Keresés

Részletes keresés

Norby Creative Commons License 2000.10.17 0 0 565
-Grunty és a többiek kezdeti fegyverzete át lesz állítva, ezer éve benne van a todo-ban, csak el kell odáig jutnunk.
-Cigiből úgy néz ki nem lesz fegyver, csak azt hittem, hogy a wedit képes rá, de mint kiderült, mégse. A legutóbbi cserék (amik majd a köv. changelog-ban lesznek láthatóak) pont ezt igyekeznek megkerülni. Amúgy ott lenne található, ahol eredetileg cigi volt.
-Avenger ugyanez az eset.
-Nekem mindegy, hogyan hívjuk a machete-t. MLG?
-A mustárgáznak csak a nevét lehetne átírni, a hatását nem. Akkor meg minek.

Előbbi kérdéseket már megint nem hiszem, hogy kihagytam volna (egy volt, amit ICQ-n feleltem meg), visszanézve se találtam ilyet. Ha mégis van, akkor légyszi tedd fel újra.

Előzmény: Pedro 14 (564)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.16 0 0 564
Norby,azért jó lenne ha az előbbi kérdéseimet is megválaszolnád.Mellesleg szuper a pach,már nyomtam vele nem is keveset.Csak egypár észrevétel:
-Grunty kápásta egy 40-rng 29-dam-os stukival kezd ami azért elég durva.Valami gyengébb kéne neki.(Szerintem)
-A mondjuk a cigi helyére betet fegyvert,hogy lehet majd szerezni?
-A napszemüveg helyett betett avenger még nem működik.
-Amúgy a bozótvágót lehetne ugyanúgy hívni mint angolul.Tehét machete,ugyanis(gondolom TE is tudod)ez egy kés tipu,és nem egy magyar-ról angolra vett szó!
-A mustárgáz helyet be lehetne rakni egy hatékonyabb ideggázt.Mondjuk saringázt.Itt csak a megnevezést kell átírni és a tulajdonságot.
Na ennyi lenne.
A kérdéseimet,feltevéseimet kellene megválaszolni(kérlek az előbbieket is)

Pedro 14

Norby Creative Commons License 2000.10.16 0 0 563
Ha meg is lesz az UB, attól a mi fejlesztésünk még elég komoly játékértékkel fog bírni. Az UB-ben messze nem lesz ennyi új fegyver, nehézfegyverek meg abszolút nem. Ezen kívül az UB térképe jóval kisebb, mint az eredeti ja2-é (igaz az mind csatatér lesz), ami után üdítő lesz újra Arulco tágas tájain barangolni. Ha meg mi készülünk el előbb, akkor jó felkészülni az UB-re.
Előzmény: Pedro 14 (562)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.16 0 0 562
Norby őszintén sajnálom,hogy ilyen hülyeséggel zargattalak.Sajnos nem angolul,hanem németül "tanulok". így ezt a részt kihagytam.De a bratyóm jött látot és győzöt.Kipróbáltam azért egykét dolgot,mint pl a Beretta helyet(az amelyik ne mlő sorozatot)szupi sorozat lövő fegyver lett.Hanem haragszotok MLG-vel akkor megvárnám a teljes verziót és így kezdenék el komolyan játszani.És a végére néhány kérdés:
Mi lesz ha megjelenik az UB,
kitöröljuk a fáradságos munkátokat,avagy meg fog férni egymás mellet a két cuc?Norby eredeti cd-van?Na csak ennyi.

Pedro 14

Norby Creative Commons License 2000.10.16 0 0 561
Olvasd el a changelogot, egyből világos lesz, miért ez a helyzet. Holnap talán elkészül a köv. tesztverzió, több képpel.
Előzmény: Pedro 14 (560)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.15 0 0 560
Norby megcsináltam mindent.A 1.06-os patch,majd a tietek,azt el is indult.Csak egy gáz van.Nem írja át a képeket.A Tool Kit helyet pedig egy Mortar képe van.Crackelt a program igy lehet,hogy ez a baj.Most reggel letöröltem azt kezdte mindent előről.Most nem raktam fel a crackolt exe-t de így se működik.Tud valaki segíteni,avagy húzzam le magam a klutyón?

Pedro 14

Norby Creative Commons License 2000.10.15 0 0 559
Pedro: nem, pont fordítva. Előbb az 1.06, aztán rá a hunpatch.
Előzmény: Pedro 14 (558)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.14 0 0 558
Sziasztok!!

Tehát Norby:Előbb felnyommom a Ti patchotokat,majd a 1.06-ost utána.Kösz már nagyon akkarok vele játszani.

