Keresés

Részletes keresés

glad Creative Commons License 2006.04.04 0 0 86
A zajcsökkentést milyen progikkal végzitek?
Majdnem Creative Commons License 2006.04.01 0 0 85
fotózd le a személyidet kétoldalról, aztán küldd el, mit tojózól
Előzmény: Lamerka (84)
Lamerka Creative Commons License 2006.04.01 0 0 84
de akkor le is lehet fotózni ? mert akkor lefotózom
fleetmark Creative Commons License 2006.03.31 0 0 83
tőlem is kérték.. én a személyi igazolványt szkenneltem be mivel az útlevelem lejárt...
fisherhu Creative Commons License 2006.03.31 0 0 82
Én az útlevelet küldtem el fotón, bevált, csak most már fotózni kéne :D
Előzmény: Lamerka (79)
medveh Creative Commons License 2006.03.31 0 0 81
Jól van tökre félre értettem ;-)
Ha kérik akkor küldd, ez egy formaság.
Előzmény: Lamerka (79)
paller Creative Commons License 2006.03.31 0 0 80
En lefotoztam a jogsimat, jól lebutítottam 300x valahány pixelre, és azt.
Előzmény: Lamerka (79)
Lamerka Creative Commons License 2006.03.31 0 0 79
nem venni !!!!!! Eladni akarok , de akkor ezek szerint okmányt kell küldeni , de mégis milyet ? "Majdnem : te mit küldtél ? és azután elfogadták a regedet ?"
fleetmark Creative Commons License 2006.03.31 0 0 78
köszönöm ,hogy rápillantottál a képekre. az adobe photoshop a kisujjamban van szóval ha zajszűrés vagy bármi olyan dologról van szó ami szebbé,jobbá tehet egy képet az nálam gyerekjáték .. feltéve HA ezt a weboldalak nem bánják. Amúgy sincs valóban gyönyörű kép utómunka nélkül (ha születik is olyan arra csekély az esély)
a shutterstocknál próbálkozom. hátha :)
Előzmény: medveh (77)
medveh Creative Commons License 2006.03.31 0 0 77
Van itt egy két nagyon szép, a biciklis kontűrös fotók kiváló stock fotók lesznek véleményem szerint. Valamint a tüzijátékos, a forgalmas és még sorolhatnám, szinte minden második képed a blogból. Szerintem szép reményekkel indulhatsz neki, persze attól is függően hogy hogyan néznek ki eredetiben vagy legalább 2-3 megapixelre összenyomva, megeshet hogy úgy zajosak és le kell szűrni, vagy épp valamelyik elbírálónak rossz napja volt és nem tetszik neki, ezeken nem kell fennakadni, az első nekifutást ajánlom a legjobbak válogatásával, hogy nehogy visszadobjanak, mert az kellemetlen. Szóval szerintem vágj bele, meglátod megszereted! Sok sikert!
Előzmény: fleetmark (76)
fleetmark Creative Commons License 2006.03.30 0 0 76
nagyon szép képeket láttam itt a fórumlakók feltöltött képei között már akire rátaláltam... , gratulálok a fotósok munkáihoz. fontolgatom mostanában én is a regisztrálást 1-2 helyre, hátha egy kis pénz is csorog a kasszába. szerintetek labdába rughatok? egy félig meddig elhanyagolt fotoblogom: klikk
Majdnem Creative Commons License 2006.03.30 0 0 75
tőlem is elkérték a személyi okmányok fényképét ...  a visszaélések megelőzése érdekében ... elküldtem
medveh Creative Commons License 2006.03.30 0 0 74
Szóval ha jól értem te vásárolni szeretnél képeket, ezesetben nem az általunk használt submit.shuttertock.com oldalon kell regisztrálj, mert itt a fotósok regisztrálnak, hanem a www.shutterstock.com-on a Subscriber login feliratu szurke kocka belsejében a Create an account! linkre kattintva.
Előzmény: Lamerka (73)
Lamerka Creative Commons License 2006.03.30 0 0 73
hát igen ez egy kicsit necces ...
de valaki nem regelt mostanában vagyis én pontosabban 2-3 napja regeltem , (ez az amikor feltöltöm a képeket és ha megfelel akkor ha valaki letölti akkor fizetnek érte tehát nem a vásárló oldala a dolognak hanem az eladó oldala) mert nekem amikor a reget befejeztem akkor ezt dobta ki :(
medveh Creative Commons License 2006.03.30 0 0 72
Nézd Lamerka én azt mondom küldd el nekik az egyik igazolványod (személyi, jogosítvány, útlevél) szkennelt másolatát és akkor igazolod, hogy nem akarsz csalni, ha mindenképpen ezt akarják. Szerintem nem fognak visszaélni vele, aztán ha tartasz tőle akkor meg ne küldd...
Előzmény: Lamerka (71)
Lamerka Creative Commons License 2006.03.30 0 0 71
regelés = regisztrálás
Előzmény: d12 (68)
medveh Creative Commons License 2006.03.30 0 0 70
Érdekes, sejtelmem sincs mi lehet ez, de valami csalást akarhatnak megelőzni, úgy néz ki, valaki visszaélhetett mások személyi jogaivall, tőlem még nem kértek ilyet eddig.
Előzmény: d12 (68)
toilet Creative Commons License 2006.03.30 0 0 69
...Igazad van,a jégbarlang az enyém és valóban a fórum ösztönzött arra,hogy belevágjak ebbe a kis kalandba.Talán több is lesz belőle később.Kösz mindenkinek!:)
Előzmény: medveh (48)
d12 Creative Commons License 2006.03.30 0 0 68
Igen ott és iStockphot-nál is de mi az a regelés?
Előzmény: Lamerka (67)
Lamerka Creative Commons License 2006.03.30 0 0 67
köszi !

