Keresés

Részletes keresés

NagyonI Creative Commons License 2004.12.14 0 0 143
Nagyon jó    estét
kerub Creative Commons License 2004.12.14 0 0 142

Az Index alatt ezt a HTML szerkesztési módszert már nem alkalmazhatod.

 

A betűk formázása úgy müködik mint egy szővegszerkestő esetében.

 

A linkeket pedig leszabályozták képek esetében a méretek kordában tartása miatt, az egyéb hívatkozások maradtak csak kényelmesebbé tették a technikájukat.

Előzmény: ÁcsNóra (140)
kerub Creative Commons License 2004.12.14 0 0 141
  A gyorstalpaló mint látható megszünt van helyette egy oktató fejezet
Előzmény: ÁcsNóra (140)
ÁcsNóra Creative Commons License 2004.12.14 0 0 140
Kerub,
nekem volt a múltból egy "html gyorstalpaló" linkem tőled, amit most, újratelepítéskor letöröltek. Lehetne mégegyszer...? Köszönöm! Ha zenére is van ilyen "gyorstalpalód", köszönettel vennénk.
Előzmény: kerub (139)
kerub Creative Commons License 2004.12.14 0 0 139

Tedd fel de szerintem össze kell fésülni az egyes részeket...

 

Itt az URL-t adtad meg pontatlanul.

Másold a jobb gombos módszerrel és úgy szúrd be a link helyére.

Előzmény: NagyonI (135)
ÁcsNóra Creative Commons License 2004.12.14 0 0 138
ÁcsNóra Creative Commons License 2004.12.14 0 0 137
Mese - Nektek!
NagyonI Creative Commons License 2004.12.14 0 0 136
Pedig nálam  szépen szólt. Megyek a próbaoldalra....
NagyonI Creative Commons License 2004.12.14 0 0 135

Jó     délutánt   !!!!

 

 

És jó zenehallgatást.Kerub, feltehetem útmutatásodat ??

kerub Creative Commons License 2004.12.14 0 0 134

nettomazsola!

 

Én a kerub/kerub vagyok nincsenek egyéb aliasneveim.

Gondolom a Gazdával tévesztesz össze akinek a mail címében a prefix az kerub...

Előzmény: nettomazsola (124)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.14 0 0 133

Jó hajnalt !

 

Hogy én mér vagyok minden áldott reggel morc és morgós...??Hajnali kelés volt , visznek Ittlányék Szhelyre....

 

Rr!!!!Mi is szeretjük a répatortát!!! Milyen régen nem csináltam!! Messzelány lakodalmi tortájának egyike is az volt, akkor ismertem meg (fényképről:::(((

Kerub engedelmével be fogom másolni a hogyantegyünkfelzenétatopikba levelét. A feltevés nem is volt bonyolult, de a kikeresés és válogatás az órákba telt.

Rájöttem, hogy nem tudom szinte egy számnak sem a címét.És hogy őszinte legyek, az énekesekét sem annyira. Most az előbb beugrott pl. Humperdinck (sic??)neve, de tegnap csak annyi: van még valaki, akit szerettem.,.. de ki??

 

Ma megint csomagolunk egyet. Ma Messzelánynak készül csomag.És mesém készül itt bent 1.Messzeunokának, akit bántanak az óvodások, mert szülei- és ezért most még ő sem  - nem vallásosak.

 

Jó sütést!! Vízenkullogót akartam, de akkor maradnom kéne itthon...Na majd holnap.

nettomazsola Creative Commons License 2004.12.13 0 0 132
aha
majd elolvasom utolag.
Előzmény: pirine (131)
pirine Creative Commons License 2004.12.13 0 0 131

Mazsikám!   Klúbtagok   kirándultak  városunkba,   akkor   ismertem   meg  őket,   ők   is  50+,    összebarátkoztunk.

MIVEL    nem   tudok    elmenni   meghívásukra  Bp-re,    beszélgetni-----írni-olvasni------fogunk,  " csevegni"   az   index   50"   topikján.   11  órakor   jelentkezünk   be.

 

Már   összezavarodtam-----bocs.

 

 

Jó   éjszakát   kívánok,     szép   álmokat !

