bare (70)
Bea_Bare Creative Commons License 2000.06.14 0 0 70
Megjartam a 7vegen a bugyitlansagommal! A mozi padlojat tukor csempekkel boritottak, raadasul erre 5 percnyi tenferges utan ebredtem ra. Azt hiszem ez lehet a leskelodok torzshelye. Csak annyi vigaszom lehet, hogy azert eleg EXTRA latvanyt nyujthattam!
an Dante Creative Commons License 2000.06.13 0 0 69
Gica

És ha szabad kérdeznem, milyen a jelenlegi toaletted ebben a vonatkozásban?

Gica Creative Commons License 2000.06.13 0 0 68
Nem is vártam igazából megerősítést... :-)
Előzmény: an Dante (67)
an Dante Creative Commons License 2000.06.13 0 0 67
Gica

Hát ezt ugye nem tudnám szerénytelenség nélkül megerősíteni...
:))

Gica Creative Commons License 2000.06.13 0 0 66
Nagyon ott lehetsz a szeren: Fél másodperc alatt már tisztában vagy a fehérnemű hiányával... Bravó! :-)
Előzmény: an Dante (65)
an Dante Creative Commons License 2000.06.13 0 0 65
Zsu, Gica

Jelentem, a krakkoi lanyok is hasonloan gondolkodnak, neha vesznek bugyit neha meg nem. Ez utobbi onnan derul ki hogy neha veletlenul megis belatni ala, neha meg direkt kacerkodnak az emberrel es felvillantjak egy fel masodpercre.

Meg kell orulni, milyen klassz ez a nyar...

Gica Creative Commons License 2000.06.13 0 0 64
Ezt pontosan úgy kell érteni... ;-)
Vezetés közben pl. baromira zavarna, ha nem lenne rajtam bugyi, de bent már izgató dolog.
Arra persze figyelek, hogy ha rövidebb szoknya van rajtom, akkor ne hajoljak le a földig, ha esetleg pásztázó férfiszemek is lehetnek a közelben. Mindent azért mégse!!!
Előzmény: gab28 (63)
gab28 Creative Commons License 2000.06.13 0 0 63
Húúú ez izgalmas!
Bugyival is vagy a nélküle.
Egyébként ezt úgy kell érteni, munkahelyedre még abban mész és ott veszed le? Nem húzós ha miniben vagy pl?
Előzmény: Gica (57)
zsu73 Creative Commons License 2000.06.13 0 0 62
csereszabatos? o:-)

no comment..

Előzmény: Chipet (61)
Chipet Creative Commons License 2000.06.09 0 0 61
zsu kedves,
Passzol az, ne aggodj... Csereszabatos ! (-:

Ch.

P.s.: Hu, az a smiley ott a vegen... (-;

Előzmény: zsu73 (60)
zsu73 Creative Commons License 2000.06.09 0 0 60
kedves anDante:-))
hat eppen erröl van szo....vele vagy nelküle..(majdnem) mindegy...hiszen a boldogsag fele a lepcsöket veheted parosaval vagy egyesevel is...ki ahogy szereti...a lenyeg, hogy a kulcs passzoljon a zarba..
o:-)))
Előzmény: an Dante (59)
an Dante Creative Commons License 2000.06.07 0 0 59
zsu

Ettol gyonyouru az egesz. Amikor az ember lassan benyul a szoknya ala vagy eppen elkezdi lehuzni azt, vernyomas felmegy, pulzus megugrik, hogy vajon van-e bugy vagy nincs. Ha nincs, az a boldogsag, ha van, az tovabbi nagyszeru jatek.
Hat nem szep az elet?

zsu73 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 58
en is azok köze tartozom, akik szivesen nem vesznek fel bugyit egy-egy olyan estere..moziba. stb....
szamomra ez olyan elöjatek fele....hiszen lentebb sokan emlitettek, hogy milyen izgi is az..
o:-)))
de most kepzeljetek el.. hogy ez lenne a "standard es normalis" hogy nem hordanak az emberek bugyit/gatyat.....mennyire ki lennenk ehezve akkor valami kis csipkes ruhadarabert..hogy eltakarja...hogy le lehessen venni..hogy felre lehessen huzni...(hogy ne legyünk betegek..O:-))
Előzmény: Gica (57)
Gica Creative Commons License 2000.06.07 0 0 57
Velem is előfordult már, hogy nem vettem bugyit a ruhám, vagy a szoknyám alá. Ez velem kizárólag nyáron történhet meg, amikor is 1000-rel forr a vérem. Ezen "hiányosság" miatt bekövetkező legkedvesebb élményem, jópár évvel ezelőttre datálható, amikor is forró nyári éjszakán a Népliget egy félreeső padján találtuk magunkat. :-)
Persze máskor is volt már rá példa, hogy fehérnemű nélkül mászkáltam. Mostanában pl. a munkahelyemen is megszabadulok a bugyimtól. Fantasztikus érzés tud lenni.
Viszont igazat adok ( o Y o )-nak, aki szerint: "a bugyi annyira izgato dolog, hogy nem erdemes nem hordani!!". Én sokkal kívánatosabbnak érzem magam bugyiban, melltartóban, harisnyatartóban és combfixben.
raistlin Creative Commons License 2000.06.05 0 0 56
OK, mikor jársz a Győri-kapu környékén? 8-)))

Raist
P.S. Na, ne tessék olyan komolyan venni!

