Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Flacika Creative Commons License 2004.10.16 0 0 2

Mint (egyelőre még) Xsara tulaj, örülök a topicnak (is). Bár még csak 2 éves múlt a járgányom, a C4 máris az egyik lehetséges jelölt az utódok között. Türelmetlenül várom a hozzá kapcsolódó nyílt napokat és tesztvezetést! Bár a Xsarát nagyon szeretem...

AlarmPeti Creative Commons License 2004.10.16 0 0 1
Sajonos az az euml-ot simán beírta címnek, úgyhogy ideiglenesen így lett. Majd kisírok egy módosítást. Amúgy is az euml-os rossz verzió lefoglalta a szépurlt-is, azt is módosíttatom majd.
Előzmény: Mihaszna Zullott Naplopo (0)
Mihaszna Zullott Naplopo Creative Commons License 2004.10.16 0 0 0
Hat, azert j0bban nezne ki a topik-cim ë-vel :)
Előzmény: AlarmPeti (-)
AlarmPeti Creative Commons License 2004.10.16 0 0 topiknyitó

Kedves leendő C4 tulajok és fanatikusok!

Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy a C4-gyel kapcsolatos örömünket-bánatunkat megoszthassuk egymással és a külvilággal.

Figyelem! Ez a C4 nem robban (legalábbis reméljük). A bombaszakértők rossz helyen járnak. :-)

Komolyra fordítva a szót: a Xsara megy, C4 jön. A rally verziót már korábban bemutatták Genfben. Cikk a C4 WRC-ről:

http://totalcar.hu/tsport/tsporthirek/?main:2004.09.14.&193682

C4 WRC

Fotó: totalcar

Az utcai C4 bemutatására szeptemberig kellett várni, (a hazai forgalmazás novemberben kezdődik).

C4 cikk: http://totalcar.hu/rhirek/?main:2004.07.15.&186094

Új a forma, szerintem (és több ismerősöm szerint is) szépre sikeredett. A kupé és az ötajtós merőben más kinézetű.

Egyedülálló újdonság, hogy a kormány közepe egyedül áll, csak a külseje "tekeredik". Az ülésbe épített "vibrátor" beremeg, a megfeleő oldalon, ha indexelés nélkül váltunk sávot. A középső LCD kijelző háttérfényét a (C8-éhoz hasonlóan) a természetes fény adja. Aki pedig hajlamos a véletlen száguldozásra, az bekapcsolhatja a sebességkorlátozót.

Idén párizsi bemutatót személyesen is megtekinthettem, felejthetetlen élmény volt. Íme két (nem túl profi) kép, amit ott készítettem.

Párizs 1

Párizs 2

Peti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!