Előzmény: nettomazsola (126)
Röltex Rózsi Creative Commons License 2004.12.13 0 0 130

NagyonI te nagyon-nagyon I vagy...a zenét hogy varázsoltad / nagyobbik fiam volt szavajárása: darázsoltad...:-) / ide?

Holnap répatorta készül nálam, mert mifelénk karácsonyig még zajlik az élet egy kissé. Szerdán megjön nagyfiam családostul a messzi távolból, aztán férj-testvérek találkozója nálunk--ez is hagyomány már--, közben kar.ünnepek sora kisebb fiú életének helyszinein, szombaton karácsonyi koncert, hétfőn jótékonysági koncert, stb. ja és még keresztelünk is karácsonyig. Aztán szépen elszendergek majd a karácsonyfa alatt....mert addigra ki is ütöm magamat rendesen. Igaz utolsó estére semmit nem engedélyezek, ezt pár éve kitaláltam, semmi de semmi nem lehet, csak üldögélés, max. ha valami szép koncert beakad. Mindig azt hiszem, igy jobb készülni , aztán a vége mégiscsak mindig ugyanaz, mire minden kész, addigra kidőlők...

Ja, akinek kedve és ideje van egy kicsit "lelassulni": szombat du. 4 kor. koncert a Bp.II.Szilfa utca 4.sz.alatt

/ 5-ös busz pasaréti végállomása/: értelmi fogyis gyerekek zenekara illetve zongoraszólistái adnak koncertet tanáraikkal együtt...nagyon szépnek igérkezik. belépés dijtalan, természetesen.Rr

Előzmény: NagyonI (112)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.13 0 0 129
nerom nekem is van, de ez egyszerubbnek tunt.
majd megprobalom azt.
Előzmény: NagyonI (128)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.13 0 0 128

Az enyémet úgy hívják, hogy  Nero. Ez egy Cd író szerkentyű, s még akkor lett betéve szgépbe, amikor még Win. 98-am volt, s azzal nem lehetett olyat csinálni, hogy CD írás. Látni láttam a Playeren, hogy burning , de nem volt miért próbálnom.

 

Talán pirine visszajön még egy-két percre, s felel neked. Ha nem, én  megsúgom: biztosan online riportot akarnak vele csinálni...

 

Na húzok... reggel piacra megyek Szhelyre megvenni a káposztalevet. Itt nem adnak sehol a káposztához.

 

 

 

Előzmény: nettomazsola (127)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.13 0 0 127
hogy-hogy "kulon"? kulon iro, kulon olvaso?
hat az enyim ir is, olvas is, de a zenet nem szereti ...
Előzmény: NagyonI (125)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.13 0 0 126
"Ma kaptam egy értesítést, holnap 11 órakor az 50+- ban jelentkeznek és beszélgetünk."

nem ertem ... ki jelentkezik es hova?
mit szurnal el???
Előzmény: pirine (117)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.13 0 0 125

Jóéjt puszi után ...

passz... Nekem külön CD íróm van, azt használom. Azzal sima az ügy....

Előzmény: nettomazsola (122)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.13 0 0 124
te a "Zsuzsikecske v. juhos" kerub vagy?
Előzmény: kerub (120)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.13 0 0 123

Pirike ne merészelj izgulni!! Mit tolnál el??? Ha itthon leszek, bejelentkezem én is...

Csak hívd kdezsoet, hidd el, jönni fog a nagy varázsló.. (de mit is varázsol???)

 

Mézontófű: rántott hal krumplisalátával, és nálunk az biztos, hogy 98 éve, de lehet, hogy több, és előtte káposztaleves. Ezt még odaátról hoztuk, olyan  korhelyleves féle.

Csak a mama meg ne tudja (anyu) , hogy kolbászt is szoktam bele tenni.....

 

Kerub:olyan büszke vagyok magunkra!!! Azért nem hittem benne, mert elküldés előtt nem akart megszólalni. Trallala, pritty, trallala, pretty... énekelné MIcimackó, s ugyan miért ne énekelhetném én is???

 

sneci!! sikerült???

