Keresés

Részletes keresés

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.12 -1 0 68

Azért ez elég erős hogy luxuscikk...  (inkább azt mondanám akinek még megy a rendes hagyományos tv-je és nincs szüksége okosra az nem vált át), sok éve már csak okos tv van a boltokba, és egy alsóbb kategóriás már van kb 50-60 ezerért, láttam tv-reklámba is, most ugye a karácsony miatt ezerrel tolják. 

Előzmény: Törölt nick (63)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.12 0 1 67

Csak mert neked ez jó, akkor már szerinted mindenki igy tesz?  :D

Előzmény: OleGúnárSzúlcsár (62)
OleGúnárSzúlcsár Creative Commons License 2022.12.12 0 1 66

Az RTL is azon dolgozik hogy az okostv appok közt legyen az alkalmazása. Az Arena + is ilyet akar. Most is vannak már magyar okos tv-re felvehető appok pl. a Tarr, a MinDigTV stb. Mivel az EU második legcsóróbb országa lettünk, így nálunk lesz a leglassabb az átállás streamingre.

Előzmény: Törölt nick (63)
NB2 Creative Commons License 2022.12.12 -1 1 65

Jövök én is okostv témában :)

Szerintem lassan 10 éve csak olyan tv-t lehet kapni a boltokban. Ha nem is vagy igényes, és bedöglött a régi, mást nem is tudsz már venni. Ehhez jön az, hogy falukban a t-home iptv-ket épített ki, ahhoz meg rögtön a szolgáltató ajánlott tv-t, az is okos volt, és akkor ehhez jön az a réteg aki tv-t akart cserélni. Nah most több helyen nem 1 de simán 2 db okos tv is van. Hiába próbálom én is azt mondani sokszor, hogy jajj itt micsoda szegénység van, de nincs! Nézz meg egy BF forgalmat, karácsonyi forgalmat, milyen tv-ket, telókat vesznek az emberek. Jah és a szolgáltatónál még részletre is vehetsz, ami szintén nem nagyon megterhelő. Szóval okos tv luxus cikk??? Még vazze az autó sem az, elnézve mennyi autó mászkál az utakon :)

Előzmény: Törölt nick (63)
mikkamakka73 Creative Commons License 2022.12.12 -1 0 64

Okos tv luxuscikk? Hol? Azért hülyeséget ne írjunk már.

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2022.12.12 -1 1 63

És hány ilyen van jelenleg Magyarországon?

Na pont ezért nem nagyon opció ez nálunk csak max a a nagyon távoli jövőben.

Amíg sportcsatornák adják veszik a jogokat, addig egy streaming szolgáltató itt nem rúg labdába, ezt kb. mindenki tudja.

Ja meg amíg az okostv inkább luxuscikk, mit alapfelszereltség...

Előzmény: OleGúnárSzúlcsár (62)
OleGúnárSzúlcsár Creative Commons License 2022.12.11 -1 0 62

Ez nem streaming egyik sem amiket soroltál. Az a streaming ami az okostv alján az applikációban megjelenik vagy oda felvehető. Ezekből egyik sem olyan amiket felsoroltál. Senki sem szarakodik már laptoppal megnyitható weboldallal az a lényeg ami az okostévén alkalmazásként megy

Előzmény: VanekB.E. (61)
VanekB.E. Creative Commons License 2022.12.11 0 1 61

Senki nem tiltja, hogy valaki csak fizetős streamen kövesse a sportot, akár Magyarországon is. Ott a net4+, az eurosport streamje, ingyenes az m4spott.hu és az amc mikro (még). Le kell mondani a tv előfizetést és be kell érni a felsoroltakkal, a többi " maradi hülye" meg nézi a tv-ben elérhetőket. Hajrá álljatok a mozgalom élére vagy nem hisztek benne?  Olyan minimális a sport stream igénylők száma, hogy még egy gagyi budgetes sport stream "csatornát" sem tud fennmaradni a magyar piacon.

Előzmény: getlele (60)
getlele Creative Commons License 2022.12.11 0 0 60

Ez lenne a normális, de egyelőre a magyarok többsége szerintem azt is nehezen fogadja el, ha egy csatorna átkerül a 38-as programhelyről a 42-esre.

Előzmény: OleGúnárSzúlcsár (59)
OleGúnárSzúlcsár Creative Commons License 2022.12.11 0 0 59

Lehet hogy Orbanisztánban még 20 év múlva is lesznek tévécsatornák, de most inkább úgy tűnik a streaming lesz a tévézés jövője a sportban is Nyugaton. A filmeknél, sorozatoknál már régóta az a meghatározó a normális országokban.

OleGúnárSzúlcsár Creative Commons License 2022.12.10 0 0 58

Ez az olvtárs nagyon gáz. Az elvtársra hajaz ami gáz volt már 40 éve is.

