Keresés

Részletes keresés

TTAMAS Creative Commons License 2006.01.26 0 0 32

Persze ha belegondolok - lehet, hogy szegényeknek ez éppen elég sorscsapás- néha kegyetlen a természet -... 

Fogalmam sincs hogy viselik ezt a kegyetlen tréfát  - zárkózottak lesznek ? meg-barátkoznak a helyzettel ? orvoshoz fordulnak ?

 

Távol-Keleten sorozatban gyártják az ilyeneket.

Végy egy fiút, egy plasztikai sebészt és egy csomó hormont...

Előzmény: Qki (22)
V.A.Z.E. Creative Commons License 2006.01.26 0 0 31
Ez esetben lehet, hogy kivételt tennék. Mivel itt határozottan NŐ-ről van szó.
Előzmény: amelii (30)
amelii Creative Commons License 2006.01.26 0 0 30
fütyijével nem játszanál?
Előzmény: V.A.Z.E. (29)
V.A.Z.E. Creative Commons License 2006.01.26 0 0 29
Mivel elég nőies, megdugnám.
Előzmény: amelii (28)
amelii Creative Commons License 2006.01.25 0 0 28
mit csinálnál vele? :)
Előzmény: V.A.Z.E. (27)
V.A.Z.E. Creative Commons License 2006.01.25 0 0 27
Warhol-szindróma... :))
Előzmény: gyurmaszakkör (26)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2006.01.25 0 0 26
Ikrek?
Előzmény: mataharisnya (19)
V.A.Z.E. Creative Commons License 2006.01.25 0 0 24
Még kifejezetten nőies is. Szívesen kipróbálnám :)
Előzmény: mataharisnya (19)
TTAMAS Creative Commons License 2006.01.25 0 0 23

Semmi nem undorító ami nem tartalmaz goromba nemkívány erõszakot, gyerekek elleni atrocitást vagy köznséges brutalitást, és erõszakot

 

Én már láttam nagyon undorító képet ami a fentiek közül egyet sem tartalmazott.

Előzmény: Gabeey (21)
Qki Creative Commons License 2006.01.25 0 0 22

Hááát - köpni- nyelni nem tudok - azt tudtam, hogy van(nak) ilyen egyedek - de így képen telibe !

Persze ha belegondolok - lehet, hogy szegényeknek ez éppen elég sorscsapás- néha kegyetlen a természet -... 

Fogalmam sincs hogy viselik ezt a kegyetlen tréfát  - zárkózottak lesznek ? meg-barátkoznak a helyzettel ? orvoshoz fordulnak ?

És egyáltalán ők minek tekintik önmagukat ?

Mindenesetre nem szeretnék találkozni velük - engem elég nehéz zavarba hozni - de ilyen szituban nagyon zavart lennék - én a "puncushoz" ( by alguien )  szoktam...

Előzmény: mataharisnya (19)
Gabeey Creative Commons License 2006.01.24 0 0 21

Semmi nem undorító ami nem tartalmaz goromba nemkívány erõszakot, gyerekek elleni atrocitást vagy köznséges brutalitást, és erõszakot.

A gondolkodásodat kellene  nagyító ala venni.

Az önkielégitésedre, amit biztosan gyakorolsz, vagy gyakoroltál 50 évvel ezelött orvosok és lélektanászok is azt mondták hogy undorító.

Szóval a dolog idõben változik, nekünk követni kell a változásokat ha van eszünk.

 Szimpátiával: Gaby

Előzmény: vip (9)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.24 0 0 20

Azannyukat!!! :-)

Előzmény: mataharisnya (19)
mataharisnya Creative Commons License 2006.01.24 0 4 19
tokon szurom magam ha a kep nem jelenik meg!!!!!!
image1image1image1
szexualitárs Creative Commons License 2001.06.14 0 0 17
Én már összeszedtem jó sok ilyet otthonra, de télleg kurva nehéz találni...
Igazából nincs jó tipp, kivéve a ...
http://vidsvidsvids.com/main.html
és
http://www.smokinmovies.com/
ez utóbbi igen zsír, sok fisting & squirting is van rajt' és nem ritkák a nagyobb vidiók sem!

