Keresés

Részletes keresés

hakapeci Creative Commons License 2008.01.21 0 0 45
jeanneau, bayliner, quicksilver ,sunflower, na meg a 470-es, aztán a bocimoci meg ede gépi meghajtású kézsége--haka
Előzmény: hakapeci (44)
hakapeci Creative Commons License 2008.01.21 0 0 44
hali akkor igazodva a jellemzésemhez lehet hogy visszük a teljes flottát?--haka
Előzmény: pityy palko (42)
pityy palko Creative Commons License 2008.01.21 0 0 43

Egyetértek(tünk), jóváhagyjuk !!!!!!! ede111 capt:)

 

Az a capt. csak a tengerre jó, mert folyóra aztán egy szál papirod sincs ám! :-))

Szóval sokat alakulnak itt a dolgok májusig, de menni kő! :-)

Előzmény: ede111 (41)
pityy palko Creative Commons License 2008.01.21 0 0 42

Az a véleményem, hogy Te egy Arany .........Ember vagy! Mikor elmondtam az asszonynak a május elsejei terveket azt mondta, hogy a Tisza az nem tenger és szívesen jönne Ő is. Erre a gyerek szintén, sőt egy barátja is velünk tartana. Február elején ede111 meglátogat bennünket, és az az érzésem, hogy az ő asszonya is jönni fog. A hosszú hétvége miatt, szerintem sokan fognak így dönteni.

(..........=Hörcsög) :-))))))

Előzmény: hakapeci (39)
ede111 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 41
Egyetértek(tünk), jóváhagyjuk !!!!!!! ede111 capt:)
Előzmény: hakapeci (39)
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.21 0 0 40
Üdvözlégy közöttünk!!!
Akkor Te legalább tapasztalt vagy! Sok szeretettel várunk! Még közel is vagy hozzánk.Tiszaugon sólyázni a szabadstrand mellett a Pegazus panzió csónakházából lehet. Korrekt, betonos, motoros. Igaz ha jó a vízállás a strandon is ki lehet venni a hajókat lábon, a part adottságai miatt.

Nem kikötés a keleti motor, sem a teljesítmény. Óránként 10 km-t szeretnénk megtenni, úgyhogy nem verseny lesz. Bőven beleférsz! Várunk!!
Előzmény: kutya56 (38)
hakapeci Creative Commons License 2008.01.21 0 0 39
még 1 gondolat ! ede meg a pityy na meg én szerintem elalszunk a hajóban, mi a véleményetek érintettek?--haka
kutya56 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 38
Szevasztok Urak !
Szevasz Beer-ci !

Régen nem szóltam hozzá, igaz korábban főleg a tengeri és a motorcsónak,csónakmotor topicban irogattam. A Tiszán a nejemmel több túrát is tettünk , amit korábban részletesen leírtam az említett topicban.
/ Vásárosnamény - Szarvas , Szarvas- Tiszafüred , Tiszafüred - Tokaj- Sárospatak-Szlovákia és vissza stb /
A kis kabinos hajóm 3 évig volt a Kormorán kikötőben.
A hajó egy kis kabinos hajó: Cortina 480 Cab. Motor: 55-ös Selva.
Igaz nem keleti a motor , de járt már a Bodrogon Szlovákiában is.
A túrán szivesen részt vennék.
Kérdésem: Tiszugon hol van sólyapálya?
A hajóm jelenleg a trailerén , egy helyi magtárban.
Üdv: Zsolt a kishajós Szarvasról
mervipapa Creative Commons License 2008.01.21 0 0 37
Helló belló!!

Ha a zöld ár a héten tetőzik,akkor VÍZISÍVEL megyek ,Tatabányáról Ugra .
Előzmény: Beer-ci (36)
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.21 0 0 36
Szia Mervipapa!
Egyetlen dolog szólhat bele, ha a zöldár épp akkor tetőzik. Jég nem lesz, meg hó sem.
Ha Ugon jársz. a Pegazus panzóval szemben lévő úton átmész a gáton, le a Tiszáig.
Nagyjából ott a végcél. Ha visszakeresel a topikon pár hónapot a topik találkozó időpontjáig, találsz képeket is a megközelíthetőségről.
Előzmény: mervipapa (35)
mervipapa Creative Commons License 2008.01.21 0 0 35
JÓnapot...Jónapot !!