Norby Creative Commons License 2000.10.14 0 0 557
A hunpatch az 1.06-os verzióhoz való, tedd fel az update-t, aztán rá a patch-t. Mivel az exe kicserélődik, nem kell aggódni, hogy az eredeti 1.06 upgrade keresne CD-t. Amúgy ha körülnézel nálam, találsz egy "javított" 1.06-os patch-t is.
Előzmény: Pedro 14 (556)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.13 0 0 556
Hi All!!!

Na bégre(mondom magamban),egy újabb ok,hgy miért kezdjem újra a játékot!Csak nem ment,egész pontosan a mss32.dll fájlal volt valami bibi.Azt írja ki,hogy nem ehhez az eszközcsoporthoz van kapcsolva.Nos crackelt cd,1.03 verzióm van.Valaki tudna segíteni,vagy Norby küld el légyszi a mmss32.dll-fájlodat.Köszi!

Pedro 14

Norby Creative Commons License 2000.10.13 0 0 555
Igen, letölthető, de már nem önnmagában, hanem a Hunpatch első tesztverziójának a részeként. Elkészült ugyanis a módosított exe, lehet próbálgatni.

A HunP093.rar-ba szedtem össze a patch-t az eddig elkészült néhány képpel egy csomaggá. Az installálása annyiból áll, hogy kicsomagolod a ja2 könyvtárába. Az eredeti exe-t azért célszerű előbb elmenteni. Teszteljétek, mi is azt tesszük. :)

Előzmény: MLG (554)
MLG Creative Commons License 2000.10.13 0 0 554
Hali mindenkinek!

Hahá én is reménykedem az UB idei megjelenésében, de nagy szkepticizmussal fogadom a novemberi dátumot. Viszont van egy jó hírem, a paccs után érdeklődőknek. A magyar descriptionok elkészültek, le is teszteltem őket, elvileg hibátlanok, de persze a bővebb teszt majd eldönt mindent. Gondolom mostanára Norbytól letölthetőek. Minden javítást, jó tanácsot szívesen fogadok amúgy!
Ennyi, csak gondoltam bejelentem.

MLG A Dervis

Stein_ Creative Commons License 2000.10.13 0 0 553
Azt azért ne feledd el, hogy az UB már rég készen van. Még egy pályaszerkesztőre is volt idejük. Tehát egyre érdekesebb lesz a dolog.
Előzmény: Pedro 14 (552)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.12 0 0 552
Hi All!!!

Örülök,hogy az UB kiadója megvan,csak én már egyetlenegy játék gyártó/kiadónak nem hiszek a megjelenésben.(Mármint az időpontok)lásd:Diablo 2,Hitman 47,Ja2 Ub,Dungeon Keeper és még sorolhatnám.Azért reménykedjunk.

Kwisatz Haderach Creative Commons License 2000.10.12 0 0 551
ez bizony nagyon jó hír :))
Előzmény: Stein_ (550)
Stein_ Creative Commons License 2000.10.12 0 0 550
Hello!

Már rég írtam, de ez talán érdekel titeket is.
Szóval a Sir-Tech megtalálta a JA2:UB kiadóját az Interplay személyében. Már novemberre ígérik a megjelenést.

Azt hiszem ez jó hírnek számit... Gyorsan végig kéne játszani az eredetit :)

MLG Creative Commons License 2000.10.12 0 0 549
Sziasztok!
Remélem ma már tudok valamelyest haladni a paccs ügyében, már alig várom, hogy elkezdhessem újra a játékot. Már mindent kitaláltam, kezdőcsapatot, stratégiát, mindent, de nem akarom elkezdeni míg nincs kész az új paccs.
Egyenlőre több mondanivalóm nincsen, megyek iszom egy toxi italt.

MLG: A Dervis

Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.11 0 0 548
Hi ALL!!!!!!!!

Hát most nem tudok mit írni,mivel perpillanat mással játszom/vagyok elfoglalva.
Sulla:Elküldöm a cuccot ott lesz egy részletes utasítás mit hogyan csinálj.

Na szasz MindenkiNet!!!

RapSuparStar-os Pedro

MLG Creative Commons License 2000.10.11 0 0 547
No hala annak a magasságos történetnek, itt vagyok megint!
Szabadságon voltam és most annyi a melóm, hogy a fülem ketté áll! Viszont vannak híreim, miszerint is utolsó stádiumába érkezett a description szerkesztés, már csak a lőszerek editálása van hátra, aztán egy kis kozmetika és kész. Ezután fogom csak az angol verziót csinálni. Szerintem holnaputánra meglesz, Norby úgyis felteszi majd az oldalára és ott meg lehet nézni.
Ennyi volt, csak gondoltam adok életjelt, megyek tovább szívni.

