Keresés

Részletes keresés

izgaga Creative Commons License 2008.01.19 0 0 22
Erre utaltam:
Előzmény: izgaga (21)
izgaga Creative Commons License 2008.01.19 0 0 21
Szasztok!
Sajna, bizonytalan vagyok, trélerem nincs, hajóm parton, de onnan ahol van, csak úgy nem lehet trélerre tenni, tavasszal a hajón kéne egy csomó dogot csinálni (festés, új elektromos rendszer, szélvédő, c.ponyva), csak teljes ponyvám van, eső esetén vagy megállok vagy szarrá ázok, és ráadásul még kényelmes is vagyok, nehány évtizede nem voltam távol az ágyikómtól napokig. De majd még meggondoljuk 1000-szer ezt a dolgot.
Beer-ci: légyszíves küldd el nekem is.
üdv. mindenkinek: izgaga
Előzmény: Beer-ci (16)
doktor4 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 20
Hello Kitzoli ! De fogunk csak nem a hajodon söt ott is röhögünk ha átmegyünk de nem ahajod lessz a nevetség tárgya .igy jó !? üdv doktor4
Előzmény: Törölt nick (17)
HOOD Creative Commons License 2008.01.19 0 0 18

Beer-ci!

Nekem küldd el légyszi!

Köszi-)))

HOOD

Előzmény: Beer-ci (16)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.19 0 0 17
Van egy 6 lovas kis motorom, addig összeütök egy kis testet. (De nem fogtok röhögni?) Szóval jelentkezem, ha a céges dolgaim nem köpnek a levesbe,  ott leszek, ha másképp nem megy, akkor valahol csatlakozom.
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.19 0 0 16
Az épp friss lista az eddig jelentkezett résztvevőkről:


Doktor4
Hakapeci
Aladin
Matel
Ede
Hood
Pittypalkó
Zodiac ?
Beerci
Bindera
ati888

Akiknem topikosok:
Emil bá
Attila


Bizonytalan még: Izgaga, GPS

Akik nem reagáltak még pl :Szőrmók,Zhajó,Benispetya, Sügér, stb.stb..

Letöltöttem a Tisza túratérképeit, folyami kilóméter szerinti osztásban Tokajtól Szegedig. Ha valakinek kell írjon, elküldöm.
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.18 0 0 14
A másik topikon is írtam: Kivételesen nem lesz gond a papírokkal.
Előzmény: Törölt nick (13)
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.18 0 0 12
Figyu. Nem baj ha nem lesz kész a hajód. Eddig ha jól számolom 20 férőhely van.
De vannak olyanok akiknek van hajójuk de nincs motorjuk, és fordítva. Így lesz megoldás sok.

A Tisza szeszélyes mindig. A túra egyetlen kritériuma az épp adott vízállás lesz. Reméljük nem lesz még egy 2006.
Előzmény: ati888 (11)
ati888 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 11
Hi

Ha lesz addigra új csónak én is elmegyek ha úgy alakul. Én Tokajban vagyok "otthon" csak attól félek, hogy a Tisza május elején még elég szeszélyes. Reméljük nem lesz árvíz éppen.

ati
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.18 0 0 10
Szia! A teljesítménynek nincs szerepe, ugyanis a túrát csak napi 50-60 km megtételére tervezzük Ezt pedig a legkisebb motor is tudja, mert ez 10 km /óra
Nem száguldani szeretnénk, hanem élvezni a vizet, a tavaszt, a Tiszát, és jót bulizni.
Előzmény: Rotti10 (9)
Rotti10 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 9
  Érdeklödnék hogy mekkora motorokkal  indultok?? Mert ha a hajólevelet nemsikerül rendbe tennem akkor nekem  ""csak"" eggy 8-lovas Yamahám van tartalékban
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.18 0 0 8
Mindenkinek lesz hajója.
Van rá megoldás hogy két-három ember kapjon egyet, akiknek nincs.Persze ezt akarni is kell. Megtaláljuk a megoldást a motor nélküli testekre, és a hajólevél kérdésekre is.
Előzmény: Törölt nick (6)
doktor4 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 7
Hello Kitzoli !Mint már irtuk nem feltétel a saját hajo , de csak ugy lehet valamiböl hagyomány ha már az elsö is sikeres , ahhoz viszont sok résztvevö kell . üdv doktor4
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 6
Nagyon jó lenne, szívesen mennék, de sajnos addigra biztos nem lesz kész a hajóm. Remélem, hagyomány lesz belőle.
Előzmény: Beer-ci (-)
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.18 0 0 5
Látod, minden megoldható!
Van nekem is tartalék motorom egy Neptun. A doktor4 most doktorkodja. Azt is oda tudom adni ha nem lenne más.
Előzmény: Törölt nick (4)
doktor4 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 3
Jé egy uj topik!Nahát . üdv doktor4
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2
Üdvözöllek!
Légyszives azért nézz át néha a keleti csónakmotorors topikra, mert lesznek olyanok akik nem fognak ide írogatni, de esetenként fontos lehet az információ.
Én a magam részéről mindig átmásolom ide ami fontos.
Érezd jól magad köztünk!!
Beer-ci
Előzmény: bindera (0)
ede111 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 1
Ok. Ujra nem irom le a keleti topikban leirtakat,értelemszerüen ide vonatkoznak.
üdv,,,,,,,,,ede
Előzmény: Beer-ci (-)
bindera Creative Commons License 2008.01.17 0 0 0
0tt leszek:))
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.17 0 0 topiknyitó
Minden kedves motorcsónakost szeretettel meghívok az előre láthatólag május 1-től május 4.-ig tartó Tiszai túrára.

Ajánlom a topikot minden keletimotoros, valamint motorcsónakos topiktársnak, valamint mindenkinek aki szereti a Tiszát, szívén tarja annak életét, fejlődését.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!