Előzmény: Gyula 2.0. (53)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.07 0 0 57

Én csak párat láttam, mert mikor az  NFL bejött át tették az online részre, de amit ,láttam az hangilatos volt, látszott, hogy tényleg élvezik, nem csak éppen leközvetitik mert ezért pénzt adnak.... a digin ez érezhető volt a kommentátoron, hogy baromira unja. 

Előzmény: getlele (56)
getlele Creative Commons License 2022.12.07 0 0 56

Érzésre a nascar sosem volt még annyira jó Magyarországon, mint az Arena4-en.

Előzmény: BASEBALL_FAN (55)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.07 0 0 55

A NASCAR közvetités bejött az arénának?  Azt biztos tudjátok, hogy kb eddig minden magyar nyelvü sport csatorna megpróbálta, de max 2-3 évig ha adták, . Nyár végén nekem is lett arénám a digik helyén, igy láttam már közvetitést a NASCAR ból itt legalább érezni a kommentátorokon, hogy élvezik is amit közvetitenek. 

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.07 0 0 54

A napi kincsem futamot adják.

 

 

Előzmény: Rezign?lt bútorasztalos (52)
Gyula 2.0. Creative Commons License 2022.12.07 0 0 53

de legalább jól elbeszélgetsz magaddal, olvtárs.

Előzmény: BASEBALL_FAN (51)
Rezign?lt bútorasztalos Creative Commons License 2022.12.06 0 0 52

Múlt héten is volt,most is lesz ügető közvetités a sport tv-én 11-kor.

 

Előzmény: BASEBALL_FAN (47)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.06 0 0 51

"persze tv szempontból értelmetlen amit irok."

 

jaavitás természetesen azt szerettem volna irni, hogy lehet hogy tv szempontból értelmetlent irtam. 

Előzmény: BASEBALL_FAN (49)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.06 0 0 50

Jó nem egyszer de nem sürün néztem a tv-n. (minek kapcsoljam be a verseny max 3 perc azt nézhetem mobilon gépen stb)

Előzmény: BASEBALL_FAN (49)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.06 0 0 49

kb 10 perc köritéssel nem tudom én 1 szer néztem talán a tv-be  , (a lovifogadás oldalon is lehet de ott csak a versenyt szoktam ). Igen igazad lehet, de lehet ki tudnának alakitani 1 réteget, sok verseny van , elég rövidek, sok kis adagba lehetne nyomni, kb 4-5 adást, persze tv szempontból értelmetlen amit irok. 

Előzmény: NB2 (48)
NB2 Creative Commons License 2022.12.06 0 0 48

majdnem mindennap van:)

sokakat azért szerintem nem érdekelhet

Előzmény: BASEBALL_FAN (47)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.12.06 0 0 47

Galopp és ügető versenyeket nem érné meg közvetiteni? A sport tv-n néha láttam a napi kincsem+ futamot, hogy adták, de semmi többet. 

starchild Creative Commons License 2022.11.30 0 0 46

Helyes, látványos sport, férfi és női vonalon is. Kár, hogy itthon ennyire leépült/leépítették. Talán a válogatott hölgyek sikerei visszahozzák a köztudatba.

Előzmény: JJBen (43)
starchild Creative Commons License 2022.11.30 0 0 45

Egyelőre nincs erről infó(m), bár logikus lenne, ha az olimpia fő broadcastere a két meghatározó sportág (atlétika, úszás) „időközi" eseményeit is közvetítené.

Előzmény: denebleo (44)
denebleo Creative Commons License 2022.11.29 0 0 44

Az úszás is visszatér jövőre az Eurosportra?

JJBen Creative Commons License 2022.11.29 0 0 43

Nincs magyar érdekeltség.

De pl a ma este pont adnak egy meccset 20:30-tók az Arena4-en.

Előzmény: starchild (39)
starchild Creative Commons License 2022.11.29 0 0 42

Igen, jó lenne, ha nem kellene elölről kezdenem, amire végzek a lista kijavítgatásával:)

Előzmény: VanekB.E. (41)
VanekB.E. Creative Commons License 2022.11.29 0 0 41

Igaz. Azért jó lenne pár évig maradnának ezek a leosztások (jó vagy kevésbé jó) a kiszámíthatóság miatt.

Előzmény: starchild (38)
starchild Creative Commons License 2022.11.29 0 0 40

Ez nagyon jó hír, mindig ott néztem az atlétikát régen. Bár az m4- es közvetítés sem volt rossz legutóbb, talán mert ex-eurosportosok voltak a kommentátorok.

Előzmény: NB2 (37)
starchild Creative Commons License 2022.11.29 0 0 39

Köszi. Ott gondolom, nincs magyar érdekeltség. Hol adják, net4+-on?

Előzmény: mikkamakka73 (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!