Keresés

Részletes keresés

mondial Creative Commons License 2008.08.12 0 0 62
nem értéktelen az, csak phallosz vagyok:)
Előzmény: Ódri (57)
Ódri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 61

Ha ennyire nem értesz a sporthoz, miért szólsz bele?

Talán azért nem, mert nemzetenként csak egy egység inditható...

Előzmény: boszi26 (60)
boszi26 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 60
én azt nagyon nem értem, ha valamelyik sportágban csak a 10-20-30.-ok lehetünk, akkor miért nem inkább kajak-kenuban küldjük ki az itthon második helyen szerepelteket, akik világviszonylatban is ezüstöt szereznének?????
Előzmény: Jimbo (58)
Ódri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 59
Láttad te tegnap pl Tomori Zsuzsát? Ráfordult és lőtt. Bement. Az utolsó másodpercen.
Előzmény: Jimbo (58)
Jimbo Creative Commons License 2008.08.12 0 0 58
Ez az egyik, a másik pedig, hogy szokás szerint mentálisan nagyon rosszak vagyunk, szinte minden kiélezett helyzetben betlizünk. Tegnap tátott szájjal néztem Vezalli-t vívásban, egyenlő állásnál 8 mp volt hátra a döntőben, Ő nem szarozott, előrement és tiszta találattal behúzta a meccset, magyar vívótól ez elképzelhetetlen lett volna ezen az olimpián, egész egyszerűen fejben nem vagyunk elég jók.
Előzmény: tonio 52 (56)
Ódri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 57
Lehet, hogy számodra értéktelen, de hamar kiesésnek nem számit:)
Előzmény: mondial (55)
tonio 52 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 56

 

  Pontosan így van. Amilyen az egész ország állapota , olyan az egész szereplés. Elhangzott egy érdekes szám az olimpia előtt. A költségvetés 0,2 százalékát forditjuk a sportra. A románoknál pl. ez 2 százalék. Meg is látszik a különbség. Innentől fogva már csak a kajakosokban lehet bizni, hogy majd ők esernyőt tartanak a magyar sport felett. Ha ők sem akkor még az arany nélküli olimpia is elképzelhető. Sportdiplomáciánk nem hogy nulla inkább minuszban kifejezhető. Ezért is pl. egészen biztos vagyok benne ( sajos ) , hogy a pólósok sem nyernek. 3 szor egymás után azt már nem engedik.  Elment mellettünk a világ. Ez van. Nekünk már csak a szép múltra való emlékezés maradt.  

Előzmény: Jimbo (51)
mondial Creative Commons License 2008.08.12 0 0 55
húha, mennyit ér egy negyedik hely...hülye magyar mentalítás:( bocs tőle:)
Előzmény: Ódri (54)
Ódri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 54

Speciel Athénban negyedik lett. Szerintem Szász Emesének több eséyle van, de vivásban sosem lehet tudni:)

Előzmény: mondial (52)
DELPIERO1984 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 53

Világranglista 12. Az első meccse könnyű, utána jön egy orosz (világranglista 7.), majd esetleg egy román (világranglista 2.) Ha ez megvan, akkor még mindig csak az elősöntőben jár...

 

Szerintem Szásznak több esélye van.

Előzmény: mondial (52)
mondial Creative Commons License 2008.08.12 0 0 52
vívó szakértőinket kérdezném, h holnap Minczának mennyi esélye lehet? bár emlékszem a legutóbbi olimpián mintha ő lett volna a világranglista vezető és hamar kiesett, annál meg nem lehet most nagyobb esélyes
Jimbo Creative Commons License 2008.08.12 0 0 51
Ahogy most kinéz, ez lesz minden idők leggyengébb olimpiai szereplése, elszaladt mellettünk a világ. Ennyi.
DELPIERO1984 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 50
Itt tart a magyar sport sajnos. Ha "kifutnak" a jelenlegi világklasszisok, akkor utána az érmeket fogjuk számolni és a pontszerző helyeket, nem az aranyakat. :-(
Előzmény: kannibál Kovács (49)
kannibál Kovács Creative Commons License 2008.08.12 0 0 49
E pillanatban nem tudom, hány aranyat nyerünk. Remélem, hogy azért 5-6 elsőség csak összejön a végére. Ám az biztos, hogy ha valaki például végignézte a Nemzeti Sport múlt pénteki címlapján a legbiztosabb aranyesélyesek listáját, csupán elvétve látott 30 év alatti sportolót. Olyat pedig végképp nem, aki Athénban még nem volt ott, és azóta küzdötte fel magát világklasszissá. És ez az, ami nagyon ijesztő...
Ódri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 48
Pl. vébé ezüstöt, világkupákat.
Előzmény: mondial (47)
mondial Creative Commons License 2008.08.12 0 0 47
Nemcsik? 4 éve ezüstöt nyert ugye, de azóta nyert egyéniben vmit?
DELPIERO1984 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 46
Ja értem. Így már világos.
Előzmény: Ódri (45)
Ódri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 45
Nem. Az eddig munkásságod jellemzője.
Előzmény: DELPIERO1984 (44)
DELPIERO1984 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 44
Lol. Agyatlan droid, mert szerintem nincsenek a favoritok között a vívóink egyéniben? :-)
Előzmény: Ódri (43)
Ódri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 43
Na ezt vondd vissza:) Sanyi egy isten, még akkor is, ha egy ilyen agyatlan droid bitorolja a nevét:)
Előzmény: szaltósGera (42)
szaltósGera Creative Commons License 2008.08.11 0 0 42
egyébként delpiero meg az egész olasz válogatott hígfos
szaltósGera Creative Commons License 2008.08.11 0 0 41
hagyjál már a hülyeségeddel, szerinted én tehetek róla hogy nem játszik Safina formában Ági? vagy mi ez a nagy beolvasás? egyébként nekem ma tetszett a játéka. és inkább őt nézem, mint a judo meccseket meg a box csalásokat... a tenisz legalább sport
Előzmény: DELPIERO1984 (38)
szaltósGera Creative Commons License 2008.08.11 0 0 40
de ki az a Tóth Tímea? a kézilabdás?
Előzmény: Ciani (39)
Ciani Creative Commons License 2008.08.11 0 0 39
Egyrészt ott és akkor kell jobbnak lenni és nem fél óra múlva meg két hónappal korábban, másrészt ebben a négyben lévő aranyesélyes dologban sem feltétlen hiszek. Aranyesélyes az, akinek megvan az önbizalma, Boczkóét pl a nyilatkozata alapján a francia csávó már azzal apró darabokra zúzta, hogy nem melegített be rendesen a meccsre, látszott rajta, hogy nem hiszi el magáról, hogy meg tudja verni. A tőröző nő ma ugyanez - ott mondjuk tudásban is jelentős volt a hátrányunk.