MLG: A Dervis

sulla Creative Commons License 2000.10.10 0 0 546
Norby: Köszi a segítséget, azóta megoldottam, rájöttem hogy hogyan lehet feljutni a tetőre.
Pedro: Ha el tudnád küldeni, annak nagyon örülnék, előre is köszi!Amúgy csúcs a játék, nekem kb. 1 éve megvan , de még csak most jutottam el a végigjátszásáig.
Norby Creative Commons License 2000.10.10 0 0 545
Tegnap elkezdtem az adatokat kitölteni a wedit txt-jében. Már csak kb. 100 tárgy (fegyverek és ammo-k) darabonkét 50 adatát kell beállítanom, azaz kb. 5000 cellát. Ebből kb. 1400 van meg a weapons.xls-ben, ezeket "csak" át kell másolgatnom, a többit viszont ki is kell gondolnom.
Fogalmam sincs, mikor leszek kész vele, majd szólok, ha megvan.

Pedro:
Gyakran előfordul, hogy túlórázni kell, tegnap a feleségem dolgozott 8-ig itt. Netezni meg inkább csak a túlóra végeztével lehet, ezért válaszolok ilyenkor.

Előzmény: Pedro 14 (544)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 544
Hi ALL!!!!

Norby:Már várom a patchet.

sulla:Az RR(Rocket Rifle)-höz még kaphatsz majd lőszert Bobby Ray shopjában,vagy Tony-nál San Monában.Amúgy elküldjen mail*ben a magyarosítást?Remélem Norbyék nem veszik hencegésnek,ha megmondom,hogy én csináltam.

Na enny mára!!

U.I.:Norby te ilyen sokáig túlórázol?Csak amiat mondom,hogy mondtad,hogy melóból írsz.Hiába,ha mindenki ilyen lenne(biztos MLG is ilyen) magyarország a legnagyobb gazdasági hatalom lenne!8-). (Már bocs a személyeskedés miatt)

Na csövez MindenkiNet!!!!!

Norby Creative Commons License 2000.10.09 0 0 543
Hétvégén csináltam a galériának egy frame-s design-t (jó meló volt a többszáz link berakása), ma meg szedtem bele még egy pár képet és doksit. Az eredmény a gallery.rar-ban látható, tudom ajánlani mindenkinek, akit egy kicsit is érdekelnek a fegyverek.

Ebből az anyagból fogom megcsinálni a játékbeli képecskéket, de a ja2 kis felbontásai miatt játék közben is inkább itt lesz érdemes nézelődni.

Pedro: persze, mielőtt először írtam volna, elolvastam az elejétől az egész fórumot.

Sulla:
Ha van gránátod, dobd a tetőre. Gránátvetővel látótávon kívülről is jó eséllyel eltalálod.
A general-t le kell lőni, de csak miután elárulta, hol van Orta. Ha megjelent a nagy térképeden Meduna fölött, akkor minden rendben.
A rakétavető ennyire nem különleges, hogy lenne valami, amit csak az tud felrobbantani. Nem is rakétavető (az a LAW), hanem rakétapuska, kis rakétákat lő. Nagy a sebzése, és beépített lézercélzója van (a +20% találati pontosságot attachment nélkül is megkapja), de Meduna előtt kevés lőszert találni hozzá, valamint ujjlenyomatazonosító van beleépítve, azaz csak az lőhet vele a későbbiekben, aki először lő vele. Ez azt is jelenti, hogy ha majd az ellen már ilyenekkel jön, nem tudod az eldobált darabokat használni. Persze az a jó a ja2-ben, hogy mindenre van megoldás: él Arulcoban egy szakember, aki képes törölni az ujlenyomatot.

A veszprémi szerver meg az egyetemen van, ami felé mostanában gyakran elrontják a hálót, ezért nem volt ma reggel sem elérhető. Ha nem megy, próbáljátok meg pár órával később, vagy másnap.

Előzmény: sulla (542)
sulla Creative Commons License 2000.10.09 0 0 542
Hello skacok! Nemrég kezdtem el végigjátszani a JA2-t, és Az a gondom, hogy Almában elakadtam. A kiképzőbázison vagyok, kinyírtam mindenkit egy nyomorult kivételével, aki a tetőn mászkál, és nem tudom leszedni az istennek sem. A tábornokot lelőttem,( lehet hogy nem kellett volna?) az őrmestertől megkaptam a rakétavetőt, csak ez az egy állat maradt a tetőn , de nem tudok felmászni.A másik gondom, hogy a rakétavetővel gondolom valamit fel kell robbantani, csak nem jövök rá, hogy mit.Ha tudtok segíteni, megköszönném.Ja, és még valami: próbáltam leszedni a magyarítást, de nem tudok csatlakozni.Köszi előre is!
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.07 0 0 541
Norby,ahogy gondolod.Azt szeretném kérdezni olvastad lentebb a forumot?(MLG ezt tőled is kérdem.)