Hát akkor nem értem mert ezt az egyik képügynökség kéri a regelés után !
Pontosabban a shutterstock.com...
mit kérhet ?
d12 Creative Commons License 2006.03.30 0 0 66
Valamilyen igazolványodnak(jogosítvány,útlevél stb)bescennelt változatát kell elküldeni,azert ,hogy "a csalásokat elkerüljék".Egyébbként tudom ajánlani:http://www.metamorpho.hu/ -oldalt,sokat segíthet.
Előzmény: Lamerka (65)
Lamerka Creative Commons License 2006.03.30 0 0 65
valaki segtene mit akarna ez jelenteni ?
In order to prevent fraud, we need to receive a copy of a government issued ID (passport, drivers license, ID). Please scan it in and upload it now as a JPEG, TIF, or PDF image:
köszönöm !
medveh Creative Commons License 2006.03.30 0 0 64
Hát gratulálok, szép arzenál, nekem 350D vázam van és hozzá két másod osztályú Sigma obi, ebbe csak az a jó hogy viszonylag olcsó volt :-)
Előzmény: paller (63)
paller Creative Commons License 2006.03.29 0 0 63
Köszi a segítséget.

Canon EOS10D, 400/5.6 L USM, 70-200/4 L USM, 18-50/2.8 EX, Metz 54MZ3

Nagyjából ez az alapja a felszerelésnek, meg egy nagycsomó apró szirszar! :o)

ZS
Előzmény: medveh (58)
medveh Creative Commons License 2006.03.29 0 0 62
Igazad lehet, de ha jobbat tudsz alkotni az átlagnál akkor fogsz tudni eladni, nemrég olvastam egy öreg fotós véleményét aki szerint már minden téma ki van merítve a stock fotózásban, de biztos vagyok benne hogy minőségi képekből még mindíg lehet sikereket elérni.
Előzmény: posthero (61)
posthero Creative Commons License 2006.03.29 0 0 61

keress rá az oldalon és rögtön kiderül. egyébként rengeteg vonatos van. mindenféle megközelítésből.

Előzmény: vöri_ae (59)
medveh Creative Commons License 2006.03.29 0 0 60
Nagyon érdekes kérdés, szerintem abszolút van én is tervezgettem már egy vonatos szériát, viszont nem vagyok benne biztos hogy ebbe a környezetbe megfelelő, én a természetben elkapott vonatos fotókra gondoltam, de megpróbálhatod ezt is, ha átmegy az elbíráláson akkor nem lesz gond, biztosan eladsz belőle egy párat, az állomásosban álló vonatot tartom e legpiacképesebbnek ezek közül.
Előzmény: vöri_ae (59)
vöri_ae Creative Commons License 2006.03.29 0 0 59
Szerintetek van kereslet vonatos fotókra? :))

medveh Creative Commons License 2006.03.29 0 0 58
Amúgy érdekelne milyen szerkóval fotózol? (gép meg a többi...)
Előzmény: paller (53)
medveh Creative Commons License 2006.03.29 0 0 57
Tényleg nagyon jók a képeid, látszik hogy sokat tudsz a fotózásról és szereted a természetet, de ez sajnos nem éppen az a piac ahol ezt veszik, mint már mondtam üzleti és kommunikációs témában érdemes gondolkozni, vagy az éppen aktuális közelgő ünnep témájú képekben és ezt a kulcsszavazásnál is figyelembe kell venni. Ajánlom a kulcsszó top 100-at, sokat tud lendíteni az eladásokon egy egy jó kulcsszó, és érdemes a lehetőségekhez mérten a megengedett 50 kulcsszavat használni. Szóval a lehető legtöbbet, nehogy már ezen múljanak az eladások...
Előzmény: paller (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!