Keresés

Részletes keresés

szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 34
ennyi hülyeséget egy hozzászólásba összeírni már-már művészet, az előttem szólónak igaza van, te még a Mónikasóban is lefele lógnál ki...
Előzmény: luxusaszketa (23)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 33

edzés után előtúrom a nyomtatványt....... kivi vagyok a véleményekre. Szerintem teljesen egyértelműen benne van minden.

 

 

Előzmény: hypertension (29)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 31
úgy úgy.... a számból vetted ki a szót..
Előzmény: Eleon Nóra (27)
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 30
Volt pár perce, hogy elinduljon, és elérje a találkozót, ami össz-vissz negyedórát tartott. Nemonddmá, hogy nagy kegy lett volna, ha szóban korrekten felvilágosítják. Vagy ő sem tudták, mi lesz a következmény? Vagy direkt csinálták?
Előzmény: hypertension (24)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 28
Teljesen igazad van.......... az egész sztoriból ez fáj a legjobban, hogy nem olvasta el...... Pedig elég egyértelműen le van írva a papírra, hogy mit ír alá. Még a következményeket is tételesen fel vannak sorolva.
Előzmény: hypertension (24)
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 27
Kedves, mielőtt hozzászólnál, legalább írni tanulj meg helyesen. Aztán jöhet a többi ismeret, amit nem a Mónikasó továbbít mint "médiaelitt"
Előzmény: luxusaszketa (23)
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 25
Szerintem nem csinálja. Különben nem tudott volna ennyire hitelesen felháborodni az egészen. Éz nem színészkedés volt.

Tudod, milyen emberfeletti teljesítmény amit ő naponta végigvisz edzés során? És ennek az egésznek a beteljesedését most 2 sulyerák tönkrevágja, mert hibázott, de nem fogja elsimerni, így Ági bukik.
Előzmény: Lebenstod (16)
luxusaszketa Creative Commons License 2007.11.10 0 0 23
Láttatlanba biztos vagyok benne, hogy a csaj azóta doppingol mióta versenyzik. Ne tessék azt hinni, hogy a helyi provinciális média tisztára tudja mosni a VADA és a világ elött. Csak itthon mérvadó a helyi média, az ország bírkábbik felét manipulálja, amúgy undorító.  Egy csaló a nő.. Ő is, és aki körülötte van mind egytől egyig. Nem fogunk sokat veszíteni, ha a pekingi olimpián mem lesz magyar arany. Ez senkit se érdekel itthon, kivéve akinek pénze van rajta. És akiknek pénze van rajta, az kapcsolódik a magyar médiához. Az embereket nem érdekli az olimpia. Sokkal jobb, ha itthon bukik meg, mint Pekingben. A csajnak nem lesz baja, majd gondoskodik róla a médiaelitt, kap valami jó műsort vagy vetkőzzön le a pléboyban. Úgy se láttam még áramvonalas nínút, amilyen egy úszónak van ))))
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 22
Nem ezen van a hangsuly, hanem, hogy lehettek volna EMBEREK.

Én elhiszem Áginak, amit mond. Hitt az embereknek, mert jóhiszemű ember, nem feltételez senkiről rosszat. Ezért is borult ki. Gondolom sietett, nem volt ideje, így át sem gondolta. Ők meg pont jókor jöttek.

Mit lehetne tenni ellenük?
Előzmény: kicsisyl (13)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 21
??????? Mindíg van másik lehetőség! Lehet, hogy vannak akik csinálják, de nem itthon, mert egy jól fedhető doppi az méregdrága dolog.
Előzmény: Lebenstod (16)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 20
RE:15 hsz:  Libuska egyébként egy Olimpiai, Világ és Európa bajnok úszónő!!!!
Előzmény: kicsisyl (19)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 19
Libuska egyébként egy Olimpiai, Világ és Európa bajnok úszónő!!!!
Előzmény: Lebenstod (16)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 18

Elképesztően felelőtlen dolog aláírni valamit amit nem olvas el, ez igaz........ DE

Nem kizárt, hogy tényleg többször rákérdezett, hogy ez ott mi, milyen következményei lesznek?! Valszeg az is igaz, hogy felajánlotta az edzője, hogy kisérjék el, de nem tették. Utólag derült ki, hogy ez doppis vétségnek minősül, és hát itt Magyarországon a sportolókat nem védi a törvény. Bárki mást, aki a másik oldalon áll igen....még a Kokakólát is védi, de a sportolókat sajna nem....

Előzmény: hypertension (15)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 17
ez a Libuska olimpiai vajnok...
kicsit moderáld már magad öreg
Előzmény: hypertension (15)
Lebenstod Creative Commons License 2007.11.10 0 0 16
Naiv ömbörök! Gondoljátok, h van úszó, aki nem csinálja? Nem is ő dönti el, hanem az orvosai. Azokat soha nem vonják felelősségre.
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 14

Egyébként igazad van, mocskosok voltak. Elkövettek egy két komoly hibát, amit nem vállalhatnak, így az Olimpia előtt. Sajnos Ágin fogják leverni a port és ők megússzák következmények nélkül. Max a dundi borzalmat fogják elzavarni.

 

gyárfástamást meg egyenesen le tudnám köpni....

Előzmény: Eleon Nóra (11)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 13
Soha nem jelentik be előre.........
Előzmény: Eleon Nóra (11)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 12
hát tényleg nem tudod:)
legalább őszinte vagy
Előzmény: Steve the Great (5)
Eleon Nóra Creative Commons License 2007.11.10 0 0 11

Kovács Ágnes október 30-án versenyen kívüli, előre be nem jelentett doppingellenőrzés során 25 ml mennyiségű mintát szolgáltatott, mely az előírt minimummennyiséget (75 ml) nem érte el,

 

Szerintem mocskosok voltak az ellenőrök.