valakix Creative Commons License 2001.06.13 0 0 15
Ime egy cim, ami legalabb annyira erdekes, mint amit letoltesz rola!
//photos.netclubs.com/live/filelib/m/3/4/v/4v1aisp9t79h31oj0188mmh8ec/shemalemast.mpeg
Remelem jol irtam le! Bye...
Greg Kirxi Creative Commons License 2001.06.08 0 0 14
transzszex
Előzmény: ingyom (-)
Mr-böbe Creative Commons License 2001.06.06 0 0 13
Szevasztok! Ez engem kurvára felizgat, lehet, hogy beteg vagyok, de akkor is. Hozzá kell tennem, nem a kisminkelt, köcsög transzvesztitákról beszélek, hanem a hermafroditákról, azaz kétneműekről, akik gyönyörű nők, igazi (!) mellekkel, de véletlenül kinőtt farokkal. Ha tud még valaki helyeket ahonnan hosszabb filmeket le lehet tölteni mondja meg!
Csá!
puncicska Creative Commons License 2001.06.05 0 0 12
(Bocs, nem tudtam, hogy te nem képekre vágyol.)
puncicska Creative Commons License 2001.06.05 0 0 11
Én nem videókat ajállok, hanem képeket.
1. www.hotsex.com
2. Accept
3. samples
4. hermaphrodities
Így csinád!

Ui: Nem t'om mit eszel ezen?

MarcusA Creative Commons License 2001.06.04 0 0 10
Ez szornyu en mindjart hanyok.
vip Creative Commons License 2001.06.04 0 0 9
Szerintem ez undorito.Te tényleg erre izgulsz???
ingyom Creative Commons License 2001.06.02 0 0 8
Köszi.Jöhetnek még!Sajnos én nagyon béna lehetek,ha te 2,5 perc alatt találtál ilyet,én akárhogy keresek,se sikerül.Nem lehet mindenki ügyes...
MacMis Creative Commons License 2001.05.31 0 0 7
http://wetfetish.net/cdisex/shemov/

2,4 perc keresés
Ne bénázzunk könyörgöm!

MacMis Creative Commons License 2001.05.31 0 0 6
Egyszer rátaláltam egy linkgyüjteményre ami ilyen helyekre vitt.
Nem emlékszem a pontos cimre, de valami egyszerű volt (pl.: www.shemalemovie.com/tgp ).
Egyébként végig böngészed a képeket tartalmazó oldalakat, valszeg onnan talalsz majd linket movie oldalra is!
Előzmény: ingyom (4)
Anonimus01 Creative Commons License 2001.05.31 0 0 5
A Baross utcában közel a József krt.hez a saroktól kb 50-60m re volt egy videótéka,a Kálvin tér felé.Ott ha jól emléxem vannak ilyen videófilmek,homo,animal stb.Talán még ott van és nem szünt meg.Ennyit tudok segíteni.Sok szerencsét:A
ingyom Creative Commons License 2001.05.31 0 0 4
Képeket dögivel találok,de engem a videók érdekelnek.Akárhol keresem,csak fizetős helyekbe botlok,sehol nem találok ingyen videot,ezért kértem segitséget.Engem a kifejezetten nőies hermafroditák és transzvesztiták érdekelnek.Köszi!
MacMis Creative Commons License 2001.05.31 0 0 3
Két fajta van: a hermafrodita, aki valamilyen születési rendellenesség miatt kétnemű (farokszerű csikló, vagy férfi csak a hormonok miatt mellesedett ki) és a transzexuálisok akik műtéti és hormonális kezelés hatására szándékosan változtak át.

Bármelyik ingyenes linktárban (www.ampland.com, www.sexhungryjoes.com, stb.) talalhatsz képeket videokat róluk. (ez első verzió asszem ritkább).

Előzmény: Anonimus01 (2)
Anonimus01 Creative Commons License 2001.05.31 0 0 2
Helló!Nekem egy történetem van:Kb 83-ban történt a SOTEén.Egy nagyon jó cimborámmal az volt a törzshelyünk szinte minden hétvégén ott rontottuk a levegőt és alig volt alkalom,hogy ne vittönk volna haza lányt.Volt ott egy nagyon szép lány formás volt meg minden.A cimborám rá is hajtott sikerült is neki elvinnie.Mikor megkérdeztem tőle,hogy milyen volt az éjszaka csak annyit mondott,hogy jó.Évekkel később vallotta be,hogy töke volt a menyasszonynak/volt egy kis petting/,de nem fiú volt mert nagyon formás cici is tartozott hozzá/nem volt rajta melltartó/így én is láttam.Szóval vigyázzatok,mert vannak ilyenek nálunk is.
Előzmény: ingyom (-)
MacMis Creative Commons License 2001.05.31 0 0 1
Mint minden ilyenre a keresoprogramok szoktak megoldast hozni!
Soha nem ertettem a hasonlo jellegu kerdeseket.
volumell Creative Commons License 2001.05.31 0 0 0
0 ilyen helyet tud0k!
Nekem 0 ilyen videóm van!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!