Tetszik TEtszik !

SZerdán vagy csü-ön ottan fogok járni. Sajna nem hajóval . /Ugot meg nézem/

TÉRDIG érő hó vagy 2mm jég törli a programot.

MERVIpapa tatabányáról!
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.21 0 0 34
Lista:


Doktor4
Hakapeci
Aladin
Matel
Ede
Hood
Pittypalkó
Zodiac ?
Beerci
Bindera
Mervipapa
Ahs18
ati888
Kitzoli
Attila
Rotti

Persze vannak kérdőjelesek, bizonytalanok, lesz akinek közbe jön majd valami, de lesznek még újak is. Minden estre gyorsan nő a jelentkezők száma.:)))
Lassan nem fogunk keresztben elférni a Tiszán.
doktor4 Creative Commons License 2008.01.21 0 0 33
Hello Kitzoli! Ugye hajobordárol beszélsz és nem az " oldalbordáról " ? Készülj várunk .üdv doktor4
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.21 0 0 32
Megyek, már vágom a bordákat.
Előzmény: doktor4 (20)
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.20 0 0 31
A túra tervezett útvonala, és az állomások. Az általam feltett hivatkozás szerint 186 km.
Május 1 csütörtök:Érkezés Tiszacsegére (463fkm) reggeltől folyamatosan.. Indulás a Kiskörei (403 fkm)téli kikötőhöz. Érkezés délután 4 és 5 között./ 50 Km/

Május 2: péntek: Reggel 7-kor indulás, 8-kor zsilipelés. Az aznapi cél Tiszapüspöki, Szajol(345 fkm) térségének az elérése Érkezés du. 5. /58 km/

Május 3 szombat: Indulás reggel 8-kor a következő állomás Tiszakécske (285fkm) Érkezés du.2 óra. /60 km/Majd az utolsó 18 km teljesítése versenyszerűen, ügyességi és egyéb feladatokkal du 3 -tól.

Érkezés Tiszaugra du 4-5 kor.

Május 4.-e vasárnap: Reggel 9-kor eredményhírdetés, búcsú ebéd, hajókivétel (motoros csörlőház van) Indulás haza.

A tervezett programban a Szajol térségében keresünk hajós társat, aki tud bennünket fogadni.

Egyelőre ez a tervezet, Ede, Doktor4, és Beer-ci ajánlásával.
Bármilyen javaslatot, észrevételt szivesen fogadunk.
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.20 0 0 30
Valóban pont az utolsó szakasz térképe hiányzik, de az már csak 17 km Tiszakécskétől, két nagy kanyar egy 3 km -es egyenes, át a híd alatt, és lehet a gázt visszavenni, mert pár száz méter és kikötünk.
Egyébként a túra terved kollektív elfogadtuk. Nem is baj hogy az első napra csak 35 km jut, hisz mire reggel megérkezünk, vízre szállunk elindulunk, stb. lesz 10-11 óra. Így délután 4 felé leszünk a téli kikötőben. Ott találkozunk azokkal akik ennél a pontnál szállnak be.
Másnap reggel kényelmesen ott leszünk 8- ra a zsilipelésnél.
Előzmény: ede111 (29)
ede111 Creative Commons License 2008.01.20 0 0 29
A kutyafáját!!
Pont a Tiszaugi térképszelvényt felejtették el betenni!! Helyette a Vezsenyi van kétszer,gyerekkoromban minden nyáron ott nyaraltunk a nyagyszüleimnél.üdv,,ede
Előzmény: Beer-ci (25)
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.20 0 0 28
Új jelentkezők:
ahs18
mervipapa