Előzmény: kgb11 (55)
kgb11 Creative Commons License 2000.06.05 0 0 55
Szia Evil!

Nyugi nálunk is a az a helyzet itt Miskolcon, hogy zömében farmeros csajokat látni. Egy párszor előfordult, hogy - meglátásaim szerint - lányok nem vettek egy-egy vékonyabb nadrág (vagy laxtex) alá bugyit, de nem tudtam egyértelműen megállapítani ennek az ellenkezőjét. Pedig ha valaha találkoznék egy bugyi nélküli csajjal ... napokig lenne mire verni.

Előzmény: Evil Sunz (52)
kgb11 Creative Commons License 2000.06.05 0 0 54
Szia!

Te is a legjobbkor hagyod abba!

Előzmény: levin99 (53)
levin99 Creative Commons License 2000.06.05 0 0 53
Evil

Hát ez itten a magyar királyi székes főváros, ahol hihetetlen dolgok történnek, például most velem a hét végén, apám... Ha lesz időm majd elmesélem, most sajna mennem kell.

Csá

Evil Sunz Creative Commons License 2000.06.03 0 0 52
levin

Te merre lax emberem, mert esküszöm odaköltözök. Itt nálunk lehet hogy a lányok nem vesznek fel bugyit, de ahogy észrevettem sajnos szoknyát sem. Mostanság télen-nyáron farmerban vagy más hosszúszűrú nadrágban mozognak az uccán!:( Mert részemről nem a bugyi hiánya vagy megléte a szomorú hanem az hogy azon felül nem tudnak öltözködni sokan.
Egy esetben fordult0 elő velem hogy nem volt lányon bugyi a ruha alatt és ezt érzékeltem. Ez a volt barátnőmmel fodult elő mikor bulizni mentünk volna. De féluton jobb ötlete akadt, és egy park padján kötöttünk ki. Namost a miniszoknya alá nem nehéz bejutni ugye.....:)))

Előzmény: levin99 (50)
KoporShow Creative Commons License 2000.06.02 0 0 51
Rengetek csinos fiatal lanyt lehet manapsag bugyi nelkul latni.

Pl. a strandon...

levin99 Creative Commons License 2000.06.02 0 0 50
kgb 11!

Hogy megvígasztaljalak, 2 dolgot tudok mondani.
Gyakran rábeszélem a barátnőmet hogy ne vegyen bugyit szoknya alá (de ezt csak nyáron hagyja)így egészen biztos, hogy legalább 1 nő előfordul a városban bugyi nélkül.
A másik: a múltkor bringáztam a parkban, nagyon jó idő volt, mindenhol emberek heverésztek, napoztak, olvastak, stb. Véletlenül (tényleg!) befigyeltem egy miniszoknya alá, és bizony maga a muff nézett velem szemközt. Majd' leesetem.
Azóta hiszek abban, hogy ez másnak is eszébe juthat, és figyelem a lányokat ilyen szempontból is.
Higgyél a bugyi nélküli lányokban, szebb lesz az életed!

kgb11 Creative Commons License 2000.06.02 0 0 49
Kíváncsi voltam, hogy a múltkori reagálásomra hány válasz érkezett. Sajnos konstatálnom kellett, hogy egy sem. Pedig akárhogy is nézem, nyár van és bizony ilyenkor én is sokat forgatom a fejem a lányok után, hátha látok valakit aki nem visel bugyit (eddig sajnos olyanokkal találkoztam akiken vagy volt, vagy nem 100%, hogy nem volt). Pár fotó jól jönne ezen a téren. A címeimet lássátok lejjebb!
kgb11 Creative Commons License 2000.05.30 0 0 48
Nos idáig csak mások hozzászólásaira reagáltam, következzék az én véleményem.
A bugyi (vagy alsónadrág) hordása vagy nemhordása abszolút befolyásolja, hogy milyen nadrág vagy szoknya van az emberen. A lenge, átlátszó nyári ruhák, minik, nadrágok alá igencsak gusztustalan ha valaki nem vesz alsóneműt. Igaz izgató (főleg ha a szél is munkálkodik), de szerintem ezek a ruhák megkövetelik, hogy valami felfogja az izzadságot. Farmer, short és vastagabb ruhák alá én sem hordok (a himbilimbinek is jobb). A menyasszonyom sajnos mindig hord (még éjszakára is vesz), ami miatt igencsak haragszok rá.
Aztán azt sem szabad elfelejteni, hogy hol kell megjelenni. Egy tárgyalásra, vagy munkavállalási interjúra minél nyalkábban kell kinézni és minél több ruhát kell magadra venni.
Ez csak az én magánvéleményem. Bővebben is tudnék írni a tapasztalataimról (mivel évekig tanítottam is (AZÉRT NEM VAGYOK PEDOFIL)), de azt inkább csak magánba osztanám meg az érdeklődőkkel. Címeim: kgb11@egon.gyaloglo.hu vagy kgb11@freemail.hu.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!