 

          

 Ma csomagoltunk. Szerettek csomagolni?? Nálunk Férj szeret. Ide dugd az ujjad... nem!! nem oda!! Jesszus! Képzeljétek, anya (én) nem fentről lefelé húzta a celluxot... na most nyomd meg... nem arra, te! Emeld föl... a másik felét... nem azt.... a másikat!! Istenem!! Mi lenne veled nélkülem? Itt vágd el a madzagot.. aúúúúúú  !!! ez az ujjam volt!! Majdnem. Na most simogasd a papírt... Érzéssel, te! Vágjunk még egy madzagot. Hát ez rövid lett. Figyelj csak, ide még kellene egy kis cellux... Most tényleg föntről le.. Nem találod a végét?? Hát mér nem hajtod be?? Hol van a Messzelány vette cellux? Na menj, keresd meg.. (5 perc múlva) : Aki bújt, aki nem, nem várok rád tovább...Az ujjadra lesz szükségem... (én vadul szorítom a dobozhoz)

Jézus, micsinálsz, asszony??!!Még nincs mihez szorítani!! Majd a madzaghoz leszel szíves.....

 

stb. stb. És ezek után legyen jó éjszakám????De nektek igen!!!

Előzmény: pirine (117)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.13 0 0 122
biztos off, de akkor is felrobbanok.
nem tudok CDt masolni.
XP ... media player ... elkezdi es az utolso 2-3 szamnal kiloki a CDt h nem megy ...
miert????

fotot, dokut siman irok CDre, csak zenet nem ... pedig meglepi lenne karacsonyra es nem megy.
szoval karacsonyi ajandek ... es akkor mar nem is annyira off.
Előzmény: kerub (116)
sneci Creative Commons License 2004.12.13 0 0 121

Köszi, de nem szól.

 

 

na jó, nem szoktam bekapcsolni a hangfalat...:)

Előzmény: kerub (120)
kerub Creative Commons License 2004.12.13 0 0 120

Itt az URL je innen hallgasd meg:

http://www.deadboots.com/muzic/toonz/tori/TomJones-IWannaGetBackWithYou.mp3

Előzmény: sneci (119)
sneci Creative Commons License 2004.12.13 0 0 119
Nálam nem szól.
Előzmény: NagyonI (112)
pirine Creative Commons License 2004.12.13 0 0 118

Máskor   is   kérünk   ilyen   jó   zenét!

NagyonI    Mézecske   ti   értetetk   ehhez   is.

pirine Creative Commons License 2004.12.13 0 0 117

 Segítsetek   Lányok !

Először   nagyon   örültem ,   a    holnapi   napra   Bp-re   a  Csokonai   Klúbban   lettem   volna   hivatalos    karácsonyi  társalgásra.   Aztán   kénytelen   voltam    fogkezelés   miatt   lemondani----fájó   szívvel.

 

Ma   kaptam    egy   értesítést,    holnap   11   órakor   az   50+-  ban   jelentkeznek   és     beszélgetünk.

Kicsit   izgulok,   hogy   fog   sikerülni,   nem   tolom-e   el    ügyetlenségemmel.    Ha    valamelyikőtök   ráér,   nézzen   ide   legyen   szíves!

De   jó   lenne   most   Dezső   segítsége  !

kerub Creative Commons License 2004.12.13 0 0 116
Gratulálok hiszen ez elsőre sikerült!!!
Előzmény: NagyonI (112)
pirine Creative Commons License 2004.12.13 0 0 115

Sikerült !   Szól   a   zene !

 

Köszönöm     NagyonI   De   jó !

mézontófű Creative Commons License 2004.12.13 0 0 114

Hahóóóóó! De mennyire, hogy sikerült!!!!

Kész a gubaaaaaaaaaaa!!!! Holnap aprósüti! Olyan karácsony hangulatom lett, hogy csak na!

Halat kinél szokás? Réges-régen a kerekerdő közepében...szóval soha nem volt nálunk. Alma és dió és háziszaloncukor, Anyutól az igen. És ritkán mézeskalács. Viszont disznótoros az volt. És hájastészta, és rétes, otthon nyújtva és én is mehettem az asztalkörül...

Bizony, bizony!

Előzmény: NagyonI (112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!