Képességek alapján talán több aranyesély is benne lehetne, de mindent összevetve egy vívó arany már kurva nagy dolog lenne. Oka van annak, hogy 92 óta nem nyert olimpiát olyan magyar vívó, akit nem Tóth Tímeának hívnak (pedig hát tehetségből Dunát lehetne rekeszteni), ő szerintem most is nyerhetne, még ha nincs is már olyan formában, de fejben ő a legjobb.

Remélem, egy arany azért valahogy összejön, de nehéz lesz nagyon (de nem leszek szomorú, ha több sikerül :).
Előzmény: szaltósGera (31)
DELPIERO1984 Creative Commons License 2008.08.10 0 0 38

Nem annyi aranyról, annyi esélyesről.

 

Mit kellene mondanom a nép Ágikájáról, hogy remekül szerepel? Borzasztó hígfos játékot nyom már hetek óta, amit próbáltak a rajongói mindennel megmagyarázni. Bár legalább a végére eljutottak odáig, hogy többet kellene edzenie és egy pszichológus sem ártana. De ez itt nagyon off.

Előzmény: szaltósGera (37)
szaltósGera Creative Commons License 2008.08.10 0 0 37
múltkor Ágit mondtad el mindennek, most meg a vívókat kezeled esélytelenként.

lehet hogy szurkolsz nekik de ez valóban nem látszik. 25 aranyról meg senki nem beszélt.
Előzmény: DELPIERO1984 (35)
DELPIERO1984 Creative Commons License 2008.08.10 0 0 36

Egyébként pedig ezt érte el az a 3 ember, akit én mondtam:

 

Matteo Tagliariol - 1. hely

Jerome Jeannet - legjobb 16-ba jutott

Silvio Fernandez - legjobb 16-ba jutott

 

 

Ezt pedig az a 3, akit te mondtál:

 

Boczkó - 4, hely

Imre - legjobb 16-ba jutott

Kulcsár - legjobb 32-be jutott

 

 

Ennyit arról, kiknek van több esélyük.

 

 

(Ettől függetlenül (bármennyire is hihetetlen...) örültem volna, ha magyar nyeri. De attól még nem lett volna a legesélyesebbek között.

Előzmény: Ódri (33)
DELPIERO1984 Creative Commons License 2008.08.10 0 0 35
Miért ne szurkolhatna valaki úgy a magyaroknak, hogy belátja, nincs 15-20-25 aranyra esélyes sportolónk? :-/
Előzmény: Ódri (33)
metalwarrior Creative Commons License 2008.08.10 0 0 34
Két aranyesélyt sajnos már az Olimpia előtt elveszítettünk,innentől kezdve a többi nekem nem már annyira nem számít,mint pl Athénban...
Ódri Creative Commons License 2008.08.10 0 0 33

Nem esett ki, négybe jutott. Sőt, igen szép játékkal mosta le azt a venezuelait, akit te végső esélyesnek tippeltél. A vivás  nem olyan sport, mint mondjuk a női kajak, hogy vagy a mi nyerünk vagy  a németek, a többiek meg fényévtávolságban. Itt sokaknak van esélye, mert sokkal több múlik a fejen, mint a testi erőn:))

Egyébként te a magyaroknak szurkolsz egyáltalán?

Előzmény: DELPIERO1984 (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!