Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14330

- Sajnálom, ha a véleményünk írásba foglalása (ez lenne a fórumozás sava-borsa) elrontotta a hangulatod! Fogd az időre!)

- Nem szoktam közhelyeket hangoztatni, amit írtam, azt az vegye magára, akire vonatkozik!

- A hsz-ed végén leírtakra pedig annyit mondanék, hogy a társkereső oldalakon való részvétel és a fórumozás azért nem ugyanaz! Én itt csak írok ezt-azt. Van, akinek saláta, talán akad, aki egyetért velem!

- De tudok csendben is maradni, ha én úgy akarom (s nem más)! :-)

- Képeket is beszúrhatok, de az nem egy nagy művészet, hiszen az mindenkinek a gépén/telefonján/akármijén adott.

 

Ha segít, akkor leírom, hogy épp főzni készülök. Egy szál bugyiban. Ne aggódj, diétás kajákat eszünk. Most párolt csirkemell lesz.

Jó étvágyat! Bármihez!)

Előzmény: E-Tron (14328)
E-Tron Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14329

egy kis hangulat (számomra legalább is) javító szépséghalmaz:

 

 

         

 

 

 

                

E-Tron Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14328

Ha férfi nick alatt linkelnénk be képet 150 kg feletti nőkről, akkor menne az "istennőzés", de mivel "csak" hús-vér nők vagyunk, nem tudják megemészteni a szavainkat!

 

 

nem tudom, honnan szedted ezt a közhely és rágalomhalmazt, de hadd reagáljak, mint (gondolom érintett) húsimádó férfi:

 

ad1: nekem a 150 kg már sok, eddigi leg"erősebb" nőm volt kb 115 kg. még pont jó volt, de már kicsit felsőbbhatár volt. bár tény, hogy alacsonyabb volt a leányzó. ha lenne valaki 180 cm mondjuk, ott lehet, hogy több súly kellene ahhoz, hogy a számomra ideális, husos körtealkat "meglegyen"

ad2: én meg tudom emészteni a szavaidat/itokat, most is itt vagyok

ad3: imádom (vagyis imádnám) a hús-vér nőket, az más kérdés, hogy egy jó részük duci társkerin baszik visszareagálni, legalább annyit, hogy "bocs, te majom, nem érdekelsz."+18-os társkeri még rosszabb. egyszer egy kb 45 éves, számomra kegyetlenül gyönyörű NŐ írt a válaszomra nagynehezen. kb anyám lehetne, de majdhogynem szerelmes lettem belé. és bármikor mentem volna hozzá ismerkedni, de sajna nem lett belőle semmi. amit am ai napig sajnálok.

de a többség... nem tudom, hol élnek.

 

akkor most kezdjek el én is "hülye kurvák, faszt válogattok" stb frázisokat prüszkölgetni? minek? mit érek el vele? ettől több leszek? kétlem.

 

 

 

elnézést a kis kirohanásért, és az esetleges durvább nyelvezetért, de már kezdte bökni a csőröm ez a férfiszidás...

Előzmény: Törölt nick (14322)


flow-er Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14327

Parttalan vitába nem bocsátkozom. További szépet!

Előzmény: Törölt nick (14326)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14326

Igen, ezt most is így gondolom: "nem szeretek....". De attól még az vagyok és hova írhatok, ha nem ide? A "telt lányok" topic-ba nem férek bele. Na ennyi volt a du-i fórumozás - nem pazarlok arra időt, ami energiarabló! Megyek takarítani, tudod, nem akarok olyan némber lenni, aki egész nap döglik az ágyban és etetik (etetés-fetisizmus), utána meg az életéért küzd!

Ja...Minden ember hordoz magában némi ambivalenciát!

Előzmény: flow-er (14325)
flow-er Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14325

Ezt olvastam, sztem elég egyértelmű: #14255 Ezért írtam az ellentmondásosságot is. Semmi rosszindulat nem volt a véleményemben. 