 

Neki volt egy lemondhatatlan programja, és felajánlhatták volna, hogy elkísérik, akkor nem lesz gond.

Rosszindulatú banda. Remélem jól megszívják.

kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 10

Ha ezt 2 tanuval (mellette álló tanuval) bizonyítani tudja, akkor nem csak ő követett el szabálysértést.

 

Az okirat/dokumentum ismertetése egyébként köteleségge valóban az ellenőrnek

Előzmény: Neon Licht (9)
Neon Licht Creative Commons License 2007.11.10 0 0 9
Ági elmondása szerint tájékoztatták. Arról, hogy ez csak egy formanyomtatvány és nincs jelentősége, nem lesz baj belőle. Hát ilyen ez..:(
Előzmény: kicsisyl (7)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.10 0 0 8
Sajnos tegnap este az "este" - ben (M1) az ügyvéd azt mondta, hogy mindenféleképp megbüntetik 1 évre. Peking annyi.
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 7
 

Az ellenőrök ott követték el a hibát, hogy szóban nem tájékoztatták a versenyzőt arról, hogy "mit lát a papíron" (amit sajna nem olvasott el)

Munkaköri kötelességük, hogy a versenyzőt tájékoztassák az döntések esetleges következményéről.

 

Ági elkövetett egy hibát, egy gyermeteg hibát és nem olvasta végig a lapokat, illetve hagyta, hogy (sportolói ésszel megáldodd, embernek kezeljék) Magyarán hülyének nézzék) Sajnos ez a véleményuk a doppi csoport tagjainak. A Dundi hölgy, aki valószinuleg rövid időn belül el lesz küldve, még életében nem bakizott ekkorár. A modora és tudálékossága, meg pont olyan mint volt annó.

 

Gyárfás: Pénzember és szarik arra, hogy kit hogy szivatnak meg ennyi...... Egy ekkora férget még egy anya sem tud őszintén szeretni....

 

Nagyon sajnálom Ágit, mert egy őszinte lány, kedves és zseniális úszó. Nagyon drukkolok neki, mert a jóhíre a tét, de egyszerűen nem fér a fejembe:

 

1) Miért nem olvassa el azt amit alá kell írnia

 

2) Milyen (elnézést) töketlen ember segíti a munkáját. Ki az az adző, aki nem tudja jobban a versenyzőjénél, hogy a doppi teszt körül milyen buktatók vannak??????

 

3) Ez az ország nem érdemli meg Kovács Ágit:-( Ahol egy gyárfástamás azt röfög bele a TV-be amit akar és az agyhalott szövegének még súlya is van.....:-(gyárfás sajna  kisistent játszhat mert megteheti, és ez az  nagy a baj.

Ez az Ország férges betegsége és ezt nem képes senki kiírtani:-(

billboy Creative Commons License 2007.11.10 0 0 6
Én úgy gondolom, hogy nyelvi probléma nem lehetett, hiszen magyar volt a doppingbizottság képviselője is. Látok viszont némi rosszindulatot, egyfajta behűzást, ahogy magukat és Ágit is helyzetbe hozták. Eddig nem is tudtuk, hogy vannak... Másrészről egy eléggé rosszkinézetű, de jogász nő a vezetőjük, aki ( vagy aki ott volt) tájékoztathatta volna Ágit, hogy ha aláírja, akkor doppingvétséget követ el. Ezt elmulasztották, szerintem rosszindulatúan. Ha közlik Ágival, hogy mivel jár, biztos nem megy el további pisilés nélkül. Ki foglalkozna egyébként velük? Saját magát faragja a magyar... ki érti ezt?
Steve the Great Creative Commons License 2007.11.10 0 0 5
Hát én nem tudom... Aki nézett TV-t, olvasott újságot Athén óta, az tudhatja, h. az álmoskönyv szerint nem jó előjel, ha - akármilyen objektívnak látszó okból is - úgy hagyja elmenni az ellenőröket, h. nincs náluk másfél liter pisi...
Nem mondja az égvilágon senki sem, h. Ági doppingolt volna, viszont a "nem tudom, mit írok alá..." kezdetű mondat egy 26 éves felnőtt ember szájából nem hangzik nagyon biztatóan. Ebben szvsz. Gyárfás/edőz/menedzser/portás aligha hibás, ha a versenyzőnek nincs annyi esze magától (ha már Athénre nem emlékszik vissza), h. előbb olvasson utána írjon, az baj...
Előzmény: Törölt nick (-)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4

mondjuk Kovács Ági volt a hibás sztem. Egyszerűen nem értem, ha engem meghívnak vacsorázni, akkor előtte nem eszem... Ugyanígy, ha engem meghívnak pisilni, akkor előtte nem pisilek. Főleg, ha "sietek."

egyszerűen nem képesek megérteni végre, hogy ez nem úgy megy, aogyan én akarom.

 

Lásd: Rasmussen esetét idén és Kahn esetét  BL-nyolcaddöntő visszavágóján...

kisspetya Creative Commons License 2007.11.10 0 0 3
Kár, hogy gyárfás ilyen undorító féregként tud megnyilvánulni. Mert amúgy szívből utálnám, a Pártkeltéjével együtt. Így viszont, ez enyhe kifejezés rá.
(De ha valaki még basztatja az elbukott eb-pályázattal, akkor persze elpityeredik a tomika.)
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.10 0 0 2
Felnőtt emberek ...
Előzmény: Törölt nick (-)
kisspetya Creative Commons License 2007.11.10 0 0 1
kOOOvács áááági
Előzmény: Törölt nick (-)
hour Creative Commons License 2007.11.10 0 0 0
nem 0 hiba!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!