Az utolsó előtti napra én is tervezek Ugra valamilyen versenyt. Vagy a túra utolsó etapjáram Már van elképzelésem is, de egyelőre meglepi.
ede111 Creative Commons License 2008.01.20 0 0 27
A május 1 már OK. a Tiszán!!
Az oktoberin meg elgondolkozunk utána . üdv,,,,ede
Előzmény: mervipapa (26)
mervipapa Creative Commons License 2008.01.20 0 0 26
URAIM !Itt KOmárom és Esztergom között is szokott lenni ,minden Máj.-1.én
egy évad nyitó hajós atraction.EZ nemzetközi,edgyik évben a szlovákok,
másikban a magyarok rendezik.Vannak játékok hajós versenyek.5-600m-es
kitűzött szlalom pálya,stb. Mindeki nyer aki nevezett.Kis hajó,nagy hajó, közepes,
gyors,lassú,öreg,fiatal hajó ,ha netán ezekbe nem férnél bele még mindíg van
egyéb categória.Nevezési dij /6-800-ft,v. megfelelő SZ korona/ a helyszínen a rajt-
szám át vételekor.Másnap eredmény hirdetés 5o km hajózás után Sturovóban,
Esztergommal szemben. 25-30 hajó szokott részt venni+alegénysége.
Októberben meg ismétlődik, azaz évadzáró.Akkor van Sturovóban 3-napos búcsú és vásár. NAGY BULI !!!!

Mervi
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.20 0 0 25
Minden információ ami fontos lehet egy Tisza túrán leírás kilóméterenként, térképek.
IDE KATTINTVA ELÉRHETŐ
Egyéb tájékoztatók is letölthetők.
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.20 0 0 24
A térképeket küldöm, csak nem ma , mert már fáradt vagyok.
Holnap meglesz.
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.20 0 0 23
Bocsi Fiúk! Dolgom volt ma, de vagyok..
Izgaga: Nekem fontos lenne hogy ott legyél. Ezért ha kell lemegyek, viszek embereket, felhozzuk a hajód , és adok egy műszakis tarilert, ingyen.
Az időjárás nekem is fontos, bennünket is befolyásol, csak bennünket nem érdekel annyira.
Ez Tali nélküled hiányos lenne, úgyhogy ha bármiben kell segítség írj.
Beer-ci
izgaga Creative Commons License 2008.01.19 0 0 22
Erre utaltam:
Előzmény: izgaga (21)
izgaga Creative Commons License 2008.01.19 0 0 21
Szasztok!
Sajna, bizonytalan vagyok, trélerem nincs, hajóm parton, de onnan ahol van, csak úgy nem lehet trélerre tenni, tavasszal a hajón kéne egy csomó dogot csinálni (festés, új elektromos rendszer, szélvédő, c.ponyva), csak teljes ponyvám van, eső esetén vagy megállok vagy szarrá ázok, és ráadásul még kényelmes is vagyok, nehány évtizede nem voltam távol az ágyikómtól napokig. De majd még meggondoljuk 1000-szer ezt a dolgot.
Beer-ci: légyszíves küldd el nekem is.
üdv. mindenkinek: izgaga
Előzmény: Beer-ci (16)
doktor4 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 20
Hello Kitzoli ! De fogunk csak nem a hajodon söt ott is röhögünk ha átmegyünk de nem ahajod lessz a nevetség tárgya .igy jó !? üdv doktor4
Előzmény: Törölt nick (17)
HOOD Creative Commons License 2008.01.19 0 0 18

Beer-ci!

Nekem küldd el légyszi!

Köszi-)))

HOOD

Előzmény: Beer-ci (16)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.19 0 0 17
Van egy 6 lovas kis motorom, addig összeütök egy kis testet. (De nem fogtok röhögni?) Szóval jelentkezem, ha a céges dolgaim nem köpnek a levesbe,  ott leszek, ha másképp nem megy, akkor valahol csatlakozom.
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.19 0 0 16
Az épp friss lista az eddig jelentkezett résztvevőkről:


Doktor4
Hakapeci
Aladin
Matel
Ede
Hood
Pittypalkó
Zodiac ?
Beerci
Bindera
ati888

Akiknem topikosok:
Emil bá
Attila


Bizonytalan még: Izgaga, GPS

Akik nem reagáltak még pl :Szőrmók,Zhajó,Benispetya, Sügér, stb.stb..

Letöltöttem a Tisza túratérképeit, folyami kilóméter szerinti osztásban Tokajtól Szegedig. Ha valakinek kell írjon, elküldöm.
Beer-ci Creative Commons License 2008.01.18 0 0 14
A másik topikon is írtam: Kivételesen nem lesz gond a papírokkal.
Előzmény: Törölt nick (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!