Előzmény: Törölt nick (14324)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14324

Nem olvasol vissza, de mégis 1-2 hsz. alapján próbálsz elemezni!(Nem sikerült)

Ki mondta, hogy zavar a kövérségem? Azt zavarja véleményem szerint, aki letagadja, nem azt, aki őszintén felvállalja. S mert felvállalja, attól még tehet ellene, max. te nem tudsz róla.

De tényleg nem értem, hogy akiknek baja van a kövér nőkkel, azok miért látogatják ezt a topicot!

Előzmény: flow-er (14321)
flow-er Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14323

Ne vedd magadra az öregkopaszfogatlant, nem neked szólt! ;)

Előzmény: Törölt nick (14322)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14322

Szia!)

Engem csak azért lepett meg a dolog, mert új vagyok ezen a fórumon és úgy tudtam, hogy itt intelligensebb a társaság! Most is, ahogy meg mertem nyilvánulni, máris óvodai légkör alakult ki. Ha férfi nick alatt linkelnénk be képet 150 kg feletti nőkről, akkor menne az "istennőzés", de mivel "csak" hús-vér nők vagyunk, nem tudják megemészteni a szavainkat!

Szerencsére nem halok bele, kaptam már ennél durvább beszólásokat is! Persze sosem "face-to face".

 

Ja...a fiúknak még annyit, hogy bár még megvan az összes fogam, de öreg vagyok, majdnem 40 éves....

Viccet félretéve szerintem ti vagytok nagyon fiatalok. Ami nem is baj, be kell érni a fejetek "lágyának"!

 

Előzmény: Negyvenes nő (14316)
flow-er Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14321

Szia!

Nem olvastalak vissza, csak nagy vonalakban. Ha nem zavar a kövérséged, akkor miért problémázol ezen? Ha zavar, tenni kell ellene. (Igen, tudom, h lehetnek eü. okai is, de nincs megoldhatatlan, max. rohadt nehéz. Evvan.) 

Ha nem zavar, az látszik rajtad. Úgymint kisugárzás. Sokkal többet számít mint a centik. Sztem. 

Picit ellentmondásos amit leírsz.

Ilyen testtömegindexem még nem volt, erre mondhatod h nem tudok együttérezni. Egy viszont biztos: minden rajtad múlik. Tényleg.

 

Szép napot! :)

Előzmény: Törölt nick (14315)
flow-er Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14320

És kopasz és fogatlan :P 

 

Na jó, ne offoljuk szét ezt.

Előzmény: Shangri-La (14319)
Shangri-La Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14319

Azt már te lestipistopiztad. :D

Előzmény: flow-er (14317)
Shangri-La Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14318

161 kg és 83 cm? :-O Tényleg kövér. :DDD

Előzmény: Törölt nick (14315)
flow-er Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14317

Írd csak le h csúnya öregember vagy ;)))

Előzmény: Negyvenes nő (14316)
Negyvenes nő Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14316

Szia! Teljesen egyetértek. Én direkt leírtam valakinek próbából, hogy nem vagyok szép, nem is írt többé :-)

(nem baj, más élőben mást mondott :))

Én is azt néztem, hogy sokkal molettebb nők képei vannak betéve...

Előzmény: Törölt nick (14315)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.27 0 0 14315

Szép napot mindenkinek!

Szerintetek nem fura, hogy valaki ebből a topic-ból felveszi velem a kapcsolatot, majd miután közlöm a paramétereim, azt írja, hogy "az tényleg kövér"? Nem titok és nem is szégyellem leírni itt sem: 161/83! Sokkal kövérebb nők fényképei vannak itt! Azt hittem, hogy ezzel az alkattal a megfelelő helyen vagyok. (szerintem ez nem extrém!)

Más témákba már bele sem merek szólni, mert elegem van abból, hogy mindenhol meg kell említenem, hány cm és hány kg vagyok! Könyörgöm, nem dugótársat keresek, hanem fórumozok! Ez akkora bűn?

Egy kicsit elment a kedvem a hímneműektől.....

Szeretnék hozzám hasonló nőkkel barátkozni (nem szexuális indíttatással- mivel nem vagyok leszbikus), ha van erre igény és lehetőség!