Hello Pedro voltam,vagyok,leszek.

Norby Creative Commons License 2000.10.07 0 0 540
Pedro: nem gondoltam, hogy szemrehányásként írod, csak egyszerűen elmondtam, hogy nincs kedvem mapszerkesztéssel foglalkozni.
A topic emelgetését inkább hagyjuk, nem lenne jó ha elharapódzna a többi fórumban is, és az egész index ebből állna. Amúgyis irunk elég sűrűn értelmeset is.
Előzmény: Pedro 14 (539)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.06 0 0 539
Norby én nem szemre hányásnak szántam,hogy meglehet csinálni.Helló mindenkiNet Pedro vagyok!!

Már van nekem is ICQ-m:92400696

Ide leht írni(Bár ugyse fog senki 8-)) )
Várom a cuccokat amiket csináltok!Amúgy Conradot Én mindig felveszem!!3300 dolcsért.Amúgy ajánlom Mindenkinek,hogy kezdje el olvassni a topicot az elejétől.Én elkezdtem és majd lehidaltam mikor az egyik srác ilyet írt:Vívodom a két puska között Styer és P-90!!!!!!Mi P-90??Én meg itt hajkorászom mint a hülye ő meg ki akarta dobni.Van info az RR ujjlenyomat kikapcsolására is.Na jó patch-készítést meg miegyebet mindenkinek!Hétvégén majd írok topic emelésként egy a betűt!

Ha hali

Norby Creative Commons License 2000.10.06 0 0 538
Felraktam a legújabb táblát, beketült még egy jópár izmos fegyver.
Ezen kívül felkerült a "Hun patch weapons gallery", amely minden új fegyverről tartalmaz képeket, leírásokat. Van már külön changelog és todo is. Hétfőre talán lesz működő exe is, magyar és angol descriptionokkel. Ezután amikor a képekkel is elészülök, indulhat a nyilvános bétateszt.

Pedro:
Köszi, én is láttam, hogy van ilyen átírt map, de ha segítene is a srác, akkor is rengeteg időmbe kerülne betanulni, megtervezni és megcsinálni. A táblát is úgy nézzétek, hogy az elmúlt egy hónapban több, mint száz órát töltöttem a készítésével, és 1500 felett van a MLG-vel váltott ICQ üzeneteink száma.

Ezen kívül szerintem nagyjából jók a tárgyak ahogy vannak, ami nincs a térképen, azt meg NPC-k kezébe adjuk. Tessék felvenni pl. Conradot, ha az egyik legjobb unique fegyverhez hozzá akarsz jutni, ami nem terem Arulcoban, se Bobby nem tudja megszerezni, hanem a harcos szerezte magának egy régebbi csatában.

Előzmény: Pedro 14 (536)
MLG Creative Commons License 2000.10.06 0 0 537
Jó reggelit!

Amellett, hogy haladok a paccsal, újabb vizíók kerítenek hatalmukba. A legfrissebb éppen a ma reggeli. Indultam ide melóba, és egyik kollégám kérésére hoztam két CD-t. Gondoltam két CD miatt nem hozok hátizsákot, beteszem inkább a jakó zsebébe. Két belső zsebe van a kabátnak, egyikbe is egy CD, a másikba is egy. Ebből pedig már jött is az ötlet: "ceramic plates attached"

Hehe, dilkó vagyok mán megen.

MLG Dervis

Pedro 14 Creative Commons License 2000.10.05 0 0 536
Üdv még egyszer MindenkiNet!!!!!!!

Nem tom emlékesztek-é még régebben tárgyaltuk,hogy hova kerüljön FN-P90-es és abba maradtunk,hogy nem tudjuk megcsinálni a szektorba való belenyúlást.MLG-nek régebben mondtam nézzen el az E-11-es szektorba.Én találtam ott valamit Ő nem.Erre egy magyarázat van.Műkszik nekem egy szektor buheráló.Kipróbáltam az összes buherált szektort és minden volt.(Még P-90-es is).
Ezt IVAN_B sklad.bat-os cucca csináta.Tehát Ő meg tudja csinálni a szektor buhit,úgy,hogy működjön.Valakinek írni kéne neki,ha van ideje(mivel németül tanuloi,nem angolul),hogy Ő hogyan csinálta?!..
Ez azért némi reményt kelt bennük :-)))).....

Üdv Pedro 14

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!