 

Bad Pritt Creative Commons License 2014.05.26 0 0 14314

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14312

zárd vissza gyorsan

Előzmény: Törölt nick (14311)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14311

Most jónak kell lennie.  De lehet,  hogy elrontottam valamit,  mert  nickneved melletti 3. ikont megnyomtam, pirosan jelez,  de pillanatnyilag nem tudom visszaállítani.

Előzmény: Törölt nick (14310)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14310

"Még soha nem leveleztem itt,,

legfőbb ideje elkezdeni :))

igen a mélcímed tedd publikussá kettő percre, és írok neked!

Vagy én nyitom meg számodra és írj te először egyetlen sor is elég

Előzmény: Törölt nick (14308)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14308

Még soha nem leveleztem itt, szóval picit kìnaian hangzik számomra, amit írtál. Igaz, most èpp telefonròl nézem az oldalt,  így az is lehet, hogy épp emiatt nem látok bizonyos opciókat.  Gondolok a mail címem nyilvánossà tételère. 

Előzmény: Törölt nick (14305)
jkl1 Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14307

ezt a lányt az általad betett kép alapján inkább csak teltnek mondtam volna,......

 

.......ez alapján viszont már egyértelműen nem! (egyébként, cuki kislány.......) :DD

Előzmény: Poltorato (14304)
Bad Pritt Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14306

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14305

csak úgy tudnék neked írni ha publikussá tudnád tenni magad egy pillanatra,vagy én számodra,és e- mailedre menne az üzenet!

Vagy az enyémre,tőled!

Szívesen nyitom meg számodra a mél címem ha így érzed jobban biztonságban magad!

Nos kedvesem,azok a "hölgyek,, akik már az életükért küzdenek, nem a ti, édesen kívánatos gusztusosan telt hölgyek táborát erősítik!

Azt gondolom ők már a ló túloldala,de sem bántani sem véleményezni nem szeretném őket,van épp elég bajuk nélkülem is!

Előzmény: Törölt nick (14301)
Poltorato Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14304

 

 

A kövér nőket igen! Az okos(kodó)tojás(oka)t nem!  :-)

Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14303

Szerinted erre tud valaki általánosságban válaszolni? :)

Előzmény: Törölt nick (14301)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14302

Ez a nő lehet, hogy kissé több a csontsoványnál, de, hogy nem kövér, az tuti. Ebben a pózban csak azon nincs redő, aki nem ember. Aki sovány, azon is fodrozódik a bőre.

Előzmény: Poltorato (14296)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14301

Lehet, hogy félreérthetően tettem fel a kérdésem, nem szerettem volna rosszindulatúnak tűnni! Pusztán kiváncsi vagyok, hogy meddig kívánatos számotokra a "kövér nő"? Van a TLC csatornán egy műsor, ahol az igen extrém alkatú nők már az életükért küzdenek.

Írhatsz nekem, csak nem tudom, hogy működik itt a levelezés és hol kell néznem, ha érkezett üzenet.

Előzmény: Törölt nick (14300)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14300

"Mi az, amire azt tudnád mondani, hogy "köszönöm, inkább nem"?,,

 

Mi telt[ kövér] hölgy szeretők nem tudunk erre válaszolni neked,mert mi épp azért jövünk ide hogy titeket imádjunk élvezzük édes meztelenségetek látványát,és nem azért hogy pfújoljunk és azt mondogassuk "naaa ezt azért már neeeem és mégsem!!,,!

Érted Annabella?

vágynék rá hogy írhassak neked, és priviben olyan dolgokat is meg tudjak veled beszélni amit nem a nyilvánosság bevonásával szeretnék megtenni

Olvastam több hozzászólásaid is és azt gondolom tudnék neked mit mondani!

Engedd hogy írhassak neked priviben is!

Bízz bennem

Előzmény: Törölt nick (14299)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 14299

Húúúúúúú........Azért ilyen kövér nem szeretnék lenni! Nálad meddig húzódik a határ, Mi az, amire azt tudnád mondani, hogy "köszönöm, inkább nem"?

Előzmény: Poltorato (14298)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!